Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

komis15

The Sims 2 i dodatki doń - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co kfadrat skoro jesteś taki mądry to nie pisz na forum. Nikt bez twojej pomocy nie zginie. I nie pisz już więcej posta w tym temacie skoro należy on według ciebie do takiego głupka jak ja. Miło było cie poznać.

 

pozwol ze sam bede decydowal co bede robil. nie powiedzialem ze jestes glupkiem, tylko ze sam bys znalazl szybciej niz czekal na odpowiedz. czasem trzeba wlozyc troche pracy, szczegolnie ze odpowiedz zostala udzielona dawno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save już znalazłem(sam w internecie) - nie ma ich w katalogu. To znaczy są ale trzeba je zrobić przez grę. Dzięki za wszelkie MIŁE odpowiedzi.

Kfadrat - teraz sie nie tłumacz wszyscy wiedza co chciałes powiedziec przez te wypowiedzi. Ciekawe jak sie zachowasz jak ciebie w ten sposób odpiszą????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie zadaje tu pytan odnosnie gier, daje sobie rade sam, nie jest to trudne, jak nie daje rady, to olewam. i raczej sie nie martwie o reakcje, wisza mi totalnie, odpowiedza, albo nie, plakac nie bede.

 

tylko ze zanim zadam pytanie to spedze jakis czas na poszukiwaniu odpowiedzi, nie bede lecial tutaj z byle problemem.

 

Save już znalazłem(sam w internecie) - nie ma ich w katalogu. To znaczy są ale trzeba je zrobić przez grę.

 

czyli jednak dalo sie samemu znalesc? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie twoimi postami nie załamałem. Ja znalazłem, ale pamiętaj że z forum korzystają też początkujący użytkownicy komputera. Nie wiedzą jeszcze gdzie zaglądać w internecie i szukają pomocy na forum. Jeśli tu nie otrzymają pomocy to gdzie??? Pamiętaj o tym, i czasami udziel komuś konkretnej rady, a nie pisz ze nie potrafi poszukać na własną ręke. A odpowiedz znalazłem własnie na innym forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz, jest pewna roznica pomiedzy: 'Prosiłbym o podanie lokalizacji save-ów do gry The Sims 2', a np 'witam, mam problem z gra taka i taka, z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam'. jak ktos umie kulturalnie zalozyc temat, i maja wiekszy problem niz save do simsow, uzyskuja spora pomoc. wybacz, ale nawet poczatkujacy uzytkownik potrafi w internecie znalesc info o saveach. a jak nie potrafi, to mowi ze szukal i nie mogl znalesc, a nie od razu wyskakuje: 'dajcie mi namiar saveow'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej boz emacie problemy

cala ta sytuacja przypomina mi dissa Prabab vs. Jackov ale oni sie dogadaja to mysle ze wy tez to zrobicie sory za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje QBAP.

Kfadrat zostawmy to.

Odniosłem wrażenie że znasz sie na kompie wiec szacunek.

Ty też uszanuj moje zdanie. Może poszedłem na łatwiznę ale sam przyznasz że w internecie jest coraz więcej śmieci i coraz trudniej dotrzeć do tego czego sie naprawde potrzebuje. Wiele razy szukałem czegoś bez rezultatu, a forum PCLab uznałem za wiarygodne źródło pomocy i stąd ten topic. Pozdrowienia.

P.S. Przyznaj też ze lepiej mieć problemy z Simsami niż z tym co zrobić gdy spali sie procek. Na razie. A sam najlepiej wiesz ze inni maja jeszcze lepsze problemy niż ja. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet92
spoko.

 

pozdrawiam.

No i to mi się podoba :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzicie znowu kogos pogodzilem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet92
widzicie znowu kogos pogodzilem :D

Będziesz naszym forumowym "sfataczem" (bez podtekstów) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem gre Sims 2 z dodatkiem nocne zycie i jak wlaczam to pojawia sie komunikat o bledach itd. Jak poprzednio instalowalem to wszystko bylo dobrze...

prosze o pomoc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Programosy Ciebie zbanowali to przeniosles się tu.

 

Podaj konfigurację komputera, przinstaluj sterowniki od mobo, karty graf. Nowy DX.

 

Gra oryginalna? Bo raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg jakie programosy?

gra raczej oryginalna po czym stwierdziles ze niby nie oryginalna??

sterowniki mam najnowsze i niedawno przeinstalowywalem... o lol zawsze mnie cieszyli tacy ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet92
omg jakie programosy?

gra raczej oryginalna po czym stwierdziles ze niby nie oryginalna??

sterowniki mam najnowsze i niedawno przeinstalowywalem... o lol zawsze mnie cieszyli tacy ludzie

Tak Alkochochliczku, na programosach cie zbanowali ;) Nie udzielam się tam ale zaglądam jak mam jakiś problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak Alkochochliczku, na programosach cie zbanowali ;) Nie udzielam się tam ale zaglądam jak mam jakiś problem ;)

nigdy tam nawet nie bylem :hmm: ktos sie podemnie podszywa :exclam:

 

 

 

To twoje "raczej orginalna" to brzmi jak "jestem troche w ciąży mamo" :E. Orginał czy nie?

orginal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet92
pokaz :E

"Błogosławieni Ci co nie widzieli a uwierzyli" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to przez szybe

Istnieją i Koperfildy. :P

 

Jeżeli oryginalna ,to zanieś dwa nośniki z grą do sklepu razem z paragonem. :E

(sorry: sims 2-4 płyty lub dvd , sims2 nż-2 płyty :E )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...