Skocz do zawartości
Gość Michal86

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dla poprawę humorów.

 

 

ciekawe ile w tym prawdy ale ma to wszystko sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy każą sobie czekać do kolejnego blizzconu czy może wcześniej coś pokażą.

tymczasem czekam na nowy sezon bo zmiany na ptr wyglądają ciekawie:) nawet tyle dla mnie jest wystarczająco by wrócić na kolejny sezon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też pogram kolejny sezon, ale czuję, że znowu będzie to niewiele ponad 20h - wprowadzone zmiany na pewno przyspieszą nieco zrobienie Guardiana, a arcybanalne conquesty można zrobić w solo, w zasadzie "przy okazji".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie. Sezon zanosi się spoko chociaż irytuje mnie ciągłe podbijanie buffa % dla pełnych setów. Czuję że to sztuczne podbijanie GRów.

 

W każdym razie następny sezon to Barb albo Monk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągłe zwiększanie buffów musi trwać dopóki nie będziemy w stanie solo farmić gr150 ;) Na razie najwięksi botowcy robią 130'tki, więc jeszcze kilka buffów i dojdą do maks. Wtedy wyjdzie Diablo 4 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania jest do przejścia solo jak chcesz, cała aktywność po wbiciu 70 też jest do zrobienia solo, wolniej ale można. Pamiętaj żeby kupic wersję z dodatkiem od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już patch, dużo nowości wprowadza, ale nowy sezon jeszcze nie wystartował. Ktoś wie kiedy ma być?

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie za tydzien w piątek bo potwierdzone ze jutro nie rusza a ostatnio rusza zawsze w piątki.

Juz oficialnie rusza za tydzien: 

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem, chcę wrócić na sezon popykać, kilka dni grałem by sobie przypomnieć, zobaczyć te buildy, mam "ledwie" przeszło 700 paragon, ostatni mój sezon to chyba 3ci. A tak to czasem grałem poza sezonem.

 

Najwięcej czasu grałem magiem, tzn magiczką, czyli wiedźmą, i po sprawdzeniu builda z tego co mam to nawet ten Vyr ujdzie, pierwszy raz zrobiłem 70 GR.

Monkiem pod szarżę, ale z setem Iny z 2h z tego setu, zrobiło się przeszło 70 GR, ale do złożenia sunwuko brakuje mi itemów jak Daibo Balance, więc nie testowałem, a i nie mam tego setu kapitana.

Ewentualnie Crus, ale on może być powolny, i speedfarming może być kiepski.

 

Chyba wezmę coś z dwójki Mag vs Monk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zacząć od jura, bo wchodzi 19 sezon. Jak coś to będę chętny do współpracy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jutro, gram tak od tygodnia, testowałem buildy na magu i monku, i trochu krzyżowcu, ale tam nie mam sprzętu by go przetestować czy mi pasuje taki styl grania, do tego dostał chyba nerfa, tak jak Vyr.

 

Mam czas do jutra do 17 :P żeby coś wybrać, kim chcę grać. Może zakładki odblokuję bo nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do 17 to pewnie się nie wyrobisz. Pewnie zacznie się o 17 ale w Stanach, w Polsce to będzie grubo po północy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W europie sezony zawsze zaczynają się o 17.

Jak zawsze, jak ktoś ma zamiar grać sezon, to nie robi się obecnego challange rift-a tylko trzyma do sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, nie robię tego, bo już oglądałem na YT, czytałem na necie co i jak. Bo ostatni sezon przegrałem kupę miesięcy temu.

Dropło daibo Balance, wsadzony w kostkę, i nawet przeszło 400k+ hp taki monk daje radę robić 75gr na magu też idzie, ale poza Archontem jest kruchy.

 

Jutro startuje o 17 bo tak pisze na stronie Diablo.

 

Proof:

 

P: Kiedy rozpocznie się sezon 19?

 

O: Sezon 19 rozpocznie się w piątek, 22 listopada o 17:00 czasu pacyficznego w Ameryce Północnej, o 17:00 czasu polskiego w Europie oraz o 17:00 czasu koreańskiego w Azji. Aby uzyskać pomoc ze strefami czasowymi, wystarczy odwiedzić tę stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem na nowym sezonie. Sprawdziłem ranking i już wciągu 5h niektórzy maja po 500 paragonów, gdzie ja mam 30 level wbity po 3h. :lol2: Na pewno uczciwie grają. :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyrazniej mieli farta z itemami i wiedza co robic ;)

 

500 paragonów w 5h ? jak to logicznie wyjaśnić, jak nie cheatami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbijasz 70 w godzine, max 2 a potem juz napierdzielasz gr-y

Teraz jak dobrze trafisz to GR 90+ robisz w 4 dosc szybko= paragon leci jak szaolny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem na nowym sezonie. Sprawdziłem ranking i już wciągu 5h niektórzy maja po 500 paragonów, gdzie ja mam 30 level wbity po 3h. :lol2: Na pewno uczciwie grają. :heu:

to że jesteś casualem i nie potrafisz tak jak oni...wcale nie znaczy że oni... ehh szkoda strzępić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dopiero 57lvl, wczoraj zacząłem ok 18tej, dwie próby do wyzwania, potem przerwa na mecz. Na razie próbowałem stworzyć broń z obniżonym lvl ale niestety lipa.

Zrobiłem monka.

 

500 paragonów.. ja mam wszystkich na moim koncie 700+, więc raczej nie mam co podskakiwać. xD Ja gram 1raz sezon od chyba 3 czy 5 sezonu, ponad rok nie grałem w D3.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem na nowym sezonie. Sprawdziłem ranking i już wciągu 5h niektórzy maja po 500 paragonów, gdzie ja mam 30 level wbity po 3h. :lol2: Na pewno uczciwie grają. :heu:

Ja też jestem słaby w te klocki :E, ale jak przeczytasz podstawowe poradniki to w 2-3h spokojnie nawet jako casual wbijesz 70lvl.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o paragonach.

 

Zresztą faktycznie noob jestem. Gram od początku z 4 graczami i level wbija się szybciej, ale i tak jestem daleko w tyle, jak ci z top listy. 600 paragonów w poprzednim sezonie to wbiłem w 33h. :E I to już kolejną 3cią postacią, gdzie mogłem sobie przerzucić itemy na nią i dmg od samego początku kilka tyś miałem.

 

Olewam ten ranking. ;)

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj po 10h wbilem gr 78 w 2:40, 407paragon.

Wystarczy zobaczyc jak na streamie ludzie grali/graja i wbijaja.

Ja na HC w poprzednim sezonie bylem w top1000 a zrobilem ledwo z 89GR crusem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero 62lvl. Pewnie dziś 70lvl wbije, potem zaś meczyk to przerwa od grania, teraz muszę wyjść, gram na spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

110GR zrobiony, prawie 800 paragonow, jest git gud  111GR zrobiony 805 para ;):) nawet ten nowy set monka daje rade :)

Biliśmy dzisiaj diablo za 1k zabitych mobów, padl na hita jak miał 3/4 hp 

https://clips.twitch...eBadgerUncleNox

A tutaj caly run: https://www.twitch.tv/videos/512704242?t=01h03m49s

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...