Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

komis15

The Sims 2 i dodatki doń - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

cze mam na jakich ustawieniach graficznych bede mógł popykać w the sims 2 przy moim kompie : p4 2.53ghz , 512 ddrram , leadtek a360td geforce 5700 128 mb , ....

 

czy gry colin 4 i spiderman 2 pójdą mi nanajwyższych ust. graf. przy rozdzielczości <1024x786 > i przy antial.....4X??bez zadnych zawahań i zacięć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Colin 4 i Spider.. nie bójdą na pewno na takiej karcie bez ŻADNYCH CIĘC w 1024x768 i AA 4X wg. mnie w zupełności wystarczy 2x albo nawet wcale ! Szczególnie w colinie ! Może i typowych cięc nie bedzie ale na pewno dość znacznie spowolniona animacja ! Nie bedzie w colinie juz 60 FPS ale na przykład 30 - 35 ! A to znacznie psuje grywalnośc - mało poprawą obrazu - nie warto ! Zeby tak grać to kup FX 5900 albo Radeon 9800 PRO !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W The Sims 2 zagrasz spokojnie. Wymagania gry to:

 

Jeśli posiadamy kartę z T&L z conajmniej 32MB (chyba większośc ludzi ma już taką kartę)

 

* 600 MHz P3 processor

* 256 MB RAM if Windows XP

* 128 MB RAM if Windows 98, Windows ME, or Windows 2000

 

Jeśli nie posiadamy takowej karty to:

 

* 1.5 GHz processor

* 256 MB RAM if Windows XP

* 128 MB RAM if Windows 98, Windows ME, or Windows 2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka czy ktoś coś słyszał o the Sims2?Kiedy dokładnie sie ukaże w Polsce?Mnie obiło sie o uszy,że 17 września.Czy ktoś z was wie czy jest jakas stronka gdzie mozna grac w simy przez net??A moze ktos juz jest w posiadaniu tej gierki i ma juz jakies wyrobione zdanie o niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was wie czy jest jakas stronka gdzie mozna grac w simy przez net?? :hmm::hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie do kupienia w MediaMarkt od 16 czy 17 września za 149zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sims 2 będą 16-17 wrzesień (premiera). W sklepir wysyłkowym kosztować będą 99 zł. Na dodatek po polsku. Ściągnąć będziesz mógł ze strony www.suprnova.org lub www.torrent.org.pl. Pozdro. Danio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedzie mozliwosc sciagniecia gry przez neta to w pierwszej kolejnosci info pojawi sie na nforce.nl - wiec radze tam lookac co jakis czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sims 2 będą 16-17 wrzesień (premiera). W sklepir wysyłkowym kosztować będą 99 zł. Na dodatek po polsku. Ściągnąć będziesz mógł ze strony www.suprnova.org lub www.torrent.org.pl. Pozdro. Danio

no i watek zaraz bedzie w smieciach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie oglądałem jedynie Trailer... Ale zapowiada się śmiesznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na www.torrent.org.pl już jest do ściągnięcia wersja angielska waga 2749.26 MB ;) już mam 87% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na www.torrent.org.pl już jest do ściągnięcia wersja angielska waga 2749.26 MB ;) już mam 87% ;)

Wyprzedził mnie. :E 29,3% ale od 14 awaria trackera. I waży 2,86 Gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już od piątku mam angileską wersję i jest miodna!!!!! tylko brać i grać...ale wolałbym po polsku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na suprnovej sa 2 wersje jedna to 2749 Mb a druga 2924 Mb myslicie ze ta mniejsza to beta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe...zawsze lepiej dołożyć do lepszego produktu wiec ściągnij tą większą:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możliwe...zawsze lepiej dołożyć do lepszego produktu wiec ściągnij tą większą:P

:rotfl:

 

W sklepir wysyłkowym kosztować będą 99 zł.

Jaki to sklep??? Chciałbym mojej dziewczynie sprawić niespodziankę, a jak 50zł może zostać na kwiaty to byłoby miło :)

 

[Edytowane: 12/9/2004 przez Mi.B]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

giera ma 4 cd :|. ale na necie juz oczywiście jest :] co prawda ja nie ściągam jej bo nie lubie tej gry zabardzo (kolega będzie miał więc pożycze) ale z tymi 4 cd przesadzili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
giera ma 4 cd :|. ale na necie juz oczywiście jest :] co prawda ja nie ściągam jej bo nie lubie tej gry zabardzo (kolega będzie miał więc pożycze) ale z tymi 4 cd przesadzili 

Będzie jeszcze specjalne wydanie na DVD :E

 

Zastanawiam się czy nie kupić tej gierki mojej dziewczynie.. 149zł to trochę dużo... gdzie ona ma być za te 99zł, tzn w jakim sklepie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziwo gra nie jest jakos super-zabezpieczona, mozna ja lajtowo wypalic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
giera ma 4 cd :|. ale na necie juz oczywiście jest :] co prawda ja nie ściągam jej bo nie lubie tej gry zabardzo (kolega będzie miał więc pożycze) ale z tymi 4 cd przesadzili 

Będzie jeszcze specjalne wydanie na DVD :E

 

Zastanawiam się czy nie kupić tej gierki mojej dziewczynie.. 149zł to trochę dużo... gdzie ona ma być za te 99zł, tzn w jakim sklepie???

hehe na torr**cie jest za free :E więc po co kupować :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe na torr**cie jest za free :E więc po co kupować :]

Widzę, że niektórzy wyznają inne zasady :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na www.torrent.org.pl już jest do ściągnięcia wersja angielska waga 2749.26 MB ;) już mam 87% ;)

Wyprzedził mnie. :E 29,3% ale od 14 awaria trackera. I waży 2,86 Gb

 

No wlasnie juz mam ta gre, sposobem jaki mi podawaliscie, ale nie ma cracka na plycie, masz moze taki pliczek? jak tak to na PM plz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...