Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Camil666

Galaxy 8800GT CM HP 512 MB a zasilanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post na forum :)

Mam zamiar kupić kartę Galaxy 8800GT CM HP 512 MB i w związku z tym mam małe pytanie, a wiec:

Wszystkie karty 8800GT jakie widziałem mają tylko jedno złącze zasilania 6pin, a ten model od Galaxy ma dwa. Dlaczego aż dwa? Czy obowiązkowo trzeba podpiąć oba?

Z góry dziękuje za odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oba podpiąć ...chyba że drugie do ozdoby , choć wątpię ..a dlaczego ma :question:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oba podpiąć ...chyba że drugie do ozdoby , choć wątpię ..a dlaczego ma :question:

Stabilniejsze o/c :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam, to mój pierwszy post na forum :)

Mam zamiar kupić kartę Galaxy 8800GT CM HP 512 MB i w związku z tym mam małe pytanie, a wiec:

Wszystkie karty 8800GT jakie widziałem mają tylko jedno złącze zasilania 6pin, a ten model od Galaxy ma dwa. Dlaczego aż dwa? Czy obowiązkowo trzeba podpiąć oba?

Z góry dziękuje za odpowiedzi ;)

2 bo ma mozliwości podkręcania i zeby bylo stabilniej sa 2 :)

jak nie bedziesz robił OC to 1 ci wystarczy ale i tak w pudełku masz przelotki nazłaczki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym nawet powiedział że drugie zasilanie to taki "chłyt marketingowy" bo jakoś nie widać rewelacyjnych możliwości tej karty ( u mnie 750/1900/2100 to max).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na jednym zasilaniu rdzeń 700 a pamięci 2000 więc spokojnie można olać drugie jeżeli nie jesteś maniakiem kręcenia(bo do rozsądnego jedno styka).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi :)

Myślę, że temat można zamknąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieje ze jedno podlaczenie styknie :)Zakupilem wlasnie dwie takie karty i zamierzam je pocisnac w SLI....I jesli mialbym podlaczyc wszystkie zasilania to...troche kabelkow bym na to potrzebowal :]No ale zaryzykuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Witam. Musiałem zrezygnować z poprzedniej karty a kod już wykorzystałem. Bardzo proszę o rabat na ten model https://www.x-kom.pl/p/1210034-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-rtx-4080-super-windforce-v2-16gb-gddr6x.html
    • Ukr żołnierz neutralizuje dwóch ruskich. Gość chyba z oddziałów specjalnych bo duże opanowanie i profesjonalizm.  
    • G-Sync i G-Sync Ultimate to są techniki synchronizacji wykorzystujące sprzętowy moduł Nvidii, a G-Sync Compatible to technika oparta o Adaptive-Sync (tak jak Freesync). Są różnice między tymi technikami, ale dla Ciebie wystarczy G-Sync Compatible. Zresztą monitory ze sprzętowym modułem to głównie topowe modele za kilka tysięcy.  G-Sync Compatible będzie działał na każdym monitorze z Freesync/Adaptive-Sync i złączem Display Port. Monitory z oficjalnym certyfikatem od Nvidii były przez tego producenta dodatkowo sprawdzone pod kątem poprawności działania tej funkcji (brak migotania itp). 
    • Cześć, Po latach użytkowania moja Motorola One Vision powoli odchodzi na emeryturę. To znaczy telefon jest jak najbardziej w porządku, i wystarczający dla mnie, ale niestety bateria to już śmieć. Sensownych zamienników brak a wszystko, co można kupić to chińskie podróby warte tyle, co zeszłoroczny śnieg. Zatem zacząłem się orientować co by można zakupić do 2000zł. Oczywiście jak to bywa z internetem — im więcej czytam i oglądam testów, tym mniej wiem. Pierwotnie byłem prawie zdecydowany na Motorolę Edge 40. Potem może na Motorolę Edge 50 Fusion. Finalnie jednak odpuszczam telefony z zakrzywionymi ekranami. Dlatego z ciężkim sercem odsunąłem Motorole na bok. W budżecie do 2k tak naprawdę jest parę ciekawych telefonów (wg. oglądanych rankingów). Z tej grupy postanowiłem skupić się na dwóch: - POCO X6 Pro - OnePlus Nord 3 No i tutaj utknąłem. Dlatego może po któtce wypunktuję, o co mi chodzi: - wydajność - zależy mi żeby telefon działał płynie i był responsywny mając uruchomione parę aplikacji mapowych, przeglądarkę www, aparat, itd.. - gry - kompletnie nie używam - aparat - wiem że w tym budżecie nie mam co wymagać cudów, jednak chciałbym, żeby zdjęcia coś tam sobą reprezentowały. - ekran - miałem powyższe telefony w rękach i OLED z wyższym odświeżaniem chyba mi się spodobało  - bateria - tak, bardzo chętnie poproszę, żeby długo trzymała Wiem, że tuż za progiem jest premiera OnePlus Nord 4. W promocji przedsprzedażowej nawet mieści się w budżecie. Mam z nim jednak 2 problemy: - póki co do testów dostali go tylko jacyś youtuberzy i inni testerzy. Brak opinii zwykłych użytkowników. A to dla mnie jak kupowanie kota w worku. - na tę chwilę brak szkieł hartowanych i etui. Nie jestem chamem ze sztachetą, otwierającym piwo telefonem, ale też nie chucham ani nie dmucham na te urządzenia. Wolę od samego początku mieć go zapakowany w zbroję. Może macie jakieś uwagi na temat tych 2, wyżej wymienionych, telefonów? A może macie inne propozycje? Jeśli tak to dlaczego.
    • Lekko sie pogubilem jesli cytowales tn filmik. Weszles na wyzszy temat. Filmik autrat odzierciedla to co sie dzieje. Reaszta jest calkowicie z bereta. NIe mam pojecia skad ci sie sie wziela Ukraina z tego ale jedziesz po wielkiej bandzie z tym co piszesz . To zalezy od punktu patrzenia na punkt siedzenia to znaczy od kazdej osoby. Mi sie wogole nie oplacalo wogle samemu budowac a takich osob jest wiele mimo ze wiem jak zrobic.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...