Skocz do zawartości
Gość Michal86

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

i5 430m

hd5470

4gb ddr3

1366x768 max detale 30-40 fps przy 4 graczach w open becie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam uprzejmie

 

Tylko po to się zarejestrowałeś?

 

Z poważaniem

 

W przeciwieństwie do Ciebie i wszystkich tutaj zgromadzonych, jeden wartościowy post, w którym w końcu można poczytać opinie na temat samej gry. W końcu to temat o Diablo 3, długo trzeba było czekać, żeby poczytać chociaż jedną opinię. Byłoby miło, gdyby inni również dodali swoje trzy grosze.

 

jestem zawiedziony diablo III. fabuła kichowata, grafika jeszcze gorsza ! czy producenci gier nie moga w koncu zrezygnowac z tego kiczowatego stylu graficznego, który przewija sie w prawie wszystkich grach sieciowych/MMO ? nie można było wystylizować grafiki na wzór tej z dante's inferno (o niebo bradziej zbliżonej do piekła) ? no i te nieszczesne "co ja pacze" (choc tu to moga sobie wpisywac co chca i tak w to miejsce nie zagladam) i miesny jez. zero powagi. parodia ta gra nie diablo. orkowie przebrali sie za demony. brakuje jeszcze tanczacego diablo do piosenki lady gagi. :(

 

Dziękuję za Twoją opinię.

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie w dodatku.

Udało się komuś znaleźć gdzieś EK normalnie na półce w sklepie? Czy to raczej nierealne jest?

 

Rano koło 9:00 w empiku w Złotych Tarasach był 1 EK za 325 zł , ale gość go nie wziął bo powiedział , że jest za drogi . Więc może jeszcze nikt się na niego nie skusił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i czemu potrafisz być obiektywny w stosunku do Crysisa, a w zakresie innych gier już nie?

 

bo w Diablo sobie nie pogra bo nie ma pirata...wiec musi jezdzic po niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już "ugadane" oficjalne polskie kanały do Diablo 3?

 

Podbijam ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat kamasz ma sporo racji, ale gra sie i tak przyjemnie. koncze 2gi akt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długo trzeba było czekać, żeby poczytać chociaż jedną opinię. Byłoby miło, gdyby inni również dodali swoje trzy grosze.

Trochę za mało czasu upłynęło, żeby miały pojawić się rzeczowe opinie. Do takowej trzeba imho przejść grę przynajmniej na normalu, a takich hardkorowców chyba nie ma tutaj dużo. Ja do gry usiądę dopiero dziś wieczorem na spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

bo w Diablo sobie nie pogra bo nie ma pirata...

jeszcze nie ma :E

Edytowane przez hwdp43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie ma :E

 

Jutro będzie o ile nie dziś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qazman

Te moje 60-100 FPSów na hd6850 i g530 jest oczywiście na 4 graczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po to się zarejestrowałeś?

 

Z poważaniem

może i mój post wygląda jak jedno wielkie malkontenctwo. ale nie oszukujmy się. diablo bez diablowatego klimatu czym ma niby się aż tak bardzo wyróżniać nad torchlight ? pozostaje "zwykły" hack'n'slash z rozbudowanym trybem sieciowym. i to właśnie on jest trybem napędowym gry, bo nie klimat, grafika i fabuła. ja po prostu żałuję, że kosztem tego pierwszego zaniedbano w moim mniemaniu to drugie. dla singleplayerowego(są tacy!) gracza nie wiele zostało.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem - Gdańsk mediamarkt ul.Grunwaldzka 169zł - sztuk około 30 + facet powiedzial ze z 20 maja w magazynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście???

 

Uwaga! W Diablo 3 jest błąd, który może kompletnie popsuć Wam grę!

 

Błąd o numerze kodowym 3006 pojawia się w sytuacji, kiedy gracie Łowcą Demonów i próbujecie dać swojemu templariuszowi, tarczę. W efekcie, gra Was wylogowuje, a następnie nie pozwoli się z powrotem zalogować.

 

Tak, dobrze przeczytaliście: daj templariuszowi tarczę, a nie będziesz mógł dalej zagrać.

 

Blizzard póki co nie rozwiązał błędu, prosi aby po prostu tej tarczy templariuszowi nie dawać. Najlepiej, aby żadnego ekwipunku mu nie dawać.

 

Kurczę, fuksnęło mi się, bo właśnie chciałem dać tarczę mojemu Templariuszowi, ale jej... nie miałem akurat. Gdybym dał to...

 

Ten błąd dotyczy tylko DH?

 

Gram barbem, zakładałem zarówno tarcze jak i resztę ekwipunku templariuszowi i nie ma problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i mój post wygląda jak jedno wielkie malkontenctwo. ale nie oszukujmy się. diablo bez diablowatego klimatu czym ma niby się aż tak bardzo wyróżniać nad torchlight ? pozostaje "zwykły" hack'n'slash z rozbudowanym trybem sieciowym. i to właśnie on jest trybem napędowym gry, bo nie klimat, grafika i fabuła. ja po prostu żałuję, że kosztem tego pierwszego zaniedbano w moim mniemaniu to drugie. dla singleplayerowego(są tacy!) gracza nie wiele zostało.

 

Pozdrawiam.

Twoje zdanie, bo translacja zwana polonizacja bywa smieszna i groteskowa wole wtedy pograc na orginale blizzardowskim. Malkontentow od poczatku bylo pelno nt. graficznej szaty, mi sie podoba artwork i mechanika gry, tradycyjna diabelska, kazda czesc ma swoich fanow i haterow, zobaczymy jaki bedzie odbior medialny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

dla singleplayerowego(są tacy!) gracza nie wiele zostało.

 

No to jak więcej się takich opinii powtórzy, to pozwolicie mi zaoszczędzić sporo pieniędzy i czasu.

Zamiast pisać tutaj, za ile kupiliście, jakby to miało jakieś znaczenie ;) ...to grajcie i wracajcie dawać szczere opinie, byleby tylko specjalnie nie zawyżać ocen, bo żal tych pieniędzy ;) Niestety tacy ludzie też są.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, czy Diablo 3 będzie kiedyś dostępne na Steamie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, czy Diablo 3 będzie kiedyś dostępne na Steamie?

Nie ma takiej opcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik po 1 ackie.. EPIC.. DLACZEGO BLIZ NIE TWORZY FILMÓW :(

To są najpiękniejsze cinematyki jakie powstały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Halwiefal

30 tysięczne miasteczko i tylko jeden sklep gdzie można kupić gry komputerowe, w którym się dowiedziałem że pierwsze egzemplarze będą mieć dopiero jutro... I jak tu życ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i5 430m

hd5470

4gb ddr3

1366x768 max detale 30-40 fps przy 4 graczach w open becie :]

 

 

dzięki za odpowiedź, wiele mi dała :)

HD5470 jest niewiele wydajniejsza od integry HD3000 (~7%), także mój sprzęt poradzi sobie o wiele, wiele lepiej ;) Spodziewam się max detali i HD720 :E

 

dzieki za odpowiedzi i warto kontynuować podawanie ustawień, bo w wielu przypadkach brakuje takiego info i pojawiają się pytania - czy mi pójdzie, jak mi pójdzie itp, itd a tak to kto nie spojrzy to będzie widział :)

 

Raz jeszcze dziękuję.

 

I jeszcze jedna sprawa.

W firmie nie mam jak wertować tematu, w domu net działa mi tak jakby chciał a nie mogł. Muszę być podpięty do neta aby grać? czy tylo podczas instalacji pobiera pliki a później giercuję offline. Interesuje mnie single bo ja monogamiczny jestem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I jeszcze jedna sprawa.

W firmie nie mam jak wertować tematu, w domu net działa mi tak jakby chciał a nie mogł. Muszę być podpięty do neta aby grać? czy tylo podczas instalacji pobiera pliki a później giercuję offline. Interesuje mnie single bo ja monogamiczny jestem :E

 

Połączenie internetowe jest wymagane w czasie gry.

Edytowane przez Meuron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczucia humoru tłumaczy ciag dalszy :E

 

cojapaczeb.jpg

 

Jest opcja żeby grac w ta grę po angielsku z pudełka kupionego w sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radze nie próbować grać na HC bez przejścia na SC normala. Ja gram na HC odkrywając wszystko i muszę powiedzieć że jest ciężko w niektórych momentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczucia humoru tłumaczy ciag dalszy :E

 

cojapaczeb.jpg

 

Jest opcja żeby grac w ta grę po angielsku z pudełka kupionego w sklepie?

Mozesz w opcjach wybrac jezyk ANG , wtedy luncher pobierze Ci potrzebne pliki jezykowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będzie o ile nie dziś :D

 

skidrow ciezko pracuje wiec pewnie jeszcze dzis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...