Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Strutter

GeForce 8800GS/GT/GTS/GTX/Ultra - G80/G92

Rekomendowane odpowiedzi

A czy to moja wina, że tak jest ? Staram się to zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto pisać takie tematy, nawet jezeli tego nie widac, to jestem przekonany, ze wiele osob z tego wszystkiego korzysta.

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi strutter, jak to możliwe, że GTX pobiera więcej prądu od ultry, skoro, ma mniejsze taktowania ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy to moja wina, że tak jest ? Staram się to zmienić.

Ależ stary, ja ciebie nie oskarżam, wręcz przeciwnie, w pełni popieram!

 

A tak swoją drogą, to 88GS jest chyba też w wersji 768MB :hmm:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi strutter, jak to możliwe, że GTX pobiera więcej prądu od ultry, skoro, ma mniejsze taktowania ?? :)

 

Już poprawione.

 

Ależ stary, ja ciebie nie oskarżam, wręcz przeciwnie, w pełni popieram!

 

A tak swoją drogą, to 88GS jest chyba też w wersji 768MB :hmm:?

 

To tak samo jak z pomocą dla biednych. Wspomagając fundacje charytatywne nie odmienimy losu wszystkich, ale jak wiele osób będzie pomagało, to pomoc na pewno będzie widoczna.

 

Dodałem 8800GS 768MB, choć jeszcze nie widziałem jej w sklepach do dostania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota, było by fajnie jakbyś zrobił też o kartach ATi. ;)

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę to jest jeszcze 8800GTS 640 z 112 SP. Dobrze mówię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byloby w porządku gdyby nie ten offtopic wlekący sie od początku tematu... :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To tak samo jak z pomocą dla biednych. Wspomagając fundacje charytatywne nie odmienimy losu wszystkich, ale jak wiele osób będzie pomagało, to pomoc na pewno będzie widoczna.

Tyle, że biedni często chcą pomocy, ale jej nie dostają, a tutaj banda rozpieszczonych dzieci nie skorzysta z twojej pomocy, bo im się po prostu nie chce...

 

88GS 768MB też nie widziałem, ale przecież taka jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się nie mylę to jest jeszcze 8800GTS 640 z 112 SP. Dobrze mówię?

Dobrze.

 

Patrz mój sig. Karty te są oparte o rdzeń G80 A2 (czasami A3). Pojawiły się zaraz po premierze 8800GT jako odpowiedź na niedobór wspomnianych kart. Dzięki szynie 320bit i fabrycznej specyfikacji mocno odbiegającej od poprzednich 8800 GTS na G80 w wyższych rozdzielczościach i przy AA + AF pokonują 8800GT a czasami nawet zrównują się z 8800GTS (G92).

 

"Fabryczne" zegary (dla wersji EVGA SSC, ktora wyszła jako pierwsza i miała być jedyną) to:

Core: 576MHz

Shaders: 1350MHz

Memory: 1800MHz

 

Producenci, którzy pokazali te produkty to: EVGA, BFG, XFX (z innymi się nie spotkałem). Ponieważ była to limitowana seria kart, bez oficjalnych wytycznych NVidii (przynajmniej ja się z takimi nie spotkałem), w/w producenci wypuszczali różne odmiany. I tak, dla przykładu:

EVGA 8800GTS 511MHz/1200MHz/1600MHz

EVGA 8800GTS KO 540MHz/1300MHz/1700MHz

EVGA 8800GTS SSC 576MHz/1350MHz/1800MHz

BFG 8800GTS EE 565MHz/1300MHz/1700MHz

XFX 8800GTS 600M 600MHz/ ? / ? (tu niestety nie pamiętam)

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to prawda ze crysis na dx 10 na kartach 8800 gs/gt/gtx ciagnie 24 fps?bo jakis swad tu czuje?

tzn nie piszcie ze nie bo widziałem testy nawet na pclabie klatkuje crysis na dx10 na tych kartach

 

myle sie?a wy tu chwalicie jak jakiegos boga a nikt o tym nie pisze a miało byc tak pieknie taka sliczna grafika

 

przypomina mi to paradoks jak wchodziła vista 64 bitowy sytem cacy!!!a kazdy instaluje do tej pory wersje 32 bitowa:)

to samo z kartami 8800 gtx!!a kazdy gra na 9.0c co jest moze pogadajmy o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest główny temat, to się zapytam...

 

Biorę coś pokroju :

 

C2D E8400

2x1GB Muszkietery/Korsarze/A-Daty

Corsair 450

CM 690

WD 250

 

Za całość zapłacę ok 3k. (z płytą i grafą...)

 

No i teraz pytanie - w co lepiej się wpakować ?

 

Tak jak było w pierwotnych planach, czyli ASUS P5K PRO + BFG 8800GTS 512MB OC

Czy lepiej ciąć zestaw (na budzie, dysku), dołożyć kasy i kupić Corsair 550, 2x8800GT Palita i płytę pod SLI nie drogą (jak tak, to jaką ?!?!?)

 

Pomocy bo mam już mętlik w głowie ;/

 

 

 

 

Czy może lepiej zaczekać trochę (nie piszcie, że czekać można do usranej śmierci, bo kompa kupuję za miesiąc i tak) i brać np. 9800GTS/GTX jeśli cena byłaby na poziomie do 1250zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze.

 

Patrz mój sig. Karty te są oparte o rdzeń G80 A2 (czasami A3). Pojawiły się zaraz po premierze 8800GT jako odpowiedź na niedobór wspomnianych kart. Dzięki szynie 320bit i fabrycznej specyfikacji mocno odbiegającej od poprzednich 8800 GTS na G80 w wyższych rozdzielczościach i przy AA + AF pokonują 8800GT a czasami nawet zrównują się z 8800GTS (G92).

 

"Fabryczne" zegary (dla wersji EVGA SSC, ktora wyszła jako pierwsza i miała być jedyną) to:

Core: 576MHz

Shaders: 1350MHz

Memory: 1800MHz

 

Producenci, którzy pokazali te produkty to: EVGA, BFG, XFX (z innymi się nie spotkałem). Ponieważ była to limitowana seria kart, bez oficjalnych wytycznych NVidii (przynajmniej ja się z takimi nie spotkałem), w/w producenci wypuszczali różne odmiany. I tak, dla przykładu:

EVGA 8800GTS 511MHz/1200MHz/1600MHz

EVGA 8800GTS KO 540MHz/1300MHz/1700MHz

EVGA 8800GTS SSC 576MHz/1350MHz/1800MHz

BFG 8800GTS EE 565MHz/1300MHz/1700MHz

XFX 8800GTS 600M 600MHz/ ? / ? (tu niestety nie pamiętam)

 

 

Pozdro

 

I jak je tu wpisać do tematu zbiorczego :hmm: ?

 

Skoro jest główny temat, to się zapytam...

 

Biorę coś pokroju :

 

C2D E8400

2x1GB Muszkietery/Korsarze/A-Daty

Corsair 450

CM 690

WD 250

 

Za całość zapłacę ok 3k. (z płytą i grafą...)

 

No i teraz pytanie - w co lepiej się wpakować ?

 

Tak jak było w pierwotnych planach, czyli ASUS P5K PRO + BFG 8800GTS 512MB OC

Czy lepiej ciąć zestaw (na budzie, dysku), dołożyć kasy i kupić Corsair 550, 2x8800GT Palita i płytę pod SLI nie drogą (jak tak, to jaką ?!?!?)

 

Pomocy bo mam już mętlik w głowie ;/

 

 

 

 

Czy może lepiej zaczekać trochę (nie piszcie, że czekać można do usranej śmierci, bo kompa kupuję za miesiąc i tak) i brać np. 9800GTS/GTX jeśli cena byłaby na poziomie do 1250zł ?

 

 

Ja bym wtedy brał P5K Pro i Radeon HD3870X2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumia można by było dożucić też serię 9xxx do zbioru

ale i tak :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wtedy brał P5K Pro i Radeon HD3870X2.

 

Sam nie wiem... radek nie ma zbyt powalających opinii... czy może już coś się zmieniło ? Ten radosław będzie lepszy niż np. 8800GTS lub 9800GTS ?

 

Wypowiedzą się też inni ? No bo tutaj sprawa rozchodzi się o 1000zł i nie chcę ich w jakiś shit wrzucić... ;/ Teraz to już mam totalny mętlik, bo nie brałem nawet karty Ati pod uwagę, tylko ciągle się na Nvidia opierałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam nie wiem... radek nie ma zbyt powalających opinii... czy może już coś się zmieniło ? Ten radosław będzie lepszy niż np. 8800GTS lub 9800GTS ?

 

Wypowiedzą się też inni ? No bo tutaj sprawa rozchodzi się o 1000zł i nie chcę ich w jakiś shit wrzucić... ;/ Teraz to już mam totalny mętlik, bo nie brałem nawet karty Ati pod uwagę, tylko ciągle się na Nvidia opierałem...

 

jakbys mógł dołożyć 359zł to brał byś to ;)

 

http://www.allegro.pl/item333242463_geforc..._hdtv_pcie.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po cholerę jeśłi za 1099 zł ma 9800GTX lub za 759 zł 8800GTS ;)

 

Ano tak w sumie te same karty ;D

 

Podałem przykład bo jak bylem młodszy i głupi to kupiłem 8800ULTRA i wiele przepłacilem...ale nie narzekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak... wypowie się jeszcze ktoś ? Jakoś nie mam przekonania do Radzia... (fanboj nvidia! :E)...

 

9800GTX będzie warto brać ? Dzisiaj wpadło mi 400 zł, więc po całych wyliczeniach, na kartę mogę dać do 1300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to jak... wypowie się jeszcze ktoś ? Jakoś nie mam przekonania do Radzia... (fanboj nvidia! :E)...

 

9800GTX będzie warto brać ? Dzisiaj wpadło mi 400 zł, więc po całych wyliczeniach, na kartę mogę dać do 1300zł.

 

Za ta Cene to bedzie good wybór :)

 

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o temacie zbiorczym na karty z serii 7xxx i X1xxx :E ? Mogę to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie o temacie zbiorczym na karty z serii 7xxx i X1xxx :E ? Mogę to zrobić.

 

lepiej popracuj nad tym tematem i serią radeonów z najnowszej grupy. Przydadzą się wyniki 3dmarka, sprawowanie w grach, obecne średnie ceny, opinie, najnowsze i najlepsze sterowniki do danej karty. Mozna powymieniac kilka modeli najbardziej oplacalnych producentów w danej karcie i ich specyfikacje, jak popodkrecaly się użytkownikom itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...