Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Aule napisał:

Najlepiej z kimś z rodziny albo jakimś dobrym znajomym ;)

u mnie brat, rodzice i przyjaciółka, każdy zlecenie stałe na 13 zł i można hulać. Jak tak patrzę na to, to ja więcej daje na procesję co dwa tygodnie XD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, marko125-91 napisał:

Ja pisałem o normalnym abonamencie na Netflixa :P a wtedy jest drogo, szczególnie za 4k. Z dzieleniem po rodzinie nigdy się nad tym nie zastanawiałem z dwóch względów: temat weryfikacji i blokowania kont wraca jak bumerang, a dwa ustawienia regionalne. Oferta w różnych krajach się różni, a w VPN nie chce mi się bawić. Do tego Netflix lubi blokować dostęp przez VPN. 

Założenie konta za granicą działa jakiś czas. Potem i tak zmienia się treść ze względu na licencje regionalne. Na FB sporo osób się skarży, że robiło konta w PL i po czasie do części filmów brak dostępu, gdzie w Polsce nadal można normalnie obejrzeć

1. Jak Cię zbanują to zakładasz nowe konto i tyle. Póki co się na to nie zapowiada, ale widać, że straszenie skutkuje :E

2. Netflix działa odwrotnie niż napisałeś. Zakładasz konto w Turcji, a treść masz według IP kraju z którego oglądasz. Nie wiem kto i gdzie się żalił, ale u mnie działa tak dwa lata i mam pełną Polską ofertę :)

3. U mnie to wygląda tak, że płacę 20 - 26 zł na miesiąc, a zbieram za dwa konta po 13 zł = Netflix za darmo lub + kilka złotych. Taki ze mnie cebulowy janusz :E To samo z YT Premium. Płacę 8 zł za 5 kont. 

Edytowane przez lycone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniając temat, to ktoś ma jakieś doświadczenie z HoppyGo? Zastanawiam się czy nie kupić jakiegoś gruza z segmentu A albo B pod wynajem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, lycone napisał:

1. Jak Cię zbanują to zakładasz nowe konto i tyle. Póki co się na to nie zapowiada, ale widać, że straszenie skutkuje :E

2. Netflix działa odwrotnie niż napisałeś. Zakładasz konto w Turcji, a treść masz według IP kraju z którego oglądasz. Nie wiem kto i gdzie się żalił, ale u mnie działa tak dwa lata i mam pełną Polską ofertę :)

3. U mnie to wygląda tak, że płacę 20 - 26 zł na miesiąc, a zbieram za dwa konta po 13 zł = Netflix za darmo lub + kilka złotych. Taki ze mnie cebulowy janusz :E To samo z YT Premium. Płacę 8 zł za 5 kont. 

1. Był taki artykuł, że w Polsce olewają to dzielenie konta, bo by nagle stracili sporo rynku. 

2. No właśnie dobrze napisałem. Ja mam dostęp do niemieckiej biblioteki filmów. Mi to ryba, ale mnóstwo ludzi żali się, że film nie ma lektora czy napisów, a w Polsce jest. I bawią się w VPN, żeby to ominąć. I czasem ludziom działa rok, a czasem tydzień.

Ja nie mam problemu z zapłaceniem za subskrypcje, tylko po prostu nawet 5zł nie warto póki co, jak Netflixa włączam 2x w miesiącu. 

3. Ja nie jestem z tych, co lubią szukać kruczków i kombinować, żeby było coś taniej. Wiem, że często jestem na tym stratny, ale cenię święty spokój

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dawniej AXA obecnie Uniqa rozwala mnie z roku na rok na łopatki cenami OC, obecnie 543zł OC + 151zł Assistance Prestiż 1200km holowania w EU, w zeszłym roku było 800km holowania. Przyjemnie, 12 albo 13 raz będę wykupował ubezpieczenie u nich  :)

Edytowane przez katystopej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi mfind takie ubezpieczenie na Merca wyliczyło z Allianz :E

ubezpieczenie.thumb.png.d502623cd6a73448bbea4de976263b54.png

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za E38 płaciłem zawsze coś ~850zł za OC w AXA/Uniqa obecnie;
W tym roku z ciekawości podliczyłem i ten sam ubezpieczyciel, i to z jedną szkodą z mojej winy w 2019, wyliczył mi OC za E38 na poziomie ~350,00 zł (ok, z kodem promo 20%);

To mniej niż wyszło OC za Puga 206 2002r 1.4 :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na lagunę przy niepełnych zniżkach  w AXA przez mbank wyliczyło 615zł co było miłym zaskoczeniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie z oględzin auta w Warszawie i jestem zażenowany. W ogłoszeniu i przez telefon jak zwykle igiełka, a jeszcze nie zdążyliśmy z parkingu podziemnego wyjechać a pierwszy rumot z zawieszenia dotarł do mych uszu. Na dziurach to chyba z każdej strony coś waliło. Pomijam rudzielca w tradycyjnych dla tego modelu miejscach ale kurła trzeba nie mieć sumienia albo uszu. Jeszcze facio zdziwiony, że nie chce nawet negocjować ceny, heh. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kojarzę to Vectra C (Signum?) było na tapecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chciałem sprawdzić OC na mubi.pl, produkcja Outlandera to 12.2007 wyjazd z salonu 04.2008, silników 2.2 oficjalnie nie było w 2007 i na mubi jak i rankomat i inne porównywarki jak wybiorę rok to nie ma silnika, albo musiałbym z rokiem skłamać albo z silnikiem. Najlepsze jest to, póki co tylko PZU i AXA/Uniqa mają poprawaną bazę danych i przy roczniku 07 mogę wybrać 2.2 MY08  8:E

 

Mubi w zasadzie nawet przy roczniku 08 nie ma mojego silnika :hahaha:

Edytowane przez katystopej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, DannyKay napisał:

Signum w dieslu 

Mówiłem Ci że mam dobry egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musi być Opell? Łatwiej chyba jakiegoś 407 w 2.0hdi dorwać,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Grzechu daj spokój z tym dti ?

 

Berg, szukam liftbacka lub dużego hatchback, więc 407 odpada, bo ma za mały otwór załadunkowy. 

Edytowane przez DannyKay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
17 godzin temu, marko125-91 napisał:

1. Był taki artykuł, że w Polsce olewają to dzielenie konta, bo by nagle stracili sporo rynku. 

2. No właśnie dobrze napisałem. Ja mam dostęp do niemieckiej biblioteki filmów. Mi to ryba, ale mnóstwo ludzi żali się, że film nie ma lektora czy napisów, a w Polsce jest. I bawią się w VPN, żeby to ominąć. I czasem ludziom działa rok, a czasem tydzień.

Ja nie mam problemu z zapłaceniem za subskrypcje, tylko po prostu nawet 5zł nie warto póki co, jak Netflixa włączam 2x w miesiącu. 

3. Ja nie jestem z tych, co lubią szukać kruczków i kombinować, żeby było coś taniej. Wiem, że często jestem na tym stratny, ale cenię święty spokój

 

2. Racja, nawiązywałem do Turcji, a nie korelacji PL - DE. 

3. Ja też cenię sobie święty spokój. Zrobiłem raz konto przez VPN kilka lat temu co zajęło mi 2 minuty i od tej pory ściąga mi z karty pieniądze bez mojego udziału ;)

Edytowane przez lycone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie bez kombinacji konta PL w netflixie dzielone na 4 osoby, bez zadnej turcji i jest git, dzielone z kolezanka i innymi osobami ktorymi nie znam(kolezanki konto)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, DannyKay napisał:

Berg, szukam liftbacka lub dużego hatchback, więc 407 odpada, bo ma za mały otwór załadunkowy. 

Avensis w budzie liftback?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To auto jest takie miałkie, że mi się nawet myśleć nie chce :E A tak serio, to obecnie mój kolega ma taką z 1.8PB, szef miał kiedyś taką też z 1.8PB. Po ich przebojach z tymi silnikami jakoś mnie odrzuca od tego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Accorda VII w kombi. Zagazować i zapomnisz co to znaczy awaria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, DannyKay napisał:

szukam liftbacka lub dużego hatchbacka

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gang napisał:

Accorda VII w kombi. Zagazować i zapomnisz co to znaczy awaria.

Pod warunkiem, że nie będziesz nic pakował do bagażnika i zawsze parkował tak, by nie widzieć tyłu auta. Kurde. Ten tył jest przepaskudny

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Gang napisał:

Accorda VII w kombi. Zagazować i zapomnisz co to znaczy awaria.

Danny nie jest wielkoludem, ale nawet on będzie miał napady klaustrofobii w akordzie. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...