Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Grupa nie była najtrudniejsza, poza tym awansować mogła ponad połowa drużyn. Nawet Ukraina grając ostatni fatalny mecz awansowała dzięki wygranej z Macedonią. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przegrali, ok... Ale dwa ostatnie mecze, to było to o co chodzi w piłce nożnej - emocje do ostatniej chwili, odwaga i zapał bez kalkulacji. 

Naszym brakuje ogrania, celności w podaniach. Praktycznie każdy mecz, to inny skład.  Ciężko wymagać, by rozumieli się bez słów. Jednak ogromny plus dla trenera, bo pokazał, że można też grać ofensywnie, do czego nasi nie są przyzwyczajeni

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać było ten zapał po Płachecie  przy straconym golu na 3:2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, huudy napisał:

a to ktoś w ogóle liczył na coś w związku z Polską? :E:E  

Polska mistrzem Polski! A nie jest euro czy world cup. Na co to komu? :E

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, marko125-91 napisał:

środkowy mecz, to było to o co chodzi w piłce nożnej - emocje do ostatniej chwili, odwaga i zapał bez kalkulacji. 

We wczorajszym meczu szukali i rozglądali się za RL9, nawet szwedzi pisali Szwecja - Lewandowski 3-2 :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

A po co jest napastnik? Żeby szukać podania do niego, a on ma dokończyć akcję. To nie pomocnik, że ma wypracowywać piłkę. Dlatego też mówi się, że Lewy to najlepszy napastnik, ale na pewno nie piłkarz. 

Poza tym ja zawsze mówię - niezależnie jaki zawód, ale jak ktoś mówi, że ktoś tam jest bogaty, gwiazdor i robić się nie chce, to skoro taki mądry, to czemu sam nie jest na jego miejscu, tylko mądrzy się? Oceniać najprościej

Edytowane przez marko125-91

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
19 minut temu, marko125-91 napisał:

Oceniać najprościej

Nie chce nic mówić, ale Ty sam ich oceniasz.

2 godziny temu, marko125-91 napisał:

Naszym brakuje ogrania, celności w podaniach. Praktycznie każdy mecz, to inny skład.  Ciężko wymagać, by rozumieli się bez słów. Jednak ogromny plus dla trenera, bo pokazał, że można też grać ofensywnie, do czego nasi nie są przyzwyczajeni

Widząc to 

https://streamable.com/32nxge

Ja nie wiem o jakim zapale do walki można pisać. Nie oglądałeś tego? Sport jest nieprzewidywalny i ciśnie się do końca. Płacheta mając ostatnie minuty gry na Euro i będąc z 20 min na boisku nie wykazuje żadnej woli walki już w tym momencie. Tobie się to może podoba. Mi nie.

Edytowane przez resistance

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To forum tak zamiera, że zaraz chyba jakąś gównoburze zrobię :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczynam!

Kij w szprychy rowerzystom! :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BIORĄC POD UWAGĘ JAK SIĘ CI TFUU PEDALARZE UBIERAJĄ TO PEWNIE TEN KIJ BY CHCIELI GDZIE INDZIEJ ŻEBYM IM WSADZIĆ HEHEHE, ALE IM DOWALIŁEM MATI CO NIE ....

A nie pomyliłem strony :E 

Jakoś mi to przyszło do głowy :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w Łodzi dzisiaj meksykański filtr był... złoto pomarańczowe wszystko. Tak się zainspirowałem, że 2 bilety kupiłem :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sroga promka na Forze Horizon 4 jest na Steamie. Warto teraz to kupować jak FH5 ma wyjść? Jeśli tak to czym się różni wersja standardowa od Deluxe i Ultimate? Na Steamie nie jest to opisane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Yab napisał:

sroga promka na Forze Horizon 4 jest na Steamie. Warto teraz to kupować jak FH5 ma wyjść? Jeśli tak to czym się różni wersja standardowa od Deluxe i Ultimate? Na Steamie nie jest to opisane

ultimate zawiera w sobie wszystkie dodatki ( LEGO + wyspę ) no i dodatkowe auta. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Yab napisał:

Nie. Warto kupić xbox gamepass w łindowstore i pojeździć sobie w przerwach od innych gier. FH5 też będzie w gamepassie za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, KHOT napisał:

Nie. Warto kupić xbox gamepass w łindowstore i pojeździć sobie w przerwach od innych gier. FH5 też będzie w gamepassie za darmo.

rozumiem, że to jest na miesiąc? Ile to kosztuje? Nie wiem czy mi się będzie to opłacać, bo np. takiego Wiedźmina 3 przechodziłem ponad rok :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Yab napisał:

rozumiem, że to jest na miesiąc? Ile to kosztuje? Nie wiem czy mi się będzie to opłacać, bo np. takiego Wiedźmina 3 przechodziłem ponad rok :E

Pierwszy miesiąc 4 zł. Potem 4 dychy. Warto miesiąc wziąć, pobawić się i najwyżej olać, szczególnie, ze ta promka na steamie jak widzę to stówa. :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a w gamepassie jest wersja Ultimate czy standardowa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Standard, podstawka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Yab napisał:

a w gamepassie jest wersja Ultimate czy standardowa?

zanim dojdziesz do etapu wyspy i lego to trochę akurat potrwa ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja w sprawie Toyoty: miała być do odbioru w środę. Sobota a wciąż  sprężyny nie mają. Ciekawe czy do kolejnej środy się wyrobią....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale mnie majster zdrażnił...

Najpierw jedna barierka obdrapana, bo jak to facet określił miało prawo się na pace obdrapac i się czepiam [ zero zabezpieczenia] no ale że to strona od podwórka, rysa na 7 metrach od ziemi w sumie i obiecał zaprawix odpuściłem.

Biora się za montaz, a ja się pytam gdzie górne uszu o których rozmawialismy.... Zapomniał dospawac uszu u góry, chciał to zrobić na miejscu i pomalowac sprayem. Już pal licho jak to będzie wyglądało. Zapytałem się go czy na ten spray dostanę jakaś extra gwarancję czy standardowo 5 lat na usługi budowlane zgodnie z umową, bo lojalnie ostrzegam że jak się pojawi rdza to będę reklamować?  [Wolę zapłacić trochę więcej ale szukam majstrów tylko z działalnością umowa itd] wpadł facet w szal, zaczął mnie wyzywać że pojebany jestem, jaka gwarancją, że to jest metalowe i musi rdzewieć itd itp. że co że mnie za klient że im się patrzę na ręce.  koniec końców mówi że on zabiera towar i mam mu oddać za materiał...no to ja że on ma mi naprawić elewację i taras po dziurach, że w umowie był zapis o uszach i on się z jej nie wywiązał itd.on z ryjem, a ja spokojnie że zadzownimu na policję żeby spisali notatke i reszta w sądzie...

Koniec końców pojechał zabierajax towar a mi dał 500 zł i przeprosił.

Myślał że mnie zakrzyczy....

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja kupiłem to ubiquiti AC lite na test i moje obserwacje są takie, że wifi jest lepsze od tego co oferują budżetowe routery, ale do mojego fritzboxa nie ma startu. Zarówno sygnał w pomieszczeniu gdzie jest router jest wg apki na telefonie mocniejszy, jak i za dwiema ścianami ubi już jest nieosiągalny gdzie mój router nadal trzyma słabe ale stabilne połączenie. No i konfiguracja jest idiotyczna. W sensie pierwsza konfiguracja jest ok, ale zmiana routera i nagle nie przyjmował mi ani hasła wifi ani też nie szło się zalogować. Trzeba było zrobić twardy reset. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo trzeba było brać LR. Wiem że drożej, ale nie ma porównania. ;) 

Plus taki, że ubiquiti łączysz w mesh, więc nie problem dokładać kolejne w innych punktach domu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie było takiej potrzeby

A mesh to teraz standard

Edytowane przez marko125-91

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie było potrzeby, ale stękasz, że zasięg słaby :E

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi