Skocz do zawartości
Gość Michal86

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Optymistyczny news !!

 

Mimo wszystko nie zdziwiłbym sie jakby to była prawda - co do terminu wydania gry to wiadomo ,,na gwiazdke" - moc prezentów,gorączka zakupów !

Doskonaly termin dla sprzedawców - choc lepiej by bylo przed 6 grudnia :E !

 

A co do wymagań sprzętowych - to napewno Blizzard zoptymalizuje tak silnik gry ,aby nawet na słabszych sprzetach poszło .po prostu magia tytułu !

(a co za tym idzie wpłynie to znacząco na sprzedaż - bo już nie trzeba przypominać jak się sprzedał Crysis)

 

I mam nadzieje też że na mocniejszych sprzętach będzie to wyglądało o niebo lepiej graficznie :E bo zapewne napewno ta gra ma pobyć znów jakiś ,,dlugi" okres na rynku zanim doczekamy się Diablo IV :E (choć podobno ma być trylogią).

 

Pozostaje tylko czekać i odliczać miesiące - bo mam nadzieje ze nie lata :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widziałem screeny i ppowiem szczerze wygląda to jak klasyczny hack n slash, mało innowacyjnie:(

no way! diablo będzie h'n's? :o

 

 

cholera, a tak się napalałem na tą grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom ;( ja chcialem przygodowke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo jest lubiane za h'n's -.- i jakby nie miało być znowu takie jak 2 to w życiu by sukcesu nie odniosło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zywiec ale gra i tak będzie dobra.

Z fusow to wywrozyles? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no way! diablo będzie h'n's? :o

 

 

cholera, a tak się napalałem na tą grę...

 

Oczywiscie zdajesz sobie sprawe jak zabawnie brzmi Twoja wypowiedz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widziałem screeny i ppowiem szczerze wygląda to jak klasyczny hack n slash, mało innowacyjnie:(

 

Ekhem, tym wlasnie zawsze bylo, jest i bedzie diablo? Czego ty do cholery oczekiwales? Epickiej fabuly jak w Baldurze czy wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie zdajesz sobie sprawe jak zabawnie brzmi Twoja wypowiedz?

 

"Oczywiscie jakby ironia wyszła z krzaków i kopła cie w **** to byś nie zauwazył ?" -Shadhun

 

Z fusow to wywrozyles? ;)

 

Nie, po prosu fanboje i tak kupia w nakladzie paru milionow egezmplarzy, nawet jak bedzie crap niesamowity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm Diablo jako h'n's? Może tak do miesiąca po premierze, potem to już gra ekonomiczna :D

 

Tu kupić, tam sprzedać, poznać ludzi z którymi się handluje na glebie i wyrobić sobie opinię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no way! diablo będzie h'n's? :o

 

 

cholera, a tak się napalałem na tą grę...

 

Napisałeś tak jakby do tej pory było inaczej. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie zdajesz sobie sprawe jak zabawnie brzmi Twoja wypowiedz?

Moze nigdy w to nie gral. To jest bardzo stara gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to ironią jedzie na kilometr :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie zdajesz sobie sprawe jak zabawnie brzmi Twoja wypowiedz?

 

 

Napisałeś tak jakby do tej pory było inaczej. :P

 

wasza inteligencja uderzyła mnie w ryj za ponad 9000...

 

mam nadzieję, że umiecie wiązać sobie sami sznurowadła...

 

Moze nigdy w to nie gral. To jest bardzo stara gra.

i chciałbym wierzyć, że ciągniesz mój żart dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie zdajesz sobie sprawe jak zabawnie brzmi Twoja wypowiedz?

Oczywiście zdajesz sobie sprawę z tego, że dostarczyłeś nam masę śmiechu?

 

Kurde, tutaj chyba do każdej wypowiedzi trzeba od razu dokładać tłumaczenie...

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zdajesz sobie sprawę z tego, że dostarczyłeś nam masę śmiechu?

 

Kurde, tutaj chyba do każdej wypowiedzi trzeba od razu dokładać tłumaczenie...

mam plan dodać sobie '*ironia' w opisie i dawać gwiazdki w postach...

 

ale w tym momencie nie wiem, czy będą na tyle bystrzy, aby przeczytać sygnaturę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO na gwiazdkę prędzej pogramy w SCII, ale mimo wszystko mam nadzieję się nie poślizgną z premierą :wiggle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia od ilu latek będzie...? I i tak pewnie dużo ludzi kupi a teraz mówią nie. Na youtube jest taki fajny filmik co pokazuje co dają runki w tej grze choćby dla tego mógłbym ja kupić. Fabuła uratuj świat kropka koniec czego się spodziewając czegoś głębszego czegoś co by mogło się nie sprzedać? Ludzie kupią Diablo bo to Diablo a jak ma 3 to już wilgotnieją ja tez swoja droga :] .

 

 

 

@kfadrad Nie bądź taki za cwany co? Nie ma kropek, bo są pytajniki. I od kiedy to zdani zaczynamy małą literą panie ortografia? A tak na koniec to po co ten OffTopic? Można z edytować tak jka ja to zrobiłem.

Edytowane przez gamer96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie zastanawia od ilu latek będzie...? I i tak pewnie dużo ludzi kupi a teraz mówią nie. Na youtube jest taki fajny filmik co pokazuje co dają runki w tej grze choćby dla tego mógłbym ja kupić. Fabuła uratuj świat kropka koniec czego się spodziewając czegoś głębszego czegoś co by mogło się nie sprzedać? Ludzie kupią Diablo bo to Diablo a jak ma 3 to już wilgotnieją ja tez swoja droga :] .

:o moc diablo wykracza poza świat gier i wkracza do świata naszych klawiatur, zabierając kropki i przecinki!

 

mam dla ciebie questa, drogi użytkowniku, znajdź kropi i przecinki, a spłynie na ciebie chwała Tyraela (oraz trochę złota).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:o moc diablo wykracza poza świat gier i wkracza do świata naszych klawiatur, zabierając kropki i przecinki!

 

mam dla ciebie questa, drogi użytkowniku, znajdź kropi i przecinki, a spłynie na ciebie chwała Tyraela (oraz trochę złota).

 

 

Złoto jest nic nie warte w D2 a D3 jeszcze nie ma więc na golda musiał by trochę poczekać :lol2:

 

:cool:

Edytowane przez CooL2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"na procku 1.4 Ghz i karcie ze 128 MB to moze bedzie sie dalo sprubowac zobaczyc menu z diablo 3

Na wymagania mniejsze niż proc C2D i grafe Gf 7800 bym nie liczyl g"

 

hahah grałes ??... stary c2d i 7800 .... spójrz na SS-y a potem zastanow sie co piszesz

ps. Ci sie chyba temat z crysisem pomylil;/

 

a wracajac do tematu... to blizz robi gry w 3 gatunkach / rts/h'n's/mmo << i jest mistrzem w tym fachu i nic tego nie zmieni

Chyba mi nikt nie wmówi wiekszej bzdury niz ta ze Diablo 3 bedzie dzialac na 8 letnich PC ludzie!!!

Ktos tam napical ze Blizz tak robi gry zeby jak najwiecej ludzi moglo zagrac to dlaczego taki StarCraft 2 wcale nie ma super mega grafy a wymagania ma miec dosc duze.

Moje zdanie jest takie ze D 3 ma na screnach naprawde ladna grafike a to wymaga karty graficznej i napewno taka karta 128 MB (Np.Gf FX 5200)tego nie uciagnie nadodatek z procem 1,4 prosze was starsze PC to nie znaczy na zabytkach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba mi nikt nie wmówi wiekszej bzdury niz ta ze Diablo 3 bedzie dzialac na 8 letnich PC ludzie!!!

Ktos tam napical ze Blizz tak robi gry zeby jak najwiecej ludzi moglo zagrac to dlaczego taki StarCraft 2 wcale nie ma super mega grafy a wymagania ma miec dosc duze.

Moje zdanie jest takie ze D 3 ma na screnach naprawde ladna grafike a to wymaga karty graficznej i napewno taka karta 128 MB (Np.Gf FX 5200)tego nie uciagnie nadodatek z procem 1,4 prosze was starsze PC to nie znaczy na zabytkach :P

 

Moze nie GF FX 5200, ale np. taki 6600gt wg. mnie sobie poradzi z diablo 3 a wymagany procek IMO bedzie gdzies 2,0ghz, bo 1,4 to przesada troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wracajac do tematu... to blizz robi gry w 3 gatunkach / rts/h'n's/mmo << i jest mistrzem w tym fachu i nic tego nie zmieni
Przykro mi wyrywać Cię z agonii ale blizz nie robi "gier w 3 gatunkach". Blizz po prostu robi 3 gry. No, licząc Warcrafta to będą 4. Edytowane przez tash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warcraft 1,2,3 + dodatek - Starcraft 1 + dodatek - WoW + 2 dodatki - Diablo 1,2 +dodatek, czyli 7 gier :] a nie 4 :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki o konynuacje sie nie licza. blizz ma tylko 3 znane marki bo reszta najzwyczajniej na swiecie nie wypaliła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...