Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

B@ZYLI ja tak samo na twoim miejscu bym pojechal ... w Rzeszowie jest blisko mnie i jada bezkolizyjnie

jakby jechali tak jak policjanci chcieli to by w praktyce wychodzilo cos takiego http://yfrog.com/6lasdrqfj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
B@ZYLI ja tak samo na twoim miejscu bym pojechal ... w Rzeszowie jest blisko mnie i jada bezkolizyjnie

jakby jechali tak jak policjanci chcieli to by w praktyce wychodzilo cos takiego http://yfrog.com/6lasdrqfj

Wiadomo, że w końcu ktoś by tak wjechał dlatego to jest dla mnie bez sensu :E Ale cóż. Skoro tak to tak.

Dla mnie nie jest jasne jak się powinno jeździć przy lewoskręcie na skrzyżowaniach. Dużo tu zależy od auta które się już znajduje na ''polu'' bo jak on się ustawi bezkolizyjnie to my musimy tak samo :)

 

Odnośnie wyroku, to muszą od niego upłynąć min. 3 lata, czy w ogóle nie można mieć?

Chyba, jeżeli się przedawni to :thumbup: tak mi się wydaje. Dopytam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wiedziałem że w Auto-Starcie, sam tam robiłem prawko:) Tam macie jakieś kursy czy jak? Maciej z tobą jeździ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, wiedziałem że w Auto-Starcie, sam tam robiłem prawko:) Tam macie jakieś kursy czy jak? Maciej z tobą jeździ? :)

http://www.naukajazdy.pl/nauka_jazdy/instruktor.html - to wszystko jest na razie trzepiemy samą teorię.

Na Turbo przed chwilą widziałem Skodę Yeti - ale brzydal :E

 

Panowie mam prośbę jako , że ten lewoskręt na skrzyżowaniu kolizyjnym nie daje mi spokoju. Pamiętacie jak Was uczono na kursach na kat B jak prawidłowo należy się ustawić (oczywiście jeśli jesteście pierwsi na ''polu) bo jak ktoś inni stoi kolizyjnie lub nie to już nie ma innego wyjścia tylko trzeba się ustawić tak samo jak on.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.naukajazdy.pl/nauka_jazdy/instruktor.html - to wszystko jest na razie trzepiemy samą teorię.

Na Turbo przed chwilą widziałem Skodę Yeti - ale brzydal :E

 

Panowie mam prośbę jako , że ten lewoskręt na skrzyżowaniu kolizyjnym nie daje mi spokoju. Pamiętacie jak Was uczono na kursach na kat B jak prawidłowo należy się ustawić (oczywiście jeśli jesteście pierwsi na ''polu) bo jak ktoś inni stoi kolizyjnie lub nie to już nie ma innego wyjścia tylko trzeba się ustawić tak samo jak on.

Na to nie ma jednoznacznych zasad. Wszystko zależy od ułożenia skrzyżowania i wyczucia kierowcy. Kiedyś chyba był nawet o tym artykuł w Auto-Świecie albo Motorze, jeśli znajdę ten numer to wrzucę skan na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam prośbę jako , że ten lewoskręt na skrzyżowaniu kolizyjnym nie daje mi spokoju. Pamiętacie jak Was uczono na kursach na kat B jak prawidłowo należy się ustawić (oczywiście jeśli jesteście pierwsi na ''polu)...

 

Bezkolizyjnie- jeżeli układ skrzyżowania na to pozwala i znaki poziome ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

4 "bezwypadkowe" Golfy z "autentycznym" przebiegiem... Poszukaj Mazdy/Nissana... pierdyliard razy większe szanse na coś nietłuczonego z realniejszym przebiegiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie patrze na przebieg

przebieg i tak nie ma zadnego znaczenia

bo wiadomo ze wszystkie maja krecone liczniki, no moze nie wszystkie, wiesz ty tez pewnosci nie masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobrze, zle spasowany przedni grill w trzech pierwszych i brak fotki przodu w czwartym ta bardzo zachecajace, szczegolnie w polaczeniu z adnotacja "bezwypadkowy"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
krzysiak masz juz podtlenek założony? mam pytanie jak sprawdzic czy mam esp bo nie odkryłem tego jeszcze

Na razie jeszcze nie (możliwe że za jakiś miesiąc, dwa), we wtorek jedziemy z bratem zakładać do jego V40 ;)

 

Masz vectrę?? Jeśli nie możesz rozpoznać po samej jeździe to po depnięciu na śliskim patrz czy nie zaświeciła się pomarańczowa kontrolka TC na desce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem specem wiec powiedz mi gdzie ty widzisz to zle spasowanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz sam Quattro ze po aukcji to sobie mozna prubowac oceniac, a tak narawde nigdy nie bedzie to to samo co pojechac i zobaczyc, tylko trzeba miec jeszcze gadane zeby sie przez telefon dowiedziec czy warto jechac.

Edytowane przez skyline rider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem specem wiec powiedz mi gdzie ty widzisz to zle spasowanie ?

 

Laczenie blotnika z listwa w kolorze nadwozia - pod lampa lewa... jezdzilem tluczonym golfem, wiec strasznie mnie wciura jak to widze...

 

Wiesz sam Quattro ze po aukcji to sobie mozna prubowac oceniac, a tak narawde nigdy nie bedzie to to samo co pojechac i zobaczyc, tylko trzeba miec jeszcze gadane zeby sie przez telefon dowiedziec czy warto jechac.

 

Akurat Gofrow sie naogladalem duzo - to popularne auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie dziś zbaraniałem

[...]

W sumie ja bym powiedział że można i tak i tak, ale też zależy od znaków, czasami na sygnalizatorach są strzałki o jeździe bezkolizyjnej :>

 

Co do Golfów - ten TDI 110KM - tłuczony w drzwi kierowcy, widać to na zdjęciu od tyłu.

 

Dzisiaj sobie śmigałem po Warszawie - wszystkie drogi praktycznie białe i podoba mi sie to ;) Niestety zrobiłem coś czego nie chciałem robić od początku zimy, przez co sie wstydzę i gardzę sobą, odkopałem sobie miejsce parkingowe :cold::( A to tylko dlatego że sie zawiesiłem :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie "odkopali" sobie miejsce i skrzynki po piwie postawili, co za glupota. Zamiast skrzyknac chociaz 5 sasiadow to w godzine odszuflowaliby caly parking, to nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dobrze, zle spasowany przedni grill w trzech pierwszych i brak fotki przodu w czwartym ta bardzo zachecajace, szczegolnie w polaczeniu z adnotacja "bezwypadkowy"...

Mnie się tam wcale gorzej nie jeździ ze świadomością że moje auto było walone przodem a też pisało bezwypadkowy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie się tam wcale gorzej nie jeździ ze świadomością że moje auto było walone przodem a też pisało bezwypadkowy :P

Mnie też :) Jak jest dobrze poskładane, trzyma zbieżność, niczego nie brakuje to ja jestem za o ile cena będzie odpowiednio mniejsza.

Szwagier Acca kupił bitego w lewe drzwi, A-klasse też i oba samochody ma u siebie w garażu i nic się z nimi nie dzieje. Codziennie przemierzają te auta wiele kilometrów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o instalacji LPG w systemie BRC Sequent P&D ?? Pytam bo takową mi zaproponowano jako tę najlepszą ;)

Edytowane przez krzysiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tyle że podczas wypadku te auta będą gniecione jak papier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, tyle że podczas wypadku te auta będą gniecione jak papier.

Tylko znajdź w naszym piknym kraju auto 11-14 letnie które nie było bite :E :E Rok temu po obejrzeniu kilkudziesięciu aut musiałem skreślić z listy wymagań ten punkt :E

 

ps.

Moja miała delikatne bicie... prawy błotnik, zderzak i reflektor były zmienione... głębiej wszystko wygląda na nie ruszone ;) Ja doprawiłem na sarnie lewą stronę :E :E

Edytowane przez krzysiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie się tam wcale gorzej nie jeździ ze świadomością że moje auto było walone przodem a też pisało bezwypadkowy :P

 

A mnie sie gorzej jezdzilo - w golfie jedno swiatlo swiecilo pod zderzak, drugie po koronach drzew, auto znosilo na prawo, maska trzeba bylo solidnie pieprznac, zeby ja zamknac... tylko dlatego, ze ktos krzywo wstawil sciane przednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu ojcu zawsze udawało się znaleźć nie bite, a miał aut kilka. Tipo, Sierre, Beczke, 125p, polo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko znajdź w naszym piknym kraju auto 11-14 letnie które nie było bite :E :E Rok temu po obejrzeniu kilkudziesięciu aut musiałem skreślić z listy wymagań ten punkt :E

 

a 17-18 letnie moga byc ?? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie gorzej jezdzilo - w golfie jedno swiatlo swiecilo pod zderzak, drugie po koronach drzew, auto znosilo na prawo, maska trzeba bylo solidnie pieprznac, zeby ja zamknac... tylko dlatego, ze ktos krzywo wstawil sciane przednia.

To moje nawet z głową składali bo jeździ prosto i nie ma jakiś rażących wad z tym związanych... gorzej po sarnie bo mi źle dobrali kolor lakieru i to mnie razi (z klapki wlewu paliwa, a wiadomo z czym to się często wiąże) :kwasny:

a 17-18 letnie moga byc ?? :E

Jeśli podał same golfy to pewnie chce golfa :E A te podobnie jak inne niemieckie auta u nas najczęściej są po dzwonie :E :E

Mojemu ojcu zawsze udawało się znaleźć nie bite, a miał aut kilka. Tipo, Sierre, Beczke, 125p, polo.

No niestety vectry ani 406 (takie szukałem) nie udało mi się znaleźć... najczęściej po puszczeniu kierownicy prawie w rowie się lodowało :P

Edytowane przez krzysiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...