Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

opalen

Czy kupujemy własny serwer?

Serwer PClab clan  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Potrzebny nam serwer?

    • tak, publiczny, rankingowy
      51
    • tak, zamknięty na hasło bez statów
      15
    • nie
      10


Rekomendowane odpowiedzi

moim zdanie to raczej przydaloby sie miec taki serwer z paru powodow. czesto jest tak ze jak chce sie zagrac z innymi z klanu to zazwyczaj albo brak miejsca, albo nie mozna dolaczyc do tej samej rasy. jak juz sie uda to istnieje ryzyko ze ktos z klanu ktory jest wlascicielem serwera zachce grac i wywala kogos zeby zrobic miejsce. oprocz tego kilka razy (jesli nie wiecej) bylo tak ze jak za dobrze nam szlo (grajac wszyscy w tym samym teamie) to wywalali nas wszystkich (zwlaszcza jak juz bylo 2:0 dla nas albo wygralismy cala kampanie :Up_to_s: ).

majac swoj serwer takich zeczy by nie bylo.

 

 

Fajna sprawa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że rankingowy na 16 slotów. A to dlatego że moglibyślmy grać klanówki wg naszych zasad czyli wiadomo że w klanach zawodników jest więcej niż wymagają tego zasady turniejowe, więc dla treningu można grać 8x8 bez ograniczeń czyt. nie strzelamy do siebie tylko z karabinków czy innych kapiszonów, po drugie odpada problem tego że wszyscy gramy w jednej drużynie, bo tak wygląda to czasami w ten sposób, że dopiero po kilku mapach udaje nam sie wejśc do jednego teamu i zagaramy mape i każdy kończy. Po trzecie mysle że trzeci rankingowy serwer pl byłby oblegany jak dwa pierwsze i moglibysmy sobie tez grać razem przeciwko mięsku ale to moja subiektywna ocena ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja myśle że rankingowy na 16 slotów. A to dlatego że moglibyślmy grać klanówki wg naszych zasad czyli wiadomo że w klanach zawodników jest więcej niż wymagają tego zasady turniejowe, więc dla treningu można grać 8x8 bez ograniczeń czyt. nie strzelamy do siebie tylko z karabinków czy innych kapiszonów, po drugie odpada problem tego że wszyscy gramy w jednej drużynie, bo tak wygląda to czasami w ten sposób, że dopiero po kilku mapach udaje nam sie wejśc do jednego teamu i zagaramy mape i każdy kończy. Po trzecie mysle że trzeci rankingowy serwer pl byłby oblegany jak dwa pierwsze i moglibysmy sobie tez grać razem przeciwko mięsku ale to moja subiektywna ocena ;)

Mi sie mniej podoba taki pomysl bo bysmy jeszcze bardziej dozyli do tego aby byc maksymalnie klanem for fun:P.

Znalem taki jeden co trzeba bylo dobre zarty opowiadac aby sie do niego dostac nawet strone pamietam www.dark-alchemy.com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi sie mniej podoba taki pomysl bo bysmy jeszcze bardziej dozyli do tego aby byc maksymalnie klanem for fun:P.

Znalem taki jeden co trzeba bylo dobre zarty opowiadac aby sie do niego dostac nawet strone pamietam www.dark-alchemy.com.

 

 

 

Oj Hell na serio to jesteś nie do przełknięcia więc się chłopakom nie dziwię..... :cool:

 

 

 

W 100% popieram Stefka :przytulasie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj Hell na serio to jesteś nie do przełknięcia więc się chłopakom nie dziwię..... :cool:

 

 

 

W 100% popieram Stefka :przytulasie:

Ehh szkoda gadac po co komentujesz jak nawet nie byles na tym serwie?:o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mnie dziwi, że nie chcecie grać klanówek wg. zasad przyjętych przez większość sceny QW. Rozumiem ,że niektórym nie chce się poświęcić chwili czasu na przeczytanie zasad i do tego dostosować, ale z takim podejściem nie ma co liczyć nawet na udział w scenie QW. Zauważcie, że praktycznie nikt nie chce nawet grać meczy z nami. Po co się upieracie przy np. korzystaniu z pojazdów(latajki), przecież przy grze 6v6 nie są one konieczne a i tak fajnie się gra. No i to wchodzenie na forum Nvision i wrzucanie chłopakom jacy to oni nie są, bo nie chcą grać wg. "naszych" zasad. Sorry, ale w tym wypadku po części się z nimi zgadzam. Proponowałbym, żeby każdy się wypowiedział czy ma zamiar zacząć grać wg. zasad ustalonych do gry klanowej czy woli pozostać w grze for fun. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Troszkę mnie dziwi, że nie chcecie grać klanówek wg. zasad przyjętych przez większość sceny QW. Rozumiem ,że niektórym nie chce się poświęcić chwili czasu na przeczytanie zasad i do tego dostosować, ale z takim podejściem nie ma co liczyć nawet na udział w scenie QW. Zauważcie, że praktycznie nikt nie chce nawet grać meczy z nami. Po co się upieracie przy np. korzystaniu z pojazdów(latajki), przecież przy grze 6v6 nie są one konieczne a i tak fajnie się gra. No i to wchodzenie na forum Nvision i wrzucanie chłopakom jacy to oni nie są, bo nie chcą grać wg. "naszych" zasad. Sorry, ale w tym wypadku po części się z nimi zgadzam. Proponowałbym, żeby każdy się wypowiedział czy ma zamiar zacząć grać wg. zasad ustalonych do gry klanowej czy woli pozostać w grze for fun. :)

Dokladnie w 100% sie z toba zgadzam walczenie z ogólnie przejętymi zasadami to jak walka z wiatrakami :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Troszkę mnie dziwi, że nie chcecie grać klanówek wg. zasad przyjętych przez większość sceny QW. Rozumiem ,że niektórym nie chce się poświęcić chwili czasu na przeczytanie zasad i do tego dostosować, ale z takim podejściem nie ma co liczyć nawet na udział w scenie QW. Zauważcie, że praktycznie nikt nie chce nawet grać meczy z nami. Po co się upieracie przy np. korzystaniu z pojazdów(latajki), przecież przy grze 6v6 nie są one konieczne a i tak fajnie się gra. No i to wchodzenie na forum Nvision i wrzucanie chłopakom jacy to oni nie są, bo nie chcą grać wg. "naszych" zasad. Sorry, ale w tym wypadku po części się z nimi zgadzam. Proponowałbym, żeby każdy się wypowiedział czy ma zamiar zacząć grać wg. zasad ustalonych do gry klanowej czy woli pozostać w grze for fun. :)

 

Po pierwsze jesli ktokolwiek tam wrzucał to oni nam... ale to widać kwestia interpretacji.

Poza tym proponowałem juz żeby powstały dwa składy, oficjalny na poważnie i taki for fun ....to pomysł przeszedł bez echa.

 

Jeśli chodzi o zasady, delikatnie mówiąc wku..denerwuje mnie to ze masę czasu ćwiczyłem latanie a teraz pro gracze chcą zlikwidować je całkowicie ..najpewniej dlatego ze przyzwyczaili sie już bo w innych grach nic nie lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, popieram. Jakby iść ich tokiem myślenia, to dziś gralibyśmy na zasadach sapera :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze jesli ktokolwiek tam wrzucał to oni nam... ale to widać kwestia interpretacji.

Poza tym proponowałem juz żeby powstały dwa składy, oficjalny na poważnie i taki for fun ....to pomysł przeszedł bez echa.

 

Jeśli chodzi o zasady, delikatnie mówiąc wku..denerwuje mnie to ze masę czasu ćwiczyłem latanie a teraz pro gracze chcą zlikwidować je całkowicie ..najpewniej dlatego ze przyzwyczaili sie już bo w innych grach nic nie lata.

Zasad nie zmienisz a przeciez jak umiesz latac to na publiku mozesz to robic a na meczach poprostu możesz zapomniec o lataniu:P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..rozumiem ze reszta zamierza z czystym sumieniem korzystać z dobrodziejstw serwera klanowego za darmo...

 

trudno, najwyżej kupimy mniejszy i nie wszyscy sie pomieszczą. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak juz pisalem jestem calkowicie za wykupieniem serwera.

co do zasad na turniejach, pucharach itp, to jak ktos nie umie lub nie wie jak wykorzystac w grze dostepne pojazdy to niech wraca pobiegac w CS 1.6 :exclam:

szkoda ze nie wymyslili zakazu uzywania wszelkiej broni oprocz noza :hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie jestem w temacie ani nie należe do klanu ale może warto byłoby pogadać z Piłą? Może chociaż w pewnym stopniu zasponsorwał by Wam serwer za reklamę. Mam tu na myśli że w nazwie serwera mogłoby być PcLab jakiś banner PcLaba odnośnik itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystosuje do Piły jakiś PM, bo tak swoją drogą to chciałbym sie dowiedzieć na jakich zasadach zastrzeżona jest nazwa PClab ( o ile wogóle jest) ..bo może naginamy ta nazwę zanadto

 

..jeśli chodzi o dofinansowanie - raczej nie ma co liczyć... to nie jest portal nastawiony na taki marketing raczej.

 

Poza tym wyznaje zasadę ze żeby sie czegoś domagać trzeba najpierw mieć podstawy w postaci pierwszych sukcesów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Piły nie da rady ma wyłączone Pm musisz do Pana Maserwyna napisać mam go w znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grania wg zasad jakie daje QW to tylko mój pomysł ( nie wykluczam tu jakis ograniczeń) ale QW to wojna! a nie zabawa 4x4. To że ta niby scena wykreowała takie a nie inne zasady wynika tylko z tego że klany które były zorganizowane i miały zaplecze szybko przeskoczyły do QW i jak zobaczyli ile trzeba miec orientacji i jeszcze trzeba jeździć i latać to rozbolała ich głowa, a do tego ich składy nie były tak liczne aby grać np 8x8 (gdzie wg. mnie to min. biorąc pod uwagę możliwości gry). Więc co zrobili szybko ustalili zasady dla nich wygodne a reszta bała sie im przeciwstawić do tego za nimi stoja sponsorzy i wszystko poszło gładko. Więc co mamy, ano podstawowy karabinek zero chociażby min i radarów no bo jak może byc że koleś kampi całą mape a tu ktoś go zobaczy na radarze i mu pierdolnXXX prosto w czoło. Może czas stworzyć własną lige przystosowaną do tej gry. A co do tego co Andrzej napisałeś czy jesteśmy pro czy fun, to wystarczy spojrzeć że nasz klan to klan indywidualistów a po drugie widziałeś klan który nie gra na TS, bo ja nie, a nie słyszałem cie na TS. Jedyne co robie więc to staram się dołączyć do tych co grają z tymi co maja TS to po prostu gadam a z tobą czy Qijn-em to jak was widze to wchodze i gra się miło więc póki co jesteśmy only fun ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do grania wg zasad jakie daje QW to tylko mój pomysł ( nie wykluczam tu jakis ograniczeń) ale QW to wojna! a nie zabawa 4x4. To że ta niby scena wykreowała takie a nie inne zasady wynika tylko z tego że klany które były zorganizowane i miały zaplecze szybko przeskoczyły do QW i jak zobaczyli ile trzeba miec orientacji i jeszcze trzeba jeździć i latać to rozbolała ich głowa, a do tego ich składy nie były tak liczne aby grać np 8x8 (gdzie wg. mnie to min. biorąc pod uwagę możliwości gry). Więc co zrobili szybko ustalili zasady dla nich wygodne a reszta bała sie im przeciwstawić do tego za nimi stoja sponsorzy i wszystko poszło gładko. Więc co mamy, ano podstawowy karabinek zero chociażby min i radarów no bo jak może byc że koleś kampi całą mape a tu ktoś go zobaczy na radarze i mu pierdolnXXX prosto w czoło. Może czas stworzyć własną lige przystosowaną do tej gry. A co do tego co Andrzej napisałeś czy jesteśmy pro czy fun, to wystarczy spojrzeć że nasz klan to klan indywidualistów a po drugie widziałeś klan który nie gra na TS, bo ja nie, a nie słyszałem cie na TS. Jedyne co robie więc to staram się dołączyć do tych co grają z tymi co maja TS to po prostu gadam a z tobą czy Qijn-em to jak was widze to wchodze i gra się miło więc póki co jesteśmy only fun ;)

Nie zgodze sie z toba w 100% bo widzialem wiele osob co graja w ligach i rzadko na publikach a latac potrafia i to niezle.

Podobno zasady musieli zmienic bo all mecze konczyly sie full holdami i dlatego trzeba bylo je zmienic.

PS.Moim zdaniem te zasady sa nienormalne ale kijem wisly nie zawrocimy :P.

A wlasna liga to calkiem niezly pomysl tylko znajdz mi klany które podobnie mysla co my bo ja nie widze takich wogole:P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rzadko :cool:

Skad ty wziales ten moj bląd bo szukam na tej stronie i nie moge znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wzioles

wziąłeś.

 

:cool:

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wziąłeś.

 

:cool:

 

;)

Pisze szybko i robie błedy:P.

PS.Czepiacie sie pojedyńczych błedów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do tego co Andrzej napisałeś czy jesteśmy pro czy fun, to wystarczy spojrzeć że nasz klan to klan indywidualistów a po drugie widziałeś klan który nie gra na TS, bo ja nie, a nie słyszałem cie na TS. Jedyne co robie więc to staram się dołączyć do tych co grają z tymi co maja TS to po prostu gadam a z tobą czy Qijn-em to jak was widze to wchodze i gra się miło więc póki co jesteśmy only fun ;)

 

Co do TS'a to od paru dni mogę bez problemu używać i jeśli jest nas więcej on-line to wchodzę, tylko że wtedy praktycznie nie ma szans się odezwać, bo cały czas ktoś coś gada-niekoniecznie na temat. :Up_to_s: Natomiast co do zasad: rozumiem, że się Wam nie podobają, ale wszyscy grają w oparciu o nie i nie mamy szans choćby nawet na spar z kimkolwiek, nie podporządkowując sie tym zasadom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do TS'a to od paru dni mogę bez problemu używać i jeśli jest nas więcej on-line to wchodzę, tylko że wtedy praktycznie nie ma szans się odezwać, bo cały czas ktoś coś gada-niekoniecznie na temat. :Up_to_s: Natomiast co do zasad: rozumiem, że się Wam nie podobają, ale wszyscy grają w oparciu o nie i nie mamy szans choćby nawet na spar z kimkolwiek, nie podporządkowując sie tym zasadom.

Ja osobiście cie nie słyszałem, a co do reszty można po prostu pogadać o tym na TS. Jeśli juz jestes na TS to powiedz krótko że mamy grac a Hell ma zamknąć jadaczke :lol2: i wtedy jest cisza. Czekam na ciebie na TS-ie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...