Skocz do zawartości
Gość Michal86

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Za słaby komputer.

Nie chce w to grac.

Chce wiedziec czy to jest fajne i sprostało wymaganiom.

 

Fajne, fajne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramy już dużą ekipa i nawzajem sobie pomagamy i naprawdę jest świetny klimat.Podzieliliśmy się by przeć do przodu na TS-e 3 i jak ktoś odchodzi i zostaje sam to organizujemy wejście w pełniejszą ekipa by nikt nie został sam w grze i to się nazywa prawdziwa walka przeciw Diablo.Zapraszamy jeszcze większą ekipę na ts-a do wspólnej zabawy nasze IP 188.165.201.64 na ts3.

www.factor-gamers oferuje nie tylko TS3 i severy do rożnych gier ale posiadamy Radio i TV do w spólnego wykorzystania.Możemy pokazać właśnie jak chłopaki graja na żywca i jakie korzyści czerpią z tej gry.

 

Pozdrawiam i zapraszam.

 

Dereck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzucanie na początek tak łatwego poziomu trudności jest bezsensem.

 

Żałosne. Widziałeś kiedyś gre w której poziom trudności maleje wraz z wyższym poziomem? Większość z was "hejterów" tak sie nakręciła że już nie wiecie do czego sie przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasior500

Poziom trudności to jakaś kpina. Jedynie z Diablo ciutkę powojowałem. Generalnie 2 razy zginąłem przez swoją nieuwagę w trakcie całej gry, najczęściej z powodu stania w truciźnie :E

Po to jest normal, żeby osoba widząca grę Blizzarda na oczy po raz pierwszy nie osrała się na miętowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie gram kulturka 1800 dmg 51 poziom wszystko cool i nagle patrze o jakaś fajna kusza w plecaczku. Nagle zrobiło się 3500 dmg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co robiliscie z rzadkimi przedmiotami ktore otrzymaliscie z jakiegos moba na poczatku gry? Co najlepiej z nimi robić? Sprzedawac u sprzedawcy, czy przekuwać u kowala. Przez te rzadkie nie mam juz miejsca w schowku.

 

Czy DMG na poziomie 200 u barba na zakonczenie gry na poziomie normalnym to norma? Bo chyba troszke malo..

Edytowane przez Qewery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pograłem dziś z ekipą z pclaba i nie tylko, bylo fajnie i ciekawie (najniższy lvlem byłem). W zasadzie chodzi o to kto czego oczekuje od tej gry. Jedni cisną na szybko by skończyć co jest latwe, inni cisną na coopa , jeszcze inni n a co innego. Każdy coś dla siebie znajdzie. Ja grając samemu cisnę na fabułę i zwiedzenie każdego piksela. Grając z kimś gram jak inni, czasami nie ma czasu wywalić się z plecaka, a co dopiero skille obadać, ale funn jest niesamowity. Gra ma klimat w który trzeba się w czuć. Granie samemu , jest ok , cała fabuła i to wszystko, ale gra z kimś jak zawsze jest lepsza. Jakoś nie żałuje wydanej kasy mimo tego że pograłem całe nic.

 

I wiecie to że poziom czy umiejętności o niczym nie świadczą , liczą się ludzie, i to jest najlepsze.

 

Lukier na torcie dopiero nadejdzie.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Mexo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aY227

Za słaby komputer.

Nie chce w to grac.

Chce wiedziec czy to jest fajne i sprostało wymaganiom.

 

Dla jednych jak najbardziej tak, a dla innych absolutnie nie.

Dawno czegoś takiego nie widziałem... jak mi się BF3 nie spodobał po 1h grania to nie łaziłem po forach i nie przekonywałem ludzi jaka to beznadziejna gra, bo widziałem że masie ludzi się podoba...

 

Nie wiem... niektórzy chyba poczuli misje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarka 59 level, prawie 60. Końcówka aktu 4 na hellu. Jedyna trudność to randomowe kombinacje niebieskich mobków. Czasem są wręcz niemożliwe do pokonania (tzn. 20-30 wipów wystarczy :S).

Zobaczymy jak to na inferno pójdzie, bo na hellu bossowie to śmiech na sali :D Biegam solo, czasem ze znajomymi (2x wizard i 1x monk). 2 legendarne itemki już sprzedane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O co kaman z servers shuting down? Wstaną zaraz czy jak? Ja tu robię 24h maraton i tu takie szopki ;o

 

EDIT:

 

ok, nvm, planowany mejtejnc ;x no to czekamy do 6 :)

Edytowane przez Tares

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aY227

O co kaman z servers shuting down? Wstaną zaraz czy jak? Ja tu robię 24h maraton i tu takie szopki ;o

 

Codziennie zamykaja na troche mniej więcej o tej godzinie... 2 dni temu było to 40 minut. Wczoraj jakieś 15-20.

Grzebią coś - poprawiają, chyba dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
To ja tez sie pochwale :P

47lvl

damage 2900

hp 12,5k :)

Kim grasz?

 

MaGik 44lvl (Czarodziej)

dmg 2300

hp 8500

 

Miota nim jak szatan :E !

 

Chętnie z kimś pogram koszmar

Mile widziany podobny level

Gram dziś od 17+ ;-)

Guli#2445

 

p.s

Skąd wziąć itemy na "cow level" ?

Edytowane przez Guli17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codziennie zamykaja na troche mniej więcej o tej godzinie... 2 dni temu było to 40 minut. Wczoraj jakieś 15-20.

Grzebią coś - poprawiają, chyba dobrze :)

Tia, ale dopiero to przeczytałem jak w grze zaczęło mi wyskakiwać, że serwer zamykają ;o

 

ps. działa już? bo nie chce mi się systemu zmieniać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cóż, jestem na 59 poziomie, mniej-więcej w połowie III aktu na Hell. Postać DH, Dual1hXbow, staty pi razy oko 2k armor, 6,3k dmg, 35k hp, +140% crit dmg.

 

 

Moje obserwacje na szybko po przebrnięciu przez niemal 3 poziomy trudności:

 

-totalnie zryty balans PvE, przez wszystkie tryby (zobaczymy jak na inferno) leci się jak gorącym nożem przez masło do momentu aż wpadnie się na niebieskie/żółte mobki na Hell z totalnie wyjętymi z dupy opcjami (fire chain+vortex+extra health? nieśmiertelność dla minionów+mortar+fast? skoczki ze speedem, mortarem i teleportem? współczuję wszystkim graczom HC, gdyż to czy nie stracą postaci zależy tylko i wyłącznie od farta, gdyż niezależnie od wyfarmionego poziomu, itemów i 'skilla' dostaną 1 shota i się złożą jak domek z kart)

-magic find można sobie w rzyć wsadzić, tudzież w buty, można go mieć pierdyliard i daje tyle co nic. Polecam natomiast gold finding.

-legendary itemy mają beznadziejne staty w porównaniu do wymaganego poziomu

-totalnie kretyński system statystyk, zepchnięcie wszystkiego do dmg broni (since when dps buławy wpływa na siłę czarów? pozdrawiam w tym miejscu czarodziejki z łukami :E) i sprawienie, że stackowanie czegokolwiek poza main statem+vitality mija się z jakimkolwiek celem

-craft jest tak przydatny, że równie dobrze mogłoby go wcale nie być i nikt by nie zauważył, ponownie, level requirements.

-resisty też są guzik warte, pomijam już fakt, że nie można mieć ujemnych resistów tak jak w D2 :E

-dropy z nightmare w większości lepsze niż na hell

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co robiliscie z rzadkimi przedmiotami ktore otrzymaliscie z jakiegos moba na poczatku gry? Co najlepiej z nimi robić? Sprzedawac u sprzedawcy, czy przekuwać u kowala. Przez te rzadkie nie mam juz miejsca w schowku.

 

ja sprzedaje w domu aukcyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zerknalem na niektorych statystyki i moj barb na 47 poziomie z dmg 1300 moze sie schowac. Pytanie do tych co maja dmg powyzej 4000 - czy wszystkie itemy znalezliscie czy korzystacie z domu aukcyjnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy bossowie act 4 na hellu solo za pierwszym razem, ale diablo stawia opór. Mój towarzysz z moim life per second nie może uczestniczyć w walce i już zaczynają się schody :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jestem na 59 poziomie, mniej-więcej w połowie III aktu na Hell. Postać DH, Dual1hXbow, staty pi razy oko 2k armor, 6,3k dmg, 35k hp, +140% crit dmg.

 

 

Moje obserwacje na szybko po przebrnięciu przez niemal 3 poziomy trudności:

 

-totalnie zryty balans PvE, przez wszystkie tryby (zobaczymy jak na inferno) leci się jak gorącym nożem przez masło do momentu aż wpadnie się na niebieskie/żółte mobki na Hell z totalnie wyjętymi z dupy opcjami (fire chain+vortex+extra health? nieśmiertelność dla minionów+mortar+fast? skoczki ze speedem, mortarem i teleportem? współczuję wszystkim graczom HC, gdyż to czy nie stracą postaci zależy tylko i wyłącznie od farta, gdyż niezależnie od wyfarmionego poziomu, itemów i 'skilla' dostaną 1 shota i się złożą jak domek z kart)

-magic find można sobie w rzyć wsadzić, tudzież w buty, można go mieć pierdyliard i daje tyle co nic. Polecam natomiast gold finding.

-legendary itemy mają beznadziejne staty w porównaniu do wymaganego poziomu

-totalnie kretyński system statystyk, zepchnięcie wszystkiego do dmg broni (since when dps buławy wpływa na siłę czarów? pozdrawiam w tym miejscu czarodziejki z łukami :E) i sprawienie, że stackowanie czegokolwiek poza main statem+vitality mija się z jakimkolwiek celem

-craft jest tak przydatny, że równie dobrze mogłoby go wcale nie być i nikt by nie zauważył, ponownie, level requirements.

-resisty też są guzik warte, pomijam już fakt, że nie można mieć ujemnych resistów tak jak w D2 :E

-dropy z nightmare w większości lepsze niż na hell

 

 

Zgadzam się w 101% z wypowiedzią - pod tym względem D2 było lepiej rozwiązane, wkurza mnie, że w ogóle nie mamy wpływu na rozdawanie pktów, brakuje mi tego.

Gra jest super ale ingerencja w rozwój bohatera została IMO ograniczona, tak samo w tworzenie przedmiotów. Jakoś system z D2 jest dla mnie najbardziej udany.

Co nie zmienia faktu, że tne w D3 aż do wysuszenia spojówek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie widze w tym systemie multum mozliwosci. Jedna postac jest wielozadaniowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grimix

-dropy z nightmare w większości lepsze niż na hell

ale i w d2 też tak było - dopiero przy szukaniu najrzadszych to hell dawał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po 3h już sam nie wiedziałem co robię :kwasny: , sprawa się wyjaśniła bo napęd padł i muszę teraz kupić drugi, ewentualnie jutro zobaczę czy zainstaluję na laptopie. Jeśli tam pójdzie instalacja bez problemu to znaczy że z napędem było coś nie tak :Up_to_s:

 

Powiem Ci że na moim laptopie gra instalowała się bardzo długo. Ledwo co szło. Wcześniej miałem tam zainstalowaną betę.

 

Na PC także miałem betę lecz musiałem zrobić format. Diablo zainstalowało się w jakieś 10 minut.

 

Może pliki z bety coś kolidują?

Edytowane przez Raven07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarze ci co już grają,bo kto jak ja zamówił grę pudełkową tuż przed premierą musi jeszcze czekać ok 2/4 tygodni na drugą dostawę!A ceny na allegro sięgają dna piekieł...się porobiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nic sobie nie pomyliłem. Z premedytacją nie użyłem nazwy gdyż mowiny o tanich asrocakch, model nie ma znaczenia. Ogólnie beka bo gdy mówię o karcie dźwiękowej narracja zmieniana jest na taką że dobra karta dźwiękowa nie jest potrzebna, można kupić inna, można kupić dac itp (TO SĄ DODATKOWE KOSZTY). Jak mówię o sekcji zasilania to narracja brzmi że pomylelem się z modelem płyty. Cały dowcip polega na tym że to 400zl to nie wiele jak na różnice w tym co dostajemy w tych mobasach. Tzn lepsza dźwiękowka, lepsza sekcja zasilania, lepsze wyposażenie. OGÓŁEM LEPSZA PŁYTA. Jeśli komuś wystarcza biedny kodek audio czy biedna sekcja zasilania to fajnie ale niech nie mówi że ta płyta jest dobra. Jest WYSTARCZAJĄCA dla niego i to wszystko. To tak jak z tymi bułkami z biedronki, dla kogoś są wystarczające, ja wolę kuoic 3x droższe i nie jest odnrazanego barachła. Argumenty że za 900zl płyty też mają kiepskie kodeki audio jest śmieszny bo wystarczy poszukać w specyfikacji technicznej i znaleźć taka która ma normalne audio, wyposażenie czy co tam nas interesuje. Nadal nikt nie odpowiedział, dlaczego nie polecają tanich asrockow na am4? Bo różnica pomiędzy dobrą płyta jest po prostu mniejsza i mówimy o mniejszej skali.  Edit: teraz spojrzałem na morele, nowy tomahawk kosztuje 871zl. Różnica pomiedzy "wystarczającymi" asrockami zaczyna topnieć wiec za niedługo ten post będzie nieaktualny bo i tak wszyscy będą polecali MSI. Obecnie to już 350zl czyli żaden pieniądz. 
    • Masz calkowita racje. 1 kwietnia lece na Florida zakupic dzialke i zaczac budowe domu. Nie dosc ze tax ma sprzedaz jest 6% to jak dom bedzie jako glowny nie bede placil stanowego podatku od zarobkow w moim wypadku to 10.75% ze stanu NJ. Tym sposobemdom wybuduje sie z tax z NJ.
    • No nie wiem jakim cudem ale w pit masz ustalone progi procentowe od zarobkow/ Kosz pracodawcy pracownika nic nie obchodzi bo to dwie oddzielne dzialalnosci. No to najprostrza droga. Z tego co sie orientuje to jak dobrze sie uczysz to studia nadal w Polsce sa bezplatne?.
    • @Caps i inni, polecam olać kolegę jak jest najmądrzejszy i niech radzi sobie sam. A wiedzę masz marną patrząc na zestaw, który poskładałeś... zasilacz se weź od razu 5000W... pastę będziesz co miesiąc wymieniał? Napisałeś kosmici w komputroniku... skomentuję to obrazkiem   PS. Dodam jeszcze że co roku zakładasz podobny temat, i  z tego wychodzi(nie wnikam dlaczego) ale teraz pewnie też tak będzie   Także wstrzymać się z udzielaniem pomocy do soboty i będzie zaś spokój na chwilę   PS2. Radzę poczytać jak zachowuje się użytkownik i jak się kończą jego tematy  1. 2.    
    • A najlepsze jest to, że później taki ktoś, kto nie miał styczności z grami FromSoftware, mówi jakie te gry są proste, jak ogląda jak ktoś na golasa grę przechodzi bez levelowania itp itd  kuźwa tez tak myślałem  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...