Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Będę patrzył za chwilę. Instrukcja samochodu na telefonie mówi, że takie coś jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa. Zresetowałem ale nadal czyta tylne prawe koło jako przednie. Poczeka do jesieni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łódź podwodną kupię. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w jednym kierunku: w dół. :E 

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, KHOT napisał:

Tak, w jednym kierunku: w dół. :E 

Wyplułem koktajl... Aż do TV doleciało :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie mam pretensji że przegrali, dziś było widać chęć wałki u większości.

Szkoda czasami lewego, że nie za bardzo ma z kim grać.

Krychowiak jak ostatnio, lepiej żeby go nie było na murawie

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A późniejsze mecze ktoś oglądał ? Francja-Portugalia świetny a Niemcy z ledwością zremisowai z Węgrami i niestety przeszli dalej, największym wygranym tej grupy są właśnie Węgrzy, stawili opór takim potęgom, trochę niesprawiedliwe że skończyli mistrzostwa bo Niemiaszki to w zasadzie prześlizgnęli się z ledwością :cassetete:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że Niemcy nie odpadli ;) 

Oba mecze ładne były (obraz w obrazie i się przełączałem)

Ostatni mecz Chorwacji tez fajnie się oglądało.
 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy przynajmniej ograli aktualnych mistrzów.. Polacy odpadli zasłużenie. Gorzej zaprezentowała się tylko Turcja na tym Euro, bo po Macedonii, Słowacji czy Finlandii to nikt się niczego nie spodziewał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, resistance napisał:

bo po Macedonii, Słowacji czy Finlandii to nikt się niczego nie spodziewał. 

a to ktoś w ogóle liczył na coś w związku z Polską? :E:E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa nie była najtrudniejsza, poza tym awansować mogła ponad połowa drużyn. Nawet Ukraina grając ostatni fatalny mecz awansowała dzięki wygranej z Macedonią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrali, ok... Ale dwa ostatnie mecze, to było to o co chodzi w piłce nożnej - emocje do ostatniej chwili, odwaga i zapał bez kalkulacji. 

Naszym brakuje ogrania, celności w podaniach. Praktycznie każdy mecz, to inny skład.  Ciężko wymagać, by rozumieli się bez słów. Jednak ogromny plus dla trenera, bo pokazał, że można też grać ofensywnie, do czego nasi nie są przyzwyczajeni

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać było ten zapał po Płachecie  przy straconym golu na 3:2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, marko125-91 napisał:

środkowy mecz, to było to o co chodzi w piłce nożnej - emocje do ostatniej chwili, odwaga i zapał bez kalkulacji. 

We wczorajszym meczu szukali i rozglądali się za RL9, nawet szwedzi pisali Szwecja - Lewandowski 3-2 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co jest napastnik? Żeby szukać podania do niego, a on ma dokończyć akcję. To nie pomocnik, że ma wypracowywać piłkę. Dlatego też mówi się, że Lewy to najlepszy napastnik, ale na pewno nie piłkarz. 

Poza tym ja zawsze mówię - niezależnie jaki zawód, ale jak ktoś mówi, że ktoś tam jest bogaty, gwiazdor i robić się nie chce, to skoro taki mądry, to czemu sam nie jest na jego miejscu, tylko mądrzy się? Oceniać najprościej

Edytowane przez marko125-91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, marko125-91 napisał:

 Oceniać najprościej

Nie chce nic mówić, ale Ty sam ich oceniasz.

 

2 godziny temu, marko125-91 napisał:

Naszym brakuje ogrania, celności w podaniach. Praktycznie każdy mecz, to inny skład.  Ciężko wymagać, by rozumieli się bez słów. Jednak ogromny plus dla trenera, bo pokazał, że można też grać ofensywnie, do czego nasi nie są przyzwyczajeni

 

Widząc to 

https://streamable.com/32nxge

Ja nie wiem o jakim zapale do walki można pisać. Nie oglądałeś tego? Sport jest nieprzewidywalny i ciśnie się do końca. Płacheta mając ostatnie minuty gry na Euro i będąc z 20 min na boisku nie wykazuje żadnej woli walki już w tym momencie. Tobie się to może podoba. Mi nie.

Edytowane przez resistance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum tak zamiera, że zaraz chyba jakąś gównoburze zrobię :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BIORĄC POD UWAGĘ JAK SIĘ CI TFUU PEDALARZE UBIERAJĄ TO PEWNIE TEN KIJ BY CHCIELI GDZIE INDZIEJ ŻEBYM IM WSADZIĆ HEHEHE, ALE IM DOWALIŁEM MATI CO NIE ....

A nie pomyliłem strony :E 

 

 

 

Jakoś mi to przyszło do głowy :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Łodzi dzisiaj meksykański filtr był... złoto pomarańczowe wszystko. Tak się zainspirowałem, że 2 bilety kupiłem :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sroga promka na Forze Horizon 4 jest na Steamie. Warto teraz to kupować jak FH5 ma wyjść? Jeśli tak to czym się różni wersja standardowa od Deluxe i Ultimate? Na Steamie nie jest to opisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Yab napisał:

sroga promka na Forze Horizon 4 jest na Steamie. Warto teraz to kupować jak FH5 ma wyjść? Jeśli tak to czym się różni wersja standardowa od Deluxe i Ultimate? Na Steamie nie jest to opisane

ultimate zawiera w sobie wszystkie dodatki ( LEGO + wyspę ) no i dodatkowe auta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Yab napisał:

sroga promka na Forze Horizon 4 jest na Steamie. Warto teraz to kupować jak FH5 ma wyjść? Jeśli tak to czym się różni wersja standardowa od Deluxe i Ultimate? Na Steamie nie jest to opisane

Nie. Warto kupić xbox gamepass w łindowstore i pojeździć sobie w przerwach od innych gier. FH5 też będzie w gamepassie za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KHOT napisał:

Nie. Warto kupić xbox gamepass w łindowstore i pojeździć sobie w przerwach od innych gier. FH5 też będzie w gamepassie za darmo.

rozumiem, że to jest na miesiąc? Ile to kosztuje? Nie wiem czy mi się będzie to opłacać, bo np. takiego Wiedźmina 3 przechodziłem ponad rok :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Yab napisał:

rozumiem, że to jest na miesiąc? Ile to kosztuje? Nie wiem czy mi się będzie to opłacać, bo np. takiego Wiedźmina 3 przechodziłem ponad rok :E

Pierwszy miesiąc 4 zł. Potem 4 dychy. Warto miesiąc wziąć, pobawić się i najwyżej olać, szczególnie, ze ta promka na steamie jak widzę to stówa. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...