Skocz do zawartości
Gość Michal86

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

inferno podło po 4 dniach. Zanim ruszy RMHA (zostało opóźnione) każdy będzie solować inferno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inferno podło po 4 dniach. Zanim ruszy RMHA (zostało opóźnione) każdy będzie solować inferno

Coś czuję, że blizz zwiększy poziom :E zobaczycie, to jest nawet więcej niż pewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dobrze się czujesz ? zwiększy poziom ? patrz na wowa ten poziom to dno dla upośledzonych umysłowo

 

gdybym grał na sc to też bym diablo ubił na inferno a tak zostałem na koszu i bez lepszego sprzętu dalej nie ruszę. Na AH ceny kosmiczne a samemu nie ma szans wydropić nic bo się nie da na bossach.

Edytowane przez PawelPl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walneli go xDD

rotfl mag z 300k dmg xDD

tia tylko ile razy do tego podchodzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze się czujesz ? zwiększy poziom ? patrz na wowa ten poziom to dno dla upośledzonych umysłowo

 

gdybym grał na sc to też bym diablo ubił na inferno a tak zostałem na koszu i bez lepszego sprzętu dalej nie ruszę. Na AH ceny kosmiczne a samemu nie ma szans wydropić nic bo się nie da na bossach.

 

Nie chce robic offtopu ;) Ale jezeli nie zrobiles przed nerfami ktoregokolwiek z tierow to cichutko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poptrzebuje paru wskazówek:

1)Itemy kupowac w AH, czy inwestowac w kowala i crafcic?

2)mam 29lvl barbarzyncy, jakiej broni uzywac? miecz dwureczny, czy 2 miecze jednoreczne? Jakie skile?

3)Koncze 3 akt na normalu i co dalej? Grac na koszmarze solo tak jak na normalmnu, czy laczyc sie do kogos? Jak to wyglada w multi mam wykonywac zadania po kolei na koszmarze i jak zalicze wsio to bede mial dostepne pieklo? Czy od razu robic zadania mozna te lepsze jak to wogole wyglada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce robic offtopu ;) Ale jezeli nie zrobiles przed nerfami ktoregokolwiek z tierow to cichutko ;)

Ten ból, gdy dopiero masz zamiar kupic gre a tyle exploitow poszlo juz... Nowi gracze/casual playerzy na AH sie nie pobawia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aY227

Poptrzebuje paru wskazówek:

1)Itemy kupowac w AH, czy inwestowac w kowala i crafcic?

2)mam 29lvl barbarzyncy, jakiej broni uzywac? miecz dwureczny, czy 2 miecze jednoreczne? Jakie skile?

3)Koncze 3 akt na normalu i co dalej? Grac na koszmarze solo tak jak na normalmnu, czy laczyc sie do kogos? Jak to wyglada w multi mam wykonywac zadania po kolei na koszmarze i jak zalicze wsio to bede mial dostepne pieklo? Czy od razu robic zadania mozna te lepsze jak to wogole wyglada?

 

1) Nie crafcić. Kupować na AH ale rozsądnie i cierpliwie. Nie wiem jak ludzie mogą narzekać na ceny w AH... na samej spekulacji mam już z 50k zarobione i bawi mnie to chyba bardziej niż sama gra :)

Określ co chcesz (broń, amulet itp.) zastanów się co ma mieć (barb czyli najlepiej bonus do STR i może do vitality + Has Socket (kamyczki baaardzo dużo dają... szczególnie w broni) Pozaznaczaj te opcje w wyszukiwaniu i wybierz itemy rare... (na tym poziomie dużo lepsze od wystawianych w śmiesznych cenach legendary)

Jak wyszuka to posegreguj wg. buyoutu malejąco. Have fun :)

 

3) Żeby grać na koszmarze musisz daną postacią przejść normal. Jeśli masz odblokowany koszmar to możesz dołączyć do dowolnego aktu.

Zawsze lepiej grać z kimś - jak gramy w cztery zgrane osoby to exp leci jak szalony... a że każdy wie kto kim gra i czego potrzebuje to dużo łatwiej o dobry item.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qazman
Napisano (edytowane)

Poptrzebuje paru wskazówek:

1)Itemy kupowac w AH, czy inwestowac w kowala i crafcic?

2)mam 29lvl barbarzyncy, jakiej broni uzywac? miecz dwureczny, czy 2 miecze jednoreczne? Jakie skile?

3)Koncze 3 akt na normalu i co dalej?  Grac na koszmarze solo tak jak na normalmnu, czy laczyc sie do kogos? Jak to wyglada w multi mam wykonywac zadania po kolei na koszmarze i jak zalicze wsio to bede mial dostepne pieklo? Czy od razu robic zadania mozna te lepsze jak to wogole wyglada?

1.  Nie ma znaczenia, rób jak ci wygodniej/więce frajdy będzie sprawiać.

2. Tu nie da się nic zepsuć, spróbuj tego i tego.

3. Jak chcesz, jeśli chcesz grać samemu to graj sam, jeśli z kimś, to się dołącz (więcej expa, silniejsi przeciwnicy)

 

Tutaj nie ma żadnej filozofii, spróbuj wszystkiego po trochu i sam oceń co bardziej wolisz.

Edytowane przez qazman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Diablo III - Analitycznie , calkiem ciekawie mowi.

jak to jest ciekawie, oj to stary powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wklejajcie tego linka z tym gościem bo nie wie o czym mówi i gada jak by mówił do dzieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga

 

BRAKUJE NA INFERNO JEDNEGO DO ZABICIA SKELETON KINGA

 

mefistofx#2368

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Pawelpl zdajesz sobie sprawę, że jesteś [ciach]? Narzekasz na grę w którą od premiery grasz po kilka jeśli nie kilkanaście godzin dziennie. Cały czas płaczesz jaka to gra jest zła to po co w nią grasz ? Żeby nam tutaj płakać ciągle ?

Najlepszy tekst z szacunkiem blizzarda. Nie martw się twoją opinią KOMPLETNIE nikt na tym świecie się nie liczy więc twój szacunek to akurat nikogo nie interesuje.

Edytowane przez qjin
wulg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powtarzam to co mówią w recenzjach, na różnych forach w tym zagranicznych i to co mówią znajomi. Jak ci nie pasi to możesz nie czytać tego co pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Daer'Ragh
Napisano (edytowane)

witam. czy zna ktos sklep levelkeys.pl, bo sprzedaja na allegro klucze za 160 zl ze stanow (emailem). niby juz maja 3 pozytywne komentarze z tej aukcji o ktorej mowie. jak sadzicie?

 

sprzedali juz 20 kluczy, a oprocz tego na poprzedniej ich aukcji chyba ze 100 guest passow

 

link do aukcji: http://allegro.pl/diablo-3-cd-key-skan-preorder-i2341944865.html#tabsAnchor

Edytowane przez Daer'Ragh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że blizz zwiększy poziom :E zobaczycie, to jest nawet więcej niż pewne.

ta... 5 lvli za 200zł, powodzenia :E

 

 

Właśnie jestem na Inferno - pomijając elity z pierdyliardem opcji całkiem banalnie. Problem pojawił się przy Skeleton Kingu. Oficjalnie piszę - czy jakiś DH/WZ/WD chciałby pomóc? Wymagany 60 lvl, dostęp do Inferno i minimum oleju w głowie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powinni coś zrobić ze wskrzeszaniem towarzyszy w coopie, jakoś to ograniczyć.

 

Co do dystrybucji Diablo 3 w Polsce: http://www.gram.pl/news_8APiJ,i7_Pi_pyta_do_Michaa_Gembickiego_zwizanych_z_premier_Diablo_III_8211_kiedy_nowe_dostawy_czy_jest_jeszcze_szansa_na_edycj_kolekcjonersk_i_inne.html

 

Z tego wynika m.in, że D3 sprzedało się w Polsce lepiej niż Wiedźmin 2. Nie będzie już dostaw EK.

Edytowane przez Moonglow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Uwaga, uwaga

 

BRAKUJE NA INFERNO JEDNEGO DO ZABICIA SKELETON KINGA

 

mefistofx#2368

Właśnie jestem na Inferno - pomijając elity z pierdyliardem opcji całkiem banalnie. Problem pojawił się przy Skeleton Kingu. Oficjalnie piszę - czy jakiś DH/WZ/WD chciałby pomóc? Wymagany 60 lvl, dostęp do Inferno i minimum oleju w głowie :E

 

Już nie ważne, ubiliśmy dziada. 9 milionów HP i 15 minut kite'owania dziada (monk i barb zabijali miniony, ja DH masakrowałem kinga :E) Ale jak ktoś chce się przyłączyć na tym etapie inferno to pisać :P

 

Powinni coś zrobić ze wskrzeszaniem towarzyszy w coopie, jakoś to ograniczyć.

Na Inferno jak popełnisz błąd to i tak rzadko kiedy udaje się kogokolwiek wskrzesić. Zazwyczaj jak 1 pada to reszta już ma pograne.

 

Mi się udało podnieść Mefa przy skeletonie raz :E (on 1shotuje na inferno z reguły :D hity po 30k+)

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie ważne, ubiliśmy dziada. 9 milionów HP i 15 minut kite'owania dziada (monk i barb zabijali miniony, ja DH masakrowałem kinga :E) Ale jak ktoś chce się przyłączyć na tym etapie inferno to pisać :P

95247907972724702420_thumb.jpg

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh genialne jest narzekanie ludzi na to co ma do zaoferowania D3. Najlepszy post imo byl chyba ze strone temu jak ktos wymienial ze d2 ma do zaoferowania pvp, balruny, uber tristram itp. Nie chce wam psuc swiatopogladu i tego ze d2 jest najcudowniejsza gra na swiecie, ale d2 zaraz po premierze byla jeszcze bardziej okrojona niz obecnie jest D3. Zdaje sobie sprawe ze wiekszosc ludzi ktorzy obecnie wychwalaja d2 nie pamieta premiery (moze nawet nie byli na swiecie jak d2 wychodzilo), ale wtedy d2 tez mialo te 4 akty, ktore przechodzilo sie duzo szybciej niz te z diablo 3. Ten caly super content z uber tristram i caly ogolny ksztalt diablo 2 jaki jest teraz powstal przez ostatnie 3-4 patrze, od 1.09 chyba, czyli jakies 3 lata temu.

 

Mysle ze najwiekszym problemem obecnej sytuacji jest fakt ze na D3 jest obecnie zbyt duzy hype. Gre kupuli ludzie, ktorzy z graniem nie maja nic wspolnego a dali sie naciagnac na cala maszyne marketingowa. I teraz narzekaja ze aby grac na wyzszym poziomie trudnosci trzeba zrobic nizszy, ze caly czas sie bedzie robic to samo, te same q, te same potwory. Nie wiem czego oczekujecie po diablo. To zawsze tak wygladalo i tak bedzie wygladac, w lepszej oprawie graficznej, z lepsza mechanika, z dedykowanym trybem pvp (mistrzostwem w d2 byli ludzie ktorzy na 80 lvl wbijali do gry, wypowiadali wrogosc i farmili biedne 30 :P), ktory bedzie bardziej przypominal tryb arenowy z wowa, z pojedynkami 3v3 i pewnie innymi ilosciami ludzi. Jestem pewny ze d3 bedzie rozwijane, na bierzaco beda wychodzic patche, poprawi, jakis nowy content itp. Dodatkowo za kilka miesiecy ustabilizuje sie tez sytuacja z graczami, jak odplyna wszyscy "niedzielni" klikacze i dojdzie tryb pvp w ktorym dopiero zaczna sie liczyc umiejetnosci graczy i sprzet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego taki sklep Media Exper może sprzedawać D3 za 155zł, a jest to stosunkowo drogi sklep.

A taki gram.pl gdzie mam już konto od kilku lat, chce mnie wydojić na maxa.

 

Mam ochotę zagrać, ale nie za 180zł.

No nic, trzeba czekać na obniżkę i patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Końcówka aktu drugiego na inferno i zaczynają się schody. Będzie trzeba zacząć farmę. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów mnie rozłączyło... co da **** wymyślił by być ciągle on-line... nie gram dziś już, wkurzyłem się :/.

A sama gra bardzo fajna, troszkę mi tylko brak drzewka misji - w 2 było widać czy jakiegoś zadania nie pomijamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

95247907972724702420_thumb.jpg

 

:E

W jaki sposób zbindowałeś sobie tak umiejki oO pod R leczenie, a 1 blind. Powiedz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Chyba Godzillę junior - trochę mała. Ta "losowość" jest świetna w tej grze. Walczyłem ze smokiem i zaraz podleciał gryf i nawzajem się naparzali. Oczywiście wykorzystałem sytuację i pojąłem walkę z dwoma przeciwnikami. Albo jechałem bryczką i gryf wleciał w nią i rozwalił na strzępy czy cyklop, który wpadł do miasta. Dużo takich podobnych akcji jest w tej grze. Nawet jeśli są to tylko skrypty, to nie widziałem czegoś podobnego w innych grach.   Dialogi jeszcze by przeszły, ale nazwy przedmiotów i umiejętności wolałbym mieć oryginalne.
    • @galakty Nic. Póki będzie działał nikt nie będzie kazał go demontować, no chyba że kamienica będzie bardzo niskiej klasy energetycznej i trzeba będzie to zrobić by ją podnieść, ale na to są też inne sposoby. Zatem dotąd dokąd będzie sprawny, będzie można go używać. Potem tak jak napisał @RimciRimci ale w dyrektywie jest też opcja używania źródeł na biopaliwa i paliwa alternatywne, zatem dalej zostaje piec na biogaz czy na inne biopaliwa.
    • Polemizowałbym. Wg mnie na to właśnie liczą rządzący, aby ludzie kupili ściemę nazewniczą. Składka ubezpieczeniowa polega na tym, że jest stała. Kup sobie jakiekolwiek ubezpieczenie w prywatnej firmie albo chociaż przeczytaj regulamin oferty. Płacisz stałą składkę x i masz ubezpieczenie od wymienionych zdarzeń na kwotę y oraz pokrycie kosztów leczenia do kwoty z. Tak działają u nas składki społeczne dla DG. Płacisz x i dostaniesz y emerytury/renty/chorobowego (gdzie y w magiczny sposób dla kolejnych roczników dąży do 0). Opłata NFZ jest wyliczana jako procent od dochodu, więc w moim odczuciu jest to podatek a nie składka. Na UoP z kolei wszystkie "składki" są podatkiem naliczanym procentowo od przychodu. Plus NFZ względem prywatnych ubezpieczeń taki, że nie masz limitu kosztów leczenia (o ile się załapiesz na termin w publicznej służbie zdrowia i uważasz ją za satysfakcjonującą). Tak więc dla mnie bliżej tu do podatku, ale też dostajesz "więcej" niż w składkowym ubezpieczeniu. Ja płacę niezbędne minimum do wspólnej skarbonki (kosza), a prywatne mam kupione ubezpieczenie na rok utraty dochodów plus do 2mln kosztów leczenia za granicą.
    • "Ale to tylko teoria spiskowa szurów!!!!"  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...