Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, obsługujesz wszystko z poziomu aplikacji (na pc też jest). Do wewnątrz na przykład ranger 2 (obrotowa, ma mikrofon i głośnik więc możesz słuchać i gadać przez nią). Wszystkie kamery mają również sloty na micro sd. Chmura jest w europie i działa bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, lesiu155 napisał:

Hej, muszę odgrzybić klimę na sezon. 

Zbudowany dokładnie w lipcu 2017, od tego czasu odgrzybia 6 aut corocznie (rodzina i znajomi) za darmo, zwrócił się już dawno kilka razy. Pamiętaj tylko żeby moduł brać na 220/230V.

kufU8KF.jpg

AktCTIS.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę na oferty prepaid z ineternetem, to chyba najtaniej będzie podpisać umowę z lokalnym dostawcą inetrnetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KHOT prawidziwa, włoska maszyna, bella Italia :E  nawet ma czerwone akcenty, żeby była szybsza.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Klima napisał:

Jak tak patrzę na oferty prepaid z ineternetem, to chyba najtaniej będzie podpisać umowę z lokalnym dostawcą inetrnetu.

Nigdy głębiej się nad tym nie zastanawiałem, ale można pomyśleć o nagrywaniu na dysk + informowanie o zdarzeniu na telefon czy maila. Wtedy dopiero łączysz się z kamerką i masz podgląd i zużycie danych mobilnych. Pytanie jest czy chcesz mieć podgląd non stop czy na żądanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, huudy napisał:

@KHOT prawidziwa, włoska maszyna, bella Italia :E  nawet ma czerwone akcenty, żeby była szybsza.

Cicho, mam taki nadmiar tych naklejek, że ekspres do kawy też jest meccanica delle emozioni. :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, DannyKay napisał:

Tak, obsługujesz wszystko z poziomu aplikacji (na pc też jest). Do wewnątrz na przykład ranger 2 (obrotowa, ma mikrofon i głośnik więc możesz słuchać i gadać przez nią). Wszystkie kamery mają również sloty na micro sd. Chmura jest w europie i działa bardzo dobrze.

Wezmę tego Rangera 2. Spodziewałem się czegoś 2x droższego, a tu zaskoczenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomy właśnie przewiózł mnie Challengerem HEMI :E kawa już niepotrzebna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a którym hemi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, KHOT napisał:

https://pl.aliexpress.com/item/32923331721.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.71434039NJT463&algo_pvid=11d40a79-bba5-45b7-9c5f-a2fc9ddedd7e&algo_expid=11d40a79-bba5-45b7-9c5f-a2fc9ddedd7e-27&btsid=0b0a187b16208328636525948e3375&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Do tego wentylator 230v, włącznik kołyskowy 230v i obudowę robisz z czego popadnie (mdf, sklejka, itp.). Robisz swój ozonator który będzie lepiej odgrzybiał za darmo niż te śmieszne pianki.

Generator ozonu lepiej wziąć 24 g czy 10 g?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że generator ozonu wybije cały syf tak samo skutecznie jak ten wurth psikany na parownik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 12 lat używam klimy praktycznie przez cały rok (wiadomo, poniżej 0* sprężarka się nie włączy) i serwisuje ją tylko ozonem i w żadnym samochodzie nie miałem problemów :) 

Może trafiałem akurat na samochody, które nie miały parownika mocno zarośniętego grzybem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Yab napisał:

a którym hemi?

takim

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Grabarz14 napisał:

Generator ozonu lepiej wziąć 24 g czy 10 g?

Ja kupowałem w 2017 roku 10g i po 10 minutach działania robi taką ilość ozonu, że nie wsiądziesz do auta, a w kuchni zasmrodzonej smażoną rybą robi całkowity reset zapachów. Ale oczywiście mocniejszy będzie działał jeszcze szybciej.

 

33 minuty temu, Kaktuch napisał:

Myślicie że generator ozonu wybije cały syf tak samo skutecznie jak ten wurth psikany na parownik?

Pytanie jak bardzo zarośnięte. Regularnie corocznie ozonowane auto jest czyste. Ważne, żeby na odpalonym silniku włączyć klimę, obieg wewnętrzny, nadmuch na maxa i zamknąć ozonator w aucie. Jeżeli przeżyją jakieś formy przetrwalnikowe grzybów, zawsze można powtórzyć po miesiącu mając swój ozonator.

Odgrzebałem fotkę jak jeszcze przed złożeniem obudowy sprawdzałem skuteczność "na pająka". ;)

DzIQWxA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, KHOT napisał:

Ja kupowałem w 2017 roku 10g i po 10 minutach działania robi taką ilość ozonu, że nie wsiądziesz do auta, a w kuchni zasmrodzonej smażoną rybą robi całkowity reset zapachów. Ale oczywiście mocniejszy będzie działał jeszcze szybciej.

Dzięki. Zamówiłem 3 płytkowy 15g z 3 dniową dostawą. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, huudy napisał:

takim

Dużo taki rozbitek z usa kosztuje? bo ten z filmiku widać drzwi odcinają się kolorem od reszty, zderzaki źle spasowane, pewnie w usa całka ale ile za takiego trupa sobie życzą do PL ściągnięcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kierownik22 napisał:

Dużo taki rozbitek z usa kosztuje? bo ten z filmiku widać drzwi odcinają się kolorem od reszty, zderzaki źle spasowane, pewnie w usa całka ale ile za takiego trupa sobie życzą do PL ściągnięcie?

a skąd ja mam to wiedzieć? XD ten z filmiku to model przykładowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ozonator fizycznie nic nie czyści. Ten zabieg może być co najwyżej dodatkiem do mycia parownika chemią ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozonator ma zabić grzyby w układzie i zrobi to lepiej i taniej niż wpsikanie pianki do kratek nawiewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozon ma działanie odkażające i bakteriobójcze. Dla większości wystarczy chociaż zapewne są jednostki wolące pruć deskę żeby wykąpać parownik przy okazji cokwartalnej wymiany uszczelki pod głowicą, dwumasy oraz skrzyni biegów.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej mówiąc, to ozon jest doskonałym utleniaczem, wolny tlen powstający przy naturalnym rozpadzie O3 do O2 jest środkiem doskonale niszczącym proste organizmy żywe, w tym na przykład formy przetrwalnikowe grzybów które mogą pozostać w układzie. Z tych samych powodów nie należy z ozonowaniem przesadzać i robić np. co tydzień, ponieważ może to spowodować degradację plastików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozonator dobrze nadaje się do jeszcze walki z śmierdzącymi butami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
22 godziny temu, bergercs napisał:

Ozon ma działanie odkażające i bakteriobójcze. Dla większości wystarczy chociaż zapewne są jednostki wolące pruć deskę żeby wykąpać parownik przy okazji cokwartalnej wymiany uszczelki pod głowicą, dwumasy oraz skrzyni biegów.

To miała być jakaś aluzja do mnie czy co? 8:E

Edytowane przez Fr0styyy
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że o czymś nie wiemy :-)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...