Skocz do zawartości
Gość Michal86

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

jak to jest z tym sekretnym levelem?

 

zebrałem wszystko co trzeba na normalu, teraz jestem na piekle i czy opłaca się wrócić na koszmar i tam pofarmić czy nie trzeba, wystarczy 1akt na piekle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze uciekasz to chyba lepsze te drugie... nie wiem, zacząłem wczoraj piekło, już jestem po szkieletorze, a i tak ginę prawie za 2-3hp, czy to fizyczne czy żywioły...

 

dziwny ten balans poziomów

 

hp to hit pointy a nie hity od mobów

 

 

jak grasz na normalu to może i ma ...... na inferno ani pancerz ani vitality ani resy nie mają znaczenia bo i tak się pada po 1 hicie

 

haha... bzdury

 

 

trzeba naprawdę nisko upaść, żeby kupować tą grę po takiej cenie. jak taki człowiek może potem spojrzeć matce i ojcu w twarz ! już nie wspominając o głodujących dzieciach w somalii...

 

diablo srablo...najwieksze rozczarownanie A.D.2012, wieksze niz Duke, wieksze niz koko euro spoko, reforma emerytalna, szacowany wzrost gospodarczy Polski, cena pary kaleson w Lidlu...

 

troll

 

 

Współczuje blizzardowi że stworzyło taki przebój jak D2 w który wielu z nas się zagrywało (w tym ja) i który swoją prostotą nie wymagał od gracza pomyślunku. Spowodowało to że przez te 12 lat duża część wiernych graczy utknęła swoim rozwojem na etapie: znajdź przepis na postać> zastosuj i klikaj przez kilka godzin po szkole> runuj bossów> pochwal się wypas postacią przed kumplami w szkole> bądź zajebisty. Niestety ale ten schemat w przypadku D3 nie ma zastosowania (konieczność doboru skilli) stąd też taki hate pośród grupki przygłupów wylewających swoje żale na forach podczas gdy reszta w międzyczasie pocina. Uh oh dlaczego przygłupów ? na to macie dowód powyżej w 3 na 4 ostatnie posty (więcej nie chciało mi się szukać wziąłem co było pod ręką) to była łatwa część jak się zmęczyliście to jeszcze raz, reszta idziemy dalej.

 

Uważam że Blizz odwalił kawał dobrej roboty i stworzył gre do pogrania zarówno dla casuali do spokojnego przechodzenia z kumplami badając fabulę i zakamarki mając fun z samego gameplayu (vide ja) jak i dla hardkorów którzy organizując się w grupy są w stanie czyścić inferno A3 i A4 mimo prawdopodobnie masakrycznego poziomu trudności (i wspomagania się itemami). Co więcej nie rozumiem ludzi którzy męczą od jakiegoś czasu że nie mogą ukończyć gry na inferno... czego wy oczekujecie po najtrudniejszym poziomie ? to że jest możliwy do ukończenie można zobaczyć na yt a to że wy nie możecie .. powinniście się cieszyć bo dzięki temu gra ciągle jest wyzwaniem dla Was i zmusza was do kombinowanie z gearem wymiesznym ze skillami i wymieszanym ze skillami członków waszych drużyn... tak ! niestety ta gra wymaga trochę pomyślunku sprytu i kombinowania i na tym polega jej magnes zamiast tępego przeklikania mobów buildem który podano w necie. I uważam że melee jest odpowiednio mocny wymagają jeszcze tylko miecha na pojawienie się odpowiedniego gearu gdyż to od tego głównie zależy ich siła, by ludzie docenili monka i barba.

 

Co do błędów wipów itd. Czego spodziewaliście się po grze do której nawet sam dystrybutor nie przewidział takiego popytu... Problemy z serwerami są i przez jakiś czas będą trudno trzeba to przeboleć, ale to minie... zainteresowanie jest ogromne i dobrze gdyż to wymusza na blizzie ciągłą weryfikację problemów o których donoszą gracze.

 

Wierzę w blizz chociażby z tej perspektywy że pocinam w SC2 od bety. Balans w SC2 musi być perfekcyjny z racji tego że jest e-sport i jest to sprawa nadrzędna. Decyzje o zmianach były zawsze wyważone i dopiero po 2 LATACH udało się dojść do poziomu jaki mamy obecnie czyli moim zdaniem idealne wyrównanie wszystkich 3 ras. Dlatego jeżeli liczycie na to że postaci w D3 będą zbalansowane w ciągu najbliższego półrocza to muszę was mocno zmartwić. Do tego fakt pojawienia się PvP dodatkowo to przedłuży.

 

To co mnie zastanawia i wzbudza moje obawy to RMAH. Nie wiem jak Blizz będzie chciał wydoić kasę od naiwniaków oby nie sztucznie utrudniając osłabiając i tak słaby loot.

 

A i do narzekaczy że drogo... Bardzo cieszy mnie to że nie stać was. Mniej dzieciarni która oczekuje że wszystko będzie mieć na talerzu i nie może pokombinować żeby zdobyć jakoś 200 zł. Sezon na truskawki trwa 4 weekendy i z głowy. a jak nie to ulotki rozdawać

 

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hp to hit pointy a nie hity od mobów

 

my bad :whip: ale wiadomo ocb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troll

prawda kłuje w oczy, więc musiałeś wylać trochę żółci, co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hp to hit pointy a nie hity od mobów

 

 

 

 

haha... bzdury

 

 

 

 

troll

 

 

Współczuje blizzardowi że stworzyło taki przebój jak D2 w który wielu z nas się zagrywało (w tym ja) i który swoją prostotą nie wymagał od gracza pomyślunku. Spowodowało to że przez te 12 lat duża część wiernych graczy utknęła swoim rozwojem na etapie: znajdź przepis na postać> zastosuj i klikaj przez kilka godzin po szkole> runuj bossów> pochwal się wypas postacią przed kumplami w szkole> bądź zajebisty. Niestety ale ten schemat w przypadku D3 nie ma zastosowania (konieczność doboru skilli) stąd też taki hate pośród grupki przygłupów wylewających swoje żale na forach podczas gdy reszta w międzyczasie pocina. Uh oh dlaczego przygłupów ? na to macie dowód powyżej w 3 na 4 ostatnie posty (więcej nie chciało mi się szukać wziąłem co było pod ręką) to była łatwa część jak się zmęczyliście to jeszcze raz, reszta idziemy dalej.

 

Uważam że Blizz odwalił kawał dobrej roboty i stworzył gre do pogrania zarówno dla casuali do spokojnego przechodzenia z kumplami badając fabulę i zakamarki mając fun z samego gameplayu (vide ja) jak i dla hardkorów którzy organizując się w grupy są w stanie czyścić inferno A3 i A4 mimo prawdopodobnie masakrycznego poziomu trudności (i wspomagania się itemami). Co więcej nie rozumiem ludzi którzy męczą od jakiegoś czasu że nie mogą ukończyć gry na inferno... czego wy oczekujecie po najtrudniejszym poziomie ? to że jest możliwy do ukończenie można zobaczyć na yt a to że wy nie możecie .. powinniście się cieszyć bo dzięki temu gra ciągle jest wyzwaniem dla Was i zmusza was do kombinowanie z gearem wymiesznym ze skillami i wymieszanym ze skillami członków waszych drużyn... tak ! niestety ta gra wymaga trochę pomyślunku sprytu i kombinowania i na tym polega jej magnes zamiast tępego przeklikania mobów buildem który podano w necie. I uważam że melee jest odpowiednio mocny wymagają jeszcze tylko miecha na pojawienie się odpowiedniego gearu gdyż to od tego głównie zależy ich siła, by ludzie docenili monka i barba.

 

Co do błędów wipów itd. Czego spodziewaliście się po grze do której nawet sam dystrybutor nie przewidział takiego popytu... Problemy z serwerami są i przez jakiś czas będą trudno trzeba to przeboleć, ale to minie... zainteresowanie jest ogromne i dobrze gdyż to wymusza na blizzie ciągłą weryfikację problemów o których donoszą gracze.

 

Wierzę w blizz chociażby z tej perspektywy że pocinam w SC2 od bety. Balans w SC2 musi być perfekcyjny z racji tego że jest e-sport i jest to sprawa nadrzędna. Decyzje o zmianach były zawsze wyważone i dopiero po 2 LATACH udało się dojść do poziomu jaki mamy obecnie czyli moim zdaniem idealne wyrównanie wszystkich 3 ras. Dlatego jeżeli liczycie na to że postaci w D3 będą zbalansowane w ciągu najbliższego półrocza to muszę was mocno zmartwić. Do tego fakt pojawienia się PvP dodatkowo to przedłuży.

 

To co mnie zastanawia i wzbudza moje obawy to RMAH. Nie wiem jak Blizz będzie chciał wydoić kasę od naiwniaków oby nie sztucznie utrudniając osłabiając i tak słaby loot.

 

A i do narzekaczy że drogo... Bardzo cieszy mnie to że nie stać was. Mniej dzieciarni która oczekuje że wszystko będzie mieć na talerzu i nie może pokombinować żeby zdobyć jakoś 200 zł. Sezon na truskawki trwa 4 weekendy i z głowy. a jak nie to ulotki rozdawać

 

...

 

nareszcie ktoś mądrze gada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jak to jest mam rubin który wg opisu daje 11-22 damage, a w rzeczywistości gdy już włożymy go w broń to daje 11 do minimalnych i 11 do maksymalnych obr. ? (bug którego jeszcze nie poprawili ??),

 

ps w pierścieniu daje 22 pkt siły czyli jednak górną granicę

Edytowane przez Gromitek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda kłuje w oczy, więc musiałeś wylać trochę żółci, co ?

to co powiesz o ludziach jeżdżących drogimi mercedesami zamiast tanimi fiatami? nie mają prawa bytu? co powiesz o grubasach w ameryce kupujących kolekcjonerki dla całej rodziny i jeszcze 4 dodatkowe na zapas gdyby jedzenia w lodówce zabrakło, przestań robić z siebie pajaca i jeżeli kupiłeś grę to idź grać chyba że nie dajesz rady na koszmarze a jeżeli gry nie kupiłeś to... co ty tu w ogóle robisz i jakim prawem wyrażasz swoją opinię na jej temat i ludzi ją kupujących?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jak to jest mam rubin który wg opisu daje 11-22 damage, a w rzeczywistości gdy już włożymy go w broń to daje 11 do minimalnych i 11 do maksymalnych obr. ? (bug którego jeszcze nie poprawili ??),

 

ps w pierścieniu daje 22 pkt siły czyli jednak górną granicę

bo on daje 11 do minimalnych i 22 do maksymalnych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daje 11 do maksymalnych zamiast 22 tak jak jest w opisie..

 

tu już ktoś to zauważył:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5149014500

 

na oficjalnej stornie piszą że daje tylko 11 dam. :

http://eu.battle.net/d3/en/artisan/jeweler/recipe/perfect-ruby

 

czyli błędny opis...

 

oszukują po prostu w opisie ciekawe gdzie jeszcze oszukują...

Edytowane przez Gromitek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aY227

Super, uber strategia dla graczy HC - Inferno - Akt II - Shatterbone :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Niestety ale ten schemat w przypadku D3 nie ma zastosowania (konieczność doboru skilli)"

 

BZDURA! BZDURA! BZDURA! Konieczność doboru skilli? Gram moim DH prawie 90h i tylko raz zmieniłem skill z czekram (bliźniacze czekramy) na strzała żywiołów (piorun kulisty). Zmianę tą przeprowadziłem na początku koszmaru i do II aktu inferno jadę na tym samym zestawie skilli. Więc jaką tu jest konieczność doboru skilli? Jak patrzę na streamy innych ludzi grających DH to widzę te same skille, które wybrałem sobie na koszmarze i którymi gram do teraz. Nie wiem jak jest przy innych postaciach, ale czytając poradniki to widzę, że znaczna większość preferuje te same, bądź podobne skille.

 

Jakiś czas temu hejtowałem D3, bo jest po prostu słabe. Przejście na inferno trochę zmieniło moje nastawienie do nowej produkcji Blizzarda, ale nadal uważam, że ta gra nie jest warta nazwy Diablo. Problemy z serwerami, logowaniami, AH czy włamaniami na konta dodatkowo nie zwiększają ogólnej oceny D3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba naprawdę nisko upaść, żeby kupować tą grę po takiej cenie. jak taki człowiek może potem spojrzeć matce i ojcu w twarz ! już nie wspominając o głodujących dzieciach w somalii...

 

diablo srablo...najwieksze rozczarownanie A.D.2012, wieksze niz Duke, wieksze niz koko euro spoko, reforma emerytalna, szacowany wzrost gospodarczy Polski, cena pary kaleson w Lidlu...

 

Ja wydałem 350 zł i nie żałuję ;p Żałuję wydania 100-130 zł na inne gry, w które pograłem max 20h i odstawiłem. Nawet teraz lekko się zastanawiam, że mogłem jednak poczekać na obniżkę cen Max Payne 3, bo po 8 - 9h grania zaczynam czuć nudę i gram lekko na siłę. Bynajmniej nie odczuwam tego w d3 po 70h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze powiedziec, ze normalem jestem zawiedziony... mialem nadzieje,ze diablo bedzie wyzwaniem jakims na przynajmniej 10min. co prawda padlem raz, bo stalem z crystal armorem czy jakos tak to mnie zlapal i wiadomo, ale mial smiesznie malo zycia... koszmar tez smiesznie sie zaczyna. nawet nie warto tracic czasu na AH :P

 

male pytanko. co mozna poradzic na zwiechy w pierwszych chwilach (okolo 1min) po odpaleniu? nieco irytujace :P ustawienia graficzne chyba nie maja na to wplywu.

Edytowane przez michas1688

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze powiedziec, ze normalem jestem zawiedziony... mialem nadzieje,ze diablo bedzie wyzwaniem jakims na przynajmniej 10min. co prawda padlem raz, bo stalem z crystal armorem czy jakos tak to mnie zlapal i wiadomo, ale mial smiesznie malo zycia... koszmar tez smiesznie sie zaczyna. nawet nie warto tracic czasu na AH :P

 

male pytanko. co mozna poradzic na zwiechy w pierwszych chwilach (okolo 1min) po odpaleniu? nieco irytujace :P ustawienia graficzne chyba nie maja na to wplywu.

dafuq.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem diablo 3 powinno zaczynac sie od hell i isc coraz trudniej.

levelowanie tez jest za latwe, wlasciwie level nie odgrywa w tej grze roli (tzn. gdyby nie bylo wiadomo jaki nasza postac ma lvl to by to praktycznie nic nie zmienilo - levelujesz automatycznie i nie musisz sie wogole starac o ''exp'')

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostawil ktos wizza na takie farmienie golda jak w linku wczesniej?

ja dzisiaj na noc zostawilem na jednym pilarze na ok 7 godzin i rano jak zebralem golda bylo tego ze 130k. jakby jakis limit byl albo cos?

byl to koszmar sprawdze jeszcze na piekle ale nie wyglada to jednak tak fajnie jak myslalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie rozłącza was z serwerem jak tak zostawicie?

 

Mnie wczoraj po jakiś 45 min. niestety rozłączyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

male pytanko. co mozna poradzic na zwiechy w pierwszych chwilach (okolo 1min) po odpaleniu? nieco irytujace :P ustawienia graficzne chyba nie maja na to wplywu.

 

mam dokładnie tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Blizzard nie zdementował tej plotki, że miesiąc po premierze każdy będzie mógł zagrać w wersji "starter"? Warto czekać do 15-stego? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić u DH 100k DPS?

Edytowane przez Ketram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś sprawdzone miejsca w 2 akcie hell gdzie szybko można nabić 5xNV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kluczowa kwestia: w przypadku broni patrzycie na dmg obrażeń na sekunde czy może minimalne i maksymalne od broni? Chyba lepiej żeby minimalny dps był wyższy aniżeli byłaby duża rozbieżność między min a maksimum bo wtedy zadawane obrażenie po prostu będą bardziej zbliżone do siebie? Dobrze myślę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zastanawiam się jak zrobić 100k dmg na DH z Sharpshooterem... na razie doszedłem do 64k z łukiem 860 dmg. Nic lepszego bez wydawania więcej niż 200k golda nie znalazłem od tygodnia ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie, czy Diablo III ma aż o tyle lepszą grafikę od Torchlight, że posiada tak bardzo różne wymagania?

 

Czekający na premierę Torchlight 2 też ma pójść nawet na co lepszym kalkulatorze, a wygląda całkiem całkiem.

 

I tu pytanie, czy to Blizzard jest taki sobie w optymalizacji, czy Runic Games posiada w tej dziedzinie mistrzów? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Mozesz jeszcze pomyslec nad RX 6800XT, ta karta jest z poprzedniej generacji ale w czystej rasteryzacji okolo 25% mocniejsza od 4060ti a cenowo okolo 2000 tyle ze lubi jesc wiecej pradu Tak dwa razy wiecej.
    • Był, był, zwłaszcza po wprowadzeniu stawek na mieszkańca i po wprowadzeniu 5 grup segregacji, ogólnie bylo lepiej jak temat się przewijał. Później był COVID, modne zaczęły być wędrówki po lasach i górach, ale u wielu kultura została w domu. ROD też nie są objęte opłatą i wielu działkowiczow nie chce zwozic swojego pierdolnika do domu, więc wyrzucają po drodze. No i oczywiście jak wspomniales kultura naszych wschodnich sąsiadów szkodzi najbardziej.
    • Odświeżam  6399zl + kw Bez allegro 6299zł    https://allegrolokalnie.pl/oferta/asus-rog-strix-g16-i5-13450hx-32gb-4070-win11
    • A mi się też już tam nie chciało odpowiadać bo wkleiłem bez żadnego podtekstu i dorabiania tezy że jeśli oni mogą to my też.    W Polsce / na zachodzie i tak społeczeństwo w 90%+ jest świadome o dbanie o środowisko w jakimś stopniu. Azja czy Afryka są dosłownie 200 lat za nami cywilizacyjnie w tej kwestii. Ja bym prędzej tą kasę na ochronę klimatu z poziomu UE (mówimy o ok 20% całego budżetu UE) w jakimś sensownym stopniu przeznaczył na edukację oraz jakieś efektywne rozwiązania dla zacofanych krajów Azji/Afryki i zacząć od jakiś podstaw a nie robienie z siebie zbawców świata. Tylko w ten sposób nie można przy okazji nakraść pieniędzy do własnej kieszeni i tutaj jest spory problem.  Powiem na przykładzie RPA bo mam jakąś wiedze (nawet praktyczną) jak to wygląda: rząd wprowadza naprawdę spore dopłaty / subwencje dla organizacji oraz firm, które segregują śmieci lub przeznaczają je do recyklingu. Naprawdę jest to wielokrotnie bardziej opłacalne niż w Europie. Powiem więcej - opłaca się zakładać firmy aby skupić się wyłącznie na recyklingu / segregacji śmieci itp - wszystko w celach zachęty do dbania o środowisko. Oczywiście mały % społeczeństwa jest tego w pełni świadomy i trzeba zacząć od uświadamiania społeczeństwa oraz odpowiedniej edukacji. Uważam, że ten sposób długoterminowo jest dużo bardziej efektywny niż to co robi UE - nałożyć mnóstwo podatków i robić ekologię siłą a nie zachętą - gdy cała reszta świata nie robi prawie nic lub robi to z głową.    
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...