Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

w obu przypadkach zle spasowana maska, w tym pierwszym jeszcze tylnia klapa,wiadomo,nie ma nie bitych ale jak juz widac takie mankamenty na zdjeciach to trzeba mocniej sie zajac ogledzinami co i jak bylo w przeszlosci

 

w dodatku przebiegi absurdlanie male,nie mowie ze takiemu autu szkodzi duzy przebieg ale watpie ze ktorys ma ponizej 350k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w obu przypadkach zle spasowana maska, w tym pierwszym jeszcze tylnia klapa,wiadomo,nie ma nie bitych ale jak juz widac takie mankamenty na zdjeciach to trzeba mocniej sie zajac ogledzinami co i jak bylo w przeszlosci

 

w dodatku przebiegi absurdlanie male,nie mowie ze takiemu autu szkodzi duzy przebieg ale watpie ze ktorys ma ponizej 350k

 

Ja wogole zauwazylem ostatnio ze wszystkie auta na allegro z roku ~90 maja ustawione ~230 tys :P

Edytowane przez FaZiMoDo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w obu przypadkach zle spasowana maska, w tym pierwszym jeszcze tylnia klapa,wiadomo,nie ma nie bitych ale jak juz widac takie mankamenty na zdjeciach to trzeba mocniej sie zajac ogledzinami co i jak bylo w przeszlosci

Jesteś moim blacharskim mistrzem i geniuszem będę mógł się zapisać na nauki?

Jak będę sprzedawać samochód umieszczę link do aukcji na kilku forach motoryzacyjnych, ciekaw jestem ile to wtedy mój samochód narobi dzwonów, poprawek lakierniczych oraz o ile mam zaniżony licznik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteś moim blacharskim mistrzem i geniuszem będę mógł się zapisać na nauki?

Jak będę sprzedawać samochód umieszczę link do aukcji na kilku forach motoryzacyjnych, ciekaw jestem ile to wtedy mój samochód narobi dzwonów, poprawek lakierniczych oraz o ile mam zaniżony licznik...

Ja tez wlasnie nie zauwazylem nic szczegolnego w tej masce,tylko z tylu na dole po bokach cos dziwne czarne , jakby rdza :)

 

Powie mi ktos czemu taka cena ? Bo za cholere sie nie moge domyslic

 

KLIK

Edytowane przez FaZiMoDo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarinho
To tez dobre :cool:

 

KLIK

 

W Finlandii taki system obowiązuje, i jakiś tam prezesik zapier***jąc swoim mercedesem dostał 170k mandatu, zarabiał pewnie miliony, wiec te nasze 500złotych by wyśmiał

Edytowane przez dolarinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Socjalistyczny wymysł, zaczną sie kombinacje jak zaniżać pensje i płacić mniejsze podatki, i mandaty przy okazji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powie mi ktos czemu taka cena ? Bo za cholere sie nie moge domyslic

 

KLIK

 

"silnik niestety wymaga wymiany panewki slychac stukanie"

 

W Finlandii taki system obowiązuje, i jakiś tam prezesik zapier***jąc swoim mercedesem dostał 170k mandatu, zarabiał pewnie miliony, wiec te nasze 500złotych by wyśmiał

 

Z tego co mi wiadomo to był prezes firmy "Nokia" a ta kwota to nie była w PLN; "na nasze" to wyszło w granicach 700k PLN ;)

 

Dopłaty do instalacji LPG to dobry pomysł ale znając nasze państwo o ile te dopłaty będą sensowne pewnie za jakiś czas "extra" opodatkują sam gaz...

Edytowane przez Spookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteś moim blacharskim mistrzem i geniuszem będę mógł się zapisać na nauki?

Jak będę sprzedawać samochód umieszczę link do aukcji na kilku forach motoryzacyjnych, ciekaw jestem ile to wtedy mój samochód narobi dzwonów, poprawek lakierniczych oraz o ile mam zaniżony licznik...

tyle, że on ma rację...a już na pewno w stosunku do tego pierwszego BMW...spasowanie maski i tylnej klapy jest kiepskie :) a jak Ty tego nie widzisz, to czemu od razu ktoś inny ma nie wiedzieć lepiej na co zwracać uwagę i wyłapywać takie rzeczy na pierwszy rzut oka ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spasowanie maski i tylnej klapy jest kiepskie :) a jak Ty tego nie widzisz, to czemu od razu ktoś inny ma nie wiedzieć lepiej na co zwracać uwagę i wyłapywać takie rzeczy na pierwszy rzut oka ??

tylna klapa taaakk, jak poznacie choć trochę ten samochód i jego zachowania to dowiecie się że klapa jest niedomknięta :Up_to_s: -do tego się przyczepiłem. Uwagę to się zwraca przy realnych oględzinach samochodu bo po zdjęciach to sobie można stwarzać historię... Czy ja gdzieś piszę że ten samochód ma to i tamto? Nie, bo to jest nierealne oceniać spasowania i blacharkę samochodu po zdjęciach. Co do spasowania to z tym także trzeba uważać, proponuje przejść się po salonach i ocenić na surowo spasowania nowych aut a można ujrzeć sporo ciekawych rzeczy.

Edytowane przez bastek303

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteś moim blacharskim mistrzem i geniuszem będę mógł się zapisać na nauki?

Jak będę sprzedawać samochód umieszczę link do aukcji na kilku forach motoryzacyjnych, ciekaw jestem ile to wtedy mój samochód narobi dzwonów, poprawek lakierniczych oraz o ile mam zaniżony licznik...

jesli wierzysz w ok. 13 tysięczne przebiegi rocznie dla takich aut przez ok 20 lat to jest Twoja sprawa,ja jezdzac do pracy i do szkoly robi 12k rocznie...zreszta od dupy strony trzeba spojrzec, po co komus LPG w aucie etc etc etc...jak sie ktos duzej interesuje jakims modelem to zna jego stopien zuzycia po jakims przebiegu,sa auta w ktorych pedal sprzegla sie praktycznie nigdy nie wytrze,w innych natomiast juz po 100k jazdy...mieszki,kierownica,siedzenia...nie mowie tu o tych egzemplarzach ale sa sztuki ktore sa bardziej podatne na zuzycie

 

tylna klapa taaakk, jak poznacie choć trochę ten samochód i jego zachowania to dowiecie się że klapa jest niedomknięta :Up_to_s: -do tego się przyczepiłem. Uwagę to się zwraca przy realnych oględzinach samochodu bo po zdjęciach to sobie można stwarzać historię... Czy ja gdzieś piszę że ten samochód ma to i tamto? Nie, bo to jest nierealne oceniać spasowania i blacharkę samochodu po zdjęciach. Co do spasowania to z tym także trzeba uważać, proponuje przejść się po salonach i ocenić na surowo spasowania nowych aut a można ujrzeć sporo ciekawych rzeczy.

ty uwarzasz ze po zdjeciach mozna stwarzac historie,ja natomiast jak widze juz buble na zdjeciach to boje sie co moge zobaczyc pod maska ogladajac pierwszy lepszy blacharski element dlatego czesto dyskwalifikuje takie auto,chyba ze szukam czegos bitego duzo taniej gdzie dobry remont wyjdzie mnie mimo wszystko mniej z autem niz poszukiwanie od poczatku swietnej sztuki...jesli nie potrafisz oceniac spasowania blacharki samochodu po fotkach to duzo paliwa spalisz szukajac samochodu dla siebie,wszystko pod warunkiem ze kola w oczy Cie te mankamenty blacharskie

 

Zgodze sie natomiast ze w nowych autach ze spasowaniem tez jest na bakier...jednym to przeszkadza innym nie ;)

Edytowane przez DaveyHavok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli nie potrafisz oceniac spasowania blacharki samochodu po fotkach to duzo paliwa spalisz szukajac samochodu dla siebie,wszystko pod warunkiem ze kola w oczy Cie te mankamenty blacharskie

Tylko powiedz mi co wydedukujesz po tym że maska jest źle spasowana? może miał dzwon a może pokrywa była zdjęta bo właściciel samochodu robił zabezpieczanie progów lub lakiernik robił zaprawki a po pracy złożył maskę jak mu się chciało byle trzymała. Zresztą z doświadczenia wiem że lakiernicy kiedy mogą to doją z klienta ile się da i czasami samochód "rozbiera" się aż zanadto by pokazać właścicielowi ile to pracy trzeba było włożyć by pomalować prawe nadkole... Do wszystkiego trzeba podejść z wiedzą i z dystansem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dawno nie kupowałeś samochodu... Ja w tym roku kupowałem 3 i w 100% przypadków jeśli na zdjęciach w ogłoszeniu było coś nie halo to na miejscu wątpliwości się potwierdzały i dochodziła cała masa nowych niespodzianek. Piszę właśnie o lekkim niespasowaniu elementów lub delikatnie innych odcieniach lakieru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"silnik niestety wymaga wymiany panewki slychac stukanie"

Czytalem. Ale to az taki koszt ze obnizyl cene auta o połowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytalem. Ale to az taki koszt ze obnizyl cene auta o połowe ?

hehe...może sama panewka a może już wał do roboty, a może już gładzie cylindrów są porysowane jakimś odłamkiem panewki...także może się skończyć generalką silnika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe...może sama panewka a może już wał do roboty, a może już gładzie cylindrów są porysowane jakimś odłamkiem panewki...także może się skończyć generalką silnika ;)

 

A ewolucja problemu między tymi fazami przebiega niezwykle szybko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem wczoraj żarówki. Całkiem przypadkiem padło na Tungsram SportLight:

 

dsc00051op.th.jpg

 

W rzeczywistości kolorystycznie wygląda to inaczej trochę. Żarówka No-Name (po lewej) świeci bardziej żółto, a Tungsram (po prawej) świeci na biało. Lekko błękitny kolor jest widoczny tylko pod odpowiednim kątem.

 

Wygląda to bardzo dobrze, a jak się sprawdza, to jutro dopytam siostrę ;)

Edytowane przez Klima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mokrym nie będzie widać, nawet ksenony szału nie robią w takich warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos jak to ze scorpio jest z 96roku ? Bo sasiad ma na sprzedanie z gazem 2.0l z fajnym wyposarzeniem. Patrzylem i jakos malo tego na allegro jest

Edytowane przez FaZiMoDo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Orientuje sie ktos jak to ze scorpio jest z 96roku ? Bo sasiad ma na sprzedanie z gazem 2.0l z fajnym wyposarzeniem. Patrzylem i jakos malo tego na allegro jest

 

Duże, wygodne, dość rzadko spotykane i brzydkie jak noc listopadowa. Co do awaryjności, nie wiem, liczba egzemplarzy nie wróży jednak łatwego dostępu do części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem z ogledzin. Prezentuje sie pieknie (jak dla mnie)

 

Praktycznie full opcja,

2 strefowa klima nawet , full elektryki + gaz sekwencja

 

a co do najwazniejszego

 

KLIK 1

KLIK 2

 

I chce za to auto 3.5 tys.

 

Ciekawe jak z naprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...