Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

opalen

Czy kupujemy własny serwer?

Serwer PClab clan  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Potrzebny nam serwer?

    • tak, publiczny, rankingowy
      51
    • tak, zamknięty na hasło bez statów
      15
    • nie
      10


Rekomendowane odpowiedzi

ja tez sie dokladam (mimo ze od jakiegos czasu mniej gram :kwasny: )

tylko ze ja bede placil w juro i zastanawia mnie jaki bedzie przelicznik na zl :hmm:

znajac polskie banki bedzie slaby kurs :mad2:

 

no i podajcie dokladna cene :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuce sie jak narazie to wyjdzie z 37 zl na lebka jak 7 ludzi zaplaci zakladajac ze cena to 260 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dp tego czasu ja mogę coś postawić, ale niestety bez Promoda, no chyba, że pomożecie mi go zintegrować :)

to tez jest opcja?:>

 

a nie mozemy grac treningow na jakims pustym serwie ? jak ktos wbije podczas gry, to prosto go wykickujemy, w glosowaniu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Gamesnet jest możliwość aby każdy wpłacił pieniądze sam, tak jak będzie mu wygodnie, warunek jest jednak taki ze każdy z was płacących musi sobie tam założyć konto.

 

 

System działa w dość prosty sposób, składam zamówienie, wy wpłacacie pieniądze do swojego wirtualnego portfela na Gamesnet w dowolny sposob, ja podaje wam numer zamówienia i przerzucacie pieniądze na zamówienie.

 

 

 

Miało być tak, ze wpłacamy na moje konto, ale jak każdy wpłaci sobie pieniądze na swoje konto na stronę gamesnetu to będzie porządek a biorę tez pod uwagę ze nie wszystkim się muszą podobać pieniądze na moim prywatnym koncie

 

 

 

Załóżcie sobie tam na razie konta, dzisiaj już będziemy wiedzieć po ile się składamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to tez jest opcja?:>

 

a nie mozemy grac treningow na jakims pustym serwie ? jak ktos wbije podczas gry, to prosto go wykickujemy, w glosowaniu :E

Treningi to jedna sprawa. Spary to druga. :P

 

Co do wpłaty, mi sie wydaje, ze lepiej bedzie jak zaplaci jedna osoba, a nie każdy osobno, jak dla mnie niepotrzebne zamieszanie. A jak - przykladowo - opalen nagle zniknie z nasz kasiora (az taki majatek to nie jest ;]), to sami do niego pojedziemy i zrobimy, co trzeba. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymane od was pieniadze i tak bede musial wplacic najpierw na ich strone i zamienic na witualne pieniadze, następnie wskazać na które zamówienie mają być przeznaczone.

Tak działa u nich system płatnosci.

 

 

Kto chce może założyć sobie tam konto ( podajesz login , haslo mail i gotowe), kto woli wpłacać mnie, wpłaci mnie, bo i tak będę pewnie płacić za hansa jak sie netia nie wyrobi.

 

 

 

 

Chciałbym, żeby za tydzień stał już nasz własny serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konto juz mam ale jest male ale:

 

serwer tylko w Wawie

ET:QW Non Ranked only

cena za 16 slotow za 3 miechy = 259 zl prywatny, 604 zl publiczny

 

rabaty: od 10% za 3miechy do 25% za rok

 

sprawdzalem wszystkie dostepne opcje wyboru serwera i tylko Wawa ma mozliwosc wynajmu dla ETQW :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
konto juz mam ale jest male ale:

 

serwer tylko w Wawie

ET:QW Non Ranked only

cena za 16 slotow za 3 miechy = 259 zl prywatny, 604 zl publiczny

 

rabaty: od 10% za 3miechy do 25% za rok

 

sprawdzalem wszystkie dostepne opcje wyboru serwera i tylko Wawa ma mozliwosc wynajmu dla ETQW :kwasny:

 

 

właśnie sprawdzam i poznań ma jak najbardziej możliwość, jak sie sklada zamowienie to najpierw wybierasz typ serwera i tam bierzesz gamesnet (PL) Poznan

 

 

hell, gdzie wyczytałeś ze TS gratis ?

 

z ts wychodzi 100zl wiecej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opalen - jakby co, to zrobie przelew odpowiedniej kwoty na twoje konto. :)

 

Trzeba ustalic ostatecznie kto ma zamiar wplacic, najlepiej niech ci, co wczesniej potwierdzili potwierdza i teraz czy sie dorzucaja czy nie:

 

andrzej101

gogel

Alf.

HansKloss

qjin

Stefek

Opalen

Hell123

bluebart

brzoza

Danek

Speedstar

nofink

peaceand1ove

Saromontes

Montray984

W0j45

 

To są wszyscy z naszego klanu. Wojas dopiero co dolaczyl, musialby sie wypowiedziec czy doplaca czy nie. Montra, Saro i peace and love w ogole nie graja. Speedstar z rzadka, brzoza tez nie za czesto. Nie wiadomo wiec czy chca dokladac do serwa czy nie. A reszta?

 

PS Pogrubione są ci, ktorzy maja zamiar wplacic, an razie 8 osob wlacznie z Hansem (po poscie Opalena, rozumiem ze sie doplaca?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, a wczesnie jakos nie chcialo mi wybrac :hmm:

poznan wychodzi o jakies 90 zl taniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Treningi to jedna sprawa. Spary to druga. :P

kicki tez mozna na sparze dawac :lol2:

 

wyplate w pon dostaje, wiec wtedy bede mogl wplacic.

konto na gamesnet.pl zalozone :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otrzymane od was pieniadze i tak bede musial wplacic najpierw na ich strone i zamienic na witualne pieniadze, następnie wskazać na które zamówienie mają być przeznaczone.

Tak działa u nich system płatnosci.

 

 

Kto chce może założyć sobie tam konto ( podajesz login , haslo mail i gotowe), kto woli wpłacać mnie, wpłaci mnie, bo i tak będę pewnie płacić za hansa jak sie netia nie wyrobi.

 

 

 

 

Chciałbym, żeby za tydzień stał już nasz własny serwer.

 

Jak bym mógł to bym się z TOBĄ ożenił(Stefek z Tobą też)

 

oczywiście że się dokładam

oczywiście też że netu ciągle nie mam

 

 

TĘSKNIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście też się dorzucam :cool:

PS J-23 znowu nadaje ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak bym mógł to bym się z TOBĄ ożenił(Stefek z Tobą też)

 

oczywiście że się dokładam

oczywiście też że netu ciągle nie mam

 

 

TĘSKNIE

Kiedy wrócisz do nas? Za miesiac czy dwa? w pełnie czy w poludnie ksiezyca? :E

 

PS J-23 znowu nadaje ! :)

? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie sprawdzam i poznań ma jak najbardziej możliwość, jak sie sklada zamowienie to najpierw wybierasz typ serwera i tam bierzesz gamesnet (PL) Poznan

 

 

hell, gdzie wyczytałeś ze TS gratis ?

 

z ts wychodzi 100zl wiecej :E

Tym razem sie mylisz i to ja mam racje :lol2: .

Mamy serwa wynajac na 3 miesiace zgadza sie zgadza,a wiec podaje linka przeczytaj dokladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a po co ci TS :hmm:

przeciez mamy swoj kanal :Up_to_s:

No ale skoro daja za friko w promocji, to czemu nie mielibysmy skorzystać? Zwłaszcza, ze ostatnio cos wywalaja z tsa, nie wiedziec czemu. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie, skoro faktycznie wywala to czemu nie. moze bedzie lepiej dzialal niz obecny.

czasami mialem tak ze jak juz skonczylem mowic to slyszalem w sluchawkach ze TS laskawie jest w polowie przesylania mojej wypowiedzi.

 

......Zwłaszcza, ze ostatnio cos wywalaja z tsa, nie wiedziec czemu. :]

moze Hell cos przeskrobal :Up_to_s::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi, jak juz pisałem wczesniej ja też sie z przyjemnością dołoże na serwer. Wiem ze nie gram za wiele ale niestety nie zawsze mi czas na to pozwala ( rodzina, praca itp) Ale z pewnoscia fajnie bedzie pograc na klanowym serwerze.

 

Opalen jak by Ci to nic nie zrobilo zapodaj namiary na swoje konto, mysle ze to bedzie najlepsze rozwiazanie anizeli kazdy z osobna mialby bawic sie w zakladanie konta na serwerze bedzie mniej balaganu.

Tym bardziej ze jestes na bierzaco co i za ile oni oferuja.

Takze napisz ile kasy trza przelac

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili jest nas 10 osób, wiec łatwo licząc składamy się po 26 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reszta siedzi cicho, więc 259:11=23,54 na łebka wychodzi, no czyli zaokraglajac=24 zł. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, skoro tyle wyjdzie, to i ja się dołożę, ale z powodu braku płynności finansowej dokładam się tylko ten 1 raz :) (Czyli płacimy 22zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK, skoro tyle wyjdzie, to i ja się dołożę, ale z powodu braku płynności finansowej dokładam się tylko ten 1 raz :) (Czyli płacimy 22zł)

no przeciez to nawet nie jest jedna impreza mniej :) nieco samozaparcia i nawet jak dostajesz kase od rodzicow to mozna tyle uzbierac :> a serwer przydatny jest zawsze, a nie tylko na jakis czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem, ale pracuje raczej na zlecenia, więc nie dostaje kasy co miesiąc, a na chwilę obecną moje konto świeci pustkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście dokładam się :) 

Hans ty ten net to sobie sam do chaty kopiesz  :lol2:  ja w neti czekałem ok 4-5 miesiecy więc spoko ale u mnie piepier..... adres i nr tel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...