Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, katystopej napisał:

Jak tam niedźwiadki blek frajerdej, stracone coś kasy ? Ja 2 wędki i 10kg pelletu aller aqua, za kolejne kije żona mnie ukatrupi 8:E

słuchawki BT na prezent i dla siebie klawiaturę mechaniczną. Czas w końcu zobaczyć o co wszystkim chodzi z tymi klawiaturami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy to jednak stan umysłu. Szczepić się nie - ok, to mogę zrozumieć, tak samo jak oburzenie na ograniczenia dla niezaszczepionych. Jednak nie ogarniam niechęci do testowania się, a raczej wymówką. Już któryś znajomy z objawami i ta sama śpiewka, że nie będzie się testował, bo jeszcze wyjdzie pozytyw i dostanie kwarantannę. I co on(a) powie w pracy. Więc logiczniej cicho siedzieć i łazić do tej pracy, czy do przedszkola i szkoły. 

Potem patrzę na statystyki w Polsce i rozumiem, dlaczego są tak niskie. Realnie można to pomnożyć 3-4 krotnie, jak nie lepiej. I owszem, wiem, że większość przejdzie covid spokojnie czy jak cięższe przeziębienie, ale są ludzie (też młodzi, których znam), którzy mają niezłą jazdę z powikłaniami. Znajomy po 30-tce ma zrujnowane płuca, a że budowlaniec, to jest praktycznie równoznaczne z końcem wykonywania zawodu. No ale... plandemia i depopulacja Gatesa. 

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dochodzę do wniosku, że jeśli chodzi o taki ogólny "stan rozwoju" to plasujemy się mniej więcej na poziomie Rumunii, Bułgarii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić, że za niedługo będziemy bliżej Liberii pod względem rozwoju a nie choćby Ruminii :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Trepcia napisał:

Samochod "premjum" bedziesz sciagal? :E

 

niee, moim premium pojechaliśmy na weekend po prostu, bo czułem że to lepsza inwestycja :E 

5,6l wyszlo na setkę. więc za autostrady zapłaciłem niewiele mniej jak za paliwo... 100zl w jedną stronę, złodziejstwo.

  

8 godzin temu, Gang napisał:

A propos środków do czyszczenia. W pralkę ustawcie program z najwyższą temperatura i wrzucie do bębna 2 tabletki od zmywarki... Pralka po tym jest lepiej jak nowa.

piszczące łożyska też naprawia? :E 

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi są komentujący w internecie, którzy o pandemię obwiniają polski rząd :E teraz nie wiem, czy nasz rząd to ci masoni, czy inne tajne ugrupowania, czy nasz rząd współpracuje z Gatesem :E

6 minut temu, huudy napisał:

piszczące łożyska też naprawia? :E 

Spróbuj Motodoktora, albo ceramizer 

Edytowane przez marko125-91
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, marko125-91 napisał:

Najlepsi są komentujący w internecie, którzy o pandemię obwiniają polski rząd :E

Generalnie ludzie za wszystko obwiniają wszystkich za wszystko poza samymi sobą. 

Chociaż tutaj przecież można mówić o tym, że rządzący wspierają antyszczepionkowe media.

 

Tak samo teraz mają pandemie w dupie, bo boją się, że odpłyną im głosy szurów. Dla Polaka powodem do dumy jest, że naszczepieni Niemcy biją rekordy zakażeń. Zupełnie pomija natomiast to, że u nas zgonów jest praktycznie tyle co w poprzedniej fali. 

Edytowane przez resistance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na a) oficjalną liczbę ludności b) multum ludzi na czarno c) gęstość zaludnienia d) ilość wykonywanych testów

Rodzinny nie przyjmie Cię z katarem, tylko zrobi Ci test PCR. Masz wynik negatywny, jesteś badany dalej pod kątem grypy

 

Edytowane przez marko125-91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Polska ma powiedzmy 4 razy tyle zgonów co Niemcy. No, ale szur powie, że u nas zawyżają liczbę zgonów, bo Big Pharma chcą przejąć nad nami kontrolę. Albo, że umarli na grypę. Albo, że Niemcy zaniżają. Albo, że może i umiera 400 osób dziennie, ale oni znają typa co wziął śmiercionkę i umarł... co prawda w wypadku samochodowym, ale zginął po szczepieniu. I tak można przykłady z dupy mnożyć, bo tacy ludzie są podatni na manipulacje i można im sprzedać wiele historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie budował kiedyś 1000+konnej supry?

edit

w sensie ojciec imbecyla, co się rozbił

Edytowane przez DannyKay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, DannyKay napisał:

On nie budował kiedyś 1000+konnej supry?

edit

w sensie ojciec imbecyla, co się rozbił

u nich to rodzinne patrząc na test zawieszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depnięcie, uślizg i pooooooszedł, jak dzik w kartofle

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apetor nie żyje. Zmarł wczoraj (w piątek wpadł pod lód). A jeszcze kilka dni temu wrzucał film z okazji urodzin ?

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, bergercs napisał:

Apetor nie żyje. Zmarł wczoraj (w piątek wpadł pod lód). A jeszcze kilka dni temu wrzucał film z okazji urodzin ?

Who ? Wpisałem w google - apetor, wyskoczyło legenda internetu nie żyje. Co on takiego legendarnego robił ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, huudy napisał:

depnięcie, uślizg i pooooooszedł, jak dzik w kartofle

ja jesteśmy przy kolizjach :D

 

https://radom.naszemiasto.pl/pijany-kierowca-bmw-wbil-sie-w-zaparkowane-samochody-przy/ar/c16-8566503

 

ode mnie z miasta dziś rano pod hotelem na bardzo mało ruchliwej ulicy z leżącymi policjantami... 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, elkocuro napisał:

ja jesteśmy przy kolizjach :D

 

https://radom.naszemiasto.pl/pijany-kierowca-bmw-wbil-sie-w-zaparkowane-samochody-przy/ar/c16-8566503

 

ode mnie z miasta dziś rano pod hotelem na bardzo mało ruchliwej ulicy z leżącymi policjantami... 

Dlatego ja jestem szczęśliwy, że mam swój własny garaż.. nie jestem sobie w stanie wyobrazić mojego wk***ienia gdyby ktoś tak mi urządził auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garaż czy swoje miejsce gdzieś na zamkniętym osiedlu czy posesji to jest mega sprawa. Byłem w sobotę na mieście, krążyłem 30 minut zanim zaparkowałem. Nie wyobrażam sobie co siedzi w głowach ludzi, którzy wynajmują lub kupują mieszkania na starówkach.

Co do czyszczenia pralki, te gotowe płyny nawet w połowie tak nie pomagają jak tabletka od zmywarki ;) Tak samo jeżeli macie kamienny zlew. Wrzucić 2 tabletki, zalać ciepła wodą i zostawić na noc. Rano zlew jak nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, marko125-91 napisał:

 

Z Polski to ostał mi się dowód osobisty i numer telefonu :E

Patrzyłem teraz na cennik Spotify w Polsce. No wychodzi 2x drożej w euro :E ale bez przesady, żebym kombinował z VPN dla 50 euro oszczędności na rok. 

Eee tam, we mnie cebula jest silna. Mam YT Premium z Indii czy Netflixa z Turcji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Gang napisał:

Nie wyobrażam sobie co siedzi w głowach ludzi, którzy wynajmują lub kupują mieszkania na starówkach.

rower albo MPK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gang napisał:

Co do czyszczenia pralki, te gotowe płyny nawet w połowie tak nie pomagają jak tabletka od zmywarki ;) 

Dowód?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...