Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Camil666

Galaxy 8800GT CM HP 512 MB a zasilanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post na forum :)

Mam zamiar kupić kartę Galaxy 8800GT CM HP 512 MB i w związku z tym mam małe pytanie, a wiec:

Wszystkie karty 8800GT jakie widziałem mają tylko jedno złącze zasilania 6pin, a ten model od Galaxy ma dwa. Dlaczego aż dwa? Czy obowiązkowo trzeba podpiąć oba?

Z góry dziękuje za odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oba podpiąć ...chyba że drugie do ozdoby , choć wątpię ..a dlaczego ma :question:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oba podpiąć ...chyba że drugie do ozdoby , choć wątpię ..a dlaczego ma :question:

Stabilniejsze o/c :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam, to mój pierwszy post na forum :)

Mam zamiar kupić kartę Galaxy 8800GT CM HP 512 MB i w związku z tym mam małe pytanie, a wiec:

Wszystkie karty 8800GT jakie widziałem mają tylko jedno złącze zasilania 6pin, a ten model od Galaxy ma dwa. Dlaczego aż dwa? Czy obowiązkowo trzeba podpiąć oba?

Z góry dziękuje za odpowiedzi ;)

2 bo ma mozliwości podkręcania i zeby bylo stabilniej sa 2 :)

jak nie bedziesz robił OC to 1 ci wystarczy ale i tak w pudełku masz przelotki nazłaczki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym nawet powiedział że drugie zasilanie to taki "chłyt marketingowy" bo jakoś nie widać rewelacyjnych możliwości tej karty ( u mnie 750/1900/2100 to max).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na jednym zasilaniu rdzeń 700 a pamięci 2000 więc spokojnie można olać drugie jeżeli nie jesteś maniakiem kręcenia(bo do rozsądnego jedno styka).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi :)

Myślę, że temat można zamknąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieje ze jedno podlaczenie styknie :)Zakupilem wlasnie dwie takie karty i zamierzam je pocisnac w SLI....I jesli mialbym podlaczyc wszystkie zasilania to...troche kabelkow bym na to potrzebowal :]No ale zaryzykuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...