Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

can5ona

Jak to jest z granatami

Rekomendowane odpowiedzi

Przeskoczyłem ze zwykłego ET na QW i mam pytanie co do granatów. Dlaczego mam tylko dwa (lub trzy) i na tym koniec - nawet jak dostanę paczkę z amunicją bądź sam sobie ją rzucę grając Field Op-em. W paczce jest tylko amunicja a nie ma granatów ( takie coś nie miało miejsca w zwykłym ET). To jakieś celowe zagranie ze strony twórców gry ? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeskoczyłem ze zwykłego ET na QW i mam pytanie co do granatów. Dlaczego mam tylko dwa (lub trzy) i na tym koniec - nawet jak dostanę paczkę z amunicją bądź sam sobie ją rzucę grając Field Op-em. W paczce jest tylko amunicja a nie ma granatów ( takie coś nie miało miejsca w zwykłym ET). To jakieś celowe zagranie ze strony twórców gry ? :hmm:

Poprostu tak jest ale za to masz zrzut zaopatrzenia(skrzynka która może zrzucic medyk) w której sa nady i zwykla amunicja i apteczki.

PS.Jak bedziesz chcial grac klanowki to w etqwpro nie ma w skrzynkach nadow jak cos;P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS.Jak bedziesz chcial grac klanowki to w etqwpro nie ma w skrzynkach nadow jak cos;P.

I kijnia. Wczoraj zdziwiony byłem aż, o! ;P

 

can5ona - poczytaj sobie manuala, którego skrot znajdziesz menu start tam gdzie masz QW w dokumentacjach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobędziesz jeszcze wyższą rangę to będziesz miał ich więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zdobędziesz jeszcze wyższą rangę to będziesz miał ich więcej

tyle ze tylko w czasie 1 kampani ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...