Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wystarczy samo zgłoszenie, nie musisz wymieniać dowodu.

A jakbym chciał? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A jakbym chciał? :) 

Ten sam powiat? Ogólnie nie ma możliwości zmiany dowodu i zostawienia czarnych blach - opcja ratowania ich jest właśnie zgłoszenie nabycia albo kombinowanie z darowizną dwa razy ale to nie każdemu chce sie bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Każ jej zamówić oponę za swoje i niech jedzie sama do kondoniarza na wymianę. Razy byłem świadkiem jak babka za mną na łuku nie uderzyła tylko przypierdoliła focusem pp kołem w krawężnik na tyle, że się aluminiowa felga wysypała jak zęby po sierpowym, babka na tyle w szoku byłą, że nie nie wiedziała jak obsłużyć telefon, i na tyle przestraszona reakcji męża, że zaczęła płakać. Jak się zapytałem czy jakoś pomóc to powiedziała, że miesiąc temu skasowała zderzak przód na słupku bo też się nie zmieściła, a pół roku temu lampę tył 8:E może dobrze że ta moja małża nie robi tego prawka, dłużej pożyje :hahaha:

Dlatego ja się cieszę, że moja żona bardzo dobrze jeździ samochodem :E miała co prawda jedna stłuczkę ale to było typowe zagapienie się. Wjechała kulajac się w korku komuś w tył. Poza tym jeździ i bezpiecznie i dynamicznie. 

Gdyby mi kobieta notorycznie kasowała w jakiś sposób samochód to bym zdecydowanie ukrócił jej dostęp do niego albo kazał naprawiać ze swoich :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ten sam powiat? Ogólnie nie ma możliwości zmiany dowodu i zostawienia czarnych blach - opcja ratowania ich jest właśnie zgłoszenie nabycia albo kombinowanie z darowizną dwa razy ale to nie każdemu chce sie bawić.

Czarne chyba były przypisane do województwa i to się zgadza.
Dzięki, czyli zostają czarne i „obcy” dowód :)

Edytowane przez baQus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

I na koniec :E

Póki co się śmiejemy, ale jak tak dalej pójdzie, to nasze kobiety będą w burkach chodzić. Tego Czarnka to powinni na taczce wywieźć. Chłop bezczelnie i bezpośrednio szantażuje uczelnie, teraz to. Żenada na kółkach. Wku%$a mnie ten kato terror.

Edytowane przez DannyKay
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę dużej różnicy pomiędzy zagrożenien od radykalnych muzułmanów i radykalnych katoli. To tylko inna wersja tego samego Boga. Powiedziałbym nawetz że ci pierwsi sumienniej wypełniają jego nakazy.

 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ustasze

 

To nie tak dawno i nie tak daleko biorąc pod uwagę historie.

Edytowane przez resistance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to moja Żona bardzo dobrze jeździ, parkuję Accordem lepiej ode mnie chyba (no ale na co dzień jeździ). z tym, że ona nie ma za grosz cierpliwości ;)
I jeździ tak, że nie wiem jakim cudem jej nie łapią, chyba dogonić nie mogą.

W Toruniu jak Was wyprzedzi jakiś Accord, na podwójnej / przejściu / drugą stroną wysepki. Zacznie trąbić bo jedziecie w jej mniemaniu za wolno (nie ważne ile będziecie jechać)
To na 90% to będzie moja Żona ;)

Ja czekam kiedy jej prawko zabiorą aby się trochę uspokoiła ;)
 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzi tutaj ktoś w temacie monitoringu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gang napisał:

Siedzi tutaj ktoś w temacie monitoringu?

Danny siedzi/siedział. Polecił mi kamerkę do jako elektroniczna nianie i sprawuje się idealnie. W grubszych tematach też pewnie doradzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnia ktoś tutaj smartfony? Od jakiegoś czasu mam problem z s9+, nie chce za uja znaleźć wagi diagnostycznej medisana, gdzie s20+ znajduje ją bez problemu. Wczoraj kupiłem jeszcze inną wagę, chyba Sanitas i tego gówna ani s9 ani s20 nie chce wyszukać... Jakieś czyszczenie pamięci BT? Próbowałem chyba już wszystkiego w s9 poza resetowanie ustawień sieciowych, bo niestety ale ustawienia WiFi tez to resetuje :/

Albo jeszcze inaczej, poleci ktoś wagę z która nie ma problemów z połączeniem róznymi telefonami i zeby miała kilka profili uzytkowników? Powiedzmy do 100eu? Nie wiem ile za jakąś porządną trzeba dać :E

Edytowane przez Fr0styyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać inflacja dosięgnęła i używane, ekspresowa podwyżka w niecały miesiąc, co by nie było za tanio dla potencjalnego kupca :E


https://www.olx.pl/motoryzacja/samochody/toyota/auris/?search[filter_float_year%3Ato]=2010&search[filter_enum_petrol][0]=petrol&search[filter_enum_country_origin][0]=i

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jeździłem dieslem, nigdy sie nimi nie interesowałem, ale planuje kupić auto. Na otomoto benzyn w tym modelu, którego szukam jest 50, a diesli 250, z tymi samymi 'wymogami'. Kilka miesięcy już mam w obserwowanych ten model i benzyn zero, a diesli przewija sie dziennie po x sztuk. Jak to jest z dieslami na krótkie odcinki? Jest sens? Czy więcej będzie stał u mechanika w takich warunkach? Do pracy mam 9km i robię takie odcinki x 5/6 w tygodniu. W weekend śmigam odcinki po 30km trasą, więc chyba trochę za mało na diesle? Pytam, bo wyboru w dieslach jest masa, a benzyn od x miesięcy nic ciekawego.

Edytowane przez Krzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważenie itp to to. Ale jeśli chodzi o wyliczenia tkanki tłuszczowej itd to już dane z d..y.

 

ale w sumie - w tym budżecie to chyba żadna nie zbliży się dokładnością do tych wag z "body centów" (tam po 30k kosztują).

 

W x mają dobrą cenę.

Edytowane przez bergercs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krzyn napisał:

Nigdy nie jeździłem dieslem, nigdy sie nimi nie interesowałem, ale planuje kupić auto. Na otomoto benzyn w tym modelu, którego szukam jest 50, a diesli 250, z tymi samymi 'wymogami'. Kilka miesięcy już mam w obserwowanych ten model i benzyn zero, a diesli przewija sie dziennie po x sztuk. Jak to jest z dieslami na krótkie odcinki? Jest sens? Czy więcej będzie stał u mechanika w takich warunkach? Do pracy mam 9km i robię takie odcinki x 5/6 w tygodniu. W weekend śmigam odcinki po 30km trasą, więc chyba trochę za mało na diesle? Pytam, bo wyboru w dieslach jest masa, a benzyn od x miesięcy nic ciekawego.

To zależy, jakiego auta szukasz. Małe autko z prostym dieslem się sprawdzi, z jakimś rodzinnym autem bym się zastanowił. Główny problem diesli, to czas osiągnięcia odpowiedniej temperatury pracy. Dla użytkownika, to też problem, jeśli jest klasyczna nagrzewnica. Zanim cokolwiek się nagrzeje w aucie, to będziesz u celu. W zimie może wkurzać

Godzinę temu, bergercs napisał:

Ważenie itp to to. Ale jeśli chodzi o wyliczenia tkanki tłuszczowej itd to już dane z d..y.

 

ale w sumie - w tym budżecie to chyba żadna nie zbliży się dokładnością do tych wag z "body centów" (tam po 30k kosztują).

 

W x mają dobrą cenę.

+30 do depresji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, marko125-91 napisał:

To zależy, jakiego auta szukasz. Małe autko z prostym dieslem się sprawdzi, z jakimś rodzinnym autem bym się zastanowił. Główny problem diesli, to czas osiągnięcia odpowiedniej temperatury pracy. Dla użytkownika, to też problem, jeśli jest klasyczna nagrzewnica. Zanim cokolwiek się nagrzeje w aucie, to będziesz u celu. W zimie może wkurzać

 

Zastanawiam się nad BMW F30 i dlatego pytam o diesla, bo diesli jest masa, do wyboru, do koloru. 

Edytowane przez Krzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapisz się od razu w kolejce do EGRów. DPF do 4 cyl diesli coś koło 7k kosztuje. A tak tylko jeździć i lać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bergercs napisał:

To zapisz się od razu w kolejce do EGRów. DPF do 4 cyl diesli coś koło 7k kosztuje. A tak tylko jeździć i lać.

DPF? a po, a na co to komu :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bergercs napisał:

Ważenie itp to to. Ale jeśli chodzi o wyliczenia tkanki tłuszczowej itd to już dane z d..y.

 

ale w sumie - w tym budżecie to chyba żadna nie zbliży się dokładnością do tych wag z "body centów" (tam po 30k kosztują).

 

W x mają dobrą cenę.

Trochę poczytałem i w sumie zamówiłem jakąś wagę Withers? Withings? Niby mierzy wszsytko + jeszcze coś tam z zyłami 8:E?

 

Withings Body Cardio.

2 godziny temu, marko125-91 napisał:

 

+30 do depresji

Nie no, moje BMI to 21 takze do depresji daleko :D

Edytowane przez Fr0styyy
edit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bergercs napisał:

Zakup nowego.

O ile kupi. Nie taka prosta sprawa. 

10 minut temu, Fr0styyy napisał:

Nie no, moje BMI to 21 takze do depresji daleko :D

27,8 :E a przed ślubem było koło 21, jak u Ciebie :E można rzec szczęście w nieszczęściu :D

Edytowane przez marko125-91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie oczywiście jak całe życie wychodzi nadwaga ;) 175/83 teraz. Chociaż powiem Wam że najlepiej się czułem jak mialem 90-95kg. Bo fakt jak byłem w przedziale 100-115 to było trochę ciężko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bergercs napisał:

Zakup nowego.

A tak z ciekawości, to czemu miałbym nowy egr kupować? Na krótkich odcinkach dostaje po dupie, czy co? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...