Skocz do zawartości
Cormac

Jakie są sposoby pozbycia się pryszczy z twarzy?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nakładam 4x dziennie maseczke z kozich odchodów z dodatkiem własnej uryny i mam twarz jak pupa niemowlęcia!

Zartowałem!!!

 

Kup jakiś preparat na bazie alkocholu np, Acnosan (mi pomaga), a jeśli nic nie potrafi wybić tego cholerstwa to idż do dermatologa (powinien pomóc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też :(, ile ja już na to wydałem... Ale cóż, jak to mój pan doktór powiedział: "Najlepszą metodą jest kastracja", ale ja wiem, praktykować tego nie zamierzam :E

 

 

Równouprawnienie :E?

Hmmmm, chyba nad tym pomyślę :E

 

 

A tak serio, to tylko dermatolog i antybiotyki. Inaczej przez 5 lat tego nie wyeliminujesz:/ Nie ma na co czekać, najpierw jedna kuracja 3-6 miesięcy, a jak to nie zadziała, to następna na innych antybiotykach i tak długo, aż Ciebie nie wyleczą;) Więc nie ma na co czekać, bo to może trwać nawet kilka lat (inaczej wcale się nie wyleczysz), ale przy dużym szczęściu już po 3 miesiącach będzie ok:) Co nie znaczy, że jak je ostawisz, to trądzik nie wróci np. za rok. To jest prawdziwa wojna, nie wolno się poddawać, bo pryszcze same nie odejdą, chyba że chcesz czekać do ~25 roku życia;) Powodzenia!!

Edytowane przez RidiculousPrankster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wazne, ze mi pomaga :P widac zmiany, a jeszcze bede bral te "psychotropy" przez 4 miesiace.

Znaczy się pomogło mi to na 3 miesiące. Potem był powrót i chyba gorzej było nawet

 

Czyli ogólnie niet :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myję twarz peelingiem, raz na tydzień.

Codziennie myję twarz żelem oczyszczającym.

Robię sobię kurację antybiotykiem w maści, smarując twarz przez 7 dni i potem odstawiam na 7. (Tribiotic)

I jeszcze nigdy nie miałam pryszcza.. ;)

Jakiś tylko drobny trądzik, ale to jeszcze było w czasach gimnazjalnych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi pryszcze wyskakują jak musztardy ostrej dużo zjem. Czyli może pojawiają się jak się ostre je albo coś. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na trądzik jest seks...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na trądzik jest seks...

Nieletnich namawiasz do nierządu :whip::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale coś w tym jest... :E

 

A tak na serio - jeśli chodzi o kuracje, to ja stosuję jakieś kosmetyczne kremy chyba CareControl od Soraya-i + dokładne mycie i tonik i fakt faktem pomogło sporo (albo zbiegło się w czasie ze znikaniem trądziku tak od tak). Dermatologów zwiedzałem, recepty dostawałem, a najlepsze jest to, że leki, które mi przypisywali można było dostać bez recepty często 10 razy taniej - inny producent, a skład ten sam... :E

Edytowane przez B000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym seksem tez racja... przestańcie pucować rakiete i nie bedzie trądziku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
No z tym seksem tez racja... przestańcie pucować rakiete i nie bedzie trądziku :D

taaaa.... A ty sobie postów nie nabijaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekolada, kawa, alkohol, ostre przyprawy - wszystko to może wyleźć na twarz w postaci trądziku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekolada, kawa, alkohol, ostre przyprawy - wszystko to może wyleźć na twarz w postaci trądziku.

Czy ja wiem, czekoladę jem raz na jakiś czas parę kostek, kawy raczej nie pijam(średnio ze 2 na miesiąc) , alko nie pijam i ostrego to też nie jem.

 

A coś tam mam.

 

 

 

 

Co do tematu, ja smaruje ryjek co wieczór jakimś Benzacne od niecałych 2 tygodni i pomaga. Ale to razcej do stosowania przed snem. Złuszcza skórę, więc strach się pokazać. Ale rano jak pupa niemowlaka.

jeszcze drugie tyle stosowania i myślę, że już nic nie będę miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jem dużo słodyczy, nie hamuje się, tylko codziennie rano i wieczorem myję twarz letnią wodą i ostatniego pryszcza miałem 3 miesiace temu, fakt ze zyję aktywnie i jem dużo owoców i warzyw może tak na mnie wpływywa

Edytowane przez luk-90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja jem dużo słodyczy, nie hamuje się, tylko codziennie rano i wieczorem myję twarz letnią wodą i ostatniego pryszcza miałem 3 miesiace temu, fakt ze zyję aktywnie i jem dużo owoców i warzyw może tak na mnie wpływywa

Każdy człowiek jest inny są też różne rodzaje trądziku. Możesz mieć taki, że twarz będzie wyglądać jak radziecki poligon i nawet jak będziesz o siebie dbać to nic nie pomoże a możesz mieć taki, że masz 3 pryszcze na miesiąc w ogóle nie dbając o twarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od XXX się robią wypieki na twarzy i inne takie... :E

 

PS: Tak poważniej mowiąc to słyszałem ostatnio, że możliwa jest transplantacja twarzy - moze tego powinienes spróbowac...

Edytowane przez Pikachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od XXX się robią wypieki na twarzy i inne takie... :E

 

PS: Tak poważniej mowiąc to słyszałem ostatnio, że możliwa jest transplantacja twarzy - moze tego powinienes spróbowac...

Mózgu ponoć też. Może byś spróbował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mózgu ponoć też. Może byś spróbował?

Jak przyjdzie co do czego to Tobie podaruję kawałek żebyś wreszcie przestał odczuwać pustkę w swojej główce. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest antybiotyk i sie TETRALYSAL nazywa. :)

 

 

O, witam w klubie :E

 

 

Właśnie skończyłem nim kurację. Szczerze mówiąc jest widoczna poprawa, ale nie wyleczyło to wszystkiego - miałem miesięczną kurację - najpierw 2 tabletki dziennie, zaś później jedną. Dodatkowo smarowałem pryszcze Clindacne i myłem żelem do mycia twarzy z jakąś tam "formułą cynkową".

 

Niedługo pójdę znowu do dermatologa i zobaczę co powie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Isotrexin od okolo 1,5 tyg i poki co tylko hamuje powstawanie nowych.. tzn hamuje do momentu zaczerwienienia, dalej nic sie nie dzieje.

Jezeli to nie pomoze to poprosze o kuracje Izotekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wam powiem tak, Zineryt(na recepte) + Davercin(na recepte) lub Benzacne. i mucha nie siada. równolegle stosować krem nawilżający skórę :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem tak, Zineryt(na recepte) + Davercin(na recepte) lub Benzacne. i mucha nie siada. równolegle stosować krem nawilżający skórę :))

Raczej pryszcz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ema , mi kiedys lekarz polecił ANCOSAN i powiem zę naprawde dzial:) mam alergie wiec moja skóra jest doscyc wybredna i byle co nie dzial a jak dzial to nie w ta strobnę :lol2: wiec w sumie polecam drogi tesz nie ejst i chyba bez recepty koszt 10zł

 

a tylko pamietaj to z tym plynem nie jest takz ę masz go stsowac cały zcas jak ci juz zejdzie to nie stosuj bo po co tylo niepotrzebnie ładuejsz w siebie ta chemie :D

Edytowane przez matiwb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myje dokladnie twarz codziennie, pare razy :P I oczywiscie uzywam kremu nivea :) A pryszcze pokazuja sie od czasu do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak: :E

 

Nie jem warzyw praktycznie... Dziwne, ale jakoś jak zjem pare warzyw to zwracam :E

Dużo słodyczy... jem spokojnie 2-3 tabliczki czekolady, jak mam faze to i 10 zjem.

Clean&Clear czy coś takiego, tego mam od pierona, matka mnie zagania, nawet daje skutek, ale te Rapid skuteczność to ściema, nałożyłem, miało zejść w dzień... Był jeszcze większy... A co do pucowania rakiety :E To zdarza się raz na 3-4 dni :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to tak: :E

 

Nie jem warzyw praktycznie... Dziwne, ale jakoś jak zjem pare warzyw to zwracam :E

Dużo słodyczy... jem spokojnie 2-3 tabliczki czekolady, jak mam faze to i 10 zjem.

Clean&Clear czy coś takiego, tego mam od pierona, matka mnie zagania, nawet daje skutek, ale te Rapid skuteczność to ściema, nałożyłem, miało zejść w dzień... Był jeszcze większy... A co do pucowania rakiety :E To zdarza się raz na 3-4 dni :lol2:

 

Nie mam wiecej pytań... :]

 

Ja polecilbym Bratek, o taki:

 

p7951_normal.gif

 

 

A tam wyzej, to powinien byc ACNOSAN, a nie ancosan, prosze:

 

m_9496.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...