Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Strutter

GeForce 8800GS/GT/GTS/GTX/Ultra - G80/G92

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o zegary to raczej standard ale ja osobiście raczej bym jej nie kupił bo nie znana marka i mała popularność

w tej cenie możesz znaleść już bardziej solidną kartę

http://www.imperium.net.pl/asus-geforce-88...ie-p-18879.html ten sam sklep Asus dobra karta i dobrze się kręci a cena nie jest kosmiczna 50 zeta chyba że to jest już maks co możesz wyłożyć

to lepiej poszukaj jakiejś recęzi na temat tej karty

 

Jeżeli chodzi o Inno3D to ma wydajność wyższą niż ten Asusik :lol2: Wystarczy poszperać w sieci i wiedzieć co kupować KLIK!!! tylko że 100 trzeba dołożyć LINK

 

Kurcze, nie mogę znaleźć takiego fajnego zestawienia z 20-30 kart.Jak wrócę z uczelni to poszukam jeszcze na googlach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o Inno3D to ma wydajność wyższą niż ten Asusik :lol2: Wystarczy poszperać w sieci i wiedzieć co kupować KLIK!!! tylko że 100 trzeba dołożyć LINK

 

Kurcze, nie mogę znaleźć takiego fajnego zestawienia z 20-30 kart.Jak wrócę z uczelni to poszukam jeszcze na googlach.

 

Tak tylko ten jest po oc więc normalka że będzie wydajniejszy ale jeśli chodzi o tamte dwa modele bez oc to asus iest ćutkę leprzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dni lecą ceny spadają a ja kompa nadal niekupiłem :mad: Ale myśle, że to jest już ostateczny termin (wkońcu doczekałem tych urodzin :cool: [jeszcze tylko kilka dni]) No i mam następujący problem na karte graficzna mam do 630zł i nie wiem która mam brać:

gigabyte, zotaca czy xfx (all 88gt)?? Mój kumpel ma 88gt od gigabyte i wszystko w pozadku (zimna, nie psuje sie (narazie) i podatna na OC) jednak słyszałem kilka negatywnych opini na jej temat (nie wiem czy to antyfani czy co :Up_to_s: ) A jak jest u gigabyte z serwisem (bo jako jedyna z tego zestawienia ma gware na 3 lata)??? Uznają wszystko prawidłowo?? Wymieniają przegrzane karty na nowe czy sklejaja z kilku innych :lol2: ??? Czy lepiej brać inną karte niż kumpel (Zotac, xfx). Wszystkie te karty mają referenta i podobnie się podkręcają (tak przynajmniej uważam poprawcie jesli sie myle) więc która karta będzie lepsza. Aaa i doszły mnie jeszcze słuchy, że w xfx piszczą cewki czy coś tam (może to był tylko pojedyńczy przypdek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za info w sprawie tego Inno3d. dzisiaj byłem a apollo u mnie w mieście i dowiedziałem się że mogę mieć zwykłego palita za 580 tylko niewiem z jakim chłodzeniem. ale jak będzie głośne to mi nie przeszkadza. teraz tylko czekam na kasę i biorę palita. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystkie 88GT maja memki 1,0 ns ?

YES, tylko, że dwóch różnych producentów quimoda czy jak to sie pisze( szajsowate nie wytrzymują 2000Mhz) i samsungi, zdecydowanie lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki wszystkim za info w sprawie tego Inno3d. dzisiaj byłem a apollo u mnie w mieście i dowiedziałem się że mogę mieć zwykłego palita za 580 tylko niewiem z jakim chłodzeniem. ale jak będzie głośne to mi nie przeszkadza. teraz tylko czekam na kasę i biorę palita. :thumbup:

NIE RÓB TEGO!!!!! :mad2: Zamów sobie Galaxy 8800gt Heatpipe!Lepiej się kręci i jest CICHE i mają SAMSUNGI a nie Qsyfcośtam :D!!!!i nie plombują wiatraka, można go wymienić!!Tylko pilnuj się żeby na 100% była z 1 slotowym chłodzeniem bo będziesz miał suszarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie z jednoslotowym tylko z HEATPIPEami!

 

a doszly Was sluchy zaby coskolwiek innego od galaxy mialo samsungi? quimondy mi sie nie podobaja z wygladu :E a ZOTAC za 580zl na allegro! CM HP jest drozszy o wiele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIE RÓB TEGO!!!!! :mad2: Zamów sobie Galaxy 8800gt Heatpipe!Lepiej się kręci i jest CICHE i mają SAMSUNGI a nie Qsyfcośtam :D!!!!i nie plombują wiatraka, można go wymienić!!Tylko pilnuj się żeby na 100% była z 1 slotowym chłodzeniem bo będziesz miał suszarkę.

 

Dlaczego czyżby palit był zły. ten galaxy jest pewnie o 50-70 droższy i umnie w mieście nie mają tego galaxy. jeżeli trafi mi się ze złotym chłodzeniem to mi nie przeszkadza. miałem zasiłkę procompa i megabajta to dopiero był halas dlatego do hałasu jestem przyzwyczajony. tego palita też nie będę jakoś ekstremalnie podkęcał. jeżeli w grach będzie działać dobrze to nie będę wogóle podkręcał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie z jednoslotowym tylko z HEATPIPEami!

 

a doszly Was sluchy zaby coskolwiek innego od galaxy mialo samsungi? quimondy mi sie nie podobaja z wygladu :E a ZOTAC za 580zl na allegro! CM HP jest drozszy o wiele...

Jakbyś nie wiedział bez 1 nie ma 2 :exclam: Poczytaj o Galaxy.Pisze jak wół że chłodzenie musi być jedno slotowe żeby był HP, ale trzeba też pilnować żeby było zaznaczone że to HP.Polecam zapoznać się z TYM wątkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gigabyte nie jest zły zotack też niczego sobie xfx nie jestem przekonany najlepiej poszperaj w necie za jakimiś recęzjami karty która cię interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie zdążyłem z editem:

 

Ten galaxy ma wyglądać O TAK a nie

TAK!!! tylko musisz dobrze poszukać bo na alledrogo jest tak jak w nazwie.Przeszperaj net a na pewno znajdziesz o te 70-80 pln taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a my mowimy o tym samym? ja mowie ze CM HP zajmuje dwa sloty.

 

czyli jak chce samsungi to jestem zmuszony na to:

http://allegro.pl/item341316148_galaxy_880...0_ps_4_1ns.html

CM suszarka

HP też masz samsungi!!!Walisz na nie radiatory pentagrama "standardowe" i kręcisz pamiątki do 2200mhz!!!

EDIT:Ten HP może wyglądać jak 2 slotowiec ale nie zajmuje slotu poniżej dlatego nazywa się 1 slotowe!!Zobacz sobie tutaj 3 zdjęcie 2 slotowca KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa a z tego co zauwazyłem to z tym Galaxy sa same problemy :kwasny: Niby wszyscy chwalą ale dosiąga tyle samo co referent osiągając porównywalne tempy. Jedyna jego zaleta to, że jest cichy. Ustawia się referenta na 50 i nadal jest cicho i znośnie zimno :Up_to_s: Nie opłaca się dopłacać (te ok.70 dych). lepiej brac Zotaca lub Gigabyte. Właśnie które lepiej??

 

 

/edit Znalazłem ją w porównywalniej cenie :Egalaxy nadal nie wiem czy warto się nad nią zastanowic :-( A jak oceniacie ten sklep ulubiony.pl?? Jak jest z reklamacjami (na czyj koszt itp.)?? Chyba lepiej kupowac w okolicy miejsca swego zamieszkania :kwasny: a na DOLNYM poniżej 670 chyba nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, trochę jestem zamotany, bo na Skąpcu jest Palit z niebieskim chłodzeniem za cenę, w której na Apollo jest ze złotym :/ Ale chyba to jest złote, bo w końcu na stronie sklepu powinni lepiej wiedzieć. Do stawki ( 147 ), dołącza jeszcze Palit 88GT 512 Sonic. Ja skłaniam się ku Asusowi z glacą, bo podobno cicho jest całkiem, ale nie wiem jak z OC. Co radzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HP też masz samsungi!!!Walisz na nie radiatory pentagrama "standardowe" i kręcisz pamiątki do 2200mhz!!!

EDIT:Ten HP może wyglądać jak 2 slotowiec ale nie zajmuje slotu poniżej dlatego nazywa się 1 slotowe!!Zobacz sobie tutaj 3 zdjęcie 2 slotowca KLIK

 

 

od ulubionego strzez Panie Boze! nic tam nie kupowac! grr!

 

wiem ze na HP tez sa samsungi - przeciez to te samo PCB. ja wymieniam chlodzenie na Silencera a pozniej na S1 wiec mi HP nie potrzebne a Suszarke zdejme odrazu.

chodzi mi o to ze chce cos tanszego od galaxy - myslalem ze Zotac ma samsungi a kosztuje 580zl.

 

Zotac>Gigabyte

 

mam dac Ci dowod ze HP zajmuje dwa sloty?

http://img167.imageshack.us/img167/6803/dsc00079fr7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od ulubionego strzez Panie Boze! nic tam nie kupowac! grr!

Dokładnie

wiem ze na HP tez sa samsungi - przeciez to te samo PCB. ja wymieniam chlodzenie na Silencera a pozniej na S1 wiec mi HP nie potrzebne a Suszarke zdejme odrazu.

chodzi mi o to ze chce cos tanszego od galaxy - myslalem ze Zotac ma samsungi a kosztuje 580zl.

 

Aha, nie wiem co ma Zotac(trza by przedzwonić/przejść się do sklepu i pomęczyć żeby dali podpatrzyć albo ugadać się na ewentualny zwrot.Z tańszych to chyba właśnie Inno3d które wypada w benchmarkach całkiem przyzwoicie.Pytanie brzmi "kto" ma Samsungi.Paliy mają na 100% Qsyfy.Może Gigasyf??Chociaż ja osobiście nie czuje przekonania do tej marki, bo kiedyś w przeszłości słyszałem o czarnej serii MOBO i to skutecznie mnie od nich odpycha.Jeżeli mówisz że chłodzenie i tak wymieniasz to może SUszarka od Galaxy za 600pln?Też mam ten problem czyjego producenta ma być płytka i logo.

mam dac Ci dowod ze HP zajmuje dwa sloty?

http://img167.imageshack.us/img167/6803/dsc00079fr7.jpg

LoooL, to co oni przez 6 stron pie...rniczą głupoty o 1 slotowym chłodzeniu??Ciećwierze....My bad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gainward 88GTS

Gainward 88GTS

Czym one się różnią?? Czemu jeden ma gware na 2 lata, a drugi na 3??

 

Co sądzicie o tym?? Chyba sie opłaca. Jaką firmą jest Gainward?? Nie pytam o podkręcanie czy coś bo to jest całkowity referent Nvidi tylko czy uznaje gware itp.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...