Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mroczny Nelu napisał:

ale slim nie powinien skakać. U cioci Electrolux i ani drgnie. Żadnych podkładek.

U mojej mamy czasem delikatnie się przesunie, u mnie w zasadzie ten sam model bez maty przesuwał się po kilka cm w każdą stronę. Z matą ani drgnie. Znajomi też mają slim i u nich bez maty były minimalne przesunięcia, z matą za to jest tragedia. 

Godzinę temu, KHOT napisał:

Może blokad nie zdjęli. :E 

K*rwa! odkręciłem nie te śruby!

:E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam starą pralkę slim i nic mi nie skacze...

Edytowane przez DannyKay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może też kwestia obciążenia. Slimy Samsunga spokojnie sam przeniosę ( w opakowaniu) bo są tak lekkie. Jak komuś na masie zależy - Gorenje. Kilka lat temu modele 8kg ciężko było w 2 osoby dźwignąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Hotpointa już sporo czasu - więcej jak 5 lat, myślę że coś koło 8-10 i nie narzekam, a momentami pierze sporo, a skacze tylko jak za dużo do niej wsadzę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Mroczny Nelu napisał:

Może też kwestia obciążenia.

Może być. Swoją w sumie sam niosłem przy przeprowadzce :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Potrzebuje pomocy. Poszukuje ksiazki/albumu o rajdach WRC/rajdzie Monte Carlo/Teamie fabrycznym rajdowym Subaru Impreza. Interesuje mnie rok 1999. Kojarzy ktos cos moze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, tak na szybko klik na allegro i kupione, nowy router tak do 100-150zł, zwykła kablówka 30/10 po nowym roku może zwiększę do 150 mega, teraz jest tp-link 841n, ale mam ochotę wyrzucić go przez zamknięte okno :E

Edytowane przez katystopej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U siebie mam R6220  z tej aukcji. Wgrałem Gargoyle, konfiguracja przez GUI i działa od pół roku bez żadnych problemów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grabarz14 napisał:

U siebie mam R6220  z tej aukcji. Wgrałem Gargoyle, konfiguracja przez GUI i działa od pół roku bez żadnych problemów.

Też mam. Jak kupowałem to chyba były jeszcze tańsze ;) u siebie nie wygrywałem nic innego i chodzi wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, bergercs napisał:

W historii allegro coś takiego jeszcze jest. Chyba nic aktualnego.

Ewentualnie jeśli na prezent to wyszukać jak najwięcej danych i samemu zrobić album - kiedyś tak kalendarze babciom robiłem ze zdjęciami wnucząt :-)

brać póki jest:

https://allegro.pl/oferta/subaru-impreza-wrx-1992-2012-album-historia-taylor-9702958832?reco_id=d1f3f92c-30ab-11eb-a87b-000af7f5f350&sid=0e7a5475e04eefd78184d559df6fb9f87c889ad5ac94196dac75ac99722370c3&bi_s=archiwum_allegro&bi_c=Product&bi_m=reco&

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie ten budżet, ale od kiedy kolega mnie namówił na ubiquiti to ja już innego nic nie kupię.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki miałem 3 urządzenia wpięte w sieć, tani router do 150zł spokojnie sobie radził. Jak jednak tych urządzeń zrobiło się kilkanaście, to trzeba było kupić inny router. Stabilne to już nie było i o ile tylko jakieś problemy z pingiem czy transferami, a tu router umierał całkowicie.

Edytowane przez marko125-91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gang napisał:

Trochę nie ten budżet, ale od kiedy kolega mnie namówił na ubiquiti to ja już innego nic nie kupię.

Jeden LR zainstalowałem u rodziców. Nie chcę nigdy nic innego. :dajekwiatka:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, katystopej napisał:

Berg, nie wykorzystam potencjału tych routerów :E

Im sprzęt ma więcej "zapasu" tym lepiej. Tutaj praktycznie mieścisz się w budżecie a urządzenie bardziej przyszłościowe.

U mnie TL-WDR3600 sprawdzał się dobrze do momentu dołożenia więcej klientów - wtedy zaczęły się co pewien czas problemy z "zatykaniem" - a podłączeniu do niego dysku zewnętrznego można było zapomnieć. Wymiana na Netgear R6400 v2 to niebo a ziemia - wszelkie problemy zniknęły - a dokładam urządzeń cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, KHOT napisał:

Jeden LR zainstalowałem u rodziców. Nie chcę nigdy nic innego. :dajekwiatka:

Ja też od razu w LR poszedłem :]

Czy to laptop, czy gniazdko, czy sonoff, tv, komórka, banan.
Nie ważne czy obok siebie czy daleko.

Wisi sobie jeden talerzyk w kotłowni   pod sufitem i w całym domu mam zasięg. (kotłownia w środku domu nie jest, tylko to ostatnie pomieszczenie w bryle domu)

ps. legenda głosi że przy 200+ urządzeniach dopiero wchodzi apek na swojej ulubione obroty :P



 

znany portal aukcyjny

Na BF jest promka ze 109 (ceneo) na 69.
Myślicie, że to ma szanse poprawnie działać za taką kasę?

Edytowane przez Gang
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli jesteśmy przy repeaterach i zasięgu :D to coś do mieszkania w bloku, co podłączę do dekodera horizon z UPC i rozszerzy zasięg :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, elkocuro napisał:

a jeżeli jesteśmy przy repeaterach i zasięgu :D to coś do mieszkania w bloku, co podłączę do dekodera horizon z UPC i rozszerzy zasięg :D ?

Podłącz APeka o którym piszemy i będziesz miał zasięg na placu zabaw przed blokiem ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.11.2020 o 21:43, Mroczny Nelu napisał:

@Serwal - a ten program nie jest przypadkiem na pół bębna? Bosch ma paskudny zwyczaj robienia pralki np na 7kgi tylko bawełna jest na te 7. A czas prania bawełny w Boschu jest niefajny. Ale i tak pikuś przy Samsungach :D

A nie wiem czy jest na pół bębna :E Pościel czy coś i tak piorę w trybie bawełna 60'C i tryb szybki (zbija z 3h do ~2h z hakiem);
Zresztą, nawet jeśli na pół wsadu to ja 7KG prania w tydzień w pojedynkę nie uzbieram ... także mało miarodajny jestem;

No, na upartego można uznać że z ilości materiału, jaki poszedł na moje ciuchy, to szło by obszyć garderoby na 2 osoby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...