Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

krzywymax

Logitech X-540 - Fotorecenzja

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, głośniki są już u mnie rozpakowane, ustawione (chociaż nie tak jak sobie planowałem, powód ? za krótkie kable :E).

Wszystko bardzo starannie było zapakowane, każdy głośnik i kabelek osobnie ofoliowany i za taśmowany. :E

 

Fotka - zamiana starych na nowe, w tym wypadku mocniejszych na słabsze. ;)

Wymiana w moim wypadku była słuszna, ponieważ marnowałem potencjał tego kina, nie wykorzystywałem jego mocy nawet w 1/3, więc po co mi ? Nie dość, że nie lubię słuchać głośno muzyki, to jeszcze i tak za bardzo nie mogę, bo mam sąsiadów takich i takich ...

 

866ec4a2e6a71124med.jpg

 

 

A tu już rozpakowane i ustawione (na razie tymczasowe ustawienie, czekam, aż dojdą przedłużacze do tylnych głośników, wtedy ustawie sobie jak chce :)).

 

c9f47ff49396d6bcmed.jpg51ab9709a34970b9med.jpg8580cab4c25dca24med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pewien problem. Dotyczy on subwoofera. Pare dni temu stwierdzilem ze bas jest jakos slabiej odczuwalny. Gdy spojrzalem do srodka przez otwor okazalo sie ze rurka bass refleksu poprostu odpadla i lezy w srodku. Niewiem czy sam sie za to zabrac czy zglosic do serwisu. Czy serwisujac bede zmuszony oddac caly zestaw czy tylo subwoofer ? Dodam ze moja dziewczyna ma ten sam zestaw, kupila go w innym sklepie i u niej rowniez nastapila taka "awaria". dziwne:|

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam oje pytanie brzmi czy w glosnikach Logitecha 530 tez mozna centralna satelite umiescic na monitorze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja takie głośniczki podpiąłem ciotce do Bellwood-a 301U i też miałem pozytywne wrażenia. Co prawda do uzyskania odpowiedniego efektu trzeba było głośność ustawić na full ale dla pokoju ok. 25m2 były w sam raz. Bardzo przyzwoity zestaw 5.1

 

Tak się zastanawiam czy przy tej klasie "głośników" (a raczek pierdziaweczek) i ich mikrej mocy obudowa z drewna ma jakiekolwiek znaczenie ;)

Może faktycznie Geniusy mają zastosowane lepsze i mocniejsze głośniki i dlatego ludzie sie nimi podniecają ale co do tego ma obudowa z drewna?

No, może ładniejsza jest ;)

 

25m2 ? to gra w ogóle jeszcze na takim metrażu ? :E

 

do takiego pokoju to już spokojnie creative G500 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

A ja mam taki problem ze nie działa (oprócz trybu matrix) cetralny satelita! (ten na monitorze) Co robić? Jak go uruchomić?

mam kartę sb live! i sterowniki kxDriver

jak trzeba to zainstaluje. karta oczywiscie 5.1 i wszystko dobrze podlaczylem, więc jak mam zrobić aby central dzialal? wszystko inne gra super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna recka i zestaw. Co do głośników Geniusa....:)

- ten kto myśli, że dzięki tweeter`om za zeta pięćdziesiąt będą grały ładniej na wysokich od dobrych szeroko- pasmowców to się myli.

- w głośnikach tego typu nie ma znaczenia czy materiałem użytym jest drewno czy plastik. Bardzo często zdarza się, że głośniki w dokładnie wyliczonej obudowie plastikowej grają o wiele lepiej od jakiejś tam nieszczelnej sklejki która po upadku z paru cm na podłogę cała się rozpadnie (obudowa)

- dodatkowo problemy z potencjometrami, diodami, gwizdającym subwooferem...

- tandetna chińska masówa, której radiator nawet gdy głośniki są w stand- by grzeje się.

 

Do komputerów kupujmy markowe produkty. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...