Skocz do zawartości
Gość Michal86

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość qazman
Napisano (edytowane)

Nie dość, że cena jest jedną z najwyższych w necie to dodatkowo twoje guest passy sprzedają po 20zł za sztukę. Przy premierze SC2 cenę mieli najniższą i tam właśnie kupiłem.

 

No to teraz my pier*olimy Twoje Guest Passy :exclam:

Witam uprzejmie

 

Bardzo się ciesze :E.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

@@@

Battletag: qaz#2211

Edytowane przez qazman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, właśnie wróciłem z roboty, odbieram pocztę a tam wiad. o 11:20 że zamówienie wysłane. Pewnie dopiero jutro przyjdzie D3, żesz urwał! Srorder priorder. Ma ktoś guest pass wolny? Oddam 2 sztuki w zamian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ktory macie juz lvl ?

11 -szybciej lewele poszly bo gralismy we 4[wszyscy z pclab]

Edytowane przez SAVA_ON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

17 i 2 akt poczatek barb

 

ludzie mowicie ze na ta gre byl hype?

w zyciu czegos takiego nie widzialem

co sie dzialo na nocnych wyprzedazach to jak za czasow kiedy MM w lodzi zrobilo wyprzedaz nocna co zdemolowali im sklep porzadnie

tutaj kulturalniejsza gawiedz wiec sama ochrona zazwyczaj wystarczyla :P

Edytowane przez xede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czytaliście???

 

Uwaga! W Diablo 3 jest błąd, który może kompletnie popsuć Wam grę!

 

Błąd o numerze kodowym 3006 pojawia się w sytuacji, kiedy gracie Łowcą Demonów i próbujecie dać swojemu templariuszowi, tarczę. W efekcie, gra Was wylogowuje, a następnie nie pozwoli się z powrotem zalogować.

 

Tak, dobrze przeczytaliście: daj templariuszowi tarczę, a nie będziesz mógł dalej zagrać.

 

Blizzard póki co nie rozwiązał błędu, prosi aby po prostu tej tarczy templariuszowi nie dawać. Najlepiej, aby żadnego ekwipunku mu nie dawać.

 

Kurczę, fuksnęło mi się, bo właśnie chciałem dać tarczę mojemu Templariuszowi, ale jej... nie miałem akurat. Gdybym dał to...

Edytowane przez Pafun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o Guest Pass'a. Dziękuję!

 

 

Siema, właśnie wróciłem z roboty, odbieram pocztę a tam wiad. o 11:20 że zamówienie wysłane. Pewnie dopiero jutro przyjdzie D3, żesz urwał! Srorder priorder. Ma ktoś guest pass wolny? Oddam 2 sztuki w zamian.

 

 

daja po 20 zl :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Expert chyba najlepsza cena - 155 zł, dorwałem ostatnią sztukę dziś która była zarezerwowana, jednak ktoś zrezygnował :) 30 sztuk na sklep, Racibórz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEśli ma ktoś guest pass to mógłby mi dać ;< Kupiłem diablo3 od kolesia z allegro (tak jak 170 innych ludzi), dziś dostałem email, że "pierwsz partia wyszła i za dwa tygodnie mi wyśle grę z drugiej partii -.-). Jakby ktoś miał niepotrzebny to moj email to arkosol@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy będzie wersja trial dostępna dla zwykłych śmiertelników? Wszyscy dookoła trąbią o diablo 3 aż sam postanowiłem się tym zainteresować :E Gdyby ktoś miał niepotrzebny kod na trial, bo kupił pełną wersję to proszę o kontakt na pw. Z góry dzięki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja się zapytam o cos zupełnie innego.

 

Na jakim sprzęcie jak działa Wam gra? Pomijam konfigi oparte o i5-2500K OC + GTX280 ;)

Interesuja mnie w miarę słabe maszynki, bo chciałbym przyciąć w D3 na moim notku ale jak już to na max detalach na 42" :E

I jako że mam świadomość iż jakakolwiek odpowiedź zniknie w czeluściach próśb o GP i innych postach proszę o odpowiedź na PW, ew cytować mój post a ja sobie skrzętnie odszukam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z MM diabelek po 169ziko :thumbup: fajna sprawa jak chodzisz po sklepie z pudelkiem i co chwile usmiecha sie do Ciebie ktos kto wlasnie idzie po D3 :E kupowalem kolo 13 i widzialem jakies ~15osob ktore przyszlo po diablo.

W carrefourze przyszla dostawa ale jeszcze niw wystawili na polki,cena 189zl Oo

 

Guest pass,kto pierwszy ten lepszy!

YDV8WD-MYGY-RMGHCE-TV96-K66ZXB

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ok właśnie wyszedłem z pracy i jadę do rumia port do empiku odebrać mojego pre order. Dam znać jak tam wygląda dostępność gry. Wkleję na forum zaproszenie do startera. Bądźcie czujni.

Edytowane przez PawełG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już "ugadane" oficjalne polskie kanały do Diablo 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z MM diabelek po 169ziko :thumbup: fajna sprawa jak chodzisz po sklepie z pudelkiem i co chwile usmiecha sie do Ciebie ktos kto wlasnie idzie po D3 :E kupowalem kolo 13 i widzialem jakies ~15osob ktore przyszlo po diablo.

W carrefourze przyszla dostawa ale jeszcze niw wystawili na polki,cena 189zl Oo

 

Guest pass,kto pierwszy ten lepszy!

YDV8WD-MYGY-RMGHCE-TV96-K66ZXB

 

pozdro

Możecie już chłopaki nie próbowac. :cool: Wielkie :* dla Medriv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja także zaraz wybieram się do MM i też wstawię GP tutaj na forum :]

 

Zaklepane przez schreder11

Edytowane przez CarboniX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qazman
Napisano (edytowane)

to ja się zapytam o cos zupełnie innego.

 

Na jakim sprzęcie jak działa Wam gra? Pomijam konfigi oparte o i5-2500K OC + GTX280 ;)

Interesuja mnie w miarę słabe maszynki, bo chciałbym przyciąć w D3 na moim notku ale jak już to na max detalach na 42" :E

I jako że mam świadomość iż jakakolwiek odpowiedź zniknie w czeluściach próśb o GP i innych postach proszę o odpowiedź na PW, ew cytować mój post a ja sobie skrzętnie odszukam ;)

 

HD6850 G530 4 ram win 7

 

Max w 16801050 akt 1 60-100fps ze spadkami odczuwalnymi (lekkie sekudnowe szarpniecia.

 

Mam stery 12.4 do nich jest konieczny fix, ponieważ jest jakiś bug. Nie czytałem dokładnie o co tam chodziło.

Edytowane przez qazman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie już chłopaki nie próbowac. :cool: Wielkie :* dla Medriv.

 

Enjoy mate :cool3:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja się zapytam o cos zupełnie innego.

 

Na jakim sprzęcie jak działa Wam gra? Pomijam konfigi oparte o i5-2500K OC + GTX280 ;)

Interesuja mnie w miarę słabe maszynki, bo chciałbym przyciąć w D3 na moim notku ale jak już to na max detalach na 42" :E

I jako że mam świadomość iż jakakolwiek odpowiedź zniknie w czeluściach próśb o GP i innych postach proszę o odpowiedź na PW, ew cytować mój post a ja sobie skrzętnie odszukam ;)

Grałem bardzo komfortowo na C2D 4500 @ 2.7 GHz i HD5770 plus 4gb ram ddr 3. Nie pamiętam na jakich ustawieniach ale chyba medium/high, napewno nie low. coprawda to było granie w betę, więc i porządnej zadymy nie było, ale pełna powinna być lepiej zoptymalizowana.

 

Co za spam, 1 strona na 10 minut. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jestem zawiedziony diablo III. fabuła kichowata, grafika jeszcze gorsza ! czy producenci gier nie moga w koncu zrezygnowac z tego kiczowatego stylu graficznego, który przewija sie w prawie wszystkich grach sieciowych/MMO ? nie można było wystylizować grafiki na wzór tej z dante's inferno (o niebo bradziej zbliżonej do piekła) ? no i te nieszczesne "co ja pacze" (choc tu to moga sobie wpisywac co chca i tak w to miejsce nie zagladam) i miesny jez. zero powagi. parodia ta gra nie diablo. orkowie przebrali sie za demony. brakuje jeszcze tanczacego diablo do piosenki lady gagi. :(

Edytowane przez kamasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zawiedziony diablo III. fabuła kichowata, grafika jeszcze gorsza ! czy producenci gier nie moga w koncu zrezygnowac z tego kiczowatego stylu graficznego, który przewija sie w prawie wszystkich grach sieciowych/MMO ? nie można było wystylizować grafiki na wzór tej z dante's inferno (o niebo bradziej zbliżonej do piekła) ? no i te nieszczesne "co ja pacze" (choc tu to moga sobie wpisywac co chca i tak w to miejsce nie zagladam) i miesny jez. zero powagi. parodia ta gra nie diablo. orkowie przebrali sie za demony. brakuje jeszcze tanczacego diablo do piosenki lady gagi. :(

Tylko po to się zarejestrowałeś?

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brakuje jeszcze tanczacego diablo do piosenki lady gagi. :(

Będzie w dodatku.

Udało się komuś znaleźć gdzieś EK normalnie na półce w sklepie? Czy to raczej nierealne jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam C2D E8400

Radeona 5770

4 GB RAMu

I wszystko chodzi na max ustawieniach przy rozdzielczości 1280x1024. Nie wiem jak będzie przy czterech graczach w drużynie, ale na razie jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...