Skocz do zawartości
Gość Michal86

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

mniej więcej, ale nie aż taka pokazówka

 

@KonKor

Giniesz bardzo łatwo od białych mobów jak jesteś w postaci archonta??

a jak one do Ciebie podchodzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mniej więcej, ale nie aż taka pokazówka

 

@KonKor

Giniesz bardzo łatwo od białych mobów jak jesteś w postaci archonta??

a jak one do Ciebie podchodzą?

 

W 3 akcie jest ich często bardzo dużo i zawsze kilka dojdzie. spróbuję dzisiaj poćwiczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Creator

Pograłem w D3 i stwierdzić muszę że jest ok 9/10 - brakuje mi tutaj jakiegoś wsparcia dla społeczności. Gildie aż się proszą i do tego jakiś konkretny chat a nie ta imitacja, nie wiem czy można na coś w tej kwestii liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gildie? Jak widziałbyś gildie w grze bez PvP?;> Bezsens.

 

Będzie PvP, pojawią się i gildie. Chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Creator

Gildie? Jak widziałbyś gildie w grze bez PvP?;> Bezsens.

przecież będzie pvp. Bezsens ? w grze multiplayer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co PvP nie ma więcj biadolenie o gildiach jest bezsensu. Tym bardziej w grze na 4 osoby DLA MNIE nie byłoby porywające naparzanie się gildiami. Gdyby było 8 osób w grze, 4vs4 miałoby to sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak to jest z tym darmowym Diablo III ? tzn chodzi mi o tą wersję testową którą można już zwyczajnie chyba pobrać od Blizza, dobrze mówię ?, chciałbym się dowiedzieć czy wtedy można grać również z kimś zamiast samemu, i jakie są ograniczenia ?, tzn czy jak dobije x lvl to gra się kompletnie skończy bez możliwości nawet samego eksplorowania ograniczonych lokacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Creator

Tak chodzi tutaj o taką wersję testową. Grać możesz każdą postacią - gra kończy się z chwilą pokonania króla szkieletów. Gdybyś zdecydował się na zakup gry to po prostu dalsza część rozgrywki zostaje odblokowana, zachowane zostają dotychczasowe postępy w grze.

Tutaj szczegółowe informacje:

http://eu.battle.net/d3/pl/blog/5630071/Darmowy_Starter_Diablo_III_ju%C5%BC_dost%C4%99pny-15_08_2012

http://eu.battle.net/support/pl/article/edycja-startowa-diablo-iii-i-przepustka-dla-goscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, do usunięcia. :)

Edytowane przez Pawciioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3 akcie jest ich często bardzo dużo i zawsze kilka dojdzie.  spróbuję dzisiaj poćwiczyć

 

dzisiaj trochę wzmocniłem postać kosztem dps (niewielkim) i znalazłem to: http://i.imgur.com/5E8YA.png

Teraz z prismatic armor mam minimalne resy 675 i maksymalne 780, z archontem minimalne 888 i max 1020, z okrzykiem barba 975 i 1190 :) mozna tankowac

 

1sza runa archonta z krytyka walki 1,6mln dmg, czasem cala paka lezy od samej zamiany. Rzeznik pada po 7 sekundach, reszta az tak banalna nie jest. Dzisiaj z kumplem przeszlismy a3 inferno od poczatku do konca w miare latwo.

Edytowane przez Grom23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znalazłem nieźle wypasione Oblicze Andariel (pierwszy sensowny legendar od początku gry). Teraz już normalnie farmię w 3 akcie bezstresowo. Czarka i barb ubiły pierwszego demona w 4 akcie (azmodan ubity w obu przypadkach za drugim razem) ale na razie nie idę dalej, jeszcze sobie pofarmię. Pierwszy akt obiema postaciami robię grając jedną ręką (oprócz elit), wszystko pada na strzała (drzewko też ;) ) a elitki czasami nawet mnie nie dają rady uderzyć :E D3 nadal daje przyjemność z gry, ale ja gram - jak pisałem wcześniej max kilka godzin w tygodniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje farmienie a3 :), z Azmodana wypadły legendarne Lacuni prowlers :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1.0.4 i wzmocnieniu zwierzaków moja szamanka jest niezabijalna w akcie 3 :lol2:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/earthmover-2468/hero/691392

Wiem, niski DPS ale naprawde zabawne jest patrzenie czarodziejów i demon hunterów z 2-3 krotnie większym czasem gry i 10 krotnie droższym sprzętem ginących raz za razem podczas gdy ja ze swoją armią stoję w środku zielonej plagi tankując przy tym grupę elit :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1.0.4 i wzmocnieniu zwierzaków moja szamanka jest niezabijalna w akcie 3 :lol2:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/earthmover-2468/hero/691392

Wiem, niski DPS ale naprawde zabawne jest patrzenie czarodziejów i demon hunterów z 2-3 krotnie większym czasem gry i 10 krotnie droższym sprzętem ginących raz za razem podczas gdy ja ze swoją armią stoję w środku zielonej plagi tankując przy tym grupę elit :lol2:

 

no DPS masz rzeczywiście strasznie mały... ja mam teraz w czarodziejce 63k DPS i elektryczna hydra jak się uprę to sama rozwali elitki jeśli będzie mi się chciało pobiegać trochę :E natomiast barbem to jest bajka. prawie 60k dps na czysto i jak wpadnę między elitki z szałem (130k dps) to walka trwa kilka sekund :D

 

ale żeby nie było tak różowo - czasami trafi się taka paczka elit że kilka razy można zginąć nie zadając żadnego ciosu... :mad: a jak gram w multi i dwóch sobie stoi oglądając itemki - to nie ma szans na ubicie takiej paczki. no ale akt 3 w 4 osoby to jest na ogół rzeźnia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze czemu w moim profilu na stronie nie mam zadnych bohaterow?

 

Kurde pisalem do blizza ale nie ma odzewu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DPS bardzo nie przeszkadza bo znajomi z którymi grywam mają 70-100k ;)Jest jeszcze trochę do poprawy jeśli chodzi o sprzęt ale gram za mało aby było mnie na to stać :P (w sumie od dnia premiery 110h)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DPS bardzo nie przeszkadza bo znajomi z którymi grywam mają 70-100k ;)Jest jeszcze trochę do poprawy jeśli chodzi o sprzęt ale gram za mało aby było mnie na to stać :P (w sumie od dnia premiery 110h)

 

no to wyjaśnia co robisz w akcie 3. bo sam byś większości elit pewnie nie ubił takim dps. o bossach nawet nie wspomnę :)

 

ja też nie mam czasu zbyt dużo i większość sprzętu kupiłem naprawdę tanio. Ty mógłbyś spokojnie kupić jakąś broń 900dps za kilkaset k, podniosłoby Ci to DPS dość widocznie...

Edytowane przez KonKor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam nowej broni, bo aktualnie mam 766dps ale 169% crit dmg na niej i jest niezle ale przydałoby się cos z takim critem i dps około 1000 ale za droga to impreza dla mnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wyjaśnia co robisz w akcie 3. bo sam byś większości elit pewnie nie ubił takim dps. o bossach nawet nie wspomnę :)

 

ja też nie mam czasu zbyt dużo i większość sprzętu kupiłem naprawdę tanio. Ty mógłbyś spokojnie kupić jakąś broń 900dps za kilkaset k, podniosłoby Ci to DPS dość widocznie...

Sam również daję radę z całym 3 aktem, trwa to tylko dość długo :P (jedna paczka elit to 2-3 minuty stania w miejscu i lania kwaśnym deszczem i pająkami) , Azmodan jest banalny, Ghom jeszcze łatwiejszy :P Jeśli chodzi o bossów w całej grze problem mam z Rakanothem i Izualem (enrage zabijający na hita), pozostali nie stanowią najmniejszego problemu. Co do broni, miałem sztylet z ponad 1000dps ale wymieniłem właśnie na ten, który mam obecnie. 900LOH i 270VIT bardziej przydają się niż sam DPS. Niestety na coś z podobnymi statystykami i zauważalnie wyższym DPSe nie zarobię chyba przez najbliższe kilka miesięcy, szczególnie że mój niewielki czas na gry zostanie uszczuplony przez kupione dzisiaj GW2 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, niski DPS ale naprawde zabawne jest patrzenie czarodziejów i demon hunterów z 2-3 krotnie większym czasem gry i 10 krotnie droższym sprzętem ginących raz za razem podczas gdy ja ze swoją armią stoję w środku zielonej plagi tankując przy tym grupę elit :lol2:

demon hunterzy którzy tak jak piszesz giną raz za razem prawdopodobnie nie mają 10-krotnie droższego sprzętu a nawet tańszy niż twój, zrobić glasscannona z wysokim dps bez resów z zerową przeżywalnością jest naprawde bardzo bardzo tanio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy ma swój sposób na grę. mi tankowanie wydało się nudne więc poszedłem w DPS i staram się ubijać wszystko tak szybko jak się da... LOH nie mam wcale, tylko 3k życia za zabicie (z broni - barb i czarka noszą to samo) plus z umiejętności odzyskiwanie życia. Dzięki temu nie muszę wydawać dużo kasy na broń :)

 

elity w pierwszym akcie to kwestia sekund, w drugim kilkunastu a w trzecim czasami podchodzi to pod minutę jeśli gram czarką i paczka jest niewygodna. barb w szale i z rozpruciem ubija wszystko momentalnie ale jak mnie dwie lub trzy elitki trafią w tym samym momencie to kaplica :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy ci się region nie zmienił

 

Wlasciwie to nie wiem o co chodzi :P

 

Region? w jaki sposob? Na stronie czy w grze?

Spoko zmienilem jezyk w grze z PL na EN i sie zaktualizowalo wszystko na stronie ale i tak wydaje mi sie to dziwne.

Moj Profil na BN

 

Edytowane przez mef666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...