Skocz do zawartości
Gość Michal86

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem to samo przy becie. Przerwałem instalacje, ponowne jej uruchomienie trwało i trwało. Usunąłem wszystko, katalogi itp. Instalacja od nowa bez przerywania odbyła się dużo szybciej.

W moim przypadku pliki do usunięcia to z pulpitu diablo III,INK.temp i katalog DiabloIII.temp czy jest jeszcze coś o czym nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze wiedza lepiej, nie sadze ze tyle tysięcy głosów niezadowolenia wynika tylko i wyłącznie z wywalania gry do windy,sytuacja taka jak z BF3, crap był i jest a opinie recenzentów niczego sobie.

tutaj chodzi oto, ze ktoś,kto tyle czekał na to diablo boi się powiedzieć, ze ta gra mogłaby być o wiele lepsza i nie chce nikt wytykać błędów billzowi traktując ich jak bogów, jeśli dla niektórych gra ta jest wybitnym arcydziełem to gratuluje poczucia humoru.

 

"haters gonna hate" w oczach "fannboy" moja wypowedz powyzej, wiec dalsza dyskusja nie ma sensu.

 

Gra 7/10 i tyle.

 

Gra jest przereklamowana. 7/10 to jest max. I w żadnym wypadku nie jest to godny następca poprzednich części. Ja się zawiodłem albo już jestem za stary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku pliki do usunięcia to z pulpitu diablo III,INK.temp i katalog DiabloIII.temp czy jest jeszcze coś o czym nie wiem?

Tak, wywal wszystko. Miejsce instalacji domyślne, czy zmieniałeś? Jeżeli zmieniałeś to ten katalog też usuń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, wywal wszystko. Miejsce instalacji domyślne, czy zmieniałeś? Jeżeli zmieniałeś to ten katalog też usuń.

Nic nie zmieniałem wszystko na ustawieniach domyślnych, więc do usunięcia jest to co napisałem wyżej. Śmieszna sytuacja bo od jakiegoś czasu napęd strzelał fochy, aż do dzisiaj :mad2: . Myślałem że jak poczekam te kilka dni od premiery to bez problemów pogram, aha, jeszcze kilka dni będę musiał się obejść smakiem

Edytowane przez cypis 10000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmieniałem wszystko na ustawieniach domyślnych, więc do usunięcia jest to co napisałem wyżej. Śmieszna sytuacja bo od jakiegoś czasu napęd strzelał fochy, aż do dzisiaj :mad2: . Myślałem że jak poczekam te kilka dni od premiery to bez problemów pogram, aha, jeszcze kilka dni będę musiał się obejść smakiem

Nie bardzo rozumiem dlaczego. Spróbuj zainstalować jeszcze raz, tylko jej nie przerywaj :) Powinno się udać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tutaj chodzi oto, ze ktoś,kto tyle czekał na to diablo boi się powiedzieć, ze ta gra mogłaby być o wiele lepsza i nie chce nikt wytykać błędów billzowi traktując ich jak bogów, jeśli dla niektórych gra ta jest wybitnym arcydziełem to gratuluje poczucia humoru.

Nie, nie chodzi o to, że ktoś się boi powiedzieć jaka ta gra jest naprawdę, w zasadzie sprawa nie dotyczy nawet jej jakości. Pogratulować poczucia humoru można tylko osobie, która nadmiernie sugeruje się opiniami na tego typu portalach, choć są to opinie pochodzące często od przypadkowych ludzi, złośliwe czy po prostu nieprawdziwe. Każdy może sobie tam wejść i wystawić okrągłe zero, bo akurat ma kiepski dzień, lub dać dychę, bo wszyscy się danym tytułem jarają, więc musi być uber cool. Dziwisz się tak dużą ilością głosów niezadowolenia? Ja nie, wszak o Diablo 3 słyszał chyba każdy choć trochę grami zainteresowany, stąd tak dużo opinii. No i opieranie się na zdaniu osobników dających grze zero, bo były problemy z serwerami? Give me a break.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po świetnym raidzie na koszmarze od godz 16 do teraz w koncu diablo padł. Kto chętny jutro na piekło ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom trudności to jakaś kpina. Jedynie z Diablo ciutkę powojowałem. Generalnie 2 razy zginąłem przez swoją nieuwagę w trakcie całej gry, najczęściej z powodu stania w truciźnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem dlaczego. Spróbuj zainstalować jeszcze raz, tylko jej nie przerywaj :) Powinno się udać :)

Po 3h już sam nie wiedziałem co robię :kwasny: , sprawa się wyjaśniła bo napęd padł i muszę teraz kupić drugi, ewentualnie jutro zobaczę czy zainstaluję na laptopie. Jeśli tam pójdzie instalacja bez problemu to znaczy że z napędem było coś nie tak :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie chodzi o to, że ktoś się boi powiedzieć jaka ta gra jest naprawdę, w zasadzie sprawa nie dotyczy nawet jej jakości. Pogratulować poczucia humoru można tylko osobie, która nadmiernie sugeruje się opiniami na tego typu portalach, choć są to opinie pochodzące często od przypadkowych ludzi, złośliwe czy po prostu nieprawdziwe. Każdy może sobie tam wejść i wystawić okrągłe zero, bo akurat ma kiepski dzień, lub dać dychę, bo wszyscy się danym tytułem jarają, więc musi być uber cool. Dziwisz się tak dużą ilością głosów niezadowolenia? Ja nie, wszak o Diablo 3 słyszał chyba każdy choć trochę grami zainteresowany, stąd tak dużo opinii. No i opieranie się na zdaniu osobników dających grze zero, bo były problemy z serwerami? Give me a break.

Czyli złej opinii nie można wystawić, reasumując Twoją wypowiedź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom trudności to jakaś kpina. Jedynie z Diablo ciutkę powojowałem. Generalnie 2 razy zginąłem przez swoją nieuwagę w trakcie całej gry, najczęściej z powodu stania w truciźnie :E

 

Ile razy trzeba tłumaczyć, że poziom Normal to poziom prosty a dopiero na wyższych można sie wykazać? :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy trzeba tłumaczyć, że poziom Normal to poziom prosty a dopiero na wyższych można sie wykazać? :mad2:

To faktycznie trudno zrozumieć. Jak hejtować to na całego. Po to są poziomy trudności, żeby sobie wybrać lekką rozgrywkę lub wymagającą trochę więcej skupienia god damn it!

PS. No chyba, że Diabolokolorolo jest też łatwy na wyższych poziomach. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli złej opinii nie można wystawić, reasumując Twoją wypowiedź?

Ocenę zero, bo były problemy z serwerami nazywasz złą opinią? To nie jest żadna opinia. W ogóle przeczytaj może jeszcze raz co napisałem, bo najwyraźniej nie zrozumiałeś. Sprawa nie rozbija się o rzeczywistą jakość gry tylko sens opierania się choćby w najmniejszym stopniu na średniej ocenie, będącej w 90% wynikiem internetowego trollingu. Przypominam, tego nikt nie redaguje, możesz wejść sobie na stronkę każdego tytułu i napisać, że jest do bani, choć go na oczy nie widziałeś. Niby na tym mamy się opierać w dyskusji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ile razy trzeba tłumaczyć, że poziom Normal to poziom prosty a dopiero na wyższych można sie wykazać? :mad2:

 

Trzeba było odrazu zrobić

1. Tutorial

2. Casual

3. Very Easy

5. Easy

6. Normal

7. Hard

8. Very Hard

9. Nightmare

10. Hell

 

 

Obowiązkowo do przechodzenia w kolejności, żeby przypadkiem gra na zbyt krótko nie wystarczyła

Edytowane przez Ac!d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocenę zero, bo były problemy z serwerami nazywasz złą opinią? To nie jest żadna opinia. W ogóle przeczytaj może jeszcze raz co napisałem, bo najwyraźniej nie zrozumiałeś. Sprawa nie rozbija się o rzeczywistą jakość gry tylko sens opierania się choćby w najmniejszym stopniu na średniej ocenie, będącej w 90% wynikiem internetowego trollingu. Przypominam, tego nikt nie redaguje, możesz wejść sobie na stronkę każdego tytułu i napisać, że jest do bani, choć go na oczy nie widziałeś. Niby na tym mamy się opierać w dyskusji?

W ten sam sposób wchodzisz i hajpujesz dany tytuł dając 10/10 nie widząc gry na oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ekhm...

Co tyczy się zarówno opinii negatywnych, jak i pozytywnych.

Każdy może sobie tam wejść i wystawić okrągłe zero, bo akurat ma kiepski dzień, lub dać dychę, bo wszyscy się danym tytułem jarają, więc musi być uber cool.

Jak mówiłem, nie czytasz moich wypowiedzi lub nie zrozumiałeś. :)

 

Ps. Jeśli masz ochotę, posłuchaj sobie

, tak od 10 minuty. Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzucanie na początek tak łatwego poziomu trudności jest bezsensem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sekretny lvl :) jak by ktoś nie widział:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne to Diablo po tych latach oczekiwania? Tyle chce wiedziec. Nie chce mi sie szukac recenzji i grzebac w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne to Diablo po tych latach oczekiwania? Tyle chce wiedziec. Nie chce mi sie szukac recenzji i grzebac w temacie

 

 

Pooglądaj filmiki na yt albo zdobądź klucz do triala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest chętny rozpocząć jutro pierwszy akt na koszmarze około godziny 10 to proszę pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pooglądaj filmiki na yt albo zdobądź klucz do triala

Za słaby komputer.

Nie chce w to grac.

Chce wiedziec czy to jest fajne i sprostało wymaganiom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największym minusem jak do tej pory jest działanie AH.. mam nadzieję, że to szybko naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...