Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Alejajca

Test Phenomów rewizji B2 i B3 oraz nowych płyt dla AMD

Czy jesteś za testem porównawczym obu rewizji Phenomów:  

164 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za testem porównawczym obu rewizji Phenomów: B2 i B3

    • Tak
      152
    • Nie
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zwracam się się z prośbą do zespołu testującego o test porównawczy Phenomów w rewizji B2 i B3. AMD w tym tygodniu zaczyna wysyłać do sprzedawców nową rewizję w/w procesora. Czy możecie zrobić test porównawczy Phenomów 9500/9550, albo 9600/9650? Przydał by się, by sprawdzić, czy sprzętowo naprawiony błąd TLB daje wzrost wydajności. Także O/C w/w procesorów także by się przydał. W tym wypadku proszę kręćcie poprzez szynę HTT, a nie mnożnikiem. Większość serwisów (99%) bierze do testów o/c Phenoma 9600BE i podkręca zmianą mnożnika. Gdybyście brali pod uwagę test o/c zwróćcie uwagę na to, by płyta główna miała możliwość zmiany mnożnika NB Frequency.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze dolaczam sie do prosby o test porownawczy. Nie zapomnijcie w wynikach takze uwzglednic konkurentow Phenoma (tych cenowych i tych zegar w zegar). Nie po to czekalismy tyle na B3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie TAKK!

 

Niech sprobuje piła jak sie podkreca do wersji b2 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za łobuz nie chce testu porównawczego obu rewizji? :whip:

offtop: sorry za literówki, ale jak patrzę na Polska-USA to ręce opadają. Już lepiej gra Polonia/Sparta Świdnica.

koniec offtopu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, kto nie chce takiego testu, kto głosował na nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, kto nie chce takiego testu, kto głosował na nie...

Ktoś se jajca robi (bez obrazy dla autora tematu ;) )

 

Oczywiście ZA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce takiego testu bo pewno będzie prawdziwy tak jak banner AMD na głównej

 

Pozatym zima się skończyła, więc wyniki OC Khedrona byłyby niemiarodajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również czekam na test nowej rewizji Phenoma. Czy na labie można się spodziewać testu płyt głównych na chipsecie 780G oraz Athlona 4850E?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gacor :soczek:

Już myślałem, żeś zachorował. Aż się dziwiłem, że Cię ostatnio nie widziałem, hihi. Jeszcze tylko Sajroni klub Intela będzie w komplecie.

 

Co do testów nowych płyt, to rzeczywiście. Nie tylko AMD wydał nowe chipsety, ale i nVidia też. Warto by zrobić ich porównanie. Także chipsetów ze zintegrowaną grafiką. Chciałbym zobaczyć test 8200 v HD3200/3100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gacor :soczek:

Już myślałem, żeś zachorował. Aż się dziwiłem, że Cię ostatnio nie widziałem, hihi. Jeszcze tylko Sajroni klub Intela będzie w komplecie.

Sajron już ćwierka w temacie o Phenomach...

 

@ Gacor:

A co szkodzi zrobić test? Banner AMD? lol

Zabawa z C2D i azotem przeszła bez większego echa, a zabawa z Athlonami i niższą temperaturą (to nie był test, przynajmniej IMO) to tragedia? Luudziee...

 

Również czekam na test nowej rewizji Phenoma. Czy na labie można się spodziewać testu płyt głównych na chipsecie 780G oraz Athlona 4850E?

No właśnie, kiedy?...

 

PS. Alejajca - daj ten topic sobie do siga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, kiedy?...

 

PS. Alejajca - daj ten topic sobie do siga :)

Mówisz i masz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gacor :soczek:

Już myślałem, żeś zachorował. Aż się dziwiłem, że Cię ostatnio nie widziałem, hihi. Jeszcze tylko Sajroni klub Intela będzie w komplecie.

 

Co do testów nowych płyt, to rzeczywiście. Nie tylko AMD wydał nowe chipsety, ale i nVidia też. Warto by zrobić ich porównanie. Także chipsetów ze zintegrowaną grafiką. Chciałbym zobaczyć test 8200 v HD3200/3100.

 

Nie zachorowałem ale ciężko mi będzie wierzyć w test wobec tak mocnej ofensywy marketingu AMD tutaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zachorowałem ale ciężko mi będzie wierzyć w test wobec tak mocnej ofensywy marketingu AMD tutaj...

wiertzyć nie musisz. nikt Ci nie karze ;)

 

ja np też w testy na EG patrze z przymrużeniem oka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawi mnie ilosc osob ktore zaglosowaly na tak i na nie, kurcze to tak ciezko wchodzac do tematu zaznaczyc jedna z opcji i kliknac glosuj? Widze ze Polskiemu spoleczenstwu w wieku gimnazjalnym i ponizej lasuja sie mozgi tak szybko ze predkosc swiatla to przy tym slimacze tempo. Co do testu to musi byc z zalozenia.

 

450 wyswietlen i 60 oddanych glosow az sie przykro robi. Polacy to lenie, (a na emigracji zapier... jak woly)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym bardzo wdzięczny za test zintegrowanych kart graficznych bo chcę kupić płytę "GIGABYTE GA-MA78GM-S2H (AMD780G RADEON HD3200)" i chciałbym mieć jakieś porownanie mimo iż zapewne płyty z nVidią nie kupię ale porównanie z GF6100 by się przydało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do testu to musi byc z zalozenia.

 

Jeśli AMD powie że sobie nie życzy to nie będzie, to oczywiste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mogliby też zrobić testy nie tylko na płytach z AM2+ ale i na AM2 tak żeby sprawdzić czy wydajność bardzo spada

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gacor

Zamilknij, bo czasami mi szkoda Twojej osoby.

Jak masz problemy to są odpowiedniejsze miejsca do wyżalania się.

Opson źle skończył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli AMD powie że sobie nie życzy to nie będzie, to oczywiste

Och, straszne! Ciągle wychwalają te niezdolne do niczego Athlony i Phemomy, a wspaniałe C2D uznają za shit i nic niewarte śmiecie...

 

Weź się ogarnij nieco, kolego :]

 

@up: Słusznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli AMD powie że sobie nie życzy to nie będzie, to oczywiste

tyle, ze sample już rozesłane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @hubio Nie wiem kogo chcesz uczyć historii. Wspominasz jakieś banialuki na temat Korei północnej chociaż każdy wie że Chiny wspierają ją finansowo, ZSSR był samodzielny i oprócz małej pomocy z Chin to raczej więcej dawali - zaangażowanie w Korei, Wietnamie, Kubie, to kosztowało. Kolejny aspekt rozpadu to Afganistan, czyli wojna, ekonomia. Gospodarki zachodu odjechały Rosji dopiero po latach 70, za czasów Lenina i Stalina to akurat ZSSR nie odstawało aż tak bardzo gospodarczo, no ale skąd możesz o tym wiedzieć jeśli uczy cię 6 letnia bratanica.  Kolejny raz robisz śmietnik z wątku bo ktoś musi Ci wyjaśnić twoje przekłamania.  Nie interesujesz się wojna na Ukrainie, nie masz pojęcia o stratach, stanach magazynowych Rosji, o jej problemach i wchodzisz z butami z generałem Skrzypczakiem    
    • TV jest piękny, idealnie pasuje na moje biurko (160x80cm), 4k i wielkość ekranu robią robotę, powierzchnia robocza przy skalowaniu 100% na obu jest o niebo większa w porównaniu do 34 UW co jest ogromnym plusem. Podoba mi się jak czarny jest ekran przy wyłączonym tv w porównaniu do mojego qd oleda (brak polaryzatora na qd oledzie robi swoje). Ekran ma lekki różowy zafarb (na białym tle oczywiście), ale trzeba się mocno przyglądać, żeby widzieć i na co dzień nie przeszkadza (przynajmniej wiem, że mam panel wbe 😉), ale niestety jest to co miałem/mam również na moim C8 i co raczej przekreśli C3 dla mnie, czyli grey/near black banding. Jest to typowe dla woledów/i po części dla qd oledów, ale chyba ciężko będzie mi to zaakceptować (widoczne w grach, gdy przeglądam Steam czy Epic Store itp.), bo w przeciwieństwie do mojego C8, którego mam w salonie i oglądam na nim youtube i filmy z 3 metrów, tutaj jednak siedzę niecały metr od TV i używam go jako monitora, więc banding będzie zawsze mi przeszkadzał i zawsze będę go widział. Dzisiaj się jeszcze 'pobawię', ale chyba zdecyduję się na zwrot. Zobaczymy. @MSky7a jak Twój panel wygląda, jeśli chodzi o banding? internet mówi, że nikłe szanse, że banding zniknie z czasem (choć się to zdarza, że z czasem staje sie mniej widoczny lub znika, ale nie stanie się to w ciągu 14 dni jakie mam na zwrot) i że LG o tym wie i dlatego ich oledy fabrycznie mają lekki black crush  porady typu puść materiał HDR na kilka godzin w trybie vivid i nastepnie puść pixel refresh wydają się głupie Szkoda, bo poza tym TV jest idealny i bardzo bardzo mi pasuje pod innymi względami, ale moje szczęście z panelami już chyba wykorzystałem przy AW34DW 😄 (zero bandingu czy innych defektów). 
    • https://pl.aliexpress.com/item/1005005100629790.html? co myślicie?
    • USA rozdzieli głosowanie nad pomocą dla Izraela i Ukrainy.  
    • Może tak być. I ma następny filmik którym nabija wyświetlenia. Oni musza mieć o czym kręcić a w sprzęcie komputerowym nie ma za dużo nowości. Jakieś problemy z szybkim startem też mogą być zwłaszcza na tych bardziej wypasionych płytach za kilka tysięcy bo słabo ogarnięty bios czy coś. Ktoś wyżej pisał, że ma teraz najszybszy start ale płyta nie ma miliona dodatkowych rzeczy typu porty stata, usb, dodatkowe karty dźwiękowe, sieciowe, rozbudowana sekcja. To wszystko albo wyłączasz bo nie używasz albo ładuje się podczas startu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...