Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam zamawiam Judgement w preorderze, ale nie grałem w żadne GoW, oprócz jedynki na PC, w którą i tak pograłem mało przez brak czasu, max 2h gry. Przed kupnem xa przypomniałem sobie GoW, tym razem jednak grając na padzie i grało się zdecydowanie przyjemniej niż na klawie i myszce. Mniej wygodnie, trudniej, ale właśnie przez to lepiej :E. Więc w sumie zacznę serie od judgement, niby chronologicznie ok, ale zobaczymy jak to będzie. Jedynkę dostane w gratisie, plus dwójka klucz na allegro tanio chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob1N

Na klawie w to grales? :E

Tak. Było to na długo przed zakupem xboxa. Ogólnie w moim odczuciu mechanika w tej grze była kiepska. Pograłem może z kilka godzin i nigdy więcej do gearsów nie wróciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Było to na długo przed zakupem xboxa. Ogólnie w moim odczuciu mechanika w tej grze była kiepska. Pograłem może z kilka godzin i nigdy więcej do gearsów nie wróciłem.

GoW2 i 3 mają naprawdę świetne sterowania. Może warto zerknąć bo to świetne gry i teraz kupisz tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob1N

GoW2 i 3 mają naprawdę świetne sterowania. Może warto zerknąć bo to świetne gry i teraz kupisz tanio.

Do gearsów nie namówi mnie nawet darmowa kolekcjonerka od epic'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może sterowanie na PC tak Cię skrzywdziło :lol2: czasem porty tak mają. Gearsy to chyba jeden z nielicznych shooterów które lepiej "smakują" na padzie. Ja bym radził dać szanse gearsom. No ale o gustach się nie dyskutuje więc jak wolisz ;)

Edytowane przez Akozz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz tak się rozleniwiłem, że jeśli jakaś gra wspiera pada od klocka to na nim gram, bo jest wygodniej. W jakieś durne multi typu BF3 lub COD nie gram, więc mnie to nie boli. Klawa i mycha tylko dla typowo PCtowych gier, np. STALKER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktore gearsy maja najlepsze multi? bo kumpel zastanawia sie nad kupnem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktore gearsy maja najlepsze multi? bo kumpel zastanawia sie nad kupnem ;)

co to znaczy najlepsze? brak lagów, konieczność wykształcenia umiejętności, brak dominacji hosta, odpowiednie hitboxy, ilość ludzi na serwerach, ilość serwerów, ilość i różnorodność map, itp.?

 

Moim zdaniem multi w każdej części jest dobre tylko w jedynce trzeba się sporo nauczyć, załapać skilla, dwójka miała sporo bugów ale raczej jest już naprawiona, trójka cieszy się sławą najłatwiejszej i najprzystępniejszej części - najwięcej ludzi chyba będzie też w trójce.

Trudny wybór a kwestia "najlepszości" to przede wszystkim określenie czego się oczekuje, zwłaszcza, że jeden lubi truskawki a drugi jak mu gacie śmierdzą ... Up_to_something.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 3 tygodnie będę miał xboxa 360, w tym czasie chciałbym ograć dobre exlusivy, co polecacie ?

 

Już mam załatwione:

 

- gears of war 3,

- gears of war judgment,

- army of two cartel,

 

Co jeszcze ? Gry multiplatformowe mnie nie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zdecydowanie najsłynniejszy ex Xboxa xczyli Halo ;) Polecam Halo 3, Reach i Halo 4. Dostępne jest też Aniversary Edition Halo 1 ale w nie w zwykłej wersji możesz zagrać zawsze na PC. ODST jest dobry ale to taki delikatny spin off więc jeśli masz mało czasu to skup się na głównych częściach.

 

Na pewno Gears of War 2 do tego polecam.

Może Fable 2 i 3 ?

Alan Wake też jest exem a raczej był bo jest już na PC więc może nie koniecznie.

Coś z serii Forza ?

To jak na 3 tygodnie to i tak masa gier do ogrania ;)

 

Army of Two to jakaś wybitna gra nie jest, zostawił bym sobie ją na "potem" jak załatwisz takie flagowe tytuły jak Gears of War lub Halo.

Edytowane przez Akozz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo 4 też już załatwione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie możecie polecić gry z Xbox Arcade, tak żeby z kobitą pograć we dwójkę na jednym ekranie? Najlepiej w więcej osób, jakby znajomi jeszcze wpadli ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob1N

Trials Evolution

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Worms 2: Armagedon :D

 

@ Down

Reloaded chyba nie wyszło na x-a, nie?

Edytowane przez Lukass_22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castle Crashers, Metal Slug 3 lub XX oraz Arkanoid :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na temat Need for Speed Shift: Unleashed 2 ? Poprzednią częścią jaką grałem to był NFS: Hot Pursuit, spodobał mi się bardzo, pytanie czy Unleashed 2 jest równie fajny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unleashed to świetna gra, ale zupełnie inna od Hot Pursuit. To już są poważne wyścigi na pograniczu symulacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unleashed to świetna gra, ale zupełnie inna od Hot Pursuit. To już są poważne wyścigi na pograniczu symulacji.

 

Do tego stopnia że wchodzi gra na kierownicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Można czerpać cholernie dużo przyjemności także na padzie, ale jak masz kierownicę to czemu nie korzystać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Można czerpać cholernie dużo przyjemności także na padzie, ale jak masz kierownicę to czemu nie korzystać?

 

W Hot Pursuit nie było możliwości grania na kierownicy już wg założeń producenta jest bardziej arkadówką :) Temu pytam ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij demo Shifta 1, bo pod wzgledem fizyki i grafiki niewiele sie rozni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rob1N

Sciagnij demo Shifta 1, bo pod wzgledem fizyki i grafiki niewiele sie rozni...

Z tym się nie zgodzę. Uważam że fizyka w Shift 2 jest średnia. Jeśli już to polecam forze albo właśnie shifta 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym się nie zgodzę. Uważam że fizyka w Shift 2 jest średnia. Jeśli już to polecam forze albo właśnie shifta 1.

Nie musisz. Grałem przez wiele godzin w obie części i uważam, że pod względem fizyki są podobne. To, że fizyka w obu częściach jest beznadziejna to inna para kaloszy (na szczęście na PC są mody ją poprawiające). Poza tym skoro się pytał o Shifta 2 to ściągnięcie demka pierwszej części do przetestowania, czego można się spodziewać po grze, jest wręcz obowiązkowe, a Forza to zupełnie inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...