Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

a w gamepassie jest wersja Ultimate czy standardowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Yab napisał:

a w gamepassie jest wersja Ultimate czy standardowa?

zanim dojdziesz do etapu wyspy i lego to trochę akurat potrwa ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja w sprawie Toyoty: miała być do odbioru w środę. Sobota a wciąż  sprężyny nie mają. Ciekawe czy do kolejnej środy się wyrobią....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie majster zdrażnił...

Najpierw jedna barierka obdrapana, bo jak to facet określił miało prawo się na pace obdrapac i się czepiam [ zero zabezpieczenia] no ale że to strona od podwórka, rysa na 7 metrach od ziemi w sumie i obiecał zaprawix odpuściłem.

Biora się za montaz, a ja się pytam gdzie górne uszu o których rozmawialismy.... Zapomniał dospawac uszu u góry, chciał to zrobić na miejscu i pomalowac sprayem. Już pal licho jak to będzie wyglądało. Zapytałem się go czy na ten spray dostanę jakaś extra gwarancję czy standardowo 5 lat na usługi budowlane zgodnie z umową, bo lojalnie ostrzegam że jak się pojawi rdza to będę reklamować?  [Wolę zapłacić trochę więcej ale szukam majstrów tylko z działalnością umowa itd] wpadł facet w szal, zaczął mnie wyzywać że pojebany jestem, jaka gwarancją, że to jest metalowe i musi rdzewieć itd itp. że co że mnie za klient że im się patrzę na ręce.  koniec końców mówi że on zabiera towar i mam mu oddać za materiał...no to ja że on ma mi naprawić elewację i taras po dziurach, że w umowie był zapis o uszach i on się z jej nie wywiązał itd.on z ryjem, a ja spokojnie że zadzownimu na policję żeby spisali notatke i reszta w sądzie...

Koniec końców pojechał zabierajax towar a mi dał 500 zł i przeprosił.

Myślał że mnie zakrzyczy....

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem to ubiquiti AC lite na test i moje obserwacje są takie, że wifi jest lepsze od tego co oferują budżetowe routery, ale do mojego fritzboxa nie ma startu. Zarówno sygnał w pomieszczeniu gdzie jest router jest wg apki na telefonie mocniejszy, jak i za dwiema ścianami ubi już jest nieosiągalny gdzie mój router nadal trzyma słabe ale stabilne połączenie. No i konfiguracja jest idiotyczna. W sensie pierwsza konfiguracja jest ok, ale zmiana routera i nagle nie przyjmował mi ani hasła wifi ani też nie szło się zalogować. Trzeba było zrobić twardy reset. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba było brać LR. Wiem że drożej, ale nie ma porównania. ;) 

Plus taki, że ubiquiti łączysz w mesh, więc nie problem dokładać kolejne w innych punktach domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było takiej potrzeby

A mesh to teraz standard

 

Edytowane przez marko125-91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było potrzeby, ale stękasz, że zasięg słaby :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii owiewek.

Lepiej kupić ori z aso czy Heko? Różnica 60zł warta dopłaty? Co do Heko to już nie zbiera tak dobrych opinii jak kiedyś

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KHOT napisał:

Bo trzeba było brać LR. Wiem że drożej, ale nie ma porównania. ;) 

Plus taki, że ubiquiti łączysz w mesh, więc nie problem dokładać kolejne w innych punktach domu.

Lr jest pod kaDym względem lepszy, podobne mają tylko obudowy. Ja mam lr o mi dwa piętra ogarnia i koło 20 urzedzen bez problemu

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, DannyKay napisał:

Nie było potrzeby, ale stękasz, że zasięg słaby :E

Inaczej. Patrząc na regularną cenę tego urządzenia - powinno oferować więcej. Zdecydowanie więcej. Ja raz, że kupiłem to urządzenie za połowę ceny, dwa kupiłem to po prostu aby sprawdzić, co to potrafi i w moim przypadku byłoby to rozczarowanie, ale trzy nie kupiłem tego dla siebie, a w miejscu docelowym spełnia zadanie (nie trzeba jakiegoś ultra długiego zasięgu)

Jakbym miał zapłacić regularną cenę, to bym tego zdecydowanie nie kupił. Może dopłaciłbym do lr, ale szybciej poszedłbym w mesh z dwóch urządzeń. Podobnie cenowo, a pokrycie byłoby lepsze. Ale patrząc na soft, na pewno nie tego producenta, bo to jest porażka przez duże P. 

Edytowane przez marko125-91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę jak narzekanie Janusza, że Deutsche Premium Technik powinno nie tylko jeździć, ale też w kosmos latać w swojej cenie. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ocenianie czy coś ma dobry stosunek ceny do możliwości nazywasz narzekaniem, to napisz mi jeszcze, że np. Fiat Tipo w topowej wersji jest wart uwagi i ma cenę skrojoną do tego co oferuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, marko125-91 napisał:

Jeśli ocenianie czy coś ma dobry stosunek ceny do możliwości nazywasz narzekaniem, to napisz mi jeszcze, że np. Fiat Tipo w topowej wersji jest wart uwagi i ma cenę skrojoną do tego co oferuje. 

Co narzekasz na Fiata Tipo. Potrafisz sam zaprojektować,zrobić takie auto i je lepiej wycenić to pokaż  a nie krytykujesz.

 

# :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gang napisał:

Lr jest pod kaDym względem lepszy, podobne mają tylko obudowy. Ja mam lr o mi dwa piętra ogarnia i koło 20 urzedzen bez problemu

Ja od siebie mogę polecić Netgear R6400v2 - szybkie i stabilne urządzonko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś dopytywał o park wodny w Cz-wie. Od początku czerwca informacja, że prawdopodobnie na początku lipca start - przedwczoraj Matyjaszczyk ogłosił, że może na początku września uda się otworzyć. Czyli zakładając prawdopodobną falę korony, zapewne w przyszłym roku otworzą.

Więc zamiast aquaparku w Częstochowie pozostaje mrożona kawa i zazdrość mieszkańcom TG :E

Edytowane przez bergercs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, bergercs napisał:

Kiedyś ktoś dopytywał o park wodny w Cz-wie. Od początku czerwca informacja, że prawdopodobnie na początku lipca start - przedwczoraj Matyjaszczyk ogłosił, że może na początku września uda się otworzyć. Czyli zakładając prawdopodobną falę korony, zapewne w przyszłym roku otworzą.

Więc zamiast aquaparku w Częstochowie pozostaje mrożona kawa i zazdrość mieszkańcom TG :E

Ja pytałem się :E Z ciekawości chciałem dowiedzieć się czy agregat już działa czy jeszcze nie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Volkswagen zapowiada pożegnanie z silnikami spalinowymi
 
Koncern z Wolfsburga chce zakończyć sprzedaż na europejskim rynku Volkswagenów z silnikami spalinowymi w 2035 roku. Wtedy w ofercie pozostaną wyłącznie samochody w pełni elektryczne.

https://moto.rp.pl/tu-i-teraz/66421-volkswagen-zapowiada-pozegnanie-z-silnikami-spalinowymi

https://automotyw.com/ostatni-spalinowy-volkswagen-w-europie-2035/

 

Cytat

Kilka tygodni temu Audi ogłosiło, że ostatnie auto spalinowe pokaże w 2026 roku, a ich sprzedaż zakończy około 2033 roku.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Polsce wykupimy licencję i dalej będziemy klepać auta spalinowe z poprzednich generacji :E 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w biedronce piwo Hopfe, niemiecki jasny pils dla Biedry i Lidla(Perlnbacher), dobry klasyczny pils, idealny na takie upały, zdecydowanie lepszy niż Carlsberg, Tatry, Żubry i inne szczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kormoran i Miłosław/Grodzisk nie mają konkurencji wśród regionalnych, które da się kupić wszędzie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, ale ten Hopfe kupiłem po 1.99 w promo więc do 2zł jest bezkonkurencyjny, za 2.5 już wolę dołożyć do 3zł i właśnie albo Miłosław albo Namysłów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to ostatnio jak już pije piwo to grodziskie ipa/apa, jurajska pomarańcza albo pszeniczniak. Kiedyś trafiłem jakąś edycję limitowaną piwa z grodziska, która miała dodatek zielonej herbaty i czegoś tam jeszcze. Ależ to było zajefajne. Jakby ktoś gdzieś widział, to proszę o info. bo nie mogę spotkać :)

o to to

DSC_0001.JPG

Edytowane przez DannyKay
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...