Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co by nie było, to i ME2, i ME3 opierają się na budowaniu drużyny (powtórzenie schematu, mogli coś innego wymyślić w trójce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze Dead Island można grać w kampanię na podzielonym ekranie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :(

 

Mam za to pytanie odnośnie Season Pass'a w Black Ops II. Kosztuje on 4000MSP, i rozumiem, że dzięki niemu będę mógł pobrać każde DLC gdy tylko się pojawi na rynku ?

 

Jeszcze jedno pytanie odnośnie "tanich" punktów Microsoft Point's dostępnych na Allegro. Przypuśćmy, że kupię konto, które będzie zawierało, dajmy na to 12 tyś MSP. Czy jeśli pobiorę takiego Season Passa z takiego konta, to czy Season Pass będzie dostępny na moim koncie, na którym gram w gry czy tylko na koncie, poprzez które został on zakupiony ? Według sprzedających, zawartość będzie dostępna na każdym profilu konsoli, ale jestem ciekaw, czy dotyczy to również takiego Season Passa czy dodatków DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob1N

Szkoda :(

 

Mam za to pytanie odnośnie Season Pass'a w Black Ops II. Kosztuje on 4000MSP, i rozumiem, że dzięki niemu będę mógł pobrać każde DLC gdy tylko się pojawi na rynku ?

 

Jeszcze jedno pytanie odnośnie "tanich" punktów Microsoft Point's dostępnych na Allegro. Przypuśćmy, że kupię konto, które będzie zawierało, dajmy na to 12 tyś MSP. Czy jeśli pobiorę takiego Season Passa z takiego konta, to czy Season Pass będzie dostępny na moim koncie, na którym gram w gry czy tylko na koncie, poprzez które został on zakupiony ? Według sprzedających, zawartość będzie dostępna na każdym profilu konsoli, ale jestem ciekaw, czy dotyczy to również takiego Season Passa czy dodatków DLC.

W xboxie masz 2 rodzaje licencji czyli na konsole i na konto tzn że zarówno na koncie jak i na konsoli na której kupiłeś grę (lub przeniosłeś licencję) będziesz mógł grać na każdym profilu natomiast jeśli przeniesiesz profile na konsolę na której nie ma licencji (np po awarii) to dodatki zadziałają tylko na koncie z którego je kupiłeś.

Edytowane przez Rob1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać Duke Nukem Forever za 39 PLN??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Chcę kupić kabel z akumulatorkiem do pada i przy okazji dobrać do tego jakąś niedrogą grę i padł na DNF.

2) Nie uznaję używek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy Duke Nukem to badziewna gra - grałbym chyba tylko jakby mi za to mieli płacić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy Duke Nukem to badziewna gra - grałbym chyba tylko jakby mi za to mieli płacić...

dokładnie wychodzę z tego samego założenia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W xboxie masz 2 rodzaje licencji czyli na konsole i na konto tzn że zarówno na koncie jak i na konsoli na której kupiłeś grę (lub przeniosłeś licencję) będziesz mógł grać na każdym profilu natomiast jeśli przeniesiesz profile na konsolę na której nie ma licencji (np po awarii) to dodatki zadziałają tylko na koncie z którego je kupiłeś.

 

Nie będę wklejał bezpośredniego linka do aukcji, dlatego wkleję jej opis i mam nadzieję, że wszystko zostanie wyjaśnione. Jest nawet wzmianka o DLC i wszelkich "passach", ale wolę mieć 100 % pewność,

 

Xbox Live 6000 Punktów

 

Punkty w postaci konta z wyżej wymienioną ilością.

 

Konta zlokalizowane na USA i kraje europejskie (brak polskich).

 

Dostępne inne ilości punktów (do 10 000) - proszę pytać! GG XXXXXX

 

 

 

Instrukcja po otrzymaniu danych do konta:

 

1) Wciskasz przycisk nawigacyjny (ten na środku pada)

 

2) Wciskasz "x" żeby wylogować swój bieżący profil

 

3) Wybierasz "pobierz profil", gdzie podajesz dane, które otrzymasz w mailu/gg

 

4) Pobierasz zawartość, która Ciebie interesuje z amerykańskiego lub europejskiego rynku.

 

5) NIE robisz transferu licencji!

 

6) Przelogowujesz się na swój główny profil i cieszysz się właśnie pobraną zawartością

 

Konta zmigrowane na USA:

 

1) Cała pobrana zawartość będzie dostępna na głównym profilu tak długo aż sam(a), własnoręcznie nie usuniesz jej z dysku

 

2) Wszystkie gry arcade z amerykańskiego marketplace działają na konsolach zarejestrowanych na Polskę i resztę regionów.

 

3) Season passy/online pass do gier BĘDĄ działać na konsolach zarejestrowanych na Polskę i resztę regionów.

 

4) Kilka dodatków DLC może nie działać z grami z naszego regionu (o szczegóły proszę pytać poprzez GG)

 

5) DLC/dodatki/season passy/online passy pobrane poprzez konta, które sprzedaje BĘDĄ działały z grami na głównym profilu.

 

6) Poprzez konta sprzedawane przeze mnie nie można kupować przedmiotów dla avatarów.

 

7) Gry z kategorii Gier Na Żądanie (Games On Demand) będą działać pod warunkiem, że nie maja blokady regionalnej (jest ich ponad 100 - o szczegóły proszę pytać poprzez GG).

 

Konta zmigrowane na kraje europejskie:

 

1) Wszystko co powyżej + większa ilość DLC działających z grami z naszego regionu!

 

Sposób wysyłki i warunki aukcji:

 

- Kontaktujesz się ze mną poprzez GG (w opisie podaję godziny kiedy będę dostępny) i sprawdzasz czy konto z potrzebną ilością punktów jest dostępne od ręki.

 

- Jeżeli konto jest dostępne - kupujesz poprzez Allegro i płacisz korzystając z opcji "Płacę z Allegro".

 

- Po kilku minutach podaję dane do konta, na które ustalany jest czas gwarancji, podczas którego należy wydać punkty i pobrać zawartość. Jeżeli w czasie gwarancji dostęp do konta będzie niemożliwy natychmiast wymieniamy konto lub zwracamy pieniądze. Wszelkie zgłoszenia dotyczące problemów z kontem wysłane po czasie gwarancji będą rozpatrywane negatywnie.

 

- Dane do kont przekazywane są WYŁĄCZNIE za pośrednictwem komunikatora. Żeby uchronić kupujących przed utratą gwarancji. NIE MA MOŻLIWOŚCI wysyłki danych do kont na maila. Konta nie zawsze są dostępne od ręki - dlatego prosimy o kontakt PRZED kliknięciem Kup Teraz.

 

UWAGA! Konta są z "drugiej ręki"!

 

W razie pytań proszę pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle?? W 3d się trochę czasu przegrało lata temu.

 

A Alan Wake czy RAGE ANARCHY EDITION?? Która na dłużej starczy i czy któraś daje jakies pozory otwrtego świata, np. jakies poboczne zadania??

Edytowane przez bardak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle?? W 3d się trochę czasu przegrało lata temu.

 

A Alan Wake czy RAGE ANARCHY EDITION?? Która na dłużej starczy i czy któraś daje jakies pozory otwrtego świata, np. jakies poboczne zadania??

 

Demko Rage masz dostępne na Xbox Live.

 

Alan Wake to genialna gra, chyba ją odkurzę, bo gra warta zrobienia nawet calaka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie gry są dobre. W Rage grało mi się bardzo miło do momentu kiedy naglę gra się skończyła w miejscu gdzie zdawało by się że powinna się rozkręcać. Rage to klasyczna gra z ogromnym potencjałem który został zmarnowany. Trochę to wygląda jak by ID wydało ją w pośpiechu wycinając sporą część zawartości. Żebyś mnie źle nie zrozumiał to ja nie mówię że Rage jest słabe, bo jest moim zdaniem niezłe, tak 8/10. Po prostu zdecydowanie za krótkie i fabuła bardzo kuleje ale gameplay ma bardzo fajny. Grafika też bardzo ładna. Daje jakieś tam pozory wolności ale to bardziej pozory i to przez wielkie P.

Alan Wake ma zdecydowanie dłuższą kampanię i jest bardziej dopracowany. Naprawdę świetna gra ale też w niej otwartego świata nie uświadczysz. Zdecydowanie polecam chociażby ze względu na ilość godzin zabawy jaką ci w porównaniu do Rage zapewni. Dobra fabuła, voice acting, gameplay, świetne efekty hmm "świetlne" ?, i rewelacyjny klimat małego amerykańskiego miasteczka w stylu Twin Peaks. Tylko nie nastawiaj się że będzie to jakiś horror czy coś strasznego bo owszem gra jest w takiej konwencji ale z przymrużeniem oka. Nie jest to raczej tytuł w który boisz się grać przy zgaszonym świetle.

 

A Rage też w sumie polecam sobie obczaić jak kiedyś będziesz mieć czas i możliwość kupienie za niewielką kwotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alan Wake to dla mnie gra wybitna, aczkolwiek jej żywotność jest raczej krótsza niż Rage'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob1N

Nie będę wklejał bezpośredniego linka do aukcji, dlatego wkleję jej opis i mam nadzieję, że wszystko zostanie wyjaśnione. Jest nawet wzmianka o DLC i wszelkich "passach", ale wolę mieć 100 % pewność,

Jeśli dokonujesz zakupu na swojej konsoli to będzie do niej przypisana licencja. Ostrzegę jednak że zazwyczaj za takie konta leci ban chyba że zostało one doładowane w legalny sposób a nie z kradzionych kart kredytowych. Sama ilość punktów (6000) budzi niepokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DNF za 19 zl mozna kupic. Nie jest to jakis wybitny tytul, ktory jeszcze jest brzydki, w wielu miejscach dosc prostacki, ale gre przeszedlem 2 razy i wydanych 19 zl nie zaluje. Gdybym wydal jakies 150 zl przy premierze to bylbym wsciekly, a za 19 zl to moze byc.

 

Alan Wake jest zajebiaszczy, ja swoja kopie kupilem pod koniec 2011 roku i dopiero kilka dni temu postanowilem w niego zagrac. I grajac w nocy szczerze mowiac troche sie cykalem mimo tego, ze wiedzialem o nadchodzacym niebezpieczenstwie, a ciary mialem na calym ciele :E Fabularnie tez jest dobrze, ale skoncentruje sie na niej za drugim przejsciem, bo wiele krotkich sesji po 20-30 minut sprawia, ze jakos sie nie wciagasz w fabule. Tu potrzeba zasiasc na kilka godzin i w ciagu jednego lub dwoch wieczorow przejsc gre.

Oba DLC juz czekaja, calaka sobie zrobie i kupie kolekcjonerke Alana na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że kupie na razie 1 część Mass Effect. Macie może pomysł na jakiś kolejne ciekawe tytuły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ME2 i 3 :P

Może Metal Gear Solid HD ? w cenie jednej gry dostajesz 3 świetne tytuły z któych każdy jeden starczy na wiele godzin.

Nie wiem w co grałeś a w co nie to trudno tak w ciemno doradzać. Troszkę tych gier jest :D

Zawsze i wszędzie za to z exów na X360 polecam każde Halo czy Gears of War.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo odpada. Gearsy 1 i 2 mam. 3 czekam aż stanieje bo szkoda mi 100. Nie jestem aż tak wielkim fanem. A Risen 2? Sleeping dogs? Batmna Arkham Asylum? Dishonored? A polecicie coś moze z takich starszych tytułów za 50-60 zł? Ja zacząłem grać w gry odkąd mam konsole dopiero. Gier mam 20~~ więc trochę do nadrobienia jest. Ale jakoś tak nie wiem co wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Dead Space 1/2 ? Seria FEAR również jest warta polecenia. Metro 2033 ? Tomb Raider Underworld, Legedna, Anniversary. Dla fanów serialu polecam Lost: Via Domus. Ciekawą grą wydaje się też Afro Samurai, sam mam na ten tytuł chrapkę, choć grałem tylko w demo. Prince of Persia ? Ciężko mi zgadywać, musiałbyś sprecyzować gatunek i rodzaj gry, bo lista może być bardzo długa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dishonored?

 

Bardzo fajna gra. Takie inne fpp. Mega gratka dla fanow steampunka, mi sie bardzo podobala aczkolwiek za krotka, mogli spokojnie dodac 2x wiecej pobocznych questow.

 

Wiedzmin 2 i Skyrim tez obie rewelacyjne. I moze jeszcze Deus Ex HR. Ze starszych to Fallout3, ktorego wlasnie odkurzylem i ponownie zaglebilem sie w swiat Capital Wasteland. Wspaniala gra.

Edytowane przez misiek28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrima chciałem ale ponoć bez dokładnego zrozumienia wszystkich dialogów i tekstów gra traci bardzo dużo ;/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrima chciałem ale ponoć bez dokładnego zrozumienia wszystkich dialogów i tekstów gra traci bardzo dużo ;/.

 

Owszem, tak jest. Bogactwo opisow, dialogow, informacji, zawartosci ksiag itp jest niezwykle. Nie wyobrazam sobie dobrej zabawy bez znajomosci angielskiego (nie mam pojecia czy sa tlumaczenia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...