Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jed1

She 9500 vs She 9501

Rekomendowane odpowiedzi

Obie te słuchawki różnią się jedynie kolorem? :hmm: A może coś innego polecacie w tej cenie? :hmm: (+-60 zł) Teraz używam ep-630. Słucham głównie rock-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak różnią się tylko kolorem.

 

Zalezy jaki masz player - jak gra bardzo jasno to jeszcze Panasonic HJE200 podejdą, natomiast do ciemno grającego playerka Philipsy będa lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zainteresowany tymi słuchawkami, stąd nasuwa się pytanie - jak gra iriver t60, bo ja tego określić nie umiem ;) Jasno czy ciemno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak różnią się tylko kolorem.

 

Zalezy jaki masz player - jak gra bardzo jasno to jeszcze Panasonic HJE200 podejdą, natomiast do ciemno grającego playerka Philipsy będa lepsze.

no i wszystko wyjaśnione ;)

 

tylko kolor... jedyna alternatywa w tej cenie to wyżej wymienione Panasonic HJE200 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak różnią się tylko kolorem.

 

Zalezy jaki masz player - jak gra bardzo jasno to jeszcze Panasonic HJE200 podejdą, natomiast do ciemno grającego playerka Philipsy będa lepsze.

 

No kurcze mam Creative Muvo Tx se... Planuję niedługo kupić Sansę Clip. A więc słuchawki pierw będą służyć do kriejtiva, a później do clipa.

 

Edit: Teraz mam ep-630, ale woskowina coś mi się zbiera w uszach :( i chciałbym wiedzieć czy te she wchodzą tak głęboko w ucho, jak wymienione epki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Również jestem zainteresowany tymi słuchawkami, stąd nasuwa się pytanie - jak gra iriver t60, bo ja tego określić nie umiem ;) Jasno czy ciemno?

T60 gra jaśniej niz Clix2, ale ciemniej niż Sansa Clip :P - na T60 brata HJE200 grały od razu ładnie, a na moim Clixe muszę ustawiac EQ na ROCK, żeby tak samo to grało. Natomiast połączenia T60 + SHE9500 nie słyszałem. Za to na dniach pewnie kupie Clipa (musze miec cos na rower) i zobacze jak gra z HJE200.

 

No kurcze mam Creative Muvo Tx se... Planuję niedługo kupić Sansę Clip. A więc słuchawki pierw będą służyć do kriejtiva, a później do clipa.

 

Edit: Teraz mam ep-630, ale woskowina coś mi się zbiera w uszach :( i chciałbym wiedzieć czy te she wchodzą tak głęboko w ucho, jak wymienione epki.

Zarówno Philips jak i Panasonic to nie sa takie korki jak EP'y, ale jednak to dokanałówki. Panasonic ma miękkie gumki, nie takie sztywne/twarde jak EP, ale przy tendencjach do podraznień i tak może nie być komfortowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No kurcze mam Creative Muvo Tx se... Planuję niedługo kupić Sansę Clip. A więc słuchawki pierw będą służyć do kriejtiva, a później do clipa.

 

Edit: Teraz mam ep-630, ale woskowina coś mi się zbiera w uszach :( i chciałbym wiedzieć czy te she wchodzą tak głęboko w ucho, jak wymienione epki.

to częściej uszy czyścić ;) na żaruje, nie chce być niemiły ale to jedyne rozwiązanie :)

 

 

a co do Clipa to z SHE9500 grają b.dobrze ;) sam mam taki zestaw i polecam :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to częściej uszy czyścić ;) na żaruje, nie chce być niemiły ale to jedyne rozwiązanie :)

 

 

a co do Clipa to z SHE9500 grają b.dobrze ;) sam mam taki zestaw i polecam :thumbup:

 

To wcale nie zależy od tego czy myje uszy czy nie :] Dbam akurat o higienę... Możliwe, że ciut za głośno słucham muzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

douszne za 150zł jedynie dobrze bass wybijają ( utwory testowe DNB)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
douszne za 150zł jedynie dobrze bass wybijają ( utwory testowe DNB)

:hmm:

Tu już nawet laryngolog nie pomoże, jak ktoś w Aurvana ZEN (kosztuja <150PLN) słyszy nadmiar basu. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale noszenie dousznych wzmaga wytwarzanie wosku ;)

 

No tak, ale jak zalega w dalszej części ucha, to ni jak to wyjąć, bo czytałem, że patyczkami można jeszcze dalej wepchnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale jak zalega w dalszej części ucha, to ni jak to wyjąć, bo czytałem, że patyczkami można jeszcze dalej wepchnąć...

Płukanie uszu ciepłą wodą pomaga. Przyjemny zabieg :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skuteczniej będzie jakimś preparatem do usuwania woskowiny. Poszukałbym jakiegoś dla dzieci, z założenia powinien być antyalergiczny, np. A-cerumen, Remo-wax. A tu jest artykuł o skuteczności takich zabiegów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Płukanie uszu ciepłą wodą pomaga. Przyjemny zabieg :E

A potem się męcz z odblokowaniem ich ;] Ja tam mam Sanse Clip i EP'ki. Są trochę korkowate, ale na moje wymagania mogą być. Może zmienię właśnie na te Philipsy w niedalekiej przyszłości - zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skuteczniej będzie jakimś preparatem do usuwania woskowiny. Poszukałbym jakiegoś dla dzieci, z założenia powinien być antyalergiczny, np. A-cerumen, Remo-wax. A tu jest artykuł o skuteczności takich zabiegów...

 

Ten preparat jest właśnie do tego dobry, wiem, bo używałem już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uszami to do laryngologa, ja z problemem 'zatkania się' poszedłem od razu do lekarza, po płukaniu czułem się jako nowo narodzony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z uszami to do laryngologa, ja z problemem 'zatkania się' poszedłem od razu do lekarza, po płukaniu czułem się jako nowo narodzony ;)

 

No i już zamówiłem she9501, mam nadzieję, że trafiony zakup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiony, choć biały kolor nie wszystkim pasuje ;) Z jakości dźwięku będziesz zadowolony (nawet z tym co teraz masz - muvo tx se, choć warto pomyśleć nad tą sansą ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trafiony, choć biały kolor nie wszystkim pasuje ;) Z jakości dźwięku będziesz zadowolony (nawet z tym co teraz masz - muvo tx se, choć warto pomyśleć nad tą sansą ;))

 

No już mam dość czarnych, będzie jakaś odmiana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
opłaca się z tond brać?? :E

Dżizas! "Z tond" na pewno nie. Ale "stąd" już prędzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic dziwnego jak z polskiego 3 miałem :E po ubłaganiu :E sie nie śmiej

ale pliz o odpowiedź na moje pytanko :):E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz brać, ale nie jest to jakaś oszałamiająca cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...