Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Na filmie który widziałem autobus pojawia się między 1. a 2. sekundą filmu, jak masz dłuższy film to chętnie zobaczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gang, fakt. Tylko ja też o tym co sam widziałem. Tak jak pisałem, bójek widziałem multum, dresów, chuliganów. Po mieście też jeździli szybciej, ale nie wiem - może wynika to z tego, że kiedyś łepki rozbijały się UNO fire, a nie e46 i 100kmh, to była już prędkość graniczna, o ile zdążyłeś się rozpędzić :E Teraz masz stówę, a nawet 4 biegu nie wrzuciłeś

Edytowane przez marko125-91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kaktuch napisał:

Na filmie który widziałem autobus pojawia się między 1. a 2. sekundą filmu, jak masz dłuższy film to chętnie zobaczę

Naprawdę uważasz, że taka grupa ludzi wtargnęła przed niego w ostatnim momencie?
Wg Ciebie hamowanie awaryjne stwarza większe niebezpieczeństwo niż uderzenie w człowieka?
 

Poza tym nie wiem o jakiej "tej kobiecie" piszesz. W pierwszym momencie uderza w inną, potem przejeżdża po innej która w pierwszym momencie na ulicy nie była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, resistance napisał:

Czyli uważasz, że dojeżdżanie do awanturników, trąbienie na nich jak jest się kierowcom publicznego środka lokomocji to prawidłowe zachowanie w tej sytuacji? Bo to akurat na filmie widać. 

Tego nie powiedziałem. Powiedziałem, że jedno nagranie nie pokazuje całości zajścia. Nie widać co dzieje się od drugiej strony pojazdu ani co dzieje się w nim. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, larry.bigl napisał:

Tego nie powiedziałem. Powiedziałem, że jedno nagranie nie pokazuje całości zajścia. Nie widać co dzieje się od drugiej strony pojazdu ani co dzieje się w nim. 

Więc kierowca zachował się prawidłowo czy nieprawidłowo? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, resistance napisał:

Naprawdę uważasz, że taka grupa ludzi wtargnęła przed niego w ostatnim momencie?
Wg Ciebie hamowanie awaryjne stwarza większe niebezpieczeństwo niż uderzenie w człowieka?
 

Poza tym nie wiem o jakiej "tej kobiecie" piszesz. W pierwszym momencie uderza w inną, potem przejeżdża po innej która w pierwszym momencie na ulicy nie była.

Możliwe że grupa wtargnęła w ostatnim momencie.

Hamowanie awaryjne może spowodować obrażenia u stojących w autobusie pasażerów. To fakt.

Piszę o kobiecie potrąconej na samym początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, resistance napisał:

Więc kierowca zachował się prawidłowo czy nieprawidłowo? 

Oczywiście przejechał kobietę i to nie powinno się stać, ale w ocenie całości zajścia musisz znać wszystkie okoliczności. Zupełnie inaczej kwalifikacja czynu wygląda w momencie gdy z premedytacją wcisnął gaz do dechy nie mając żadnego zagrożenia ze strony osób bijących się a co innego jak ktoś np napierdziela w drzwi albo np wtargnał do autobusu (nawet próbował wtragnać). 

Dlatego mówię, oceniać całość zajścia po jednym ujęciu z boku nie pokazujące nic poza momentem przejechania to mocna przesada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaktuch, masz mentalność tego kierowcy 

 

Ten psychol zabił 2 małym dzieciom matkę.

Edytowane przez jarux
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kaktuch napisał:

Możliwe że grupa wtargnęła w ostatnim momencie.

Hamowanie awaryjne może spowodować obrażenia u stojących w autobusie pasażerów. To fakt.

Piszę o kobiecie potrąconej na samym początku

Dzisiaj pochwalasz rozjeżdżanie najmniej winnej osoby w zadymie, wczoraj broniłeś picia i prowadzenia kilka dni wcześniej przeszkadzał Ci motocyklista który wjechał przed audi które zostawiło przed sobą pas startowy na skrzyżowaniu. Odnoszę wrażenie, że dyskusja to strata czasu, bo coś jest z Tobą nie tak. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, resistance napisał:

Dzisiaj pochwalasz rozjeżdżanie najmniej winnej osoby w zadymie, wczoraj broniłeś picia i prowadzenia kilka dni wcześniej przeszkadzał Ci motocyklista który wjechał przed audi które zostawiło przed sobą pas startowy na skrzyżowaniu. Odnoszę wrażenie, że dyskusja to strata czasu, bo coś jest z Tobą nie tak. 

Hola hola, myślałem że każdy ogarnie, że mój komentarz dotyczący pijanych kierowców to była ironia w związku z analogicznymi komentarzami nt przekraczania prędkości i łamania innych przepisów. Jak widać stwierdzenie, że każdy pije wydaje się społeczeństwu zbyt prawdopodobne i nie załapaliście żartu ;)

Dla jasności: uważam, że powinno się surowo karać za wszystko, no ale ja staram się jeździć przepisowo a nie chwalić się jakie mandaty za prędkość dostałem (albo ugadałem policjanta żeby darował) jak niektórzy.

 

Nie pochwalam rozjeżdżania. Stwierdzam, że sytuacja może nie być tak czarno biała jak się wam wydaje. Kto tu chce linczować ludzi od razu (kierowcę)?

 

A co do motocyklisty no to cóż, po prostu uważam że 2 kółka to nie monopol na wpierdalanie sie. W analogicznej sytuacji jakby samochód wjechał przed motocykl na światłach albo wyprzedzał na żyletki to pewnie był by hejt na puszkarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto nie ma wymiarow i osiagow motocykla w uproszczeniu. Teraz przekalkuluj czy bardziej sie oplaca zeby eszyscy stali gesiego czy wpasowywali sie e wolne miejsca dla plynnosci ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam BMW M5 to już mogę się wciskać? Czy może dopiero mclarena 720s? Teslę model S?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie bedziesz mial mozliwosci, bo auta sa za szerokie. Procent szybkich aut jest mały, motocykli wiekszy. Jakis GS500 na swiatlach do regulaminoeych predkosci przyspieszy lepiej niz wiekszosc aut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. Ostatni taki "wąski" złożył mi lusterko, tylko w drugą stronę.

Ale ostatnia akcja to było coś ultra bezczelnego. Pedalarz na szosie wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym rowerzyście i... jeszcze skoczył z mordą, dlaczego mu nie ustąpił skoro widział, że on jedzie rozpędzony.  Osiedle, strefa 30kmh.

Edytowane przez marko125-91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji motocykliści jeszcze przepychają się dość kulturalnie. Najgorzej jest z skuterami, a mieszanką wybuchową są boty, i inne tego typu wymysły. JEst korek? Lekko zwolni i pruje pomiędzy autami gdzie motocyklista zwykle jedzie powoli. Albo lawirują pomiędzy autami na mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, marko125-91 napisał:

No. Ostatni taki "wąski" złożył mi lusterko, tylko w drugą stronę.

Ale ostatnia akcja to było coś ultra bezczelnego. Pedalarz na szosie wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym rowerzyście i... jeszcze skoczył z mordą, dlaczego mu nie ustąpił skoro widział, że on jedzie rozpędzony.  Osiedle, strefa 30kmh.

Nie ma grupy w ktorej jakis procent nie stanowia debile. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, kojarzy ktoś jakąś folię bezbarwną, która się nie "palcuje"? Chcę okleić przycisk kibla bo inaczej to trzeba będzie w rękawiczkach klocka spuszczać :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lesiu155 napisał:

Hej, kojarzy ktoś jakąś folię bezbarwną, która się nie "palcuje"? Chcę okleić przycisk kibla bo inaczej to trzeba będzie w rękawiczkach klocka spuszczać :E 

Zawsze można postawić wiadro z wodą obok albo na wieczór jedna osoba spuszcza wszystko 8:E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, lesiu155 napisał:

Hej, kojarzy ktoś jakąś folię bezbarwną, która się nie "palcuje"? Chcę okleić przycisk kibla bo inaczej to trzeba będzie w rękawiczkach klocka spuszczać :E 

Problemy pierwszego świata

Kup se japoński kibel z pilotem.

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Trepcia to brzmi jakbyś pisał o swoich doświadczeniach w tej kwestii :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, po co człowiek ma się kręcić na kiblu.

Jak swędzi czy piecze, to do lekarza :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...