Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

po prostu błąd, jest dobry opis znaku; albo odp C powinna być inna, albo wszystkie 3 odp powinny być dobre

I ktoś się nauczy pójdzie na teorie i ma niepotrzebny błąd. Bo , w WORD-ach raczej się nie pomylą. A znalazłem jeszcze dwa inne takie ''błędy'' w tych testach. (Jak znajdę to wrzucę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pod znakiem D-18 jest tabliczka T-30, więc prawidłowe są tylko odpowiedzi AB ;).

Edytowane przez $cREw$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale pod znakiem D-18 jest tabliczka T-30, więc prawidłowe są tylko odpowiedzi AB ;).

Czyli jednak gra :Up_to_s:

Cholera :E ciekawe jak pozostałe moje 2 ''błędy'' pewnie okaże się , że to ja jestem niedouczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale pod znakiem D-18 jest tabliczka T-30, więc prawidłowe są tylko odpowiedzi AB ;).

podchwytliwe :D sam się złapałem, nie zwróciłem na to uwagi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak gra :Up_to_s:

Cholera :E ciekawe jak pozostałe moje 2 ''błędy'' pewnie okaże się , że to ja jestem niedouczony.

 

Oj czeka cię jeszcze trochę nauki do zostania instruktorem ;)

Na chodniku można zaparkować tylko pojazdy a nie zespół pojazdów, więc nawet jak by pod znakiem d18 nie było tabliczki t30 to i tak zespołem pojazdów nie można na chodniku parkować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj czeka cię jeszcze trochę nauki do zostania instruktorem ;)

Na chodniku można zaparkować tylko pojazdy a nie zespół pojazdów, więc nawet jak by pod znakiem d18 nie było tabliczki t30 to i tak zespołem pojazdów nie można na chodniku parkować.

Cały weekend dla mnie i przepisów <3

Edytowane przez B@ZYLI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie świetny. Tylko w innym kolorze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje to one-77 jest już produkowany. Chyba w Top Gear nim jeździli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padł mi akumulator Delphi w Mercu: 90ah rozładował się po 2 dniach postoju w garażu. Mimo ze wcześniej jeździłem cały tydzień codziennie. I do tego nie chce się naładować. Może ktoś wie co trzeba ściągnąć aby dolać wody do tego "bezobsługowego" aku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezobsługowy jak sama nazwa wskazuje jest bezobsługowy i nie wlewasz do niego nic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://spynet.ru/blog/Interesting/23843.html

 

Nowy Aston Martin. Moim zdaniem przesadzony - jesli taki ma wychodzic z fabryki, jako koncept bardzo ladny, znormalnieje jeszcze. Tyl i tak mi nie podchodzi, fotele w ogole odpadaja.

 

Jakoś jak spojrzałem to nie wiedzieć czemu od razu skojarzył mi się Mercedes SLR...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Padł mi akumulator Delphi w Mercu: 90ah rozładował się po 2 dniach postoju w garażu. Mimo ze wcześniej jeździłem cały tydzień codziennie. I do tego nie chce się naładować. Może ktoś wie co trzeba ściągnąć aby dolać wody do tego "bezobsługowego" aku ?

 

Sprawdź czy nie ma koreczków pod naklejką, jak nie ma i nie chce się ładować to musisz niestety kupić nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Padł mi akumulator Delphi w Mercu: 90ah rozładował się po 2 dniach postoju w garażu. Mimo ze wcześniej jeździłem cały tydzień codziennie. I do tego nie chce się naładować. Może ktoś wie co trzeba ściągnąć aby dolać wody do tego "bezobsługowego" aku ?

Ja w swojej ''bezobsługowym'' mam kilka nakrętek które możesz odkręcić śrubokrętem. Ja tam dolewałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludu ze Śląska, Katowice/Sosnowiec/Bytom te rejony:

 

Kojarzycie, żeby policja w Sosnowcu miała nieoznakowanego czarnego Passata? (model B6, aktualny, blaty SO właśnie).

Bo mnie dziś na DK Pyrzowice - Świerklaniec - Tarnowskie Góry takowe 'prowadziło'.

 

W środku dwóch Panów w czerni, na półce tylnej cuś, video niby nie widać ale teraz takie maleństwa już montują, nie skrzynie na pół auta :E.

A dziw, że sztywno trzymało się mnie, mimo że jechałem do bólu z przepisami a miejsc do wyprzedzania było mnóstwo (zresztą na tym odcinku rzadko kiedy widzę kogoś jadącego z przepisową prędkością);

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w swojej ''bezobsługowym'' mam kilka nakrętek które możesz odkręcić śrubokrętem. Ja tam dolewałem ;)

 

Będę próbował ale żeby po 24h ani trochę się nie naładował ? Dobrze że odpaliłem na kable i wjechałem do garażu. Na razie ładuję inny aku, trochę mniejszy 75ah może coś zdziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest skrzyżowanie, zielone, ja skręcam w prawo. Po skręcie mogę zająć dowolnie wybrany pas, tak? Bo lubię zajmować lewy (bo zaraz skręcam w lewo np). Pytam, bo irytują mnie ludzie, którzy moim zdaniem wymuszają pierwszeństwo jadąc z naprzeciwka skręcają w lewo i zajmują wybrany przeze mnie pas (choć w sumie wybierają drogę bezkolizyjną)... i nie wiem czy mogę ich ostrzec sygnałem dźwiękowym i werbalnie obrazić. Jak panią w bmw, która tylko leniwie spojrzała na drogę z pierwszeństwem mijając znak stop.

Edytowane przez h8r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś (raczej Kraków, ewentualnie okolice) jakieś opinie na temat tego zakładu?? Generalnie chodzi o instalację LPG ;)

 

http://www.autotestserwis.pl/

 

Robi tam znajomy i może mi załatwić zniżkę, ale wolałbym poznać najpierw opinie o nich ;)

Edytowane przez krzysiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pasy nie są oddzielone linią ciągłą to możesz zająć dowolnie wybrany pas, ale IMHO trochę tak "niekulturalnie" wbijać się od razu na lewy pas, w przedstawionej przez Ciebie sytuacji ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest skrzyżowanie, zielone, ja skręcam w prawo. Po skręcie mogę zająć dowolnie wybrany pas, tak? Bo lubię zajmować lewy (bo zaraz skręcam w lewo np). Pytam, bo irytują mnie ludzie, którzy moim zdaniem wymuszają pierwszeństwo jadąc z naprzeciwka skręcają w lewo i zajmują wybrany przeze mnie pas (choć w sumie wybierają drogę bezkolizyjną)... i nie wiem czy mogę ich ostrzec sygnałem dźwiękowym i werbalnie obrazić. Jak panią w bmw, która tylko leniwie spojrzała na drogę z pierwszeństwem mijając znak stop.

Tak z Twojego opisu Ty masz pierwszeństwo w wyobrze pasa. Jest to u nas nagminne... z góry zakładają , że powinieneś wybrać prawy.

Możesz trąbić grozić wyzywać pluć tylko, że to nic niestety nie da :E Ale w większości są to jeszcze ''starzy'' kierowcy co prawko robili w wojsku albo za flachę dobrej wódki. :E

 

Jeżeli pasy nie są oddzielone linią ciągłą to możesz zająć dowolnie wybrany pas, ale IMHO trochę tak "niekulturalnie" wbijać się od razu na lewy pas, w przedstawionej przez Ciebie sytuacji ;).

Ja często lubię tak niekulturalnie robić jak na następnym skrzyżowaniu zawracam bądź skręcam w lewo. Zostanę na prawym i potem muszę się ''prosić'' żeby mnie ktoś wpuścił na lewy pas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Loner

Słyszał ktoś coś na temat zmian systemu opłat za paliwo w Malezji?

Od 1 maja 2010r. cena paliwa ma być uzależniona od... pojemności silnika. Poza tym, uzależniona będzie również od grupy, np. obcokrajowcy i ludzie z dużymi zarobkami, w przeciwieństwie do reszty, nie będą mogli korzystać z dotacji do paliw i będą płacili odrobinę więcej za litr benzyny. Opłaty będą dokonywane poprzez dowód osobisty (oni już tam mają te wynalazki z chipami, które pozwalają m.in. na transakcje bankowe itd.), skąd będą pobierane informacje na temat tego, komu należy się dotacja a komu nie (w efekcie - jaka będzie ostateczna cena za litr benzyny).

 

Trochę ogólnikowo, ale nie wiem jak się tam żyje i o co dokładnie chodzi np. z tymi grupami, ile ich jest, jakie są dokładne wymagania itd. No i ciekawe co w przypadku, kiedy ktoś posiada dwa samochody (np. 3.5L i 1.3L).

Taka tam ciekawostka, przypadkiem znalazłem. Mam nadzieje, że niczego nie pokręciłem w tłumaczeniu.

http://www.petrolmalaysia.com/2010/01/fuel...ze-epetrol.html

http://thestar.com.my/news/story.asp?file=...&sec=nation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne...:E

Już widzę jak gość tankuje do pełna Seicento po czym jedzie do domu i przelewa to do fury znajomego np :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krucjata pt. "bogaci płacą więcej" wkracza na kolejny poziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śmieszne...:E

Już widzę jak gość tankuje do pełna Seicento po czym jedzie do domu i przelewa to do fury znajomego np :E

Poproszę 100litrów do komarka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...