Skocz do zawartości
Gość Michal86

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie rzecz w tym ze na piekle to tez wysolowalem spokojnie,

nawet jeszcze w teamie gonilem i wskrzeszalem wszystkich,

 

a tu na inferno kicha...

a po paru sekundach juz nie mam nigdzie 'dobrego' gruntu wlasnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ~45k unbuffed, 90k buffed i jadę właśnie 3 akt inferno. Jest ciężko,czasami omijam potwory, bo nie mogę ich zabić (reflect damage <3), ale bossów za 1-2 razem kładę. Podejrzewam, że żeby lajtowo solować, to z 70-80k unbuffed dmg będzie ok :E.

 

To ile trzeba mieć zręczności żeby było 70k dps? ja mam 1400 zrecznosci :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zręczności, tylko dużo crit chance, crit dmg i attack speed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby mieć wiecej crit chance itp to trzeba takie itemki kupić ta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dzieki wielkie za linka, w 20min na koszmarze zebralem z 20k golda, teraz sprawdzam pieklo, tylko ze akurat na koszmarze udalo mi sie stanac pomiedzy dwoma filarami i spawn byl szybszy, a obecnie mam jeden filar, ale i zlota leci troche wiecej :) spoko pomysl, czas na kupno niezniszczalnych itemkow i nocny farming :)

 

imo lepiej farmic na inferno goblina w drugim akcie...jest banalne i jak cos dobrego dropnie to i kilkaset sztuk zlota wpadnie. w jeden dzien mozna spokojnie milion zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo lepiej farmic na inferno goblina w drugim akcie...jest banalne i jak cos dobrego dropnie to i kilkaset sztuk zlota wpadnie. w jeden dzien mozna spokojnie milion zrobic.

Znaczy jakiego gobila? Jakies pewne miejsce ze bedzie jesli mowa o tym co spiernicza z worem na plecach ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby mieć wiecej crit chance itp to trzeba takie itemki kupić ta?

Tak, potrzebujesz itemów z takimi statystykami, critical dmg możesz na przykład zwiększyć wkładając szmaragd do broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy jakiego gobila? Jakies pewne miejsce ze bedzie jesli mowa o tym co spiernicza z worem na plecach ..

 

tak tego z worem na plecach. jest blisko waypointa i ma spory % na spawna.

nie pamietam dokladnie nazwy ale to chyba waypoint Ukryta Sciezka na Bezludnych Piaskach.

zreszta wpisz na google: goblin farm act 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze szukał swojej kopii- mają na mediaexpert.pl ;)

Mieli po 199,90zł, ale już koniec dostępności w magazynie. Ciekawe, jak szybko zrealizują przyjęte zamówienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieli po 199,90zł, ale już koniec dostępności w magazynie. Ciekawe, jak szybko zrealizują przyjęte zamówienia?

Ja płaciłem dziś i dostałem maila z nr. listu przewozowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym goblinem, to g*^no, a nie dobry farm point:). Nie dość, że nie zawsze się spawnuje, to zanim go dogonisz musisz się uporać z niezą hordą wrogów, wiec ja wolę już farmić poczatek 4 aktu i wyjdzie mi tam 100k na godzinę średnio:P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym goblinem, to g*^no, a nie dobry farm point:). Nie dość, że nie zawsze się spawnuje, to zanim go dogonisz musisz się uporać z niezą hordą wrogów, wiec ja wolę już farmić poczatek 4 aktu i wyjdzie mi tam 100k na godzinę średnio:P.

 

no rzeczywiscie gowno...w sobote zrobilem 1.5m golda...wiec jak znasz wiecej takich "gownianych" farm pointow to z checia poslucham :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiscie gowno...w sobote zrobilem 1.5m golda...wiec jak znasz wiecej takich "gownianych" farm pointow to z checia poslucham :>

Ja również w ciągu 2 dni zarobiłem 4kk fakt że dropły 3 itemy które poszły po 600k ale jednak. Biegam w 4 osoby wszscy po około 150mf i idzie ładnie :]

 

Przydałby się taki spot w 3 akcie lepsze itemy by dropiły.

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest fajne miejsce dla mlodych koksow. 1 akt, inferno, stare ruiny.

Z portala, w dol i jest ciemna piwnica. Srednio sie respi co drugi raz.

Na zmiane znajdziemy tam goblina, zoltego bossa (latwy), lub skrzynie z tych lepszych.

A bywa i goblinek i skrzynia na raz :))

Owocnego farmu.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Diablo w pobliskim Media Expert, cena: 249zł. :lol2: Powodzenia.

 

Muszę przyznac, że mi trochę pierwszy szał na grę minął (pograłem sporo na GP), ale pewnie kupię jak cena znormalnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu - Empik cena 299.99 zł :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pancerz u DH ma jakieś znaczenie? bo nie wiem czy kupić buty co maja 500+ pancerza a np 160 zrecznosci czy drugie co maja np 350 pancerza a 200+ zreczności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze uciekasz to chyba lepsze te drugie... nie wiem, zacząłem wczoraj piekło, już jestem po szkieletorze, a i tak ginę prawie za 2-3hp, czy to fizyczne czy żywioły...

 

dziwny ten balans poziomów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pancerz u DH ma jakieś znaczenie? bo nie wiem czy kupić buty co maja 500+ pancerza a np 160 zrecznosci czy drugie co maja np 350 pancerza a 200+ zreczności?

 

jak grasz na normalu to może i ma ...... na inferno ani pancerz ani vitality ani resy nie mają znaczenia bo i tak się pada po 1 hicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba naprawdę nisko upaść, żeby kupować tą grę po takiej cenie. jak taki człowiek może potem spojrzeć matce i ojcu w twarz ! już nie wspominając o głodujących dzieciach w somalii...

 

diablo srablo...najwieksze rozczarownanie A.D.2012, wieksze niz Duke, wieksze niz koko euro spoko, reforma emerytalna, szacowany wzrost gospodarczy Polski, cena pary kaleson w Lidlu...

Edytowane przez kamasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdury

bzdury bo w I akcie który jest banalny wytrzymujesz 1 hita ? :lol2: wejdź ze mną na III / IV akt inf i pokaż jak długo pożyjesz DH z tym pancerzem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge z kimś podropić itemki na inferno akt 3-4?:D mam tylko 45k dps :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdury bo w I akcie który jest banalny wytrzymujesz 1 hita ? :lol2: wejdź ze mną na III / IV akt inf i pokaż jak długo pożyjesz DH z tym pancerzem :lol2:

 

Dlaczego zaraz III lub IV?? II mu w zupelnosci wystarczy... Wstepu nie przejdzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...