Skocz do zawartości
Gość Michal86

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, zacznij od kampanii, aby zapoznać się z mechaniką gry.

 

Z kimś jest ciekawiej i też szybciej poziomy wskakują. Aczkolwiek, niektórzy mogą być niezbyt cierpliwi i będą chcieć "popychać" ją do przodu ze skippowaniem filmików itd czytaj - więcej wyłapiesz z historii/lore grając na spokojnie samemu. ;) Chyba, że będziesz grał z kimś "takim samym" jak Ty, nie losowym graczem.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem , mozesz podać nick to dodam i moze uda sie razem zagrac

jeszcze pytanko

kupilem konto uzywane

do kampani załozylem nową postać ,innych nie ma bo usunąłem , na 1 lvl i tak miałem pełno przedmiotów w skrytce i 200k golda

jak to jest? skrytka jest ogolnie na całe konto a nie na postac?

 

ps" barbarzynca spoko postac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nowa postać sezonowa to tak, skrytka jest na wszystkie postacie.

 

Wszystkie postacie są spoko, ale każdego sezonu jakaś dostaje buffa i wyróżnia się od innych. W tym 20 sezonie najmocniejszym jest Szaman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w trakcie robienia misji itp zbierac wszystko co leci i sprzedawac? czy nie ma sensu smieci zbierac?

 

i czy jak zaczne na poziomie trudnosci X to czy w trakcie gry moge go zmienic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj to co ma najlepsze statystyki, a resztę sprzedawaj. Ostatecznie i tak liczą się przedmioty tylko na poziomie 70 jeśli chcesz grac dalej. Czyli tak gdzieś w końcowych etapach fabularnych.I tak naprawdę wszystkie przedmioty poniżej tego levelu są bezużyteczne w dalszej rozgrywce.

 

Możesz zmienić w trakcie gry.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w trakcie robienia misji itp zbierac wszystko co leci i sprzedawac? czy nie ma sensu smieci zbierac?

 

i czy jak zaczne na poziomie trudnosci X to czy w trakcie gry moge go zmienic?

 

Na T10 to od 1 levelu raczej nic nie zrobisz, chyba że masz z 5k paragonów na postaci. Zacznij od trudnego/hard i jak będzie łatwo to zwiększysz, zmniejszyć zawsze możesz w trakcie, chyba że grasz HC to tylko w menu.

Gra zaczyna się od 70lev, do tego poziomu zbierasz i zakladasz co ma lepsze staty (dmg/hp) goldem się nie martw, później będziesz miał kilka mld więc sprzedawaj. Mój link tutaj możesz znaleźć build pod postać by ruszyć ze szczelinami (Rift/GR)

za jakies 3tyg rusza nowy sezon, jest to świeży start, postać od 1 lev, zero golda, paragonów itp więc jak się do tego czasu jakoś ogarniesz na nie sezonowej, warto sezon też odpalić, nawet na innej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oke

i mam jeszczxe pytanie

jestem w akcie I ,zabiłem króla szkieletów czy jakoś tak , wróciłem do miasta i wyłączyłem gre ,teraz włączam gre a teren katedry oraz dolne katakumby mam nieodkrytą mapę tak jakby mnie tam wczesniej nie było - a byłem

jak to jest? stan misji sie zapisał a mapa nie?

 

 

# edit

jak jestem w trakcie zadania i wyjde z gry to co sie dzieje? jak wróce do gry to gdzie sie zrespie ? cała misja od nowa?

Edytowane przez kacpi278

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos wyjasnic w jaki sposób gra sie zapisuje?

 

bo przed wyjsciem z gry wracam do miasta zaraz po "punkt kontrolny" a na nastepny dzien cvałą misje musze robić od nowa + mapę mam nieodkrytą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dwie godziny zabilem szkieleta bosa, mam 14 level, poziom trudny, nawet raz sie nie musialem leczyc czy naprawiac broni. Bardzo latwa w stosunku do dwojki.

Fajne przedmioty wypadaja, calkiem przyjemnie sie gra, troche za latwo. Pewnie mam cos co regeneruje zycie i mi go wogole nie ubywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakiś przedmiot z regenem.  Przedmioty w tej legendarne wypadają zbyt często dlatego tak łatwo jest.  Polecam grać z DLC (w zasadzie to bez tego jak chce się zostać na dłużej to nie ma co podchodzić do tej gry) i pobawić się w szczeliny na end game, wtedy poziom "trochę" wyższy. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam tylko raz przejść, nie te czasy. Gram paladynem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzenie kampanii to coś jak tutorial, dopiero w trybie przygody i po 70 lvlu gra się rozpoczyna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór. Mam pytanie czy ktoś z Was spotkał się z problemem zacięcia , czy można to nazwać Freeze obrazu na kilka sekund? Obraz się zacina na parę sekund i postać ginie. Rozmówców na Discordzie słychać. Czy ktoś z Was może mi powiedzieć czy to wina komputera czy to jakiś błąd gry? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wina połączenia. Miałem tak dzisiaj kilka razy, ale to efekt jak gdyby zalagowania niż błąd gry. 

Edytowane przez Jaycob
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądało to jak LAG , ale ekran całkowicie się zmroził nawet osoby , które były na Discordzie w lewym górnym rogu takie buźki od DC też się zatrzymały chodź akurat ktoś coś mówił. Trwało to około 4-7 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już chyba nie lag, tylko coś grubszego. Nie miałem czegoś takiego.  Problem może ze sterownikami GPU. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze  co zauważyłem że  dzieje się to tak raz na 2 , 3 dni , ale zaniepokoiło mnie właśnie to , że obraz całkowicie stoi nawet chmurki rozmówców Discord.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zdarza się to częściej , ale chciałem dodać , że gdy to się dzieje tak jak mówiłem obraz stoi , ale kursor myszki działa.

 

Gdy wyłączyłem Ustawienia Nvidi , czyli wyłączyłem tą aplikację to ''freez'' był co szczeline , gdy znów włączyłem Nvidia , problem narazie nie występuje. O co chodzi?

Słyszałem , że lepiej jest grać bez Nvidi , ale w moim wypadku chyba jest odwrotnie.

Edytowane przez Tomzi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paniska... nie bijcie ;D Nigdy nie grałem w gry typu Diablo ... jednakże ostatnio ten śmieszny cukierkowaty Lost Ark mnie lekko przekonał do tego typu tytułów...

I tu jest moje pytanie ?

Opyla się , bez skazy na sumieniu kupić podstawkę Diablo 3 obecnie na Battlenecie za 46 złociszy i sobie lajtowo pogiercować? Czy już lepiej sobie zostać przy Lost Ark ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D3 to nie jest zamiennik LA, ale gdybyś się zdecydował na D3 to tylko z rozszerzeniem, bez się nie opłaca i lajtowo można w D3 zawsze pogiercować, akurat niedawno się  nowy sezon zaczął.

Tu masz mniej contentu, ale rozpierducha jest jak dla mnie jednak lepsza niz w LA.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wam wywala dzisiaj z gry i ping jest slaby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym sie spytac gdzie najtaniej kupic diablo 3 z dodatkiem Reaper of souls ? 

zapomnialem dodac czy w dodatku reaper of souls jest podstawka gry,czy trzeba osobno kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...