Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Mały diesel, małe auto, głównie w trasie. 780kkm, to godny wynik, ale w takich warunkach też nic zaskakującego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza, kobiety zaciągnęły na protesty?

 

Siedzę sobie w aucie pod biedrą a tu dyskoteka. W centrum Wawy gdzie nie spojrzeć to radiowóz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno już w dzień nie jeździłem i zapomniałem jak to jest. Oślepiające słońce, większy ruch, rowerzyści, piesi, motorynki i to że jak już jestem prawie przy domu to muszę czasem nadkładać 2 km do ronda i z powrotem bo się nie da skręcić w lewo bo sznur aut :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty nie powiesz, tak sie zastanawiałem wczoraj czy Cie nie spotkam bo leciałem po Patriotów a to chyba Twoje okolice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Grzechu_1990 napisał:

No co Ty nie powiesz, tak sie zastanawiałem wczoraj czy Cie nie spotkam bo leciałem po Patriotów a to chyba Twoje okolice.

No moje, ale dzisiaj w dzień jeździłem a tak to między 23 a 3 w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią, pomysł musi dojrzeć. Po dwóch latach od dostania od Damiana reflektorów przednich zabieram się za ich rozbieranie by zregenerować odbłyśnik oraz wypolerować klosz, a następnie wrzucić je w obudowę moich lamp ( moje mają całe mocowania) :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem młodemu wstawić do pokoju tv z salonu a do salonu coś nowego, no i po wnikliwej analizie rynku nie bardzo mam co kupić do 4000zł co by było znacząco lepsze pod względem obrazu niż 6 letni panas tx-47as650. Kolory i matryca 120Hz robi swoje, do 4k zł wszystko 65" ma 60Hz, zależy mi na ambilightcie ale philips 65" ma pixeloze przy szybszych czy bardziej złożonych scenach właśnie przez matrycę 60Hz. Chyba trzeba rok poczekać albo szukać bliżej 5000zł ? 6 letni tv za 3000zł masakruje obecne 2019/2020 modele w zasadzie do 3500zł :cassetete:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TCL ma 65 calowe Oledy 120Hz <4k zł. Tyle, że co do jakości obrazu najlepiej odwiedzić Euro RTV lub Neonet i sprawdzić organoleptycznie.

Ten za około 3700-3800 da się trafić. Teraz jedynie w tym nieszczęsnym mediaexpert go znajduje.

Edytowane przez bergercs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w listopadzie nie wchodzą nowe modele? Powinna być obniżka na starsze egzemplarze. Ew. czekaj miesiąc na Black friday

Edytowane przez marko125-91
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie róbcie sobie jaj, choćby nie wiem jaki ten TCL nie był nie przekonacie mnie do marki #krzak, bo Thomson to od lat już dla mnie firma krzak, choroby wieku dziecięcego na pewno jakieś są, no nie po prostu nie 8:E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, bergercs napisał:

TCL ma 65 calowe Oledy 120Hz <4k zł. Tyle, że co do jakości obrazu najlepiej odwiedzić Euro RTV lub Neonet i sprawdzić organoleptycznie.

Ten za około 3700-3800 da się trafić. Teraz jedynie w tym nieszczęsnym mediaexpert go znajduje.

Nie tylko ja unikam ich jak mogę widzę. 3 zakupy 3 wtopy. Więcej tam nic nie kupię nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, bergercs napisał:

TCL ma 65 calowe Oledy 120Hz <4k zł. Tyle, że co do jakości obrazu najlepiej odwiedzić Euro RTV lub Neonet i sprawdzić organoleptycznie.

Ten za około 3700-3800 da się trafić. Teraz jedynie w tym nieszczęsnym mediaexpert go znajduje.

Qledy, nie Oledy. Jedna literka, a różnica w obrazie ogromna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem że fabryczne radia są raczej spoko, jak się przekonałem nie dotyczy to Opla. Powinno być napisane nad nim "wyrób radiopodobny". Warto było wymienić.

Uprzedzając pytania, rudej brak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, JestemKotem napisał:

 

Uprzedzając pytania, rudej brak ?

Zerwaliście? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i 2.0tdi na pompkach w Seacie brata dziś powiedziało "pierdziele, nie jadę". Coś ebnęło, na zegarach choinka, silnik zgasł i już nie odpalił. Wstępne podejrzenie padło na rozrząd...niby niedawno zmieniany, ale kto wie. Rokowania raczej wskazują na "będzie drogo"... akurat w momencie gdy stwierdził niedawno, że jeszcze go zostawia a odłożoną na auto kasę inwestuje w remont piętra w domu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mojemu mietkowi w210 strzeli niedlugo 20 lat. ma zrobione ok 130tys km i jako, ze nic sie nie psulo to nie bylo wiekszych wizyt w serwisie. czy sa jakies powazniejsze czesci, ktore powinno sie wymieniac bez wzgledu na pokonana ilosc kilometrow? jakies gumy, uszczelki ("guma traci swoje wlasciwosci po 6 latach" :E), ktore wplywaja na bezpieczenstwo lub przy zaniedbaniu moga doprowadzic do wiekszych awarii?

drugie pytanie. czy sa jakies przeciwskazania do montazu instalacji gazowej do 20 letniego silnika?

 

10 godzin temu, Yab napisał:

jak już jesteśmy przy tv/monitorach to tak się zastanawiam czy nie wymienić mojego monitora 32" QHD 75Hz na coś ze 144Hz. Ktoś miał coś do czynienia z LG 32GK650F-B? Widzę, że to chyba najtańszy monitor spełniający moje wymagania (koniecznie płaski ekran!). Dodatkowo widziałem w outlecie za 1200 zł na raty 0%. Jeśli brać ten model to w takiej cenie czy może poczekać na blek frajdej?

mam plaski monitor 32 cale Philips Momentum 32 - żałuję, że nie wzialem zakrzywionego. boki monitora sa praktycznie nieuzywalne. duzy plaski monitor nadaje sie tylko do ogladania filmow z daleka.

Edytowane przez kepler334

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już jesteśmy przy tv/monitorach to tak się zastanawiam czy nie wymienić mojego monitora 32" QHD 75Hz na coś ze 144Hz. Ktoś miał coś do czynienia z LG 32GK650F-B? Widzę, że to chyba najtańszy monitor spełniający moje wymagania (koniecznie płaski ekran!). Dodatkowo widziałem w outlecie za 1200 zł na raty 0%. Jeśli brać ten model to w takiej cenie czy może poczekać na blek frajdej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Yab napisał:

jak już jesteśmy przy tv/monitorach to tak się zastanawiam czy nie wymienić mojego monitora 32" QHD 75Hz na coś ze 144Hz. Ktoś miał coś do czynienia z LG 32GK650F-B? Widzę, że to chyba najtańszy monitor spełniający moje wymagania (koniecznie płaski ekran!). Dodatkowo widziałem w outlecie za 1200 zł na raty 0%. Jeśli brać ten model to w takiej cenie czy może poczekać na blek frajdej?

Zmieniłem pół roku temu 32 cale przy kompie na 43, chyba się starzeję. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na biurko mi nie wejdą 43". I grafa by nie pociągnęła tej rozdziałki a mam ciekawsze rzeczy do kupienia niż 3080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, KHOT napisał:

chyba się starzeję. :E 

 

18 minut temu, Yab napisał:

na biurko mi nie wejdą 43". I grafa by nie pociągnęła tej rozdziałki a mam ciekawsze rzeczy do kupienia niż 3080

Ale ja w FHD. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...