Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, bergercs napisał:

Te silniki są cichutkie. Gwarancję 10 lat masz tylko na silnik. Do ilu budżet - bo z LG z narzekaniem się nie spotkałem.

Po diabła chcesz się męczyć bocznymi?

Bo ostatnio jechałem odcinek Piotrków - Łódź i bardziej umęczyłem sie na tej trasie, niż gdybym jechał przez Srock i inne zadupia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, bergercs napisał:

Te silniki są cichutkie. Gwarancję 10 lat masz tylko na silnik. Do ilu budżet - bo z LG z narzekaniem się nie spotkałem.

Gdzieś 1600-1700zł, w takim budżecie można już dorwać pralki na silniku inwerterowym.

13 minut temu, huudy napisał:

Panowie pytanie - jechał ktoś ostatnio A1? Jutro robię trase Łódź - Bielsko Biała i myślę, czy wbić na A1 z odcinkowym czy jechać bokami...

A1, w Pyrzowicach na S1 i do samego Bielska

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem o tej funkcji parowej, ciekawe, tylko że ta Amica jest mała tzn 47cm głębokości, a mnie rozmiar nie ogranicza, i patrzę na takie 60x60 ale nie wiem czy są jakieś różnice poza rozmiarem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, katystopej napisał:

Gdzieś 1600-1700zł, w takim budżecie można już dorwać pralki na silniku inwerterowym.

 

Taką kupowałem prawie 3 lata temu (maj 2018) za około 1700 i jestem bardzo zadowolony.

Tylko, że potrzebowałem slim - były odpowiedniki w "full size". Wtedy jak szukałem to z Boscha polecano serię 8 - ale te niedostępne w slimie, najwyższe slim to była seria 6 i tutaj bardzo dużo narzekań na awaryjność (tłumaczono tym, że seria 8 produkowana w Polsce, natomiast 6 pochodzą zza wschodniej granicy - czy to prawda to diabli wiedzą).

Ta ma bardzo dobre opinie.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, katystopej napisał:

Silnik inwerterowy w pralce, hit czy kit ? Myślę nad Boschem tym składanym u nas, niby 10 lat gwary, jak sprawują się te silniki inwerterowe ? Żonka upatrzyła sobie jedną LG w media, ale jak zacząłem czytać komentarze to mi ręce opadły :E

LG od 2 miesięcy w użyciu. Pranie co 2 dni. Działa, pierze, w miarę cicha. Gwarancja 10lat tylko na silnik. No i dobry zasięg wifi :E

większy bęben zawsze lepszy, pranie się mniej zbija. Bo ogólnie zasada jest taka, że plamy są wywabiane na zasadzie uderzeń o bęben. Jak pranie za bardzo napchane (mały bęben), to nie ma tych uderzeń i efekt prania gorszy

Co do pary, to z reguły są to 2 programy dodatkowe. 

 

 

 

 

Edytowane przez marko125-91
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, huudy napisał:

Haas za to odwalił takiego kaszalota, że głowa mała :E Bolid z USA i ruska flaga... 

Rosjanin płaci, Rosjanin wymaga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chyba kurde stanie na tej LG, stary Whirpool zaczyna wydawać dziwne dźwięki, coś jak czarownica na stosie a łożysko niewymienne i bęben klejony, i chyba coś do pomy zassało 8:E

Edytowane przez katystopej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy to jest efekt suszarki czy też pralki, ale aktualnie po suszeniu w zasadzie nie muszę niczego prasować. Wcześniej to był dramat :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
7 minut temu, bergercs napisał:

Widziałem, porównywałem, ma jedynie TurboWash i kilka programów względem 400 setki, a wziąłem właśnie tą 400 którą wczesniej poleciłeś w raty 0%, tego wyższego modelu w ratach 0 nie ma w media. W poniedziałek przywiozą z Euro a starego klamora zabiorą. Dzięki wszystkim ;)

Edytowane przez katystopej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Aule napisał:

Rosjanin płaci, Rosjanin wymaga ;)

To jest w ogóle śmiech. Jak ten koleś będzie w F1 odstawiał takie cyrki jak w F2, to zbyt długo sobie nie pojeździ.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, DannyKay napisał:

To jest w ogóle śmiech. Jak ten koleś będzie w F1 odstawiał takie cyrki jak w F2, to zbyt długo sobie nie pojeździ.

czekam na pierwsze spotkanie na torze Hama i Mazaka :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DannyKay napisał:

To jest w ogóle śmiech.

Jak zobaczyłem malowanie Haas na ten sezon to w pierwszym momencie pomyślałem, że jest 1 kwietnia. Co tam się odwaliło to ja nie wiem :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, seeba03 napisał:

Jak zobaczyłem malowanie Haas na ten sezon to w pierwszym momencie pomyślałem, że jest 1 kwietnia. Co tam się odwaliło to ja nie wiem :E 

blyatmobil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem instrukcje Amici z linka wyżej i to jest bez sensu. Pralka normalnie pierze wodą, by potem na chwilę włączyć parę. Po co? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dezynfekcja. Chociaż z pralką mam styczności tyle co przełożenie prania do suszarki to cieszę się jak dziecko, że w końcu będzie cisza 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, bergercs napisał:

Taką kupowałem prawie 3 lata temu (maj 2018) za około 1700 i jestem bardzo zadowolony.

Tylko, że potrzebowałem slim - były odpowiedniki w "full size". Wtedy jak szukałem to z Boscha polecano serię 8 - ale te niedostępne w slimie, najwyższe slim to była seria 6 i tutaj bardzo dużo narzekań na awaryjność (tłumaczono tym, że seria 8 produkowana w Polsce, natomiast 6 pochodzą zza wschodniej granicy - czy to prawda to diabli wiedzą).

Ta ma bardzo dobre opinie.

mam tą samą 8:E jeszcze pamiętam że dostałem do niej zapas kapsułek, płynu do płukania z coccolino 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bergercs
filmik widzialem, troche nie przemawia mnie uzyta nuta ale poza tym rzadko zdarza sie zeby ktos znalazl jakies minusy tego auta, poza tym ze trzeba sie przestawic ze takiego kloca napedza 1.6 ale "nowoczesnosc"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wpadłem na forum poszukać info o laptopach, ale skoro już jestem, to zapytam.

Pacjent: Mercedes A170

Objaw: Urwana śruba mocująca tarczę hamulcową do piasty.

Pytanie: Czy stanowi to zagrożenie dla bezpieczeństwa, czy też śruby trzymające koło, ustawią też tarczę w odpowiedniej pozycji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Teoretycznie nie w każdym aucie są śruby trzymające tarczę na pieście, praktycznie powinieneś to rozwiercić, nagwintować i wkręcić nową śrubę. Robota prosta i przyjemna, max 30min i zrobione.

 

edit@ właśnie w tym momencie pralka wyzionęła ducha, bęben przestał się obracać :lol2:

Edytowane przez katystopej
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakieś doświadczenia, albo może korzystał z ubezpieczenia oferowanego przez beesafe? Pytam, gdyż w przypadku obu auta, kalkulacje wychodzą u nich wyraźnie tańsze. Nie są, to zawrotne kwoty, ale blisko 200zł do przodu w porównaniu do obecnego ubezpieczyciela i o około 140zł w sytuacji, kiedy wybierałbym np taką avive. Oczywiście mówimy tu o podstawie, auta są sędziwe (2003 i 2006).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, zdunzdun napisał:

Ktoś ma jakieś doświadczenia, albo może korzystał z ubezpieczenia oferowanego przez beesafe? Pytam, gdyż w przypadku obu auta, kalkulacje wychodzą u nich wyraźnie tańsze. Nie są, to zawrotne kwoty, ale blisko 200zł do przodu w porównaniu do obecnego ubezpieczyciela i o około 140zł w sytuacji, kiedy wybierałbym np taką avive. Oczywiście mówimy tu o podstawie, auta są sędziwe (2003 i 2006).

jak mówisz o samym OC, to segreguj po cenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gang napisał:

jak mówisz o samym OC, to segreguj po cenie ;)

Tak, rozmawiamy o samym OC. Są, to auta typowo na dojazd do pracy, robię nimi śmieszne przebiegi (5-6 tysięcy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało bierz tam gdzie najtaniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...