Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zrezygnować z abo w Orange i przejść na Nju, dostałem abo 15zł 12gb i 4.77gb w UE na czym najbrdziej mi zależało,  żonce w maju zrobię ten sam myk no może żeby u niej neta było ciut więcej i wyjdzie 30 może 40 zł za 2 telefony 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W plusie tak było że na info o rezygnacji dali za 20zł rozmowy+sms+18.5gb a wcześniej 29zł za rozmowy+sms+8gb także czasami warto zagrać zmianą operatora to jak akurat im zależy to można coś dodstać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, katystopej napisał:

Chciałem zrezygnować z abo w Orange i przejść na Nju, dostałem abo 15zł 12gb i 4.77gb w UE

i 30zł za 1mb w GB :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, huudy napisał:

Lastryko z Dacii nie do pobicia XD jakby to było satynowe, to by było dużo lepsze. 

Między i10 a Dacią jest jakieś 5tys. zł różnicy? Wystarczy by deskę obszyć skórą, a i fotele można obszyć na nowo, dodając trochę gąbki dla lepszego trzymania bocznego

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Trepcia napisał:

W sensie, ze powiedziales w Orange, ze rezygnujesz i lepsza oferte Ci dali?

Tak, zadzwoniłem na *100 z faktyczną chęcią rezygnacji i przejścia na nju abo najtańszy, i w czerwcu zonkę przenieść do abo w parze 39+9zł no ale dostałem z miejsca dużo lepszą ofertę, na necie w kraju mi nie zależy bo mam nielimitowany z numeru służbowego.

49 minut temu, huudy napisał:

i 30zł za 1mb w GB :E

Tam się nie wybieram :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz proszę o ocenę tego telewizora:

image;s=1080x720

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu kupiliśmy w firmie Citroena Jumpera L2H3 nówka za 77k brutto, z wyposażenia dodatkowego airbag pasażera i czujniki zmierzchu i deszczu, ale radia kompletnie brak i przy montażu jakiegoś taniego pioniera okazało się, że głośników też brak :hahaha:

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, katystopej napisał:

Chciałem zrezygnować z abo w Orange i przejść na Nju, dostałem abo 15zł 12gb i 4.77gb w UE na czym najbrdziej mi zależało,  żonce w maju zrobię ten sam myk no może żeby u niej neta było ciut więcej i wyjdzie 30 może 40 zł za 2 telefony 8:E

przecież w NJU byś miał lepszą ofertę biorąc pod uwagę internet w kraju...

29+9zł = 10-30GB*, 3.07GB w UE, 

albo 38+9zł = 20-60GB, 4.15gb w UE,

 

- 20 GB po pół roku w nju na abonament,

- 25 GB po roku w nju na abonament,

- 30 GB po 2 latach w nju na abonament.

 

+ możliwość rezygnacji w dowolnej chwili

Edytowane przez elkocuro
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, bergercs napisał:

No to teraz proszę o ocenę tego telewizora:

 

Dziura na kubki jak w hyundaiu z 2005 roku, a gałka biegów chyba podmieniona, bo brakuje bursztynu na górze. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, elkocuro napisał:

przecież w NJU byś miał lepszą ofertę biorąc pod uwagę internet w kraju...

 

14 godzin temu, katystopej napisał:

na necie w kraju mi nie zależy bo mam nielimitowany z numeru służbowego.

 

Tak jak wcześniej pisałem, ja mam no limit ze służbowego sima, żonce 15-20gb wystarczy, najbardziej zależy nam na necie w UE, w Nju mielibyśmy 4gb do rozdziału, tutaj już ja sam mam 4.77, ona będzie pewnie mieć tyle samo,  jestem w lekkim szoku, że Orange tak pozamiatało mi tą ofertą, a ze oferta na 2 lata, no i co, nigdzie lepszych warunków nie dostane, o 1 czy 2 zł mniej nie będę się bił 8:E

Aha, mój abo to ten za 45zł, po turbo zniżce na 15 :E

Edytowane przez katystopej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się przeniosłem z Orange, bo po przepisaniu numeru na mnie to nie miałem żadnej umowy i fatalne warunki (55 zł za 10 GB). Babka z Orange jak do mnie dzwoniła to powiedziała że najmniej to 45 zł. Nawet jak jej powiedziałem że się przenoszę to nic lepszego nie zaproponowała :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie cierpię softu od Xiaomi ciąg dalszy: jak telefon łączy się z wifi kamery samochodowej, to nie mam neta, mimo że w opcjach programistycznych opcja: dane mobilne zawsze włączona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam firmowy Redmi 9. Zainstalowałem na nim Teams, Outlook i Whatsup. Nic poza tym, a aparat uruchamia się 12 sekund (dzisiaj robiłem kilka prób, bo nie wierzyłem). Nie mógłbym tego używać na co dzień jako prywatny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prawie 5 latach używania Honora 8 (bateria padła na amen) przesiadłem się na Realme 6 4/128GB;
Działa - i tyle do szczęścia mi trzeba, a przy moim a-społecznym trybie życia bateria wytrzymuje 4-5 dni, mając cały czas dane pakietowe w tle + dziennie 45-50 minut udostępniania muzyki po bluetooth / Spotify.

Gdyby nie kwestie baterii to Honor 8 dalej byłby w użytkowaniu.

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To od siebie - omijajcie Samsunga A51. Jedyna zaleta to ekran amoled. Względem Redmi Note 8 Pro - wolniejszy, słabsza bateria, słabszy czytnik palucha (ogólnie po aktualizacji systemu działa - jako tako ale działa. Natomiast na początku był wręcz bezużyteczny - nie wiem jak takie coś mgło trafić na półki sklepowe), a na dodatek słabszy aparat - ten w Xiaomi jest taki sobie ale Samsung przy nim to porażka. Taka próbka - wieczorem w identycznych warunkach:

Samsung:

miki_a51a.jpg

miki_a51b.jpg

 

[/spoler]

Xiaomi:

miki_r8a.jpg

miki_r8b.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Galaxy S8 też nie ma internetu po podłączeniu do kamerki 70mai przez wifi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, serwal4 napisał:

Po prawie 5 latach używania Honora 8 (bateria padła na amen) przesiadłem się na Realme 6 4/128GB;
Działa - i tyle do szczęścia mi trzeba, a przy moim a-społecznym trybie życia bateria wytrzymuje 4-5 dni, mając cały czas dane pakietowe w tle + dziennie 45-50 minut udostępniania muzyki po bluetooth / Spotify.

Gdyby nie kwestie baterii to Honor 8 dalej byłby w użytkowaniu.

dałbyś znaka jak aparat się sprawuje? Poluje aktualnie znowu na promkę za 599

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gang napisał:

Dlaczego nie cierpię softu od Xiaomi ciąg dalszy: jak telefon łączy się z wifi kamery samochodowej, to nie mam neta, mimo że w opcjach programistycznych opcja: dane mobilne zawsze włączona.

W żadnym telefonie nie będziesz miał neta przy takim połączeniu się, z automatu tel przerzuca się na wifi a że to wifi nie ma dostępu do sieci to twój problem nie softu w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 używam iphonów od 9 lat, nie ukrywam, że ich polityka coraz bardziej mi nie pasuje, ale nawet flagowce z Androidem moim zdaniem zamulają. Może jakby zoptymalizować działanie aplikacji, byłoby lepiej, ale jak użytkownik nie chcę się na tym znać i oczekuję że telefon po wyjęciu z pudełka będzie w pełni funkcjonalny :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przesiadłem ostatnio z P20 na Note 10 lite. Od androida w wersji 6, nigdy nie miałem problemów z przeniesieniem danych z telefonu na telefon. W sumie to zapomniałem, jak wygląda taka konfiguracja, ot, podać hasła do googla i skonfigurawać apki bankowe, reszta haseł zawsze siedzi w keepasie. Ale to co mi odstawiło P20.... Po NFC - kopia przerwana kilka razy pod rząd. Zapas z kompa - zawisł na kilka godzin przy 99% ( do tego, hiSuite raz na kilka prób potrafiło połączyć się z telefonem), kopia na koncie googla - wersja minimum, szukaj sobie na huaweii. Gorączki dostawałem :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prywatnie redmi note 4 z uszkodzonym ekranem po trzydziestym upadku, 2 razy zmienianym gnieździe ladowania na podróbkę . Niestety z miui najnowszym nieźle muli , ale szkoda mi wyrzucić , bo działa tylko trzeba pilnować ilości apek i robić kill

Dostałem a51 Samsunga w pracy i działa wybitnie płynnie , fotki super , podobnie jak wyświetlacz . Niestety nie wiem czy Wielki brat nie patrzy więc dalej katuje Xiaomi 

Edytowane przez tony.montana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od lat nie widziałem przymulania na androidzie: poprzednio LG G6, a od prawie roku Oppo Reno 2 i wszystko chodzi błyskawicznie. Wkurzają jedynie idiotyczne zmiany wprowadzane na siłę przez googla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama wydajność jest ok.

W poprzednim huawei p9 lite było tak, że net był z dwóch źródeł razem (po to są te opcje programistyczne o zawsze włączonych danych mobilnych)
I tam jak wifi traciło neta to leciało z mobilnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, huudy napisał:

dałbyś znaka jak aparat się sprawuje? Poluje aktualnie znowu na promkę za 599

Na aparat kompletnie nie patrzyłem, ale z opinii znajomego, który też ma R6 (jeno 8/128GB) -> jest przekonany, że mój Honor 8 (2x obiektyw / aparat z P9 bez logo Leica) robi lepsze;
A swoim ani jednej fotki jeszcze nie robiłem :E 

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...