Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cmentarz

Gra została skonfiskowana

Rekomendowane odpowiedzi

zakupiłem w styczniu burnouta paradise na x0, wersja bez pudelka w samym papierku, przedpremierowa. wszystko smiga na nieprzerobionym x0 idealnie, nagle puk puk do drzwi, kobieta + 2 facetow z nakazem konfiskacji gry a w razie odmowy przeszukania calego mieszkania. okazalo sie, ze gra zostala rozprowadzana nielegalnie. zostal napisany protokol, przesluchanie bylo itp i teraz mam pytanie, czy moge sie domagac od allegro zwrotu pieniedzy? jakoby nie wiedzialem, ze gra jest "trefnego" pochodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bez kitu :o Ciekawe kto na Ciebie doniósł czy allegro czy kolo który to sprzedawał :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no bez kitu :o Ciekawe kto na Ciebie doniósł :hmm:

złapali sprzedawce z allegro i teraz maja wyciag tych, ktorzy kupili od niego ta gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
złapali sprzedawce z allegro i teraz maja wyciag tych, ktorzy kupili od niego ta gre.

No właśnie zanim odpowiedziałeś edytowałem posta jak doczytałem dokładnie :)

No to zostaje tylko odszkodowanie od Allegro chyba, z tytułu oszukania Cię przez sprzedawcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to allegro oddaje kase za to ze ktos sprzedal nielegalny towar ?

cos mi sie nie wydaje

allegro od wiekszosci rzeczy umywa raczki, oni sa tylko od zgarniania prowizji za to ze na ich platformie podpisujecie umowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to zostawił w spokoju bo wiecej sie nalatasz i za benzynę zapłacisz niż tą kasę odzyskasz.

A ,żeby allegro oddało ci kasę to trzeba złożyć sprawę na policji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze, ze miales w ogole jeszcze ta gre, bo kto wie czego by sie doszukali

aczkolwiek nic nie sugeruje

 

widze jednak, ze kupowanie tanich gier bez pudelka nie jest znowu takim bezpiecznym i oplacalnym interesem

pewnie kazda gra bez pudelka jest kradziona, trzeba tylko miec szczescie, zeby nikt do nas potem po nia nie przyszedl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej :)

Przeczytaj regulamin,oddają do 500zł....

 

http://www.allegro.pl/country_pages/1/0/ed...n/pok/index.php

 

Program nie obejmuje następujących sytuacji:

 

8.Oferta nie była zgodna z Regulaminem Allegro i/lub przedmiot znajdował się na liście towarów zakazanych.

 

Regulamin allegro

 

18.1 W ramach aukcji Allegro nie wolno oferować sprzedaży towarów i usług, którymi obrót narusza prawo, uprawnienia osób trzecich i/lub obowiązującą politykę Allegro (ujętą w niniejszy Regulamin). Listę towarów zakazanych i wymagających spełnienia dodatkowych warunków zawiera Załącznik 2 do niniejszego Regulaminu.

 

Załącznik nr 2

 

4.Przedmioty nieoryginalne (podróbki), tzn. towary oznaczone w sposób, który może wprowadzić klientów w błąd co do pochodzenia, ilości, jakości, składników, sposobu wykonania, przydatności, możliwości zastosowania, naprawy, konserwacji lub innych istotnych cech towarów albo usług przy jednoczesnym zatajeniu ryzyka, jakie wiąże się z korzystaniem z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ile dales za ta gre??

150zł

 

edit: a nie dalem jednak 100zl, mniejsza szkoda w razie co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROTFL!!! OMG, ale się wje**łeś :D:D:D. Fak, może mi skejta też zabiorą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ROTFL!!! OMG, ale się wje**łeś :D:D:D. Fak, może mi skejta też zabiorą...

 

I kto tu jest lame? xD

 

Chociaż mój Skate ma okładkę drukowaną na domowej drukarce... krfa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Regulamin allegro

 

 

 

Załącznik nr 2

ale ej wydaje mi sie, ze gra jest oryginalna, bo smiga na nieprzerobionej konsoli, tylko sprzedawca mial ja z nieoficjalnego zrodla, a to nie podchodzi pod zalacznik 2 pkt 4 z tego co widze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były jeszcze "Promotional Copy" - za nie też się powinno skurw.ysynów ścigać :E

 

W ogóle, sytuacja z tymi grami "bez książeczki", "w opakowaniu zastępczym" albo, my personal favourite, "rozpakowana tylko po to, aby sprawdzić czy działą" jest mocno zakręcona. Ktoś tam powinien pozamiatać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połowa Xboxowego allegro jest mocno zakręcona. Od tego o czym wspomniał Keymaker po "nie ma pudełek bo nie używam i mama spaliła" albo ceny gier z kosmosu np. Perfect Dark za 70zł... gdzie w ultimie jest za 30. Naprawdę wolna amerykanka. Denerwuje mnie też "stan idealny, ryski od normalnego użytkowania".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej denerwuje jak napisze nie ma ryski... To chyba w próżni siedzą te płytki, bo ja mimo, że były nówki nie śmiganki bez rys - sam sprawdziłem, dziś otwieram Gears of war, i przynajmniej 4-5 głębszych rysek, na szczęście dalej działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm allegro kasy nie zwrocilo, napisali, ze to jest jako umowa i ze moze zajac sie tym policja, jak sie nie dogadamy ze sprzedawca. jak sie okazalo u niego tez byla policja i on tez mi pisze, ze w ogole nie wie co to bylo za zajscie, pieniadze przelal na konto i moge tego sprzedawce polecic, pomimo tego zgrzytu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie mówiłem?

No mówiłeś. Od dziś jesteś moją wyrocznią w takich sprawach :E Może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na post pod spodem: mogłem i wysłałem i odp. otrzymałem, dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłeś poprostu wysłać pw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...