Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Gang napisał:

Co do czyszczenia pralki, te gotowe płyny nawet w połowie tak nie pomagają jak tabletka od zmywarki ;) 

Dowód?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, marko125-91 napisał:

Dowód?

próbowałem 4 środków i żaden tak nie pomógł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba na jakiś czas powinienem prawko do szuflady odłożyć, wczoraj w Zafirze ojca rozwaliłem drzwi PT i trochę próg...

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Yab napisał:

 Czas w końcu zobaczyć o co wszystkim chodzi z tymi klawiaturami

O to, aby Cię uj strzelał przy pisaniu czegokolwiek :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Kowal napisał:

O to, aby Cię uj strzelał przy pisaniu czegokolwiek :E 

Chyba bardziej osoby w twoim otoczeniu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z Was okazję pakować się do Mercedesa GLK z wózkiem dziecięcym (z gondolą) + jakieś bagaże? Niby ma to 450L pojemności, podobnie co moja C klasa ale jednak można wyżej upchać rzeczy. Zastanawiam się czy nie za mały bagaznik na ewentualne wycieczki.. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Trepcia napisał:

Jesli nie pracujesz po calych dniach na klawiaturze to bedziesz zadowolony :) Mnie po kilku godzinach dziennie bolaly opuszki palcow.

EDIT:

Najechał na 14-latkę, która leżała na jezdni. "Myślałem, że to worek liści" - Opole (onet.pl)

Nie ma to jak spac sobie na drodze.

To jest dobre: "Policja wyjaśnia okoliczności związane z utratą przytomności przez nastolatki i ich obecności w miejscu zdarzenia. Sprawa ma już dodatkowy wątek. Ojciec poszkodowanej po otrzymaniu informacji o wypadku poszedł pod dom sprawcy, gdzie dokonał zniszczeń o wartości przekraczających kilkanaście tysięcy złotych."

Tak jakby gościu był czemuś winny...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jej koleżanka spała w rowie więc ciekawe czy alko/dragi były grane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lycone napisał:

Tak jakby gościu był czemuś winny...

A kupujesz tłumaczenie o worku liści? Nie żeby ona miało prawo tam leżeć, ale też jechanie na pałę i wjeżdżanie w nieoświetlone miejsca/przedmioty za dobrze o nim nie świadczy.

Co nie zmienia faktu, że to jakaś patologia może być. Tak czy siak przy wypadkach z reguły zawodzi kilka czynników. 

Edytowane przez resistance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po podpisaniu cesji szkody oc mogę zmienić serwis na inny? Od tygodnia nie mogę się dodzwonić do tego serwisu, gdzie chciałem naprawiać samochód (aso zimny Piotrków Tryb). Skoro chłop ma problem przez tydzień odebrać telefon, to nie wiem czy chce wiedzieć jak auta naprawiają. Poza tym zwyczajnie wku%#a mnie fakt, że jeżdżę tyle czasu obitym autem i ciągle mi czujniki parkowania  z przodu piszczą.

Edytowane przez DannyKay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majstry, mam pewien temat i potrzebuje się poradzić :D 
W skrócie - kupiłem części, i jak można się domyśleć, do tej pory nie dotarły. W sierpniu jak zamawiałem, sklep mi napisał, że czas oczekiwania to  ok 2 tygodnie, mówię luz, bo się nie pali i nie potrzebuje na już. Mija ok tydzień, dostaje powiadomienie o przygotowaniu do wysyłki.. i tak czekam, mija miesiąc i nic. Piszę do sklepu, a w odpowiedzi dostaje info w stylu "będzie, ale nie wiadomo kiedy" xD Ostatnio pisałem maila, z pytaniem co z zamówieniem - brak info. Po kilku dniach dzwoniłem i miałem dostać odpowiedź zwrotną - nie dostałem... A, warto podkreślić, że przelałem im pieniądze (połasili się na 180 ziko ?)

I tu się zastanawiam - jak tu z nimi podziałać? Iść od razu na policje - tylko w sumie o co? O oszustwo internetowe? Czy może uokik? Ogólnie sklep ma średnie opinie, głównie właśnie o długi czas oczekiwania sypią się negatywy. Mnie na czasie jak widać nie zależy, ale kontakt z klientem plus ten wałek z przygotowaniem do wysyłki mnie dość wnerwił i zastanawiam się, co podziałać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bergercs napisał:

Adres sklepu.

 

podeślę na privie - nie chce podawać danych sklepu publicznie do jutra. Jak jutro nie odpowiedzą, wtedy rozkręcę imprezę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest koniec listopada - zamówienie z sierpnia - spokojnie możesz podać dane sklepu. Gdyby robili problemy do obrony masz nr zamówienia - jego status i próby kontaktu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, marko125-91 napisał:

To je wyłącz :E

Włączają się automatycznie przy cofaniu a potem zostają włączone do przekroczenia 10 czy 20km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bergercs napisał:

Jest koniec listopada - zamówienie z sierpnia - spokojnie możesz podać dane sklepu. Gdyby robili problemy do obrony masz nr zamówienia - jego status i próby kontaktu.

 

W sumie racja. Sklep nazywa się dobroskok z Polkowic http://dobroskok.pl/pl/o-nas. Ja na nich trafiłem przez allegro, przeglądając różne części zainteresowało mnie to, że mieli wystawionych sporo części do mojej "cegły" https://allegro.pl/uzytkownik/volvo_store/oceny - co ciekawe, konto allegro zablokowane :D  Więc podejrzewam, że na allegro też zaczęli robić jakieś wałki i poszedł ban. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto na Allegro zawieszone. Jeden z ich długów na 25k zł  wisi na odsprzedaż od blisko 2 lat. Pisz na ich profilu na FB zapytanie.

FB

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz wyjazd do Częstochowy na podpisanie umowy w nowej pracy a jutro pierwszy dzień. 3mcie kciuki

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Good luck Yab :) oby u Ciebie była to tak dobra zmiana jak u mnie! Ps co to za firma jeśli nie tajemnica?:D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...