Skocz do zawartości
Gość Michal86

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba osobno kupić albo w pakiecie Eternal Collection.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Jaycob napisał:

Trzeba osobno kupić albo w pakiecie Eternal Collection.

ok,a  czemu tak drogo diablo 3 kosztuje ponad 200zl i do bez dodatku

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny są w Euro, ale bez problemu zapłacisz polskimi kartami czy przelewem. Przewalutuje ci automatycznie na pl.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jakim przelicznikiem ,moze nie lepiej kupic karty na allegro?

1 minutę temu, Jaycob napisał:

Ceny są w Euro, ale bez problemu zapłacisz polskimi kartami czy przelewem. Przewalutuje ci automatycznie na pl.

bo sie zastanawiam miedzy diablo 3 a cyberpunkiem 2077?

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Jaycob napisał:

Nie wiem gdzie patrzysz. Diablo 3 Eternal Collection masz za 39.99E, czyli 189 zł za podst i 2 dodatki. Sama podstawka kosztuje 94 zł.

https://eu.shop.battle.net/pl-pl/product/diablo-iii?p=51

 

W sklepie diablo 3 z wszystkimi dodatkami kosztuje 99 zł na płycie 

Godzinę temu, tomkill napisał:

chcialbym sie spytac gdzie najtaniej kupic diablo 3 z dodatkiem Reaper of souls ? 

zapomnialem dodac czy w dodatku reaper of souls jest podstawka gry,czy trzeba osobno kupic?

W media expert za 99 zł 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, voltq napisał:

W sklepie diablo 3 z wszystkimi dodatkami kosztuje 99 zł na płycie 

W media expert za 99 zł 

no tak 99zl ale na playstation ja chce na PC

zastanawiam sie nad cyberpunkiem(na google stadi) lub diablo 3 z dodatkiem reaper of soul,moze ktos z was doradzi?

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu doradzić, jak to całkowicie dwie różne gry, to tak jakbyś się pytał, czy lepiej kupić Forze Horizon, czy Call of Duty, kup to na co masz ochotę. Jak Cie ciągnie do H&S, to zobacz też na Diablo 2 Resurrected.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłeś się z zakupem. Jakieś 2 tygodnie temu w sklepie Battlenet można było kupić Diablo 3 z dwoma dodatkami za 30 euro.

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad steam deckiem ,wgral bym w nim system windows 10 i bym go podlaczyl do monitora i bym mial komputer +konsola w jednym ,bo ile trzeba pieniedzy wydac na pc by udzwignal diablo 4

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzylem na diablo 3 z dodatkami i na allegro kosztuje 249zl a na battle.net 39euro ,tylko niewiem jaki jest przelicznik euro do zlotowki,przy aktualnym kursie 184zl,czyli wychodzi ze najlepiej kupic na battle.net bezposrednio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.09.2022 o 19:03, tomkill napisał:

zastanawiam sie nad steam deckiem ,wgral bym w nim system windows 10 i bym go podlaczyl do monitora i bym mial komputer +konsola w jednym ,bo ile trzeba pieniedzy wydac na pc by udzwignal diablo 4

Jasne komputer i konsola w jednym, tylko bierz pod uwagę, że Steam Deck jest przystosowany do 7 calowego ekranu w rozdzielczości 1280x800 i już tam wygląda to przeciętnie, więc sobie wyobrażam jak to musi wyglądać na jakimś większym monitorze, pewnie gorzej niż dobrze wyglądające gry na androida. Nie wiem, czy się da ustawić większą rozdzielczość, ale też odpada bo jej nie uciągnie. Ja już Cie tak nosi, to sobie zainstaluj na razie Diablo Immortal na telefonie z dużym ekranem, lub tablecie i czekaj na premierę Diablo 4 i oficjalne wymagania. Nie zdziwię się, że w cenie tego Steam Decka do 1080p, złożysz choćby używane PC, na którym Diablo będzie normalnie śmigać. Już nie mówiąc o jakimś Xboxie, czy PlayStation.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, skunRace napisał:

Jasne komputer i konsola w jednym, tylko bierz pod uwagę, że Steam Deck jest przystosowany do 7 calowego ekranu w rozdzielczości 1280x800 i już tam wygląda to przeciętnie, więc sobie wyobrażam jak to musi wyglądać na jakimś większym monitorze, pewnie gorzej niż dobrze wyglądające gry na androida. Nie wiem, czy się da ustawić większą rozdzielczość, ale też odpada bo jej nie uciągnie. Ja już Cie tak nosi, to sobie zainstaluj na razie Diablo Immortal na telefonie z dużym ekranem, lub tablecie i czekaj na premierę Diablo 4 i oficjalne wymagania. Nie zdziwię się, że w cenie tego Steam Decka do 1080p, złożysz choćby używane PC, na którym Diablo będzie normalnie śmigać. Już nie mówiąc o jakimś Xboxie, czy PlayStation.

tez tak myslalem co z ta rozdzielczoscia,bo patrzylem za laptopami gamingowymi i trzeba dac 3600zl minimum

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mogę kupić Xboxa series s,monitor mam 1920x1080

Edytowane przez tomkill
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, tomkill napisał:

Zawsze mogę kupić Xboxa series s,monitor mam 1920x1080

Wg mnie lepiej kupić PlayStation 5, potem Xbox series s jak nie masz tyle kasy i na końcu xsx

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto był odpowiedzialny za fabułę Diablo 3 i kto był tak niesamowicie tępy żeby uśmiercić (całkowicie niepotrzebnie i idiotycznie) sympatyczne i lubiane postacie z Diablo 2? Mam tu na myśli na przykład Warriva czy Deckarda Caina?

Wiem że to tylko gra, ale jednak imbecyle za fabułę nie powinni się brać.

Edytowane przez misticzx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Dominix1910 napisał:

:E 

Prawda co napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...