Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Grzegorz będzie liczył zęby na paskach rozrządu i sprawdzał czy się zgadza. 8:E 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Rozbity_Bezel napisał:

Jak byłem w Lexusie to tam młodzi nosili tylko hot dogi ze stacji 8:E

Nic śmiesznego. Świadczy to tylko negatywnie o salonie/warsztacie jako pracodawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marko125-91 napisał:

Nic śmiesznego. Świadczy to tylko negatywnie o salonie/warsztacie jako pracodawcy.

Ewentualnie o osobach, które po te hotdogi wysyłały "młodego"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, marko125-91 napisał:

Nic śmiesznego. Świadczy to tylko negatywnie o salonie/warsztacie jako pracodawcy.

Jeśli to tacy młodzi, że młodzi w okolicy lat 17-18, to jak ja byłem w średniej, to w technikum mechanicznym praktyka była na obrazkach a zawodówka zazwyczaj zgarniała liście. Sam bym  takim nawet oleju nie dał zmienić 8:E Wiem, że się gdzieś młodzi muszą nauczyć, ale bez kitu. Technikum to jeszcze zrozumiem, bo to taki profil bardziej pod nie wiadomo co. Ni to lekcje ni praktyka. Ale zawodówka mogła by się pouczyć do czego służy klucz dynamometryczny a nie obsługi miotły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, huudy napisał:

i po 4 kilo masy

byle iskier w wiadro nie musiał łapać :D 

 

albo żeby nie musiał lecieć po "festkopa" do szuflady :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.08.2020 o 10:17, DannyKay napisał:

Jak Ty mogłeś tym jeździć :E

Od czasu koronki zaczalem wiecej jezdzic i zaczelo wychodzic co raz wiecej tego bicia (tripki etc)... do koronki beda wynajmujac w centrum krk nawet nie miałem auta w tygdniu (do pracy  z buta :D) 

W dniu 11.08.2020 o 11:00, huudy napisał:

ty się śmiejesz, a większość gruzów w Polszy tak lata :E

halo halo, wypraszam sobie :D teraz dostało nowego zycia i zamierzam po latać jeszcze ta furka, jesli mam byc szczery to jest w dobrej kondycji. 

Zastanawiam się na chipem na 180 km jakos, ktos cos w krk zna ogarnieego? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki akrobata się dzisiaj trafił na A1 :D Na prostym odcinku.

5xdePIl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? Ciężko się jeździ bez 1 koła :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 lata temu kupiłem kosiarkę i podkaszarke w casto za 250 zł. Kosiła nawet truskawki i krzaki, właśnie sprzedałem ja za 100zł [podkaszarka została u mnie] OLX rox!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj a nie w komórkach bo tak :-)

Benchmarki* zrobił ślepy test komórek do 700zł.

Głosowano nie znając modeli.

Wyniki.

Takich "ślepych" testów powinno być więcej - w różnych kategoriach cenowych - fajnie potem byłoby czytać komentarze tych co zawsze twardo uważają, że "x robi lepsze zdjęcia od Y" gdy się okazało, że zagłosowali odwrotnie :-)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.08.2020 o 22:10, elkocuro napisał:

dlaczego zakup subaru legacy / outback w PB z myślą o LPG z okolic 2005-2009 to zły pomysł? :)

 

macie jakieś za / przeciw?

Mam Outbacka z silnikiem 2.5 z rocznym LPG z 2005 na sprzedaż. Kwestia, że silnik jest do zrobienia. Auto ma 278k km przebiegu, silnik lekko ponad 200k km. 2 komplety opon, większość robione na bieżąco. Wdzięczne auto, ale serwis nie jest tani. Dam dobrą cenę, bo mam inne auto na tapecie ;) 

Nad dieslem się broń boże nawet nie zastanawiaj.

Edytowane przez magneto_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, magneto_o napisał:

Nad dieslem się broń boże nawet nie zastanawiaj.

Ja tu próbuje ubić interes a Ty mi utrudniasz :P Co złego jest w tym dieslu? :)

 

Pytanie z innej beczki - zna ktoś może stronę, która wyliczy przyspieszenia auta od 0 do 100km/h na podstawie danych technicznych, które bym podał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już wiem że jeszcze warto znać przełożenia skrzyni i wykres momentu i mocy, za dużo mam niewiadomych. Mam tylko moc i wagę, ale już mam odniesienie do czegoś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, damian0914 napisał:

 

Zastanawiam się na chipem na 180 km jakos, ktos cos w krk zna ogarnieego? :D

Jak masz turbo na gruszkę to wkladaj gtb1752v z e60 zrób downpipe i jedz do Ładygi. Wyplujesz okolice 210/450nm. Sam robiłem program w gcs ale przez wieczne problemy z umawianiem i jakieś takie olewajace podejście osobiscie odradzam. Brat 508ke chipowal u Ładygi i zero problemów od 2 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie małą spawarkę do paczkomatu i pomyślałem, że podjadę autem te 300 metrów aby nie dźwigać i się nie spocić a przy okazji przeparkuje samochód bo w nocy ciężko było stanąć zgodnie ze sztuką. Spociłem się gorzej niż bym ją niósł te 300 metrów taki skwar w aucie :E Nie, nie kupiłem jej aby coś w aucie spawać tylko oparcie fotela przy kompie które jakiś czas temu pękło i lata na boki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj wkleił jakiegoś bloga czy coś takiego o whisky, a tam chwalili whisky z Lidla. Byłem ostatnio patrzę 35 zł za 0,7.pomyslałem, że dobre to nie będzie, ale najwyżej będzie kiedyś na dobicie na jakieś imprezie...

Ale mi to podeszło, nie jest ostra, nie jest słodka, dawno tak się nie pomyliłem w ocenie, myślałem że będzie sikacz, a jest na prawdę zacna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.08.2020 o 22:48, Grzechu_1990 napisał:

Ja tu próbuje ubić interes a Ty mi utrudniasz :P Co złego jest w tym dieslu? :)

 

Pytanie z innej beczki - zna ktoś może stronę, która wyliczy przyspieszenia auta od 0 do 100km/h na podstawie danych technicznych, które bym podał?

Masz na myśli 150 konnego boksera dieselka? Tego co pluł tłokami na lewo i prawo? Tego po 2 czy 3 akcjach serwisowych? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się dziwnie mecz ogląda bez dźwięków kibicowania, dobrze że puszczają dzwiek teraz, bo początek był dziwny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny meczyk ogólnie.

 

i cyk Roberciggg ❤️
wspaniały to był mecz, nie zapomnę go nigdy.

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gnabry jeden z lepszych meczów w karierze, czarował jak messi kiedyś.

Szkoda że rl tylko jedną, ale odciągał obronę a reszta się bawiła, gdyby złota piłka była przyznawana w tym roku to na 90 procent on by dostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.08.2020 o 22:48, Grzechu_1990 napisał:

Pytanie z innej beczki - zna ktoś może stronę, która wyliczy przyspieszenia auta od 0 do 100km/h na podstawie danych technicznych, które bym podał?

jakie auto, jaka waga i moc? Jeśli to fabryczne to możesz sprawdzić zeperf.com albo automobile-catalog.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było ostatnio o SSD, a dzisiaj brakło mi miejsca na moim Samsungu. No i się zastanawiam. Co bym chciał, to 1TB SSD na m.2. Tutaj zastanawiam się, czy kupić dalej Samsunga 970 Evo plus 1TB, a 500GB wrzucić na adapter i wpiąć w PCI-Ex, czy kupić coś tańszego, np. Adata i wpiąć 1TB do adaptera? Samsung wychodzi trochę drożej, a zastanawiam się czy realnie będzie jakaś różnica 500 vs 1000GB? 

Drugie pytanie jaki adapter kupić? Z tego co już poczytałem w instrukcji, moja płyta ma 2x PCI-Ex 3.0 x16.

Narobili tych standardów, człowiek się już tak nie Interesuje i jak trzeba coś kupić to głupieje od tego :E

Edytowane przez marko125-91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...