Skocz do zawartości
Gość Michal86

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Sam zastanawiam się jak zrobić 100k dmg na DH z Sharpshooterem... na razie doszedłem do 64k z łukiem 860 dmg. Nic lepszego bez wydawania więcej niż 200k golda nie znalazłem od tygodnia ;/

 

Jak? Ano tak

 

Tak, mam D3 po niemiecku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak? Ano tak

 

Tak, mam D3 po niemiecku :P

Ale byś zapodał zdjątko kuszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale byś zapodał zdjątko kuszy.

 

971.3 DPS

674 - 1092 DMG

+226 - 587 Fire DMG

+229 Dex

+3% DMG wraca jako HP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamierzam kupic D3 dopiero jak bede mogl pograc w singla bez netu, czy ktos testowal krazace bo necie emulatory ? nie chce 10x przechodzic calej gry tylko sobie rekreacyjnie przejsc na srednim poziomie trudnosci bez jakiegokolwiek bawienia sie w zakupy, multi itp.

 

sa jakies szanse ? petycje dotyczace singla juz kraza po sieci, moze ktos testowal jakies rozwiazanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamierzam kupic D3 dopiero jak bede mogl pograc w singla bez netu, czy ktos testowal krazace bo necie emulatory ? nie chce 10x przechodzic calej gry tylko sobie rekreacyjnie przejsc na srednim poziomie trudnosci bez jakiegokolwiek bawienia sie w zakupy, multi itp.

 

sa jakies szanse ? petycje dotyczace singla juz kraza po sieci, moze ktos testowal jakies rozwiazanie ?

 

 

 

Nie ma szans. Gra w necie to podstawa zabezp. przed piratami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mógłbyś być bardziej wylewny :D

Grasz na inferno?

Bo oczywiście oficjalnego info nigdzie nie ma

Znowu się ktoś na HC zdziwi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ UP

 

Po Twoim tonie wnioskuję, że znerfili DMG jaki zadawał DH a nie dostawał. Samo stwierdzenie "znerfili dmg dh" jest niejednoznaczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest fajne miejsce dla mlodych koksow. 1 akt, inferno, stare ruiny.

Z portala, w dol i jest ciemna piwnica. Srednio sie respi co drugi raz.

Na zmiane znajdziemy tam goblina, zoltego bossa (latwy), lub skrzynie z tych lepszych.

A bywa i goblinek i skrzynia na raz :))

Owocnego farmu.:)

 

Jezeli ktos chce pofarmic zloto, to zamiast w dol z tego portalu to biegnie w lewo. Za brama jest piwnica z "miesnym jezem" ktora respi sie w 90 procentach przypadkow.

Bardzo latwy do zabicia. Ja mam 27% do zlota i wychodzi mi z runu 2.5-3.5k golda. Jeden pelny run trwa 50-53 sekundy.

Wypada zloto, 2 niebieskie itemki i kilka swiecidelek. Na upartego mozna zarobic 200k na godzine, wiec bardzo dobrze. Ciezko wyfarmic wiecej i tak bezstresowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos chce pofarmic zloto, to zamiast w dol z tego portalu to biegnie w lewo. Za brama jest piwnica z "miesnym jezem" ktora respi sie w 90 procentach przypadkow.

Bardzo latwy do zabicia. Ja mam 27% do zlota i wychodzi mi z runu 2.5-3.5k golda. Jeden pelny run trwa 50-53 sekundy.

Wypada zloto, 2 niebieskie itemki i kilka swiecidelek. Na upartego mozna zarobic 200k na godzine, wiec bardzo dobrze. Ciezko wyfarmic wiecej i tak bezstresowo.

 

Zgadzam się w 100% co prawa raz tam farmiłem przeprowadzając pełne obliczenia, z tymże ja jeszcze zaglądałem na ogrody katedralne(wayponit wyżej)bo tam też jakieś 2 k się uzbiera. W 1 godzine udało mi się przeprowadzić 46 runów gromadząc 239 k golda. Przydatne są buty przyspieszające chodzenie, no i jeżeli grasz Wizardem to oczywiscie teleport z tunelem czasoprzestrzennym, który znacznie skraca czas dojścia do mięsnego jeża. Respawn jest spory ale nie 90%. Raz zdarzyło mi się że aż 4 razy pod rząd nie było jeża, ale za to za innym razem zrespawnił się aż 7 razy. W każdym razie jest to jedno z lepszych miejsc do farmienie, przynajmniej dla mnie. Czasem jak nie ma jeża warto przejść 10 m w lewo w poszukiwaniu jaskini pod studnią gdzie jest sam gold. Czasem nawet zdarza się, że zrespawni się zarówno jeż jak i jaskinia. Aha dodam jeszcze, że miałem 200% gold finda:)

 

A teraz coś z innej beczki: jak ubić beliala na inferno? Gram wizem i mam mnie praktycznie na strzała... Opłaca się zamienić gear na vita i uciekać kiedy jadowita hydra "go bije" czy jest jakas bardziej efektywna taktyka?

Edytowane przez keyworks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegialem z tym 90 %, po dluzszym bieganiu wyszlo mi 60-70% respawnu. Z poczatku mialem wiecej szczescia :)

Teraz mam 100 MF i co 3-4 run wypada mi 1 rare item. :)

Polecam butki na szybkosc, skilla u DH na szybkosc, fretki do zbierania zlota i mobki omijac z SS. Z relogiem mozna sie zmiescic spokojnie ponizej 45 sekund za jeden run.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić u DH 100k DPS?

Sam zastanawiam się jak zrobić 100k dmg na DH z Sharpshooterem... na razie doszedłem do 64k z łukiem 860 dmg. Nic lepszego bez wydawania więcej niż 200k golda nie znalazłem od tygodnia ;/

tu nie ma co okdrywać ameryki, sharpshooter + archery + steady aim

 

60891435165576005397_thumb.jpg

 

20012265217814703191_thumb.jpg

 

znając życie zaraz wpadnie znawca o nicku "kolega" który II-III-IV akt inferno widział tylko na youtube i będzie twierdził że mam za mało pancerza :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2wf4qzc.jpg

 

Co wygrałem? :E

 

 

 

 

 

Chłopaki da się dołączyć do Polskiego czatu w jakikolwiek sposób mając wersję angielską gry?

Edytowane przez TomAl3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DH, czarodziej, szaman, monk - która z tych postaci nadaje się najbardziej na inferno? Małym kosztem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ocenić ile może być wart przedmiot? Zerkać na AH i porównywać?

Może jest jakaś "generalna" zasada wyceny? :)

Jeżeli nie jestem pewien to wystawiam przedmioty bez "Kup Teraz" ale czas do zakończenia aukcji

no i magiczne maksymalne dziesięć przedmiotów...

 

Jakieś wskazówki jak się zabrać do wyceny?

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po prostu nie daję ceny z kosmosu, większośc rzeczy opycham za maks 20k, średnio 8-10k, schodzą jak ciepłe bułeczki, Dziennie spory zarobek zaleznie ile gram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emem pokazalbys skille pasywne jakie uzywasz na screenie?

Albo Ty tomal3k?

Edytowane przez Maniusgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

archery sharpshooter steady aim nie wiem i nie chce wiedziec jaka jest polska nazwa tych skilli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emem pokazalbys skille pasywne jakie uzywasz na screenie?

 

95791420309541011956_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli żeby było więcej dps to ładować itemki zręczności i obrażenia trafień krytycznych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po prostu nie daję ceny z kosmosu, większośc rzeczy opycham za maks 20k, średnio 8-10k, schodzą jak ciepłe bułeczki, Dziennie spory zarobek zaleznie ile gram

 

Mój brat z kupna przedmiotów na AH i z ich późniejszej odsprzedaży w ciągu 2 dni z 1mln zrobił grubo ponad 20 :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat z kupna przedmiotów na AH i z ich późniejszej odsprzedaży w ciągu 2 dni z 1mln zrobił grubo ponad 20 :D.

 

Ta, ja raz jak siedziałem dzień na ah to wpadły mi 2 mln czystego zysku + 3 itemy, które kupiłem za free i wziąłem do postaci(o dość wysokiej wartości).

 

Co do dużego DPS powyżej ze screena. 200 Vitality mówi samo za siebie, lekki podmuch wiatru pewnie Cie zabija xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do dużego DPS powyżej ze screena. 200 Vitality mówi samo za siebie, lekki podmuch wiatru pewnie Cie zabija xD
Ty za to tankujesz sobie elite packi :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...