Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, marko125-91 napisał:

Oj są tacy ludzie :D

Mój kolega w gimnazjum dostał miesiąc szlabanu na kompa bo wg ojcia skasował z allegro ciągniki rolnicze..., Po miesiącu okazało się że wpisywał ciagniki ;)

Teściowa zablokowała sobie kiedyś jakieś konto bo uparcie wpisywała Beata zamiast Barbara.

Zresztą nie raz pewnie każdemu z nas się zdarzyło wpisywać coś i się wściekać a podchodził ktos obok i widział literówkę, mimo że sami sprawdzaliśmy kilka razy i wpisywali od nowa coś w jakimś formularzu.

Więc zgadzam się z Marko że są tacy ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, katystopej napisał:

Byliśmy wczoraj ze znajomymi w Energylandii - o 12 podobno było już ponad 60k osób. Takich tłumów nigdy nigdzie nie widziałem, do najbardziej hardcorowych atrakcji 1.5h czekania, na jakieś lajtowe z dzieciakami 40-50min, po żarcie jakiekolwiek 40min, jedynie kibel męski był z marszu  :hahaha: We wrześniu powtórka wale w tygodniu, będzie 2% tego co wczoraj. Teraz siedze przy kompie, piję kawę i nie wiem jak ułożyć giry żeby nie bolały od tego stania w kolejkach.

Jakby ktoś opisał moją i brata z rodziną wizytę w Legendii w Chorzowie. Więcej stania i czekania w kolejce niż zabawy z atrakcji. Stanie za czymś do żarcia i picia, porażka. A obsługa w punktach z jadłem woła o pomstę do nieba. Studenciaki (bo wątpię aby to byli ludzie tam na stałe zatrudnieni) robią a w zasadzie nie robią, ale pewnie jaka płaca taka praca. Chłopak, który wydawał burgery to się po pół minuty po każdej czynności musiał zastanawiać co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, katystopej napisał:

Byliśmy wczoraj ze znajomymi w Energylandii - o 12 podobno było już ponad 60k osób. Takich tłumów nigdy nigdzie nie widziałem, do najbardziej hardcorowych atrakcji 1.5h czekania, na jakieś lajtowe z dzieciakami 40-50min, po żarcie jakiekolwiek 40min, jedynie kibel męski był z marszu  :hahaha: We wrześniu powtórka wale w tygodniu, będzie 2% tego co wczoraj. Teraz siedze przy kompie, piję kawę i nie wiem jak ułożyć giry żeby nie bolały od tego stania w kolejkach.

No, dlatego jedziemy we wrześniu w tygodniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten moment gdy wisadasz rano do auta żeby pojechać do pacy i od razu po odpaleniu wskazówka do temperatury lekko się unosi. Po chwili zdajesz sobie sprawę, że zgasiłeś je niecałe 6h wcześniej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jarux a znasz to uczucie, gdy wsiadasz do auta po zakupach spożywczych za kilkaset złotych, a tam auto nie odpala bo aku padło :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@huudy w pewnym senie znam bo aku odmówił mi współpracy 200km od domu po zatrzymaniu się pod spożywczym na zakupy :E

Wesele w niedzielę to zuo zwłaszcza gdy w poniedziałek do pracy i trzeba w nocy wracać autem 190km...

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Trepcia napisał:

Na biednego nie trafilo :E kilkaset zlotych na szame... ja to tylko szczaw i mirabelki ?

w końcu dumny posiadacz marki #premium. Ale nowy aku już taki premium nie będzie, jak dobrze pójdzie to wleci prawie nowy z Lublina :E (auta, nie miasta)

  

2 minuty temu, jarux napisał:

Wesele w niedzielę to zuo zwłaszcza gdy w poniedziałek do pracy i trzeba w nocy wracać autem 190km...

eeeeh, co racja to racja. Ani wypić, ani pobawić.

Edytowane przez huudy
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łożysko wymienione, dzięki Berg, w ic z numerem klienta Accord klubu 240 na miejscu za faga dałem.

Równo godzinka roboty, z czego 20 minut rozwieracalem dwie małe śrubki co Tryzna tarczę. Od tyłu piękny dostęp kluczem udarowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, huudy napisał:

@jarux a znasz to uczucie, gdy wsiadasz do auta po zakupach spożywczych za kilkaset złotych, a tam auto nie odpala bo aku padło :E 

akurat mi rano odmówiło auto... po sprawdzeniu miernikiem aku 9.5V.... może coś z niego jeszcze będzie...

 

czy jest ktoś z okolic Bydgoszczy?

Edytowane przez elkocuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, elkocuro napisał:

akurat mi rano odmówiło auto... po sprawdzeniu miernikiem aku 9.5V.... może coś z niego jeszcze będzie...

 

czy jest ktoś z okolic Bydgoszczy?

Mam do Bydgoszczy około 40km. Co potrzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qra. Zaczęli remont estakady nie kończąc torowisk. Czyli - 1nka przez Cz-wę czynna jedna nitka po jednym pasie w każdą stronę, zamknięte zjazdy w Legionów, Rejtana, Krakowską itd - korki jak diabli. I dzięki zamkniętym zjazdom np brak możliwości dostania się z jedynki do GJ trzeba cisnąć przez miasto - ale jak wspomniałem nie ukończono remontu torowisk - więc od Ronda Mickiewicza po JP czynne po jednym pasie - więc miasto stoi już w południe gdzie normalnie można było o tej porze bezproblemowo poruszać się, co się dzieje w godzinach szczytu można sobie tylko wyobrazić. Ponadto kwiatki typu: zamknięty zjazd na Bór, domyślnie każdy objeżdża wtedy Równoległą, która także służy na dojazdy do IC, autostrady, Kauflanda itd - przed skrętem w Równoległą tabliczka kierunkowa w tę ulicę (objazd Równoległa) sugerująca, że tędy należy jechać (tabliczka postawiona na początku remontu torowisk) a po przejechaniu około 200-300 metrów okazuje się, że dalej jest nieprzejezdna bo ją rozkopali - korek samochodów (głównie na obcych blachach), które o tym, że ulica jest ślepa dowiadują się z autopsji  zamiast ze znaków, których zapomniano postawić - wszyscy muszą nawracać - jedyny wyjazd to powrót na stojącą w mega korku jedynkę - ponieważ na Niepodległości wyjazd niemożliwy (rozkopany przejazd), na Bór również (zrobiono jednokierunkową)... Mieszkańcy Równoległej też mają super - żeby przejść na drugą stronę (np do Lidla, Kauflanda) trzeba zapychać aż do Powstańców Śl. albo Bór (po kilkaset metrów w jedną stronę - niby niedużo ale do Lidla zamiast 150m to jakieś 1,5 kilometra w jedną - ludziom starszym już robi to różnicę) - bo zapomniano zrobić jakieś tymczasowe przejście. Przejście, które służyłoby np do dotarcia na przystanek autobusowy znajdujący się za rozkopami.

Na pocieszenie, remont będzie trwał "tylko" 2 lata (oczywiście jeśli nie przedłuży się troszeczkę jak np remont nawierzchni na Rakowie - zdarto asfalt z trzech pasów, wybory wygrał kto wygrał i zakręcono kurek z kasą na nową nawierzchnię - od 6ciu lat mamy bieżnikowany asfalt bez namalowanych pasów ruchu). Wszystko robione w biegu bo kasą sypnęła "wyimaginowana wspólnota", bez której w Polsce mielibyśmy drogi gorsze niż na Ukrainie.

Na koniec, korzystając z okazji, dodam ***** *** a Kukiz to szmata (tak kazał siebie nazywać więc proszę bardzo).

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku było to nawet śmieszne. Teraz z przerażeniem patrzę, jak sekta, bo inaczej nie da się nazwać organizacji, gdzie jeden rządzi i decyduje, a dookoła banda wyznawców z klapkami na oczach, robi wszystko by się utrzymać. Zrobili sobie własne podwórko, teraz nacisk na jedyną słuszną "prawdę" w mediach. Czekam, kiedy się przypieprzą do zagranicznych spółek prowadzących dyskonty. Bo i tutaj można ugrać sporo hajsu w imię dobra kraju.

Z tym zaszufladkowaniem kobiet jako gospodyń domowych, to prawda, czy po sieci krąży ściema?

Edytowane przez marko125-91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szczególnie Berg, jakich producentów świece żarowe warto teraz brać? Beru? Febi? Samochód to Volvo V50 2.0 HDI 136 KM (DW10B) jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bergercs napisał:

Na koniec, korzystając z okazji, dodam ***** *** a Kukiz to szmata (tak kazał siebie nazywać więc proszę bardzo).

Na PiS nigdy nie głosowałem. Na Konfederacje nigdy nie głosowałem. Ale na tego sprzedawczyka w 2015 niestety się nabrałem. 

 

Cytat

Chce upartyjnić (czytaj "upisić”) Państwo na wzór bolszewicki. I - przysięgam - nie piszę tego złośliwie. Prezes tak centralizuje Państwo, że wkrótce samorządy zostaną poddane kontroli "jedynie słusznej partii” a prezydenci, burmistrzowie i wójtowie podlegać będą wojewodom mianowanym bezpośrednio przez Zakon PiS.

Cytat

Metodami UB-eków i burdelmam zaprowadzicie samych siebie na szafot. A tak po ludzku – jest mi przykro, że Ty i Mateusz traktujecie mnie jak idiotę, a posłów K'15 jak prostytutki. Nigdy nie mierzcie nikogo swoją miarą. Dno

Wolnościowcy i antysystemowcy zrobią tu drugą Białoruś. 

Edytowane przez resistance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Shadowm napisał:

jakich producentów świece żarowe warto teraz brać? Beru? Volvo V50 2.0 HDI 136 KM (DW10B)

BERU, NGK, BOSCH - z tych, te które tańsze (więc zapewne Bosch - Aparts ponadto darmowa wysyłka) - podstawa to brać w sprawdzonym sklepie (np Iparts, Aparts, e-autoparts itp) aby nie trafić na podróbki (dlatego omijam alledrogo).

Febi nie produkuje świec - nie wiadomo co tam pakują.

Edytowane przez bergercs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, bergercs napisał:

BERU, NGK, BOSCH - z tych, te które tańsze (więc zapewne Bosch) - podstawa to brać w sprawdzonym sklepie (np Iparts, Aparts, e-autoparts itp) aby nie trafić na podróbki (dlatego omijam alledrogo).

Febi nie produkuje świec - nie wiadomo co tam pakują.

Super, jak zwykle wielkie dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berg a ja dla pokazania drugiej strony.. w Toruniu wszystkie remonty kończą się przed czasem ostatnio. Teraz na starym moscie lali asfalt ciekły, czyli dużo mocniejszy, 3 pasy na raz bez połączeń itd. most remontują ale w ciągu tygodnia czynne 2 z 3 pasów. Cięższe roboty są robione w nocy albo w weekendy i wtedy władze mają jaja zamknąć most, mimo protestów idiotów, bo najważniejsze wyrobić się w terminie i zrobic dobrze.

Ja do pracy jak jadę musze przejechać całe miasto, wjechać i wyjechać z niego. Różnica w przejeździe przez miasto w szczycie a rano to około 15-20 minut ;)

Ps. ale nie łam się, w Bydgoszczy większe jaja jak w cz wie. Tam most zbudowali który popsuł się tydzień po końcu 5 letniej gwarancji i który teraz naprawia za ciężka kasę ten co go budował... ;D a chwilę wcześniej kasował ostro za podpieranie mostu przez chyba z pół roku. A żeby było bardziej tragicznie taki masakryczny stan mostów dotyczy prawie wszystkich które mają i robią zwężki z dwóch pasów do jednego na mostach ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 3 rok przebudowują autostradę. Zostało jeszcze 3 lata. Ostatnio otworzyli odcinek. Ten nowy asfalt :wow: Jedziesz te 130kmh i tylko lekki szum

Edytowane przez marko125-91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, marko125-91 napisał:

U mnie 3 rok przebudowują autostradę. Zostało jeszcze 3 lata. Ostatnio otworzyli odcinek. Ten nowy asfalt :wow: Jedziesz te 130kmh i tylko lekki szum

Niestety w PL nie jest to regułą. Asfalt np na a1 pozostawia sporo do życzenia jeśli chodzi o komfort jazdy (przynajmniej odcinek Toruń-Łódź, nie wspomnę już o remontach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marko zazdroszczę. S17 zrobili z betonu, masakra jaki on jest głośny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...