Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Te tańsze KYB to te w szarych pudełkach - to będzie słabsze. Sachs ok. Mogłeś zamówić te amory od razu w Aparts. Do tego górne mocowania Z Sachsa mają po 52zł (lub Lemy  w tej samej cenie  - w środku to samo), zestaw montażowy Sachs 65 - części wyszłyby ok 470 z wysyłką. Wymianę można ogarnąć samemu bo tam masz śrubę u góry, potem dolna i wszystko.

 

Edytowane przez bergercs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bergercs napisał:

Wymianę można ogarnąć samemu bo tam masz śrubę u góry, potem dolna i wszystko.

jakbym miał podnośnik i klucze - pewno tak. :E Nawet kół sam nie zmieniam, bo nie chce się bawić z lewarem z bagaznika :E No nic, skoro Sachs jest ok, to już nie będę kombinował, bo bez auta jak bez ręki.

Bergercs - po raz kolejny, dziękuję bardzo za pomoc, wisze Ci dobre piwko. 

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 bitew, 1 wygrana, co za bezmózgie zwierzęta o tej porze grają :cassetete: trzeba wrócić do grania o 4 przed pracą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to koniec 5,5 miesięcznego opierdzielania się. Jutro do roboty :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu się narażę :szczerbaty: Miałem dzisiaj "przyjemność" bycia pasażerem nowego Yarisa Classic - ale to auto jest obrzydliwe w środku. Zapach plastików wnętrza również nie można nazwać innym określeniem.

yaris.jpg

 

Edytowane przez bergercs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, katystopej napisał:

9 bitew, 1 wygrana, co za bezmózgie zwierzęta o tej porze grają :cassetete: trzeba wrócić do grania o 4 przed pracą :E

Masz 49% WR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, resistance napisał:

Masz 49% WR?

I co w związku z tym ? 

@Trepcia pogrywam od listopada do lutego-marca póki nie rozpocznie się na dobre sezon wędkarski, przez zimę i tak większość czasu siedzi się w domu, wiosna i lato szkoda czasu na granie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Klima napisał:

No to koniec 5,5 miesięcznego opierdzielania się. Jutro do roboty :E

Kurde, ja bym do głowy dostał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lycone napisał:

Kurde, ja bym do głowy dostał :D

Oj tam to był tylko urlop + L4. Dolicz do tego prawie 2 miesiące zamknięcia na początku roku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, marko125-91 napisał:

Na drobne prace szybciej przetrzesz papierem i posprzątasz, niż tę żyrafę przygotujesz do pracy :E

Miałem pożyczyć żyrafę na czas remontu. Oczywiście zapomniałem, dlatego właśnie jeżdżę papierem i dostaje pierdolca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, resistance napisał:

Może niekoniecznie inni gracze są problemem. 

Nie będę Ci tłumaczył, bo masz iQ temperatury powietrza na zewnątrz.

Edytowane przez katystopej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecona przez Nela pralka Amica właśnie mieli pierwsze pranie :E Kurna, ale to ciche. Musiałem sprawdzić czy na pewno pracuje, heh.

Edytowane przez DannyKay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, katystopej napisał:

I co w związku z tym ? 

@Trepcia pogrywam od listopada do lutego-marca póki nie rozpocznie się na dobre sezon wędkarski, przez zimę i tak większość czasu siedzi się w domu, wiosna i lato szkoda czasu na granie :E

Mnie korci na kierownicę, ale kurna nie mam miejsca na nią. To sobie kupiłem Dualsense i podłączyłem do kompa. Dirt 2.0 był na przecenie, to żal było nie wziąć. Póki co to niektóre odcinki powtarzam po kilka razy, bo za późno hamuję :E

42 minuty temu, seeba03 napisał:

Miałem pożyczyć żyrafę na czas remontu. Oczywiście zapomniałem, dlatego właśnie jeżdżę papierem i dostaje pierdolca :D

Kwestia praktyki. Znajomy jak robi gładzie, to nie ma zbytnio co zacierać. Przelecisz szybko ścianę packą i ustawiaj dowolnie lampę - może znajdziesz ze 2 skazy na gładzi. Zasadniczo on skończy szybciej pokój z sufitem, niż ja jedną ścianę poszpachluję :E

Edytowane przez marko125-91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz kierownicę, nie pożałujesz :) Upalam od pół roku T300 Ferrari Alcantara. Urywanie kolejnych "dych" daje mnóstwo frajdy :)

 

edit

kupiliśmy 7123, pod kodem 7143 znajduje mi lodówkę :hmm:

Edytowane przez DannyKay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad T300 RS GT albo coś od Fanateca, ale... przy lepszych kierownicach każdy odradza fotel obrotowy - ze względu na opór pedałów. W sklepie nie przetestuję, bo pandemia i stanowiska nieczynne. A jeszcze zastanawiam się, bo właśnie weszła nowa generacja konsol i czy nie wjadą niedługo nowe modele kierownic. 

Ale tak czy siak nie mam gdzie tego trzymać :E A jakbym miał jeszcze specjalny fotel do tego dokupić, to bym chyba w piwnicy grał... a nie.. tam nie ma tyle miejsca, zostaje balkon :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, katystopej napisał:

Nie będę Ci tłumaczył, bo masz iQ temperatury powietrza na zewnątrz.

Po prostu zauważyłem, że mierni gracze częściej wypisują na czacie i po bitwie, że ktoś źle gra niż ci co bardziej ogarniają grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się przymierzam do tego fotela, bo nie mam miejsca na rig z prawdziwego zdarzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marko125-91 napisał:

o sobie kupiłem Dualsense

te triggery działają na PC? nie ma problemu z łączeniem? miałem kupić pada od PS4 bo mam już od Xa, ale dorzucę do DSa.

 

 

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontroler mam od 3 dni i pograłem łącznie może z 3godziny. Jest duża szansa, że pewnych ustawień jeszcze nie odkryłem. Więc moja ocena może być błędna. Poza tym nie mam jeszcze PS5, więc trudno mi powiedzieć i porównać, jak te trigery powinny poprawnie pracować. No i jeszcze Dualsense nie ma oficjalnego wsparcia dla PC. Steam jedynie dodał kontroler i go oprogramowal, że da się na nim grać. Moja ocena jest taka, że gra reaguje na stopień naciśnięcia trigera, tj. dodawanie gazu i hamulec, ale nie ma tutaj żadnej zmiany w oporze nacisku stawianym przez trigery. Więc albo nie działa, albo nie znalazłem ustawień, albo nie ma jeszcze odpowiedniego wsparcia softwarowego. Na weekendzie postaram się poszukać więcej informacji.

Wcześniej miałem Dual Shock 3 wpięty do PC i zdecydowanie wolę Dualsense. Gra mi się zdecydowanie lepiej. PS4 nie posiadam więc do DS4 porównania brak. Ale DS4 kupi o połowę taniej od Dualsense, więc jak ma być tylko do PC, to bym się zastanowił nad DS4, a w sumie to chyba jednak został przy kontrolerze z XBOXa ze względu na pełne wsparcie przez PC i gry. Bo wszelkie przyciski w grze po podpięciu Dualsense czy DS4 są opisane w grze, jakbyś korzystał z pada XBOX.

Edytowane przez marko125-91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego też nie gram w xboxie w różnorakie samochodówki no oprócz Carmageddona ale to inny typ :E trzeba byłoby mieć zestaw do simraicingu, ale to jeszcze ze 25m2 do mieszkania musiałbym dołożyć :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, katystopej napisał:

Dla tego też nie gram w xboxie w różnorakie samochodówki no oprócz Carmageddona ale to inny typ :E trzeba byłoby mieć zestaw do simraicingu, ale to jeszcze ze 25m2 do mieszkania musiałbym dołożyć :lol2:

Dzięki za pomysł na zagospodarowanie 3 pokoju w mieszkaniu puki nie będzie dziecka :E

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Trepcia napisał:

Wal sie :E

Do tego jakas bieda wersja. Phi ?

Na pocieszenie - istnieje coś takiego:

image;s=1080x720

Czyli da się gorzej :szczerbaty:

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Rebel Moon część 2 sporo lepsza niż część pierwsza. Na początku trochę gadania i luzu a później zaczyna się akcja i uczta dla oka. Gdyby z pierwszej części wyciąć castingi do ekipy, fruwanie na kurczaku i inne pierdy i zastąpić je dłuższymi retrospekcjami które były przy stole w dwójce miało by to więcej sensu i zamiast 2 x 2h mógłby wyjść dobry film 3h. Mogli też zastąpić zboże jakimś rzadkim minerałem pożądanym przez wojsko np do napędzania tych dużych dział. Po obejrzeniu obu części P1 - 4/10, P2 - 6,5/10. Teraz szczerze czekam na część trzecią.
    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...