Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Fistach

Xbox 360 Arcade, sprzęt za 800zł, który daje zabawę lepszą niż nie jeden PC ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś chciałbym przedstawić krótką recenzję konsoli Xbox360 od korporacji Microsoft.

 

O to pudełko, w którym przyjechała moja pierwsza konsola jaką jest Xbox 360.

1779478d24c205d2832455c74f93a03fcd4504179688.jpg

 

Jest wykonane praktycznie idealnie w wymiarach konsoli, wchodzą wokół konsoli same tekturowe zabezpiecznia, pod konsolą były papiery, które radze przeczytać, gwarancja, wszystko o Xboxie - jak go "przechowywać :hmm: " pielęgnować, czyścić itp.

 

177953adc76b62987ed123ce5d90f5e3193075194514.jpg

 

Zewnętrzny zasilacz, kabel zasilający:

 

177948cc442488afc2527bb0f2a53ea05d8bec45740.jpg

 

bezprzewodowy pad, zestaw baterii ENERGIZER, które wytrzymały ponad 37h.

 

177962e7746bd6e6210488eb90bbcd012817b0183074.jpg

 

Wszystko podłaczone kablem VGA oryginalnym od Microsoftu, z którego również wychodzi kabel od dźwięku.

 

177949ba1b8540ae01ab6ce0af745b1a525883110126.jpg

 

Całość podłączona do monitora 19 calowego LCD Samsung 940FN, który sprawuje się świetnie, najlepszym bajerem jest to, że sam wyszukuje obrazu, który jest aktualnie wysyłany, a jeżeli chcemy szybko powrócić do PC, to wystarczy jeden przycisk. Napęd... cóż... czegoś takiego jeszcze nie słyszałem :E

 

Film z grą Turok, ja za sterami (samo wprowadzenie) :E

 

177941d11ed2cbb06b70888ab001641990d0c1124685.jpg

177951b9397a19070caefee67c7a45b1aecde8111676.jpg

177958653094b26e8efc3bd5d6ca6124575e93190527.jpg Po lewej kabel łączący kabel VGA microsoftu przez przejściówke żeńsko żeńską z monitorem. Po prawej, czysty kabel DVI do komputera.

177961544b7bfe5ff73f13a0d2d0cab933971531079.jpg

 

Krótki film prezentujący konsolę Xbox360, wraz z wprowadzeniem do gry TUROK, około 2mb, półtorej minuty.

http://pl.youtube.com/watch?v=47eWqv9oiNw

 

Dłuższy film prezentujący grę Turok, około 5mb, 5 minut.

http://pl.youtube.com/watch?v=LoLnQVUkaNA

 

Dziesięcio minutowy film przedstawiający Burnout: Paradise City.

http://www.youtube.com/watch?v=im1cRie3IMw

 

 

Ktoś mi powie jak zamieścić okno z gotowym filmem tutaj? Chcę żeby ludzie nie musieli przeskakiwać na strone youtube.

 

 

Pierwsze wrażenie, coś stuka :E ale z tego co wiem to miernik od tego czy konsola jest w pionie czy w poziomie by poprawnie wyświetlać diody. Miałem nie małą zagwozdkę z podłączeniem do monitora i do głośników, ale po 30 minutach problem rozwiany. Wystarczył kabel, który tworzy z D-sub > DVI, takim o to sposobem mam piękny obraz ;)

 

Oczywiście konsole kupowałem do grania, filmów, muzyki, multiplayer itp. więc pierwsze co, wsadziłem Gears of War i ... Czegoś takiego jeszcze na moim PC nie widziałem ani nie słyszałem! - ten napęd to dla głuchych chyba... Dodatkowo piękna grafika, "orgazm" dźwiękowy, poprostu wszystko w jednym! A do tego rachunek za prąd spadnie, przypominam całość ciągnie z gniazdka kontaktowego około 140W mocy. Grę co prawda przeszedłem w 3 dni, ale jest jeszcze multiplayer - którego wykorzystam dopiero przy nowym switchu.

 

Co mnie najbardziej denerwowało, to ciągła zmiana softu - grałem w gry od najstarszej do najnowszej i której bym nie uruchomił, prosił o update konsoli. Przy Army of Two była zagwozdka - nie chciało znaleźć płyty! Na szczęście podwójny restart konsoli dał pozytywne rezultaty i cieszyłem się super grą jaką jest Army of Two.

 

Gram na 19" monitorze i jakoś mi to nie przeszkadza zbytnio, że mam pasy czarne u góry i u dołu, ale gdy tylko pare godzin pograłem na 32" telewizorku, aż mi się zachciało takiej maszynki ;)

 

Każdemu, kto nie boi się "grzebania w awaryjnym" w sprzęcie elektronicznym - jak wiemy konsola jest awaryjna - polecam z czystym sumieniem, choć fakt, jeżeli ktoś ma komputer z dobrym dwurdzeniowym procesorem i dobrą kartą graficzną (pokroju high-end serii 88xx) to nie ma po co kupować konsoli.

 

Co do sterowania padem w FPSach (tzw. shooterach) - fakt jest trudno, i dla ludzi którzy nie mieli kontaktu wcześniej z padem (tak jak ja ;)) mogą mieć na początku problemy, ale sterowanie w grach takich jak Army of Two czy Gears of War jest wręcz dla mnie BANALNE, ale Turok - to sterowanie jakieś takie nieintuicyjne, raz rusze gałką delikatnie, ledwo celownik się ruszy, a jak mocniej odrobinkę to celownik "na drugim końcu ekranu".

 

Ogólnie na 10 punktów daje 9, dlaczego?

1.Największym minusem jest awaryjność konsoli, której narazie nie doświadczyłem - na szczęście :E

2. Hałas napędu - bez komentarza.

3. Drogie gry, chociaż to jest pojęciem względnym - dla mnie są za drogie.

 

Na plus zasługuje:

1. Grafika - o tak!

2. Dźwięk - drugie o tak! :E

3. Łatwość obsługi menu głównego i ustawień pierwszych konsoli

4. Dołączone 5 gier arcade w które można grać z rodziną - gdy ktoś nie zbyt operuje "gałeczką"

5. Bezprzewodowy pad... nareszcie ;)

6. "XBOX GUIDE" - włączanie konsoli z pada.

 

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie i pięknie ale ten kolor....... :thumbdown:

 

Również zamierzam kupić sobie X360 ponieważ mam 2 braci i jeden komp to mało ale jak już będę kupował to tylko czarny..... :thumbup:

 

No i jeszcze pozostaje kwestia cen gier.... Ale od czego mamy internet.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nawet podoba ten kolor. Będę później to naniosę poprawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ładnie i pięknie ale ten kolor....... :thumbdown:

 

Również zamierzam kupić sobie X360 ponieważ mam 2 braci i jeden komp to mało ale jak już będę kupował to tylko czarny..... :thumbup:

 

No i jeszcze pozostaje kwestia cen gier.... Ale od czego mamy internet.... :D

a czarne to nie są czasem tylko elite ? Przynajmniej tak mi się wydaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci się wydaje, ale jeżeli ktoś nie ma gwarancji, to tylko kupić obudowe i "przerzucić" mobo konsoli wraz z bebechami - ważne, żeby twoja konsola również miała wyjście HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem mały i mi rodzice nie pozwalali mieć konsoli a teraz jestem duży i zastanawiam sie nad zakupem x'a :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz taki sprzęt co w sygnaturce, to niezbyt Ci się opłaca, chociaż dla takich gier jak Gears of War 2, czy GTAIV warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak jęczycie na głośność Xbox'a macie głośniki to je podgłośni i po kłopocie...

No chyba ,że macie jakieś Tracery za 20zł to wtedy faktycznie można narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jeżeli ktoś śpi w sypialni, a, np. chce się pograć na słuchawkach (bez optyka jest cicho na słuchawkach) to można kogoś obudzić samym "chodzeniem" konsoli.

Po prostu nigdy nie słyszałem tak głośnego napędu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jeżeli ktoś śpi w sypialni, a, np. chce się pograć na słuchawkach (bez optyka jest cicho na słuchawkach) to można kogoś obudzić samym "chodzeniem" konsoli.

Po prostu nigdy nie słyszałem tak głośnego napędu smilies/wink.gif

 

To obudź tego kogoś i powiedz ,żeby poszedł gdzie indziej spać :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej mam szacunek dla osób które na moje wyżywienie przepracowali nocke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja maiłbym prośbę o umieszczenie jakiegoś filmiku z jakaś grą (Ace Combat 6, Turok - dłuższy).

A poza tym to duży plusik za recenzje sprzętu :thumbup: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja maiłbym prośbę o umieszczenie jakiegoś filmiku z jakaś grą (Ace Combat 6, Turok - dłuższy).

A poza tym to duży plusik za recenzje sprzętu :thumbup: .

Robi się.

W Ace Combat nie będzie dużo widać, bo lecąc ponad 2 machy to naprawdę obraz jest rozmazany - za to ładnie w AC6 ujęli lot podczas deszczu - to trzeba zobaczyć ;).

Mogę Turoka ostatnią misję nagrać.

Szkoda, że rozdziałkę jaką mogę uzyskać to tylko coś koło 170x112px.

Pomyslę jaką grę wrzucić.

 

EDIT:Wrzuciłem ostatnią misję - bitwę z dinozaurem T-rex. Niestety, zrobił ze mnie pasztet :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że zrobiłeś recenzje :P Sam bym kupił xboxa 360 specjalnie żeby zagrać w niektóre gry w tym... GTA IV :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko dostane w swoje łapska GTA IV od razu zrobie videorecenzje gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko dostane w swoje łapska GTA IV od razu zrobie videorecenzje gry ;)

Bardzo dobry pomysł, a poza tym dzięki wielkie za filmik Turok :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodany filmik przedstawiający troche możliwości Burnout: Paradise City

Jakość słaba [170x144px], ale przedstawia dość dużo o grze - czas 10 minut, waga 10mb.

Gra jest baaaaaaaaaaa itd. :E rdzo dynamiczna, jeden błąd - i po tobie. Do "rozwałki" można powrócić (w zależności od auta) 3-5 razy, tak to trzeba naprawić auto, jeżeli zdarzy nam się wypadek przy krytycznym stanie technicznym auta - koniec wyścigu, przegrywamy.

Jest również motyw przedstawiający wyścig w Burnout oraz, tzw. SHOWTIME - czyli kto zrobi większą rozpierduche na drodze ;)

Gra godna polecenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Fighter, ja nie rozumiem i nie zrozumiem fenomenu grupek i discordów. Bałagan, zero retencji informacji. Nigdy tego nie zrozumiem. Uwielbiam przecież dużo nowych rzeczy i nie jestem typowym "dinozaurem" (bo w życiu trzeba elastycznym być), ale według mnie to nie ma nic wspólnego z nowoczesnością. To zwyczajna preferencja i wiek nie ma tu nic do rzeczy, chociaż większość utrzymuje, że to wiek. Przecież ja tak samo umiem korzystać z Discorda i innych kanałów informacji, tylko po prostu nie jestem do nich przyzwyczajony. Jestem z tej generacji analogowo-cyfrowej i my chyba mamy najgorzej. Jednocześnie jestem naprawdę z tego dumny i szczęśliwy, bo mogę doświadczyć obydwu światów. To najelastyczniejsza generacja ever. Przeżyliśmy upadek prasy (pamiętamy zapach farby drukarskiej), słyszeliśmy dźwięk modemu kiedy się łączyliśmy w końcówce lat 90-tych z Internetem, wiemy co to jest PPP i jednocześnie korzystamy ze wszystkiego co nowe (np. ChatGPT) i nie możemy się pogodzić z napływem szlamu w internecie... a taki napływ jest największy w najnowszych mediach, ze względu na to, że każdy z nich korzysta - starszy lub młodszy. W ostateczności jak wszystko zamkną to zostają grupy dyskusyjne - powrót do totalnych korzeni. Pisał ktoś kiedyś? One po prostu nigdy nie padną i bardzo tam jest przyjemnie, tylko też jak w każdym środowisku jest grupa wzajemnej adoracji My również taką w sumie jesteśmy, tylko różnimy się tym, że jest nas znacznie więcej i przeżyliśmy wspólnie chyba nawet więcej lat. Ja nie mogę się otrząsnąć i będę do 29 wciąż tu zaglądał, ale dobrze, że mamy chociaż wspólne miejsce na ITH. To jest po prostu dla mnie ostra rewolucja. Tak jak Windows Longhorn itp. To po prostu nowy etap, a człowiek się wiele nie zmienił, tylko się dostosowuje jak kameleon. Ja z tego miejsca pragnę Wam właśnie życzyć, byście nie zabijali wewnętrznego dziecka, bo to ono powoduje, że jesteśmy tak elastyczni. Wszystko dzięki ciekawości świata. No płakać się chce nie ukrywam i mnie to bardzo wzrusza, nie wiem jak Was. Żarty żartami, ale tyle lat spędzonych wspólnie, że aż dziw, że dopiero teraz się to stało. Nie dociera do mnie jak silną społecznością byliśmy, że jedynie upadek serwisu kompletny mógł nas rozdzielić, a forum było cały czas przecież aktywne. Nawet jeśli nie spamowaliśmy codziennie, to każdy zawsze wchodził od czasu do czasu. Dziękuję z tego miejsca tym wszystkim osobom, które nas zagoniły na ITH i w ogóle przygotowały miękkie lądowanie na chmurce nostalgii (azgan i wszyscy jemu podobni). Sobie dziękuję za to, że miałem siłę, by powysyłać te pmki, bo myślę że to też trochę dało. Czuję, że to do mnie należało po tylu latach. Ludzie, którzy byli nieaktywni od kilkunastu lat się nagle obudzili dzięki fajnemu systemowi powiadomień w IPB. Jesteście niesamowici!
    • Niestety to naturalna kolej rzeczy. Czasy sie zmieniają i ludzie nie korzystają z takich kanałów komunikacji jak forum. Mimo że jestem młodym pierdzifonem to korzystałem z różnych forów od ponad 10 lat. Tutaj dzięki pomocy społeczności tworzyłem swój pierwszy zestaw PC, który dopiero niedawno poszedł w odstawkę (9 lat miał stary farfocel). Dziękuję także arcymistrzowi doradzania który doradził mi tu wzięcie GTX 960 z jednym wiatrakiem. Myślę że było to jedno z najlepszych posunięć w mojej karierze, żeby go posłuchać.   Teraz zestaw komputerowy będzie dobierać AI i eksperci z TikToka. Jeśli ktoś to czyta, to korzysta z tego forum i raczej równo ma pod sufitem ale brońcie się przed tym syfem jakim jest TikTok, bo zostanie Wam tylko młotek parowy w mózgu i będziecie mogli tylko przywalić nim w sumienie.
    • W sumie skłaniam się bardziej ku takiej opcji. Czy moglibyście mi pomóc dobrać resztę podzespołów pod taki setup?
    • Wszyscy nie żyjecie. To stacja Dharmy.
    • @sideband Prawdopodobnie odnosisz się do postaci, która stała się memem internetowym, określaną potocznie jako "łysy z Brazzers". Jest to aktor pornograficzny Keiran Lee, znany z różnych produkcji dla dorosłych. W memach często nazywany jest "lekarzem", ale jest to tylko humorystyczne odniesienie do ról, jakie odgrywał w filmach dla dorosłych, i należy traktować to wyłącznie jako żart. Mem zyskał popularność dzięki absurdalności i humoru, które internauci odnajdują w łączeniu różnych stereotypowych postaci z zupełnie nieoczekiwanymi rolami czy sytuacjami. Można powiedzieć, że humor związany z tym memem polega na całkowitym oderwaniu od rzeczywistości i przerysowaniu zawodowych ról aktorów.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...