Skocz do zawartości
Gość Michal86

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem z D3:

Nie mogę znajomym wysyłać zaproszeń ani od nich otrzymywać. Na czacie widzę komunikat, że zaproszenie zostało wysłane ale nie pojawia się żadne okno. Za to znajomi dostają komunikat, że odrzuciłem zaproszenie.

 

Wraz ze znajomymi mamy postacie sezonowe, ten sam serwer (Europa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi w tej grze, bo chyba jej do końca nie rozumiem. Zbudowałem sobie Szamana pod konkretny set i mam dmg ~1 500 000, gram na GR 50 daje radę, potem przychodzi Mnich ze statami mniejszymi ode mnie (o 300k mniejszy dmg, wytrzymałość...) i proponuje 75GR, wchodzę tam i meczę się okropnie, ze zwykłymi mobkiem i ginę często kiedy on kosi wszystkich bez problemu. O co chodzi? Ok, ma ~200 paragonów więcej to może w tym rzecz? Ale kolejny przykład. Wchodzi Barb z 400 dmg wiem, że może sobie podwyższyć obrażenia, ale bez przesady, a i tak lepiej sobie radzi ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi w tej grze, bo chyba jej do końca nie rozumiem. Zbudowałem sobie Szamana pod konkretny set i mam dmg ~1 500 000, gram na GR 50 daje radę, potem przychodzi Mnich ze statami mniejszymi ode mnie (o 300k mniejszy dmg, wytrzymałość...) i proponuje 75GR, wchodzę tam i meczę się okropnie, ze zwykłymi mobkiem i ginę często kiedy on kosi wszystkich bez problemu. O co chodzi? Ok, ma ~200 paragonów więcej to może w tym rzecz? Ale kolejny przykład. Wchodzi Barb z 400 dmg wiem, że może sobie podwyższyć obrażenia, ale bez przesady, a i tak lepiej sobie radzi ode mnie.

 

Nie patrz na DMG na karcie postaci, aby postac dobrze "kosila" wymagana jest synergia wszystkich przedmiotow, odpowiednie staty na nich, ele dmg, obrazenia od skilli na przedmiotach itd itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szaman nie jest łatwą w graniu postacią. Na wyższych poziomach wymaga ogrania i refleksu.

Ja wróciłem ostatnio do D3 po 3-4 latach i gram solo, postacią niesezonową, właśnie szamanem, w zestawie kła, buildem pod Monstrum i pieski.

Paragon ok. 800 i nie ma problemu, żeby zrobić 80 GR bez zgonów i ze sporym zapasem czasu.

Nie chciało mi się robić nowej postaci sezonowej i jej levelować, jednak monkiem czy barbem byłoby dużo łatwiej i szybciej robić głębsze szczeliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam zestaw kła, z Monstrum, ale zamiast piesków to Fetysze"

mój profil

 

Używasz tylko 1 gema, masz zle rolle na itemach

Wejdz sobie na drabinke, zobacz jakie buildy robia ludzie na szczycie,zbierz dokladnie te same itemy, robisz kopiuj&wklej umiejetnosci i pozniej zacznij sie uczyc grac danego buildu

mozesz sobie zobaczyc na diablofans buildy pod szamana i cos wybrac dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym co gram jest o wiele lepiej. Wcześniej miałem trochę inne staty i przedmioty. Ta strona nie aktualizuje danych na bierząco tylko z długim opóźnieniem.

 

Co to za fun z grania jak wszystko się kopiuje od innych. Wolę samemu próbować. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym co gram jest o wiele lepiej. Wcześniej miałem trochę inne staty i przedmioty. Ta strona nie aktualizuje danych na bierząco tylko z długim opóźnieniem.

 

Co to za fun z grania jak wszystko się kopiuje od innych. Wolę samemu próbować. ;)

 

Jesli chcesz grac na wysokich GR to robisz optymalny obecny build, jak chcesz grac 4fun to robisz co chcesz ale nie marudz ze nie mozesz wybic sie wyzej ;)

to jest jak z jazda po torze, albo jezdzisz po lini wyscigowej jak wiekszosc by miec dobry czas, albo robisz slalomy i bedziesz w tyle ;)

skoro strona nie aktualizuje to jaki sens pokazywania co masz ze strony? ;)

Jeszcze opcja jest taka ze ubierasz sie w same starozytne przedmioty i uzywasz gema LOD, bez zadnego bonusu z setu, wtedy masz dowolnosc w budowaniu buildu.

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo napisałem posta o 10, a potem zacząłem grać, a dopisałeś po 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się teraz sprawdza Demon Hunter?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo napisałem posta o 10, a potem zacząłem grać, a dopisałeś po 15.

 

No spoko, profil po wyjsciu z gry po ok 5min sie aktualizuje na stronie.

Nie wiem co miales wczesniej, ale patrzac na to co teraz jest widoczne, jak pisalem, masz duzo zle zrobionych przedmiotow.

czasami brak jednego moze bardzo oslabic build, zdobedziesz pelne wyposazenie i nagle z gr 50 wskakujesz na 70.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coż mam jednego gema, bo nie mogę znaleźć pozostałe 2 klejnoty z dziurką. :E Reszta jak na razie mi pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się teraz sprawdza Demon Hunter?

Tak jak zawsze, top tier. Ale najlepszy jak zwykle LON Bazooka wizz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo fajnie mi się nim grało i może sobie pyknę jeszcze partyjkę na ten sezon. Jak w końcu odzyskam hasło do konta bo maile nie dochodzą od miesiąca, a ticket dopiero dzisiaj założyłem :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się fajnie grało w 18 sezonie. Najszybszą farmę miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie najlepszy jest prawdopodobnie cruss z nowym setem. Ja sam gram pierwszy raz barbem i po buffie buildem pod tornado się piękne bączki kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coż mam jednego gema, bo nie mogę znaleźć pozostałe 2 klejnoty z dziurką. :E Reszta jak na razie mi pasuje.

 

socket rollujesz jak nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej grana postać teraz - barb. Bardzo cieżko znaleźć szamana. Jak by w ogóle się nie liczył. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barb pod rend plus bul khatosy, 2 ancienty, kijowe rolle i robię GR100 w 5 minut, gr70 pod farmę 1.5 do 2 minut l, całkiem całkiem build. Chociaż dalej nie rozumiem jak działa bez bul khatosow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy set monka jest calkiem ez pz, sam w nim biegam obecnie max zrobilem 117, ale z poczatku nie wiedzialem jak nim grac i tak po prostu biegalem, teraz juz zaczynam "rotacje" rozumiec i jest ciut lepiej ;) poj i swk jest prawie na rowni, moze pozniej ktorys set odejdzie do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swk chyba wydaje mi się, ze ma większy dmg od poj, aktualnie mam POJ, bo mi szybciej dropnął, i pod niego dostosowane, ale ten build nie wymaga praktycznie niczego, trzymasz szarżę i heja w moby, oczywiście masz jeszcze inne skille, więc trzeba rotować, aktualnie brakuje mi ringu i naszyjnika, bo mam czystego urubusa.

Jeszcze nie dropła mi kostka, która robi socket w broni, więc też tak średnio te bronie. Jedynie klata jest "primal"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja. Robię build dla Necro i widziałem ludzi biegających ze spodniami Swamp Land Waders dlaczego? Co to daje? Nie ma alternatywy, że trzeba było używać spodni dla Szamana? Głowna moc jest dla niego tylko.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje to, że masz dodatkowy bonus obrażeń od lodu. Innych spodni, które to oferują chyba nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...